Zobrazených 1–32 z 34 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Wolcraft AH 45-90 dierovka

30.99  s DPH
Popis: AH ø45-90 dierovka nastaviteľná pre sadrokartónové dosky, OSB dosky, mäkké drevo, preglejky len jeden produkt pre všetky bežné polomery pri suchej výstavbe pohodlné plynulé nastavenie v troch krokoch: uvoľniť – synchrónne nastaviť – upevniť jemné a čisté rezy vďaka špeciálnej geometrii zubov tri integrované škály pre všetky bežné rozmery pracovný priestor chránený veľkým vŕtacím tanierom spoľahlivé odstránenie prachu pre dlhú funkčnosť nastavovacieho mechanizmu s tromi kríženie ozubenými čepeľami balenia: dvojitá karta s vloženým blistrom .

Wolfcraft Accumobil mobilná vŕtacia pomôcka 117 x 33 x 66 mm

11.89  s DPH
     -  stroj: akumulátorové skrutkovače a vŕtačky     -  pre vŕtanie pravouhlých otvorov - rýchlo a jednoducho - a tiež pre neskúsených domácich majstrov     - žiadny preklz vrtáka na hladkých plochách vďaka gumovému nárazníka     - polohovacie čiary pre presné vŕtanie     - integrovaná V-drážka k bezpečnému upnutie kruhových materiálov     - 5 presných vŕtacích puzdier z kovu pre vrtáky ø 4, 5, 6, 8, 10 mm     - balenie: blister na karte .

Wolfcraft Adaptér a spojka k jednoručnej spojke EHZ EASY a EHZ PRO

13.99  s DPH
Praktický adaptér pre ručné svorky Wolfcraft, jednoducho a rýchlo spojí 2 zvierky dohromady a umožní prácu s väčšími formátmi. .

Wolfcraft adaptér pre skladacie metre značkovač

6.29  s DPH
Značkovač pre skladacie metre. Zmení komerčne dostupný skladací meter na meradlo sa značkovačom.

Wolfcraft EHZ PRO 100-150 Jednoručná zvierka

23.99  s DPH
Kvalitná pásovina zabezpečí vysokú a dlhotrvajúcu upínaciu silu. Veľmi ľahké uvoľnenie upínacej sily vďaka optimálnemu pôsobeniu páky.

Wolfcraft EHZ PRO 100-300 Jednoručná zvierka

24.99  s DPH
Kvalitná pásovina zabezpečí vysokú a dlhotrvajúcu upínaciu silu. Velmi ľahké uvoľnenie upínacej sily vďaka optimálnemu pôsobeniu páky.

Wolfcraft EHZ PRO 100-450 Jednoručná zvierka

27.99  s DPH
Kvalitná pásovina zabezpečí vysokú a dlhotrvajúcu upínaciu silu. Velmi ľahké uvoľnenie upínacie sily vďaka optimálnemu pôsobeniu páky.

Wolfcraft EHZ PRO 100-700 Jednoručná zvierka

30.99  s DPH
Kvalitná pásovina zabezpečí vysokú a dlhotrvajúcu upínaciu silu. Veľmi ľahké uvoľnenie upínacej sily vďaka optimálnemu pôsobeniu páky.

Wolfcraft EHZ PRO 100-915 Jednoručná zvierka

33.99  s DPH
Kvalitná pásovina zabezpečí vysokú a dlhotrvajúcu upínaciu silu. Veľmi ľahké uvoľnenie upínacej sily vďaka optimálnemu pôsobeniu páky.

Wolfcraft ES22 2x rohový upínač

9.99  s DPH
K jednoduchému a rýchlemu fixovaniu dosiek a rámov v uhle 90 ° napr. pri stavbe regálov, skriniek alebo rámov, fixovacia pomôcka pre skrutkovanie alebo glejenie, pre rohové a T spájanie, tiež pri rozdielnych šírkach dosiek, pre šírku dosky 10 – 22 mm, jednoručné obsluha – druhá ruka voľná pre materiál.

Wolfcraft FZ40 svorka pružinová plastová 40mm

2.69  s DPH
Pohyblivé upínacie čeľuste sa prispôsobia, V-drážka na upnutie kruhového materiálu, upínací rozsah 40 mm. .

Wolfcraft FZH30 svorka pérová ergonomická

2.69  s DPH
Ponúka najrôznejšie možnosti použitia, ideálne pre použitie v oblasti dekorácie, voľný čas atď. , Ideálne pre upnutie v malých medzerách, pohyblivé upínacie čeľuste pre dokonalé prispôsobenie povrchu, upínacie čeľuste s V-drážkou k bezpečnému upnutiu okrúhlych materiálov, upínací rozsah 30 mm.

Wolfcraft FZR40 hrebeňová upínacia svorka

6.79  s DPH
Pre citlivé upnutie a zároveň pre silné spojenie až dvojnásobnou upínacou silou oproti bežným pružinovým svorkám, robustný račňový mechanizmus s patentovanou mechanikou pre jednoduché odistenie / otvorenie, mnohostranné použitie pri kutilstvo, v campingu, v dielni, na záhrade, v domácnosti. Upínací rozsah 40 mm.

Wolfcraft hladidlo na škáry profesionálna súprava 5 ks

10.49  s DPH
- pre silikón, akryl- praktická profesionálna sada obsahuje 5 hladítok pre všetky bežné priemery a hrany- profil hrán: 90 ° / 45 ° - 5, 8, 10, 16 mm / guľatý 3, 6, 8, 10, 15 mm- úzka geometria umožňujúce použitie v úzkych priestoroch a malých medzerách- skladovacia držiak umožňuje rozloženie a jednotlivé vyberanie hladítok- robustný a ľahko čistiteľné vďaka vysoko kvalitnému plastu PP- balenie: posuvný blister .

Wolfcraft hladidlo na škáry sada 4ks

14.49  s DPH
 - pre silikón, akryl- sada so 4 hladidlami s ostrými profilmi pre všetky bežné šírky, priemery a hrany- profil hrán: 90 ° / 45 ° - 5, 6, 8, 10 mm / guľatý 5, 8, 10, 12 mm- 2 špeciálne hladítka pre úzke medzery, 2 štandardné hladidla- elastický plast TPU pre optimálne vyhladzovacie vlastnosti a ľahké čistenie- robustné a odolné pre dlhú životnosť- vrátane návodu na použitie pre skvelé pracovné výsledky- vrátane priehľadného skladovacieho boxu pre poriadok a prehľad- balenie: posuvný blister .

Wolfcraft Kliny univerzálne 30ks/bal.

6.99  s DPH
     Funkcia 2 v 1:     - ako rozperka na nastavenie dilatačné škáry pri pokládke laminátu alebo parkiet     - ako klin pri osadzovaní okien alebo dverí     - vďaka funkcii zaklapnutie môžu byť 2 alebo viac klinov zasunuté do seba do oboch smerov     - zásuvné spojenie umožňuje klinový alebo blokový tvar     - skvelé pre dilatačné špáry, ktoré musia byť do 10 mm alebo dokonca väčšej     - pevne drží pohromade a šetrí časté opätovné nastavenie     - materiál: plastová     - balenie: plastový sáčok na karte .

Wolfcraft LC 600 rezačka laminátu

49.99  s DPH
- k bezpečnému rezanie všetkých druhov laminátu (tiež s integrovaným tlmičom hluku) do hrúbky 11 mm a šírky 465 mm- pre presné 90 ° rezy s dorazom- pre uhlové rezy od 0 do 180 °- na rezanie panelov v pozdĺžnom smere- vďaka ozubeným rezacím lištám umožňuje precízne neohraničené pozdĺžne rezy- čistý prierez dekoratívne strany- bezpečné zafixovanie obrobku pri prvom kontakte s čepeľou vďaka ozubeným rezacom lištám- rýchle, bezpečné rezanie vďaka špeciálnej geometrii čepele- bezprašná a nehlučná práce- ľahké a stabilné vďaka vysoko kvalitnému hliníkovému prevedení- stabilné státie vďaka protišmykovej úprave nôh .

Wolfcraft Magnetický držiak bitov s hĺbkovým dorazom

8.89  s DPH
Plastový kryt s "priehľadom" na bit a skrutku, nastaviteľná hĺbka skrutky. Prevedenie: s magnetom a hĺbkovým dorazomVrátane: 1 x bit, Phillips PH 2 .

WOLFCRAFT Mechanický lis na kartuše MG 100

9.69  s DPH
Vhodné pre všetky kartuše 310 ml (priemer 50 × 225 mm), pre silikón, akryl, s funkciou automatického zastavenia odkvapkávania - bráni vytekaniu materiálu, jednoduchá výmena kartuší, ľahké a robustné vďaka plastu zosilnenému skleným vláknom. rozmery výrobku: 350 x 175 x 65 mm .

Wolfcraft obrysové šablóna

16.49  s DPH
Obrysovač umožňuje jednoduché určenie a prenesenie priebehu rezu na spracovávaný materiál. - prenos rohov a kontúr - ľahko a presne- ideálny pre presné prispôsobenie laminátu napr.

Wolfcraft Pílka vŕtacia 175mm

7.49  s DPH
Wolfcraft pílová rašpľa na vyrezávanie otvorov a voľných tvarov do doskového materiálu ideálne na použitie na steny suchej výstavby, 5 mm Ø umožňuje rezanie malých polomerov pomocou dvojdielnej rukoväti dobré vedenie, pracovná dĺžka 175 mm, celková dĺžka 275 mm. .

Wolfcraft pokosnica – rezacia šablóna 100mm 6948200

39.99  s DPH
Popis produktu:- funkcia 2 v 1: pokosnica a rezacia šablóna v jednom produkte- na rezanie presných pokosov- na meranie a prevzatie uhlov od 85 ° do 180 °- automatický bezchybný prenos správneho uhla na pílu vďaka integrovaným vodiacim kolíkom pre ručnú pílku (pokos)- pohodlné meranie a prevzatie uhlov miestností- obzvlášť vhodné do starých objektov vďaka plynulému nastaveniu od 85 ° do 180 °- balenie: pripevnená na karte .

Wolfcraft Predvrták a záhlbník, stopka šesťhran, priemer 3,5-12 mm

10.89  s DPH
Wolfcraft předvrták a záhlbník, stopka šesťhran  pre drevo, plasty, neželezné kovy- šesťhranná stopka 1/4 "pre rýchlu výmenu nástroja v držiakoch bitov vŕta a zahlbuje v jednom pracovnom krokuvďaka nastaviteľnému hĺbkovému dorazu perfektný pre sériové vŕtanie, vždy rovnaká hĺbka zapustenia- prevedenie: sa záhlbníkom, s nastaviteľným hĺbkovým dorazom- pre skrutky so zápustnou hlavou 4 - 5 mm .

WOLFCRAFT Pružinová plastová svorka FZ60, 60mm

3.59  s DPH
veľkosť upínacích čeľustí: 31x20 mmrozsah upínania: 60 mm .

Wolfcraft Rohová brúska 2K Plus

9.99  s DPH
Pre filigránske práce, pre ťažko dostupné rohy a jemné brúsenie,  komponentné držadlo pre energické práce bez únavy, suchý zips pre rýchlu výmenu brúsneho papiera, rohová miera: 95 mm. .

Wolfcraft Ručná píla jemná 300 mm

17.99  s DPH
Wolfcraft jemná ručná píla 300 mm je vhodná na drevo, latovky, drevotrieskové dosky s plastovou povrchovou úpravou alebo podlahové lišty. Tvar zubov je rozvedený a nabrúsený, píla sa môže použiť na rezanie materiálu s max.

Wolfcraft Univerzálny uholník

19.99  s DPH
- na meranie, rysovanie a značenie, na polomery, kruhy a miskové závesy, vymeniteľný doraz pre presnú prácu na hranách a na plochách po oboch stranách obrobku, prevedenie: plochý uholník, uhlová stupnica, paralelné rysovacie ihla, rysovacie šablóna, uhlový doraz: 90 ° , raster: 32 mm .

Wolfcraft Univerzálny uholník

13.89  s DPH
- na meranie, rysovanie a značenie, na polomery, kruhy a miskové závesy, vymeniteľný doraz pre presnú prácu na hranách a na plochách po oboch stranách obrobku, prevedenie: plochý uholník, uhlová stupnica, paralelné rysovacie ihla, rysovacie šablóna, uhlový doraz: 90 ° , raster: 32 mm .

Wolfcraft vykružovač pre vodovodné batérie priemer 32mm

13.99  s DPH
Vyrezávač otvorov pre vodovodné batérie, jednoduché, presné vyrezanie, pre oceľové plechy, nerezovú oceľ. Priemer: 32mm  .