Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Zobraziť 32 64 96

Aspa Bit G S40 (4mm) 7,5m2/bal.

31.99  s DPH
Hydroizolačný pás z oxidovaného asfaltu s nosnou vložkou zo sklennej tkaniny. Na hornom povrchu je pás opatrený jemným separačným posypom, na spodnom povrchu má spáliteľnú separačnú PE fóliu.

Aspabit izolácia V S35 10m2/bal.

26.34  s DPH
Hydroizolačný pás z oxidovaného asfaltu s nosnou vložkou zo sklennej rohože. Na hornom povrchu je pás opatrený jemným separačným posypom, na spodnom povrchu má spáliteľnú separačnú PE fóliu. Použitie Asfaltovaný pás je možné použiť ako hydroizoláciu spodnej stavby. Ďalej je možné pás použit ako parozábranu a poistnú hydroizoláciu striech. Natavuje sa plameňom na podklad opatrený penetračným náterom.spodná stavba - áno plochá strecha - parozábrana - áno Šikmá strecha - nie plochá strecha - podkladný pás - nie plochá strecha - vrchný pás - nieŠpecifikácia Balenie - 10 m² Dĺžka - 10 m Hrúbka - 3,5 mm (± 0,3) Šírka - 1,0 m Aplikácia - natavenie plameňom Typ asfaltu - oxidovaný Výstužná vložka - sklenná rohož Ohybnosť pri nízkych teplotách - 0°C  

KVK Parabit ASPA GV 40 Asfaltová izolácia 3mm, 10 m2/bal.

24.99  s DPH
Hydroizolačný pás z oxidovaného asfaltu s nosnou vložkou zo sklennej rohože. Na hornom povrchu je pás opatrený jemným separačným posypom, na spodnom povrchu má spáliteľnú separačnú PE fóliu.

Ľahký asfaltový oxidovaný pás – terový papier Parabit A 330 H /30m2

27.42  s DPH
Hydroizolačný pás z nasiaknutej asfaltom impregnovanej strojnej handrovej lepenky (bez krycej vrstvy asfaltu).Charakteristika a použitie Najlacnejší hydroizolačný pás, ktorý je určený ako ochrana proti vzdušnej vlhkosti (balenie strojov) a zemnej vlhkosti, pomocné hydroizolačné a separačné vrstvy. Používa sa ako podložka pod tvrdé krytiny, strešné pásy provizórnych stavieb s krátkodobou dočasnou hydroizolačnou funkciou. Neodporúča sa ako vyrovnávacia tkanina pod asfaltové šindle, pretože neošetrená nasiakavá vložka má tendenciu sa vlhkom vlnit. Montáž Pribíja sa lepenkovými klincami s veľkou hlavou alebo cez laty, lepia sa do horúceho asfaltu ako izolácia proti zemnej vlhkosti alebo sa používa voľná pokládka s priťažením.