Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Zobraziť 32 64 96

Asfaltový pás Euro-Ipa V60 S35 10m2/bal

44.36  s DPH
Nenasiakavá lepenka, ktorá sa nechá spájať pomocou plameňa. Pri nízkych teplotách pri ohýbaní praská, pri teplote nad 80 ° C tečie. Asfaltový nataviteľný pás z oxidovaného asfaltu s nosnou vložkou zo sklenej rohože hrúbky 3,5 mm, vrchná strana opatrená jemnozrnným minerálnym posypom, spodná strana opatrená ľahko taviteľnou fóliou. Použitie Pás je určený do hydroizolačných súvrství podzemných častí budov proti zemnej vlhkosti, prípadne v kombinácii s inými kvalitnejšími asfaltovými pásmi ako vnútorná (výnimočne aj spodná) vrstva hydroizolačného súvrstvia plochých striech v základnom prevedení, ktoré nevyžaduje zvýšené požiadavky na kvalitu a trvanlivosť.

NITRABIT V60 S35 / 10m2

44.54  s DPH
Najpoužívanejší asfaltový pás vyrobený z oxidovaného asfaltu, s jemným minerálnym posypom a s nosnou vložkou zo sklenenej rohože. Hrúbka pásu 3,5 mm.Pás sa používa na hydroizoláciu základov, základovej dosky, žúmp, terás a pod. . Aplikuje sa natavením.Pred aplikáciou je potrebné podklad napenetrovať asfaltovou penetráciou. Doporučujeme použiť Penetral ALP - pozrite prosím tento e-shop sekciu "asfaltové výrobky"- penetrácie. 

Strešný Asfaltový pás Slovbit elast pye PV200 S42-20/7,5m2

64.14  s DPH
Asfaltový pás vyrobený z kvalitného ruského modifikovaného asflatu (modifikácia SBS kaučukom) s nosnou polyesterovou vložkou. Hrúbka pásu je 4,2 mm. Pás je s farebným bridlicovým posypom.Pás sa používa ako vrchná náročná hydroizolácia stavieb. Aplikuje sa natavením.

Terový papier CHARBIT A330H 20m2

28.70  s DPH
Asfaltovaný pás typu A je naimpregnovaná nasiakavá nosná vložka zo strojovej handrovej lepenky (najlacnejší pás). Výrobok nemá žiadnu povrchovú úpravu. Používa sa ako separačná vrstva, dočasná a provizórna hydroizolácia stavieb. Nepoužíva sa ako podkladová vrstva pod strešné šindle.