Zobrazených 1–32 z 139 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Always Classic hygienické vložky Maxi, 9ks

1.49  s DPH
Hygienické vložky Always Classic Maxi vás starostlivo ochránia pred neželaným pretečením. Vďaka 3 funkčným zónam zahŕňajúcim aj absorpčné jadro, ktoré spoľahlivo uzamyká tekutinu vo vnútri dámskej vložky, sa budete cítiť bezpečne.

Always Dailies Normal To Go Intímky 20ks

1.96  s DPH
Nezáleží na tom, kam vás život zavedie, intímky Always Dailies Normal To Go udržia pocit sviežosti každý deň. Vďaka kompaktnému baleniu ich môžete nosiť so sebou po celý deň a cítiť sa sviežo, kamkoľvek pôjdete.

Always Hygienické vložky classic normal 10ks

1.42  s DPH
Always classic normal sú hygienické vložky s krídelakmi. Balenie obsahuje 10ks.

Always hygienické vložky ultra night duo 14ks

4.20  s DPH
Always nočné hygienické vložky 14ks majú ultra absorbčné jadro kde špeciálny materiál rýchlo absorbuje a uzamkne tekutinu vo vnútri vložky v množstve niekoľkonásobne vyššom než váži. Krídelká pomáhajú chrániť postranné časti prádla.

Always Hygienické vložky ultra super plus 8ks

2.31  s DPH
Always ultra super plus hygienické vložky s krídelkami. Balenie obsahuje 8 ks.

Always Infinity Long 11ks

5.76  s DPH
Inovačná technológia SmartFoam sa perfektne prispôsobí tvaru tela a absorbuje až 10-násobok svojej hmotnosti! Vložky s krídelkami majú mäkký povrch a sú mimoriadne jemné k pokožke. Absorpčné jadro s mikro-kanálikmi odvádzajú tekutinu hlboko do jeho vnútra a zaistia ochranu pred presakovaním.

Always Infinity Night 10ks

5.76  s DPH
Inovačná technológia SmartFoam sa perfektne prispôsobí tvaru tela a absorbuje až 10-násobok svojej hmotnosti! Vložky s krídelkami majú mäkký povrch a sú mimoriadne jemné k pokožke. Absorpčné jadro s mikro-kanálikmi odvádzajú tekutinu hlboko do jeho vnútra a zaistia ochranu pred presakovaním.

Always Infinity Normal 12ks

5.76  s DPH
veľkosť 1 - normalvložky s krídelkamiabsorbujú 10 - násobok svojej hmotnostis technológiou SmartFoamflexibilita a spoľahlivá ochranaDámske hygienické vložky Always Infinity zaistia spoľahlivú ochranu a pocit pohodlia po celý deň. Inovačná technológia SmartFoam sa perfektne prispôsobí tvaru tela a absorbuje až 10-násobok svojej hmotnosti! Vložky s krídelkami majú mäkký povrch a sú mimoriadne jemné k pokožke.

Always Ultra Night Menštruačné Vložky S Krídelkami 7ks

2.16  s DPH
Hygienické vložky Always Ultra Night  so systémom InstantDry absorbujú tekutinu za pár sekúnd a uzamknú ju vo vnútri, vďaka čomu vám budú poskytovať 100 % ochranu. Odporúčané na používanie cez deň aj v noci Menštruačné vložky Always Ultra majú technológiu na neutralizáciu zápachu, ktorá zápach nielen prekrýva, ale aj uzatvára.

Always Ultra Secure Night hygienické vložky, 12ks

4.49  s DPH
Ultra tenké hygienické vložky Always Ultra Secure Night poskytujú efektívnu ochranu pred pretečením počas noci. Povrchová úprava hebká ako bavlna je jemná k pokožke intímnych partií.

BC BIO Cannabis gel na intim.hygienu

4.29  s DPH
BIO BIONE Cannabis intímny gél 260ml INTIMA je tekuté mydlo, veľmi výdatné krémové mydlo pre každodennú hygiénu modernej ženy. Intima je jedinečná svojim veľmi nízkym pH v dôsledku vysokého obsahu kyseliny mliečnej.

BC BIO Kozia srvátka gél na intímnu hygienu 260ml

5.29  s DPH
Veľmi výdatné krémové mydlo pre každodennú intímnu hygienu modernej ženy s obľúbenou kozou srvátkou a extraktom Cannabis, je ojedinelý svojím veľmi nízkym pH v dôsledku vysokého obsahu kyseliny mliečnej a iných účinných zložiek .

Biointimo Anion dámske hygienické vložky intímky 20ks

3.11  s DPH
BioIntimo intimky - tenké, extra jemné, bavlnené intímne vložky v hygienickom jednokusovom balení. Neobsahujú vysoko absorpčnú vrstvu, sú určené na dni mimo menštruačného cyklu.

Bione Cosmetics Bio Intima Telová mycia emulzia s extraktom z granátového jablko 260ml

4.49  s DPH
Intima je tekuté , veľmi výdatné krémové mydlo pre každodennú hygienu modernej ženy . Intima je ojedinelá svojím veľmi nízkym pH v dôsledku vysokého obsahu kyseliny mliečnej .

Biontimo Anion DUO PACK denne hyg.vlozky 20ks

4.54  s DPH
ANION Bio intimo day hygienické vložky 20ks. Menštruačné vložky s hemolytickým účinkom v hygienickom jedno kusovom balení.

Carefree Flexi Cotton vložky 20 ks

1.55  s DPH
Slipové vložky Carefree FlexiComfort Cotton s dotykom bavlny a sviežou vôňou. Dámske vložky Carefree pomáhajú ženám sa cítiť lepšie po celý deň, pretože sa starajú o citlivú pokožku intímnych partií.

Carefree Flexi Fresh vložky 20ks

1.55  s DPH
Slipové vložky Carefree FlexiComfort Cotton s dotykom bavlny a sviežou vôňou. Dámske vložky Carefree pomáhajú ženám sa cítiť lepšie po celý deň, pretože sa starajú o citlivú pokožku intímnych partií.

Cottonino Tom a Jery čistiace utierky po toalete 40ks/bal.

1.56  s DPH
Jemný toaletný papier bez alkoholu, alergenov a PEG. Vhodný na očistenie pokožky po toalete na dosiahnutie úplnej a účinnej hygieny.

Diava vlhčené utierky na nábytok 30ks

2.28  s DPH
na všetky druhy nábytkuvytvára antistatickú vrstvuchráni pred usádzaním prachu .

Durex PO Classic 3ks

3.49  s DPH
Durex kondómy Classic sa vďaka technológii Easy-On ľahko nasadzujú a lubrikačná zložka poskytuje väčší komfort počas intímnych chvíľ. Sú vyrobené z prírodného kaučuku a dermatologicky testované.

Durex PO Intense 3ks

5.49  s DPH
Durex kondómy Intense sú hladké kondómy s tvarom Easy-on pre jednoduchšie nasadenie zakončený rezervoárom. Kondómy Intense od značky durex sú vyrobené z prírodného kaučukového latexu a zaistia vám najlepšiu dlhotrvajúcu ochranu a pocit pohodlia.

Eco Natural Toaletný papier, 3-vrstvový 27.5m 6ks

4.53  s DPH
- vysokokvalitný toaletný papier Lucart Econatural 150 s kvetinovým vzorom, 3-vrstvový, farba: hnedá- Ecolabel + FSC- vyrobené zo 100% recyklovateľného papiera- 3-vrstvový- 250 listov/kotúč- 6 kotúčov/kartón .

FlexiComfort slipové vložky aloe, 20 ks

1.63  s DPH
FlexiComfort hygienické slipové vložky 20ks. Špeciálne slipové hygienické vložky so špeciálnou jemnou povrchovou vrstvou.