Zobrazuje sa všetkych 17 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Dvojzložková kotviaca pena

13.70  s DPH
Profesionálna dvojkomponentná, mimoriadne pevná, rozpínavá polyuretánová pena SOUDAL, rýchlo vytvrdzujúca aj bez prístupu vzduchu s veľmi silnou lepiacou silou. Nezmršťuje sa, nehrozí neskoršie rozpínanie. Možno upravovať orezom už po 30 minútach (+20°C). Po 30 minútach dokonale vytvrdzuje v celom svojom objeme. Po vytvrdnutí je objemovo stála - nezmršťuje sa, nehrozí neskoršie rozpínanie. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ rýchlo vytvrdzujúce bez závislosti na atmosférickej vlhkosti ♦ vynikajúce spojovacie schopnosti ♦ vysoká adhézna sila a pevnosť peny ♦ plne vytvrdzuje do 30 minút PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ montáž rámov okien a dverí ♦ vyplňovanie uzavretých dutín ♦ tmelenie a vyplňovanie otvorov v konštrukcii striech ♦ tvorba tepelne a zvukovo izolačnej vrstvy Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 400 ml Uvedená cena je za 1 ks.

ETICS Bond CLICK and FIX

11.25  s DPH
Mimoriadne kvalitná lepiaca pena pre ekonomické a rýchle lepenie tepelne izolačných dosiek na steny a fasády. Má vynikajúcu priľnavosť na väčšinu podkladov ako betón, drevo, drevotrieska, OSB, Cetris apod., veľmi rýchlo vytvrdzuje, vďaka výbornej priľnavosti na betón (až 0,3MPa) a požiarnej odolnosti (trieda reakcie na oheň podľa ČSN EN 13501-1:2007 B-s1, d0) je vhodná na použitie v rámci lepených zatepľovacích systémov. Následné práce (brúsenie, kotvenie, stierkovanie) je možno uskutočňovať už dve hodiny po nalepení. Špeciálna receptúra a naplnení fľaše na 800ml poskytuje výnimočnú výdatnosť pri lepení až 14m2. Pištoľová pena s unikátnym patentovaným Click & Fix spôsobom upínania. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vynikajúca priľnavosť na väčšinu stavebných podkladov ♦ ďalšia práca pri inštalácii zatepľovacieho systému môžu nasledovať už po 2 hodinách ♦ výdatnosť až 14 m2 ♦ znížená horľavosť, trieda B1 PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie tepelne izolačných dosiek z penového polystyrénu ♦ lepenie tepelne-izolačných systémov ♦ vyplňovanie dutín ♦ tvorba zvukovo izolačnej vrstvy Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 800 ml Uvedená cena je za 1 ks.

ETICS Bond GUN

11.25  s DPH
Mimoriadne kvalitná lepiaca pena pre ekonomické a rýchle lepenie tepelne izolačných dosiek na steny a fasády. Má vynikajúcu priľnavosť na väčšinu podkladov ako betón, drevo, drevotrieska, OSB, Cetris apod., veľmi rýchlo vytvrdzuje, vďaka výbornej priľnavosti na betón (až 0,3MPa) a požiarnej odolnosti (trieda reakcie na oheň podľa ČSN EN 13501-1:2007 B-s1, d0) je vhodná na použitie v rámci lepených zatepľovacích systémov. Následné práce (brúsenie, kotvenie, stierkovanie ) je možno uskutočňovať už dve hodiny po nalepení. Špeciálna receptúra a naplnenie fľaše na 800ml poskytuje výnimočnú výdatnosť pri lepení až 14m2. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vynikajúca priľnavosť na väčšinu stavebných podkladov ♦ ďalšie práce pri inštalácii zatepľovacieho systému môžu nasledovať už po 2 hodinách ♦ výdatnosť až 14 m2 ♦ znížená horľavosť, trieda B1 PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie tepelne izolačných dosiek z penového polystyrénu ♦ lepenie tepelne-izolačných systémov ♦ vyplňovanie dutín ♦ tvorba zvukovo izolačnej vrstvy Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  800 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Inštalačná pena

7.15 10.15  s DPH
Špeciálna receptúra a unikátny patentovaný trubičkový aplikátor umožňujú využitie tejto varianty PU peny aj pre náročné profesionálne aplikácie. Vyznačuje sa zvýšenou efektívnou výdatnosťou až +75% proti štandardným PU penám, vysokou rýchlosťou tuhnutia, nízkou rozpínavosťou v priebehu vytvrdzovania, umožňuje použitie vo všetkých polohách. SOUDAL Inštalačná pena je obzvlášť vhodná pre náročné aplikácie ako inštalácie kúpacích váň, vaničiek sprchových kútov, montáž rámov okien a dverí vrátane obložkových zárubní. Umožňuje mimoriadne ekonomické vyplňovanie akýchkoľvek dutín, špár a prestupov s nárokmi na nízku rozpínavosť a vysokú rýchlosť tuhnutia PU peny. Po vytvrdnutí si zachováva svoj objem, nezmršťuje sa ani nehrozí postexpanzia. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ použiteľná vo všetkých polohách ♦ zvýšená výdatnosť až o 75% proti bežným penám ♦ nízkoexpanzná ♦ rýchlotuhnúca PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ inštalácia okenných a dverových rámov ♦ vyplňovanie dutín ♦ inštalácie kúpacích vaní, vaničiek a sprchovacích kútov ♦ montáž rámov dverí vrátane obložkových zárubní Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  500 ml 750 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Montážna pena

4.90 7.25  s DPH
Mimoriadne kvalitná jednozložková polyuretánová montážna pena pripravená na okamžité použitie s trubičkovým aplikátorom. Vďaka použitiu mimoriadne kvalitných surovín a moderných technológií pri výrobe vykazuje Montážna pena SOUDAL vysokú výdatnosť a efektivitu pri aplikácii, objemovú stálosť po vytvrdnutí a dlhodobo plní svoju funkciu bez nebezpečia straty tepelne a zvukovo izolačných vlastností spoja. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vynikajúca priľnavosť na väčšinu materiálov ♦ vynikajúce tepelne a zvukovo izolačné vlastnosti ♦ veľmi dobré vyplňovacie vlastnosti ♦ vynikajúce montážne vlastnosti PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ montáž rámov okien a dverí ♦ vyplňovanie dutín ♦ vyplňovanie otvorov v konštrukciách striech ♦ tvorba zvukovo izolačnej vrstvy Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 300 ml 500 ml 750 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Montážna pena GUN pištoľová

7.65  s DPH
Mimoriadne kvalitná jednozložková polyuretánová montážna pena s úpravou ventilovej časti na aplikáciu pištoľou. Vďaka použitiu mimoriadne kvalitných surovín a moderných technológií pri výrobe vykazuje Montážna pena SOUDAL vysokú výdatnosť a efektivitu pri aplikácii, objemovú stálosť po vytvrdnutí a dlhodobo plní svoju funkciu bez nebezpečia straty tepelne a zvukovo izolačných vlastností spoja. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vynikajúca priľnavosť na väčšinu materiálov ♦ vynikajúce tepelne a zvukovo izolačné vlastnosti ♦ veľmi dobré vyplňovacie vlastnosti ♦ vynikajúce montážne vlastnosti PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ montáž rámov okien a dverí ♦ vyplňovanie dutín ♦ vyplňovanie otvorov v konštrukciách striech ♦ tepelná izolácia a fixácia trubiek v murive Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :      750 ml Uvedená cena je za 1ks.

Montážna pena GUN pištoľová ZIMNÁ

7.65  s DPH
Vysoko kvalitná jednozložková polyuretánová montážna pena s úpravou ventilovej časti pre aplikáciu pištoľou. Vďaka použitiu vysoko kvalitných surovín a moderných technológií pri výrobe vykazuje Montážna pena SOUDAL vysokú výdatnosť a efektivitu pri aplikácii, objemovú stálosť po vyzretí a dlhodobo plní svoju funkciu bez nebezpečia straty tepelno a zvukovo izolačných vlastností spoja. Zimné prevedenie má rozšírený rozsah aplikačnej teploty od -12°C do +30°C. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vynikajúca priľnavosť k väčšine materiálov (okrem PE, PP a teflónu) ♦ vynikajúce tepelne a akusticky-izolačné vlastnosti ♦ veľmi dobré vyplňovacie vlastnosti ♦ použiteľnosť od -12°C PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ montáž rámov okien a dverí ♦ vyplňovanie otvorov v konštrukciách striech ♦ tvorba zvukovo izolačnej vrstvy ♦ montážne práce v zimnom období Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  750 ml Uvedená cena je za 1ks.

Montážna pena MINI

4.05  s DPH
Mimoriadne kvalitná jednozložková polyuretánová montážna pena pripravená na okamžité použitie s trubičkovým aplikátorom. Vďaka použitiu mimoriadne kvalitných surovín a moderných technológií pri výrobe vykazuje Montážna pena SOUDAL vysokú výdatnosť a efektivitu pri aplikácii, objemovú stálosť po vytvrdnutí a dlhodobo plní svoju funkciu bez nebezpečia straty tepelne a zvukovo izolačných vlastností spoja. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vynikajúca priľnavosť na väčšinu materiálov ♦ vynikajúce tepelne a zvukovo izolačné vlastnosti ♦ veľmi dobré vyplňovacie vlastnosti ♦ vynikajúce montážne vlastnosti PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ montáž rámov okien a dverí ♦ vyplňovanie dutín ♦ vyplňovanie otvorov v konštrukciách striech ♦ tvorba zvukovo izolačnej vrstvy Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  150 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Montážna pena ZIMNÁ

6.20 7.45  s DPH
Mimoriadne kvalitná jednozložková polyuretánová montážna pena SOUDAL pripravená na okamžité použitie s trubičkovým aplikátorom. Určená aj na aplikácie pod bodom mrazu až od -12°C. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vynikajúca priľnavosť k väčšine materiálov ♦ vynikajúce tepelne a zvukovo izolačné vlastnosti ♦ veľmi dobré vyplňovacie vlastnosti ♦ rozšírené spektrum aplikačných teplôt (-12°C až +30°C) PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ montáž rámov okien a dverí ♦ vyplňovanie dutín ♦ tvorba zvukovo izolačnej vrstvy ♦ tmelenie a vyplňovanie otvorov v konštrukcii striech Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 500 ml 750 ml Uvedená cena je za 1 ks.

PERI Bond GUN

11.05  s DPH
Lepenie tepelne izolačných dosiek z extrudovaného polystyrénu používaných ako perimetrická izolácia pod úrovňou terénu. Zaisťuje precízne, mimoriadne ekonomické, jednoduché a kvalitné lepenie izolantu na betón, drevo, drevotriesku, OSB, Cetris apod. Priľne na vlhký podklad. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vynikajúce tepelne a akusticky izolačné vlastnosti ♦ znižuje možnosť vzniku trhlín a tým zatekaniu vody montážnou špárou ♦ mimoriadna redukcia hmotnosti a potrebného materiálového priestoru oproti obvyklým lepiacim maltám ♦ výdatnosť až 14m2 PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie tvrdnutých polystyrén. dosiek používaných ako perimetrická izolácia podľa DIN 4108-2 ♦ lepenie izolačných / drenážnych prvkov ♦ vyplňovanie dutín ♦ tvorba zvukovo izolačnej vrstvy Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  750 ml, 12 ks - kartón Uvedená cena je za 1 ks (á 750 ml).

ROOF Bond GUN

11.30  s DPH
Lepiaca pena na strešné izolácie SOUDAL ROOF BOND je špeciálna hmota určená na profesionálne lepenie strešných tepelne izolačných dosiek pri realizácii plochých aj šikmých striech. Má výbornú priľnavosť na stavebné podklady vrátane strešných pásov s textilným kašírovaním alebo pieskovým posypom. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vysoká priľnavosť k väčšine strešných krytín aj k ostatným stavebným materiálom ♦ vďaka vynikajúcim tepelne izolačným vlastnostiam možno použiť na výplň dutín medzi doskami ♦ zníženie náročnosti práce pri lepení izolácií až o 30 % ♦ znižuje možnosť vzniku trhlín a tým únikov tepla, prenikaniu hluku a zatekaniu vody montážnou špárou PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ efektívne, čisté, úsporné a trvanlivé lepenie strešných izolačných dosiek ♦ lepení strešných tepelne-izolačných systémov ♦ vyplňovanie dutín medzi jednotlivými prvkami izolácie ♦ tvorba zvukovo izolačnej vrstvy Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  800 ml Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDABOND Easy GUN pištoľová

9.40  s DPH
Rýchlotuhnúce a vysoko účinné polyuretánové lepidlo v aerosólovom balení na aplikácie v interiéri aj exteriéri. V priebehu nanášania vytvára nízkoexpanznú penovú hmotu, ktorá dokonalo vyplní všetky nerovnosti na povrchu lepených častí. Vhodné na fixovanie sadrokartónových a cementotrieskových dosiek v systémoch suchej výstavby, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, vrátane kovových plechov na všetky bežné stavebné podklady. Ideálne na lepenie tepelno-izolačných panelov z penového aj extrudovaného polystyrénu, polyuretánu, minerálnej vlny, korku, podklady z betónu, kameňa, dreva a kovu. Vhodné pre rýchle lepenie pórobetónových tvárnic. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ jednoduché a veľmi rýchle lepenie mnohých typov materiálov ♦ nahrádza maltu, šetrí náklady na dopravu cementových lepidiel, nevyžaduje murárske náradie ♦ jedno balenie stačí na nalepenie 12 m2 ♦ veľmi presné nanášanie pomocou aplikačnej pištole PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie mnohých typov izolačných materiálov na široké spektrum podkladov ♦ lepenie sadrokartónových dosiek ♦ lepenie betónových a pórobetónových tvárnic pri murovaní deliacich priečok ♦ vyplňovanie dutín Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 750 ml Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDABOND Easy trubičková

8.80  s DPH
Rýchlotuhnúce a vysoko účinné polyuretánové lepidlo v aerosolovom balení na aplikácie v interiéri aj exteriéri. V priebehu nanášania vytvára nízkoexpanznú penovú hmotu, ktorá dokonalo vyplní všetky nerovnosti na povrchu lepených častí. Vhodné na fixovanie sadrokartónových a cementotrieskových dosiek v systémoch suchej výstavby, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, vrátane kovových plechov na všetky bežné stavebné podklady. Ideálne na lepenie tepelno-izolačných panelov z penového aj extrudovaného polystyrénu, polyuretánu, minerálnej vlny, korku, podklady z betónu, kameňa, dreva a kovu. Vhodné pre rýchle lepenie pórobetónových tvárnic. Je pripravená na jednoduché použitie s trubičkovým aplikátorom. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ jednoduché a mimoriadne rýchle lepenie mnohých typov materiálov ♦ nahrádza maltu, šetrí náklady na dopravu cementových lepidiel, nevyžaduje murárske náradie ♦ jedno balenie postačuje na nalepenie 12m2 dosiek ♦ nevyžaduje ďalšie náradie, jednoduchá aplikácia pomocou aplikačnej trubičky PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie mnohých typov izolačných materiálov na široké spektrum podkladov ♦ lepenie sadrokartónových dosiek ♦ lepenie betónových a pórobetónových tvárnic pri murovaní deliacich priečok ♦ vyplňovanie dutín Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 750 ml Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDAFOAM CLICK and FIX Mega

10.60  s DPH
Profesionálna rýchlotuhnúca, nízkoexpanzná pištoľová montážna pena s vysokou výdatnosťou a s unikátnym patentovaným Click & Fix spôsobom upínania. Špeciálna receptúra umožňuje rýchlu a mimoriadne efektívnu montáž okien a dverí, zvýšený obsah a vysokú výdatnosť (až 70L z 1 litra) poskytuje mimoriadne ekonomické využitie. Svojimi výnimočnými vlastnosťami je určená predovšetkým na náročné profesionálne aplikácie. Po vytvrdnutí sa nezmršťuje a má vynikajúce tepelne a zvukovo izolačné vlastnosti (zvukový útlm až 58dB). Pištoľová pena s unikátnym patentovaným Click & Fix spôsobom upínania. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vynikajúca priľnavosť na väčšinu materiálov ♦ výborné tepelné a akustické izolačné vlastnosti ♦ určená na profesionálne využitie ♦ vynikajúca objemová stabilita po vytvrdnutí PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ profesionálna inštalácia okenných a dverových rámov ♦ tmelenie a vyplňovanie otvorov v konštrukcii striech ♦ montáž a tmelenie rámov okien a dverí ♦ zlepšenie tepelne izolačných vlastností chladiacich systémov Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  870 ml Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDAFOAM GUN / CLICK and FIX Low Expansion

11.60  s DPH
Soudafoam Gun Low Expansion CLICK & FIX s hnacím médiom bez CFC je jednozložková rozpínavá polyuretánová pena na jednoduché použitie s úpravou ventilovej časti na aplikačnej pištoli. Pena je úplne neškodná ozónovej vrstve, po aplikácii sa vyznačuje minimálnou rozpínavosťou (menej ako 50 %) a preto je jej použitie veľmi ekonomické. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vynikajúca priľnavosť na väčšinu materiálov ♦ vynikajúca stabilita (nezmršťuje sa, nehrozí neskoršie rozpínanie) ♦ veľmi presná aplikácia pomocou pištoľového systému ♦ veľmi nízka rozpínavosť peny po aplikácii PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ montáž rámov okien a dverí, vrátane obložkových zárubní ♦ vyplňovanie dutín ♦ vyplňovanie otvorov v konštrukciách striech ♦ tvorba zvukovo izolačnej vrstvy Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 750 ml, 12 ks - kartón Uvedená cena je za 1 ks (á 750 ml).

SOUDAFOAM Gun Mega

10.60  s DPH
Profesionálna rýchlotuhnúca, nízkoexpanzná pištoľová montážna pena s vysokou výdatnosťou. Špeciálna receptúra umožňuje rýchlu a mimoriadne efektívnu montáž okien a dverí, zvýšený obsah a vysokú výdatnosť (až 70L z 1 litra) poskytuje mimoriadne ekonomické využitie. Svojimi výnimočnými vlastnosťami je určená predovšetkým na náročné profesionálne aplikácie. Po vytvrdnutí sa nezmršťuje a má vynikajúce tepelne a zvukovo izolačné vlastnosti (zvukový útlm až 58dB). CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vynikajúca priľnavosť na väčšinu materiálov ♦ výborné tepelné a akustické izolačné vlastnosti ♦ určená na profesionálne využitie ♦ vynikajúca objemová stabilita po vytvrdnutí PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ profesionálna inštalácia okenných a dverových rámov ♦ tmelenie a vyplňovanie otvorov v konštrukcii striech ♦ montáž a tmelenie rámov okien a dverí ♦ zlepšenie tepelne izolačných vlastností chladiacich systémov Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  870 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Studničná montážna pena

9.55  s DPH
Jednokomponentná, rozpínavá, mimoriadne kvalitná pena SOUDAL, pripravená na jednoduché použitie s trubičkovým aplikátorom. Po vytvrdnutí je vodotesná (až do tlaku 0,5 baru) a odolná minerálnym olejom, všetkým pôdnym baktériám a kyselinám. Môže byť prekrytá tmelom, omietkou či náterom. Certifikované pre priamy styk s pitnou vodou a potravinami. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ odolná minerálnym olejom, vode, všetkým pôdnym baktériam a kyselinám ♦ môže byť prekrytá tmelom či náterom ♦ trvale vode odolná až do tlaku 0,5 barov ♦ veľmi jednoducho použiteľná PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ spájanie a tmelenie prefabrikovaných betónových odvodňovacích potrubí a studničných skruží ♦ utesňovanie kanalizačných a kalových trubiek ♦ vyplňovanie dutín okolo potrubí, betónových skruží ♦ univerzálne použitie na utesňovanie proti vlhkosti Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  750 ml Uvedená cena je za 1 ks.