Zobrazuje sa všetkych 19 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Spokar valec 10cm mikroplyš mini

0.89  s DPH
Valček Mikroplyš 100 mm s priemerom otvoru pre držadlo 6 mm a výškou plyšu 10 mm. Valček je vhodný na kvalitné lakýrnické práce, obzvlášť vhodný pre vodou riediteľné farby a laky.

Spokar valec 11cm superflock

2.09  s DPH
Valček Moltopren Flock je určený na malé lakýrnické a dokončovacie práce, pre nátery na zle dostupných miestach. Je určený pre veľmi jemné, lesklé a kvalitné lakovanie.

Spokar valec 15cm Perfecta mini

1.09  s DPH
Valec Perfecta so šírkou 150 mm. Je vhodný na nanášanie všetkých druhov podlahových lakov a farieb riedkycha stredne hustých.

Spokar valec 15cm zebra mini

1.29  s DPH
Valček vhodný na dokončovacie maliarske práce a lakovanie pre všetky typy farieb a lakov strednej a nízkej hustoty. Má veľmi dlhú životnosť.

Spokar valec 5cm superflock

1.49  s DPH
Valec Flock je určený na malé lakýrnicke práce a dokončovacie práce, na nátery zle dostupných miest. Je taktiež určený pre veľmi jemné, lesklé a kvalitné lakovanie.

Spokar valec 6cm velur

0.79  s DPH
Valec Velur so šírkou 70 mm je vhodný na vrchné kvalitné lakovanie. Je vyrobený zo 100% vlny.

Spokar valec filc 10cm mini – lakovací

0.89  s DPH
Valec Filc je určený na malé lakýrnické a dokončovacie práce, na nátery na zle dostupných miestach. Je vhodný pre kvalitné vrchné lakovanie všetkých druhov farieb a lakov.

Spokar Valec mikroplyš 18cm

3.29  s DPH
Valček Mikroplyš sa používa na nanášanie laku a farby na veľké hladké plochy. Je vhodný pre kvalitné lakovanie, obzvlášť je vhodný pre vodou riediteľné farby a laky.

Spokar valec mikroplyš lakovací 25cm

4.19  s DPH
Valec mikroplyš je určený na nanášanie farieb a lakov na veľké hladké plochy. Je vhodný pre kvalitné lakovanie (lazúrovacie nátery), najmä pre vodou riediteľné farby a laky.

Spokar valec Moltoprénová huba hrubá 18cm – štruktúrovací dekoračný valec

4.49  s DPH
Štruktúrovací valec - moltoprénová hrubá huba - vytvárajúca hrubú štruktúru na povrchu špeciálnej náterovej hmoty. Je vyrobený z polyuretanu (PUR).

Spokar Valec na trubky s držadlom

8.19  s DPH
Valec Perlon na trubky s držadlom je určený na maliarske práce s vinylovými, akrylátovými a disperznými farbami vyššej hustoty. Je uspôsobený pre natieranie trubiek či zaguľatených profilov.

Spokar valec Perfecta mini 10cm

0.89  s DPH
Valec perfecta s dĺžkou 100 mm a priemerom otvoru pre držadlo 6 mm. Je vhodný na stredne husté až riedke farby, odoláva všetkým rozpúšťadlám.

Spokar Valec rohový s držadlom zlatý vlas

7.19  s DPH
Rohový valec Zlatý vlas s držadlom je určený na dokončovacie maliarske práce - domaľovanie vnútorných rohov na hladkých a jemne hrubých povrchoch. Je vyrobený z polyakrylu (PC).

Spokar valec velur mini 10cm

0.89  s DPH
Valček Velur je vhodný na malé lakýrnické a dokončovacie práce, na nátery na zle dostupných miestach. Je určený pre vrchné kvalitné lakovanie.

Spokar valec velur mini 15cm

1.19  s DPH
Valec Velur so šírkou 150 mm je vhodný na vrchné kvalitné lakovanie. Je vyrobený zo 100% vlny.

Spokar valec zebra mini 10cm

0.89  s DPH
Valček Zebra je polyamidový valček so šírkou 100 mm. Je vhodný na dokončovacie maliarske práce a lakovanie všetkých typov farieb a lakov nízkej a strednej hustoty.

Valec na trubky

4.19  s DPH
Náhradný valček na trubky, bez držadla, polyakryl, výška plyšu 12mm. .

Valec polyamid 11 mini 100 mm

0.79  s DPH
Nový druh polyamidového poťahu je tkaný metódou nekonečného vlákna, ktorá minimalizuje možnosť vypadávanie vlákien. Má otvorenú štruktúru (zväzky vlákien sú zo 2/3 rozpletené) a špeciálnu úpravu povrchu vlákien.

Valec polyamid 7 mini 150mm

0.99  s DPH
Nový druh polyamidového poťahu je tkaný metódou nekonečného vlákna, ktorá minimalizuje možnosť vypadávanie vlákien. Má otvorenú štruktúru (zväzky vlákien sú zo 2/3 rozpletené) a špeciálnu úpravu povrchu vlákien.