Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Hadica práčková napúšťacia 1M

4.90  s DPH
Plastová práčková napúšťacia hadica ukončená na jednej strane kolienkom. Obsahuje tesnenie. Hadica má dĺžku 1 m.

Hadica pračková napúšťacia 2m

5.99  s DPH
Plastová práčková napúšťacia hadica ukončená na jednej strane kolienkom. Obsahuje tesnenie. Hadica má dĺžku 2m.

Hadica pračková napúšťacia 3m

7.99  s DPH
Plastová práčková napúšťacia hadica ukončená na jednej strane kolienkom. Obsahuje tesnenie. Hadica má dĺžku 3m.

Hadica práčková napúšťacia 4m

9.69  s DPH
Plastová práčková napúšťacia hadica ukončená na jednej strane kolienkom. Obsahuje tesnenie. Hadica má dĺžku 4 m.

Koncovka hadicová M 1/4`x 10 mosadz

0.99  s DPH
Príslušenstvo ku vzduchotechnike. Pomosazené nátrubky, presné prípojné závity. Adaptér vsuvka hadicová 1/4" vonkajší závit+10mm trň.

Páska lepiaca izolačná 500mmx10m nosič PVC

1.39  s DPH
Izolačná páska čierna takzvaná elektrikárska páska. Návin 10 metrov, šírka 5 cm, hrúbka pásky 0,13 mm

Reduk.DN 25/15 33,7×2,6na21,3×2,3 – dopredaj

3.67  s DPH
Tvarovky sa používajú na prepravu tekutín a plynov (úžitková voda, vzduch, zemný plyn, propán, bután, zmes propán-bután, neabrazívny a neagresívne tekutiny. Pracovný parametre: maximálny prevádzkový tlak 2,0 Mpa pri teplote od -20 ° C do + 120 ° C, prepravovaná látka nesmie zamrznúť.

Reduk.DN 25/20 33,7×2,6na26,9×2,6 – dopredaj

2.87  s DPH
Tvarovky sa používajú na prepravu tekutín a plynov (úžitková voda, vzduch, zemný plyn, propán, bután, zmes propán-bután, neabrazívny a neagresívne tekutiny. Pracovný parametre: maximálny prevádzkový tlak 2,0 Mpa pri teplote od -20 ° C do + 120 ° C, prepravovaná látka nesmie zamrznúť.

TopTrade Šnúra teflónová 2mmx0.2mmx150m

9.90  s DPH
Ideálny materiál na utesnenie odnímateľných spojov. Najmä v rozvodoch teplej a studenej vody.

Zátka plastová tlaková 1/2

0.59  s DPH
PPR systém je plastový potrubný systém z polypropylénu pre vnútorné rozvody studenej a teplej vody, pre podlahové a ústredné vykurovanie, rozvody vzduchu a ďalšie aplikácie v priemysle a poľnohospodárstve. Kvalitná surovina, PPR, čiže polypropylén - random kopolymér, zabezpečuje hygienickú nezávadnosť, vysokú chemickú odolnosť, korozivzdornosť, odolnosť voči zarastaniu a inkrustácii a mimoriadne dlhú životnosť rozvodu vody v plaste. To všetko pri minimálnom poklese úžitkovej hodnoty rozvodov. Nízka hmotnosť a ľahká spracovateľnosť plastových rúr pre rozvod vody zaručuje rýchlu, jednoduchú a bezpečnú montáž. Koncepcia zvárania a nízka drsnosť vnútornej steny znižuje výrazne tlakovú stratu potrubných rozvodov, a tým zvyšuje ekonomiku prevádzky cirkulačných systémov. Hygienická nezávadnosť v styku s pitnou vodou Nezarastá a nekoroduje Jednoduchá, rýchla a čistá montáž Spájanie polyfúznym zváraním Certifikovaný výrobok

Zátka plastová tlaková, 1/2-modra-gumové tesnenie

0.59  s DPH
Pre vnútorné rozvody studenej pitnej vody, teplej úžitkovej vody, ústredného i podlahového vykurovania z vysokomolekulárneho štatistického kopolyméru polypropylénu.Technické parametre: Materiál: PolypropylénVýhody systému: Mimoriadne dlhá životnosť Nedochádza ku korózii a vzniku inkrustácie (vodný kameň) na vnútorných stenách Vysoká odolnosť voči chemikáliám a agresívnym médiám Ekologický plne recyklovateľný materiál Fyziologicky a hygienicky celkom nezávadný materiál Jednoduchá a bezpečná spojovacia technika, veľmi nízke hydraulické straty