Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Zobraziť 32 64 96

Skrutka do betonu ULTRACUT FBS II 10×120 65/55/35 US 100ks

194.90  s DPH
Skrutka do betónu fischer ULTRACUT FBS II 6 P / LP US je vyrobená z galvanicky pozinkovanej ocele. Má plochú, resp. veľkoplošnú hlavu. Vďaka tvaru hlavy je ideálna na upevnenie montážnych líšt, potrubných trás, potrubí VZT a pod. Pri montáži skrutky rázovým uťahovákom si závit sám vyreže do betónu drážku a vytvorí tvarový zámok, ktorý je zárukou vysokej únosnosti. Malý priemer a malá hĺbka otvoru šetrí silu montéra pri vŕtaní veľkého množstva kotiev. ETA certifikát umožňuje použitie skrutky do netrhlinového a trhlinového betónu a zahŕňa aj požiarnu odolnosť R 120 pre ešte vyššiu úroveň bezpečnosti.Princíp fungovania ULTRACUT FBS II 6 je v určitých variantoch prevedenia vhodný pre prievlačnú alebo predsadenú montáž. K montáži je najvhodnejší rázový uťahovák doplnený o vhodnú priemyslovú hlavicu alebo skrutkovací nástavec Torx vhodný pre priemyslové použitie. Otvory pri zvislej montáži (do stropu a podlahy) nie je nutné čistiť, ale otvor do podlahy je nutné vŕtať hlbší o 3 x priemer vývrtu. Skrutka je namontovaná správne, pokiaľ hlava skrutky svojou spodnou stranou úplne dosadne na upevňovaný predmet a nejde už viac utiahnuť.Výhody Prvá skrutka do betónu v priemere 6 mm s variabilnou kotevnou hĺbkou, ktorá umožňuje prispôsobiť voľbu výrobku skutočnému zaťaženiu. V súlade s ETA certifikátom je možné skrutku použiť tak do netrhlinového ako aj do trhlinového betónu, v oboch prípadoch s vysokou mierou bezpečnosti. Prvá skrutka do betónu v priemere 6 mm, ktorej použitie je prípustné aj v seizmicky aktívnych oblastiach kategórie C1. ULTRACUT FBS II 6 je certifikovaná na viacnásobné upevnenie nenosných systémov. Je ju možné používať pri montáži potrubných a káblových tras aj do predpätých betónových dosiek s dutinami. Pri zvislej montáži nie je nutné čistenie vyvŕtaného otvoru (pri aplikácií do podlahy alebo do stropu). Pri montáži do podlahy je však nutné vŕtať otvor hlbší o 3 x priemer vývrtu. Z rôznych variant hlavy skrutky si môžete vybrať tú najvhodnejšiu pre konkrétnu aplikáciu. Skrutka do betónu s plochou hlavou je pre montáž vzhľadovo atraktívna a vhodná pre esteticky náročné aplikácie. Skrutku je možné počas montáže povoliť, kotvený predmet vypodložiť do požadovanej úrovne a spoj opäť utiahnuť. Skrutku do betónu ULTRACUT FBS II 6 mm je možné použiť aj do plného muriva.

Skrutka do betónu ULTRACUT FBS II 6/60/5 P polgulatá hlava 100ks

71.99  s DPH
Skrutka do betónu fischer UltraCut FBS II 6 P / LP US je vyrobená z galvanicky pozinkovanej ocele. Má plochú, resp. veľkoplošnú hlavu. Vďaka tvaru hlavy je ideálna na upevnenie montážnych líšt, potrubných trás, potrubí VZT a pod. Pri montáži skrutky rázovým uťahovákom si závit sám vyreže do betónu drážku a vytvorí tvarový zámok, ktorý je zárukou vysokej únosnosti. Malý priemer a malá hĺbka otvoru šetrí silu montéra pri vŕtaní veľkého množstva kotiev. ETA certifikát umožňuje použitie skrutky do netrhlinového a trhlinového betónu a zahŕňa aj požiarnu odolnosť R 120 pre ešte vyššiu úroveň bezpečnosti.

Skrutka do betónu ULTRACUT FBS II 6×40/5 P s polguľatou hlavou 100ks

51.99  s DPH
Skrutka do betónu fischer ULTRACUT FBS II 6 P / LP US je vyrobená z galvanicky pozinkovanej ocele. Má plochú, resp. veľkoplošnú hlavu. Vďaka tvaru hlavy je ideálna na upevnenie montážnych líšt, potrubných trás, potrubí VZT a pod. Pri montáži skrutky rázovým uťahovákom si závit sám vyreže do betónu drážku a vytvorí tvarový zámok, ktorý je zárukou vysokej únosnosti. Malý priemer a malá hĺbka otvoru šetrí silu montéra pri vŕtaní veľkého množstva kotiev. ETA certifikát umožňuje použitie skrutky do netrhlinového a trhlinového betónu a zahŕňa aj požiarnu odolnosť R 120 pre ešte vyššiu úroveň bezpečnosti.Výhody: Prvá skrutka do betónu v priemere 6 mm s variabilnou kotevnou hĺbkou, ktorá umožňuje prispôsobiť voľbu výrobku skutočnému zaťaženiu. V súlade s ETA certifikátom je možné skrutku použiť tak do netrhlinového ako aj do trhlinového betónu, v oboch prípadoch s vysokou mierou bezpečnosti. Prvá skrutka do betónu v priemere 6 mm, ktorej použitie je prípustné aj v seizmicky aktívnych oblastiach kategórie C1. ULTRACUT FBS II 6 je certifikovaná na viacnásobné upevnenie nenosných systémov. Je ju možné používať pri montáži potrubných a káblových tras aj do predpätých betónových dosiek s dutinami. Pri zvislej montáži nie je nutné čistenie vyvŕtaného otvoru (pri aplikácií do podlahy alebo do stropu). Pri montáži do podlahy je však nutné vŕtať otvor hlbší o 3 x priemer vývrtu. Z rôznych variant hlavy skrutky si môžete vybrať tú najvhodnejšiu pre konkrétnu aplikáciu. Skrutka do betónu s plochou hlavou je pre montáž vzhľadovo atraktívna a vhodná pre esteticky náročné aplikácie. Skrutku je možné počas montáže povoliť, kotvený predmet vypodložiť do požadovanej úrovne a spoj opäť utiahnuť. Skrutku do betónu ULTRACUT FBS II 6 mm je možné použiť aj do plného muriva.