Zobrazuje sa všetkych 21 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Den Braven Qualy fill, Šľahaný sádrový brúsiteľný tmel 250ml

4.59  s DPH
Brúsiteľný sadrový tmel Den Braven je určený na vyplňovanie malých i veľkých prasklín v murive, betóne, v omietkach a pod., Možné tiež škárovanie sadrokartónových konštrukcií s požiadavkou na brúsiteľnosť. Ultraľahké, priamo už namiešané plnivo pre rýchle a jednoduché vykonávanie opráv. Neobsahuje rozpúšťadlá. Po vytvrdnutí sa ľahko brúsi. Možno ho prekryť akrylátovými a disperznými nátermi. Vyniká vysokou priľnavosťou.

Den Braven, Brúsiteľný na sadrokartón 5kg

7.49  s DPH
Den Braven brúsiteľný tmel biely je určený na opravy muriva, omietok, betónu, pórobetónových tvárnic ako Ytong, Hebel, škár sadrokartónových konštrukcií a pod. Tmelí škáry sadrokartónových dosiek. Tmel je pretierateľný latexovými a akrylátovými nátermi. Je vysoko odolná voči vznikaniu trhlín, priľnavý k sadrokartónu, drevu, betónu, omietkam, tehlovému murivu a pod.

Den Braven, Brúsiteľný tmel na sadrokartón 1,5kg

3.09  s DPH
Den Braven brúsiteľný tmel biely je určený na opravy muriva, omietok, betónu, pórobetónových tvárnic ako Ytong, Hebel, škár sadrokartónových konštrukcií a pod. Tmelí škáry sadrokartónových dosiek. Tmel je pretierateľný latexovými a akrylátovými nátermi. Je vysoko odolná voči vznikaniu trhlín, priľnavý k sadrokartónu, drevu, betónu, omietkam, tehlovému murivu a pod.

Den Braven, Tmel brúsiteľný na sadrokartón 310ml

4.49  s DPH
Den Braven brúsiteľný tmel biely je určený na opravy muriva, omietok, betónu, pórobetónových tvárnic ako Ytong, Hebel, škár sadrokartónových konštrukcií a pod. Tmelí škáry sadrokartónových dosiek. Tmel je pretierateľný latexovými a akrylátovými nátermi. Je vysoko odolná voči vznikaniu trhlín, priľnavý k sadrokartónu, drevu, betónu, omietkam, tehlovému murivu a pod.

Elektrikárska a montážna sádra Knauf BAU- UND ELEKTRIKERGIPS

2.29  s DPH
Rýchlotuhnúca montážna sádra pre upevnenie elektroinštalačných rozvodov a krabíc. Použitie Iba pre vnútorné použitie. Po rozmiešaní tuhne veľmi rýchlo - cca po 5 minútach. Doporučená hrúbka omietky - 10 mm.

Finish tmel na sadrokartón 5kg

7.49  s DPH
Finish tmel na sadrokartóny 5 kg je vhodný na vyrovnávanie nerovností stien, opravy starých popraskaných omietok a hladkého betónu, a na finálne tmelenie sadrokartónových dosiek. Úprava hrubo vyrovnaných stien stierkovými lepidlami a jadrovými omietkami, vyhladenie povrchu po odstránení starých tapiet, tmelenie škár sadrokartónových dosiek. Rozpracovaný tmel je možné uchovávať v uzavretej nádobe zaliateje vodou niekoľko týždňov. Neobsahuje rozpúšťadlá, po vyschnutí sa jednoducho brúsi. Je možné ho pretierať latexovými a akrylátovými nátermi.

KNAUF Fill & Finish Light ľahčený univerzálny tmel 20kg

33.99  s DPH
Ľahčený univerzálny tmel pre finálne tmelenie, stierkovanie a škárovanie hladkých povrchov. Zarobený tmel pripravený ihneď pre spracovanie. Pre celoplošné stierkovanie sadrokartónových konštrukcií (Q3, Q4), betónu, sadrových a vápennocementových omietok (Q4). Pre jemné, finálne tmelenie spojov sadrokartónových dosiek (Q2). Tmelenie spojov sadrokartónových dosiek (Q1) s prevedením hrany AK s výstužnou páskou Knauf KURT. Pre vnútorné použitie.

Knauf Goldband Finish 18kg zarobený tmel a celoplošná stierka

21.99  s DPH
Opis produktu Knauf Goldband Finish je vo výrobe predmiešaná polymérová hmota určená na zhotovenie finálnych úprav stien a stropov. Obsahuje prísady zlepšujúce funkčné vlastnosti tmelu. Knauf Goldband Finish spĺňa požiadavky v súlade s normou EN 13963.Špecifikácia Na zhotovenie ideálne hladkých a rovných povrchov v interiéri. Knauf Goldband Finish je možné nanášať v hrúbke vrstvy od 0-3 mm. Vhodná na tenkovrstvé a celoplošné stierkovanie: minerálnych stavebných podkladov: stabilné omietky (sadrové, vápenné, vápenno cementové), betónové podklady sadrokartónových dosiekVlastnosti zarobený tmel pripravený na okamžité použitie jednoduchá aplikácia a brúsenie dobrá priľnavosť ideálny podklad pre nasledujúce finálne úpravy povrchov

Knauf Kurt Páska výztužná 50mm, 25bm/bal. rohová

12.99  s DPH
Páska je 50 mm široká so strednou skladanou drážkou vyrobenou z rozmerovo stabilného vysokopevnostného špeciálneho papiera. Vlasy z jemných vlákien sa narezávajú do špachtle a zaisťujú maximálnu pevnosť spoja.Vlastnosti:   -  Najvyššia pevnosť    -  Ľahko sa vkladá    -  Žiadna expanzia vlhkosti    -  Skladacie pre vnútorné rohy

Knauf omietka sadrokartón ROTBAND 30kg

17.99  s DPH
Jednovrstvová omietka na steny a stropy pre ručné spracovanie. Vhodná na monolitické a prefabrikované betónové plochy, bežné pevné stavebné podklady. Len pre vnútorné použitie.Spotreba cca 0,8 kg / 1 m2 / 1 mm. Zrnitosť do 1,2 mm. Odporúčaná minimálna hrúbka 5 mm.

Knauf páska sklotex /vyst.band/ 50mm 25m

1.69  s DPH
Krycia výstužná 50mm široká páska zo sklenených vlákien. Vlastnosti - ľahko vkladateľná - nehorľavá - kvalitné vystuženie kĺbov

Knauf Sheetrock AP špárovací tmel 20kg

33.99  s DPH
Super Finish je tmel pripravený na použitie vyrobený z dolomitového prášku, vinylového spojiva a ďalších materiálov, ktoré zlepšujú vlastnosti produktu. Používa sa vo výstavbe bytových, lekárskych, vzdelávací, potravinárskych zariadení. Vhodný na ručné aj strojové použitie.Technické údaje     Vyhovuje norme EN 13963, typ 3A      Trieda horľavosti: A2-s1, d0      Úroveň prípravy povrchu: Q2-Q4      Hustota: 1,65 kg / l (11 = 1,65 kg).      Sušenie jednej vrstvy 2 mm - asi 24 hodín.      Spotreba: vyplňovanie (hrana AK) - asi 0,2 kg / m² cca 0,1 kg / m² plniva na škáry rovný tmel - 1,2 kg / m² v hrúbke 1 mm      Skladovateľnosť: 12 mesiacov od dátumu výroby.

Knauf Tiefengrund Penetračný náter 1l

7.10  s DPH
Penetrácia Knauf Tiefengrund je určená ku spevneniu prašnejúcich (slabo kriedujúcich) podkladov, zníženiu ich nasiakavosti a zlepšeniu priľnavosti pred lepením obkladu a dlažby, tapiet a aplikáciu interiérových náterov. Štandardným podkladom sú silne nasiakavé a porézne cementové a sadrové potery, vápennocementové a sadrové omietky, sadrokartónové dosky alebo pórobetón.

Knauf Tmel Q2 Super 5kg pre tmelenie špár a celoplošné tmelenie

5.99  s DPH
Tmel na báze sádry pre základné tmelenie špár sádrokartonových desiek poprípade pre celoplošné tmelenie v hrúbke 1 až 4mm.Spotreba celoplošne 0,7kg/m2/mmSpotreba pre špáry 0,3kg/m2

Knauf Uniflott Impregnovaný 5kg

16.36  s DPH
POPIS PRODUKTU: Kvalitná, pružná škárovacia hmota, ktorá sa používa na vyplnenie škár sadrokartónových a sadrovláknitých dosiek. Škárovacia hmota Knauf Uniflott umožňuje ručné tmelenie bez výstužnej pásky pri sadrokartónových doskách so zaoblenými hranami a je vhodná na steny a stropy v interiéri. Vďaka impregnácii sa výnimočne dobre hodí do vlhkých priestorov, resp. všade tam, kde sa používajú dosky do vlhkého prostredia. Rozmery a hmotnosť: Hmotnosť: 5 KG Výška balenia: 32 cmŠírka balenia: 16 cmDĺžka balenia: 9 cm 

KNAUF Uniflott Škárovacia hmota na sadrokartón 25kg

50.99  s DPH
Škárovacia hmota na sadrokartón KNAUF Uniflott 25 kg. Ide o vysoko pevný, hladký a rozmiešaný tmel slúžiaci ako základný tmel do škár sadrokartónových dosiek v systéme Uniflott. Následné zatrenie sa vykoná pomocou prípravku Knauf Uniflott Finish.Tmel KNAUF Uniflott sa nanáša rukou, bez výstužných pruhov, na stenu a/alebo strop v interiéri. Špeciálna sadra sa pritom ľahko rozotiera, brúsi a navyše sa vyznačuje nízkym zaschýnaním.

Qualy fill, Premium sádrový brúsiťeľný tmel 500ml

8.49  s DPH
Den Braven Qualy fill šľahaný sádrový brúsiteľný tmel určený na výplň malých aj veľkých prasklín v murive, betóne, omietkach a pod. Je vhodný taktiež na škárovanie sadrokartónových konštrukcií s požiadavkou na brúsiteľnosť. Po vytvrdnutí je ľahko brúsiteľný, pretierateľný akrylátovými a disperznými nátermi. Je vysoko priľnavý na sadrokartón, drevo, omietky, betón a pod.

Sadrokartónová doska KNAUF WHITE GKB 12,5x1200x2000mm (2,4m2)

8.89  s DPH
Popis produktu Sadrokartónové dosky pozostávajúce zo sadry, ktorých plocha a pozdĺžne hrany sú chránené špeciálnym kartónom s vysokou priľnavosťou. Sú vhodné pre použitie v interiéri s relatívnou vlhkosťou do 65% pri 20°C – v suchých priestoch.Použitie - Na obklad stien a stropov - Deliace priečky a podhľady - Predprípravené dielce - Použitie ako suchá omietka – spojenie tmelom na báze sádry - Predsadené steny Nie sú vhodné do kúpeľní, WC, spŕch, umývarni, závodné kuchyne 

Uniflott 5kg jemný tmel

11.99  s DPH
Škárovacia hmota na sadrokartón KNAUF Uniflott 5 kg. Ide o vysoko pevný, hladký a rozmiešaný tmel slúžiaci ako základný tmel do škár sadrokartónových dosiek v systéme Uniflott. Následné zatrenie sa vykoná pomocou prípravku Knauf Uniflott Finish. Tmel KNAUF Uniflott sa nanáša rukou, bez výstužných pruhov, na stenu a/alebo strop v interiéri. Špeciálna sadra sa pritom ľahko rozotiera, brúsi a navyše sa vyznačuje nízkym zaschýnaním.