Zobrazených 1–32 z 36 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Den Braven Brúsiteľný na sadrokartón 5kg

8.49  s DPH
Den Braven brúsiteľný tmel biely je určený na opravy muriva, omietok, betónu, pórobetónových tvárnic ako Ytong, Hebel, škár sadrokartónových konštrukcií a pod. Tmelí škáry sadrokartónových dosiek.

Den Braven Brúsiteľný tmel na sadrokartón 1.5kg

3.69  s DPH
Den Braven brúsiteľný tmel biely je určený na opravy muriva, omietok, betónu, pórobetónových tvárnic ako Ytong, Hebel, škár sadrokartónových konštrukcií a pod. Tmelí škáry sadrokartónových dosiek.

Den Braven Qualy fill Šľahaný sádrový brúsiteľný tmel 250ml

5.49  s DPH
Brúsiteľný sadrový tmel Den Braven je určený na vyplňovanie malých i veľkých prasklín v murive, betóne, v omietkach a pod. , Možné tiež škárovanie sadrokartónových konštrukcií s požiadavkou na brúsiteľnosť.

Den Braven Tmel brúsiteľný na sadrokartón 310ml

2.69  s DPH
Den Braven brúsiteľný tmel biely je určený na opravy muriva, omietok, betónu, pórobetónových tvárnic ako Ytong, Hebel, škár sadrokartónových konštrukcií a pod. Tmelí škáry sadrokartónových dosiek.

Elektrikárska a montážna sádra Knauf BAU- UND ELEKTRIKERGIPS

1.97  s DPH
Rýchlotuhnúca montážna sádra pre upevnenie elektroinštalačných rozvodov a krabíc. PoužitieIba pre vnútorné použitie.

Finish tmel na sadrokartón 5kg

5.79  s DPH
Finish tmel na sadrokartóny 5 kg je vhodný na vyrovnávanie nerovností stien, opravy starých popraskaných omietok a hladkého betónu, a na finálne tmelenie sadrokartónových dosiek. Úprava hrubo vyrovnaných stien stierkovými lepidlami a jadrovými omietkami, vyhladenie povrchu po odstránení starých tapiet, tmelenie škár sadrokartónových dosiek.

Het sádra štukatérska šedá 30kg

11.49  s DPH
Univerzálna sadra pre vodoinštalačné, kúrenárske, elektroinštalačné a stavebné práce. Použitie:pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, stavebné i kúrenárske prácena vyrovnanie drobných nerovností stien (omietok, muriva, panelov, sadrokartónu a pod.

KNAUF Fill & Finish Light ľahčený univerzálny tmel 20kg

26.50  s DPH
Ľahčený univerzálny tmel pre finálne tmelenie, stierkovanie a škárovanie hladkých povrchov. Zarobený tmel pripravený ihneď pre spracovanie.

Knauf Goldband Finish 18kg zarobený tmel a celoplošná stierka

16.56  s DPH
Opis produktuKnauf Goldband Finish je vo výrobe predmiešaná polymérová hmota určená na zhotovenie finálnych úprav stien a stropov. Obsahuje prísady zlepšujúce funkčné vlastnosti tmelu.

Knauf Goldband Finish 8kg

11.83  s DPH
Finálna stierka Goldband Finish je určená na tenkovrstvové a celoplošné stierkovanie vyzretých minerálnych stavebných podkladov, ako sú napr. sadrokartónové dosky.

Knauf Kurt Páska výztužná 50mm, 25bm/bal. rohová

12.27  s DPH
Páska je 50 mm široká so strednou skladanou drážkou vyrobenou z rozmerovo stabilného vysokopevnostného špeciálneho papiera. Vlasy z jemných vlákien sa narezávajú do špachtle a zaisťujú maximálnu pevnosť spoja.

Knauf páska sklotex /vyst.band/ 50mm 25m

1.16  s DPH
Krycia výstužná 50mm široká páska zo sklenených vlákien. Vlastnosti- ľahko vkladateľná- nehorľavá- kvalitné vystuženie kĺbov .

Knauf Sheetrock AP špárovací tmel 20kg

24.55  s DPH
Super Finish je tmel pripravený na použitie vyrobený z dolomitového prášku, vinylového spojiva a ďalších materiálov, ktoré zlepšujú vlastnosti produktu. Používa sa vo výstavbe bytových, lekárskych, vzdelávací, potravinárskych zariadení.

Knauf Tiefengrund Penetračný náter 1l

7.10  s DPH
Penetrácia Knauf Tiefengrund je určená ku spevneniu prašnejúcich (slabo kriedujúcich) podkladov, zníženiu ich nasiakavosti a zlepšeniu priľnavosti pred lepením obkladu a dlažby, tapiet a aplikáciu interiérových náterov. Štandardným podkladom sú silne nasiakavé a porézne cementové a sadrové potery, vápennocementové a sadrové omietky, sadrokartónové dosky alebo pórobetón.

Knauf Tmel Q2 Super 5kg pre tmelenie špár a celoplošné tmelenie

3.98  s DPH
Tmel na báze sádry pre základné tmelenie špár sádrokartonových desiek poprípade pre celoplošné tmelenie v hrúbke 1 až 4mm. Spotreba celoplošne 0,7kg/m2/mmSpotreba pre špáry 0,3kg/m2 .

KNAUF Uniflott Škárovacia hmota na sadrokartón 25kg

37.82  s DPH
Škárovacia hmota na sadrokartón KNAUF Uniflott 25 kg. Ide o vysoko pevný, hladký a rozmiešaný tmel slúžiaci ako základný tmel do škár sadrokartónových dosiek v systéme Uniflott.

Knauf*omietka sadr. ROTBAN 30kg

14.06  s DPH
Jednovrstvová omietka na steny a stropy pre ručné spracovanie. Vhodná na monolitické a prefabrikované betónové plochy, bežné pevné stavebné podklady.

Qualy fill Premium sádrový brúsiťeľný tmel 500ml

6.99  s DPH
Den Braven Qualy fill šľahaný sádrový brúsiteľný tmel určený na výplň malých aj veľkých prasklín v murive, betóne, omietkach a pod. Je vhodný taktiež na škárovanie sadrokartónových konštrukcií s požiadavkou na brúsiteľnosť.

Sadrokartónová doska KNAUF GREEN GKBI 12,5x1200x2000mm (2,4m2)

8.77  s DPH
PoužitieVhodná pre nasledujúce systémy- priečky- stropné podhĺady a podkrovia- pre použitie v kúpelniach a vlhkých priestoroch s relatívnou vlhkostou 70 %Vlastnosti- impregnovaná - znížená absorbcia vody- optimalizovaný formát pre ľahšiu manipuláciu- nehorľavá- ohýbateľná  .

Sadrokartónová doska KNAUF RED PIANO GKF 12,5x1200x2000mm (2,4m2)

7.58  s DPH
Popis produktuSadrokartónové dosky (GKF), ktorých sadrové jadro obsahuje sklené vlákna, zlepšujú súdržnosť pri pôsobení ohňa. Označenie: červená potlač na zadnej strane, kartón je červenej farby.

Sadrokartónová doska KNAUF WHITE GKB 12,5x1200x2000mm (2,4m2)

5.50  s DPH
Popis produktuSadrokartónové dosky pozostávajúce zo sadry, ktorých plocha a pozdĺžne hrany sú chránené špeciálnym kartónom s vysokou priľnavosťou. Sú vhodné pre použitie v interiéri s relatívnou vlhkosťou do 65% pri 20°C – v suchých priestoch.