Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Ceresit CS 16 Neutral silikón biely 280 ml – vhodný pre zásadité podklady a kovy

6.39  s DPH
Ceresit Silikón neutrálny CS16 biely 300ml je jednozložkový alkoxy silikón vhodný najmä na zásadité podklady a kovy. Dobre priľne k mnohým materiálom bez primárneho náteru.

Ceresit CS 16 Neutral silikón šedý 280ml – vhodný na zásadité podklady a kovy

6.89  s DPH
Ceresit Silikón neutral CS16 šedý 300 ml je jednozložkový alkoxy silikón vhodný najmä na zásadité podklady a kovy. Dobre priľne k mnohým materiálom bez primárneho náteru.

Ceresit CS 16 silikón neutrálny transparentný 280ml

6.89  s DPH
Ceresit Silikón neutrálny CS16 transparentný 300 ml je jednozložkový alkoxy silikón vhodný najmä na zásadité podklady a kovy. Dobre priľne k mnohým materiálom bez primárneho náteru.

Ceresit CS 26 silikón neutrálny transparentný 300ml

8.29  s DPH
Ceresit Silikón neutrálny CS26 transparentný  300ml je určený na vysoko namáhané konštrukcie. Silikón dobre priľne k mnohým materiálom bez primárneho náteru.

Ceys Silikón neutrálny biely 125ml

5.49  s DPH
Neutrálny silikón, ktorý nepoškodzuje materiály. Vysoko kvalitný a trvanlivý neutrálny silikón, ktorý tesní všetky druhy materiálov vrátane stavebných materiálov, určený pre interiér aj exteriér.

Ceys Silikón neutrálny transparentný 125ml

5.49  s DPH
Neutrálny silikón, ktorý nepoškodzuje materiály. Vysoko kvalitný a trvanlivý neutrálny silikón, ktorý tesní všetky druhy materiálov vrátane stavebných materiálov, určený pre interiér aj exteriér.

Cyklon Tmel neutrálny transparentný 310ml

4.29  s DPH
Cyklon neutrál transparentný 310 ml je trvalo elastický silikónový tmel určený na tesnenie škár v interiéri aj exteriéri. Dobre priľne na mnoho podkladov (keramika, sklo, plast, hliník, kachličky, PVC, kov a pod.

Cyklon Tmel silikónový neutrálny biely 310ml

4.29  s DPH
Cyklon neutrál biely 310 ml je trvalo elastický silikónový tmel určený na tesnenie škár v interiéri aj exteriéri. Dobre priľne na mnoho podkladov (keramika, sklo, plast, hliník, kachličky, PVC, kov a pod.

Cyklon Tmel univerzálny biely 310ml

3.09  s DPH
Cyclon univerzal biely 310 ml je univerzálny trvalo elastický acetátový tmel určený na tesnenie a lepenie škár v interiéri aj exteriéri. Je použiteľný v stavebnej, motoristickej aj hobby oblasti.

Den Braven Neutrálny silikón Oxim biely 310ml

7.79  s DPH
Den Braven silikón neutrálny oxim biely je urený na tesnenie a lepenie zasklievacích systémov do drevených okenných rámov s povrchovou úpravou prevedenou syntetickými a polyuretánovými lakmi. Medzi hlavné výhody silikónu patrí vysoká prilnavosť ku sklu, hliníku, pozinku, nerezovej oceli a taktiež ostatným stavebným materiálom.

Den Braven Neutrálny silikón Oxim transparentný 310ml

7.79  s DPH
Den Braven silikón neutrálny oxi transparentný určený na lepenie a tesnenie zasklievacích systémov do okenných drevených rámov, ktoré majú povrchovú úpravu prevedenú syntetickými a polyuretánovými lakmi. Má vysokú priľnavosť ku sklu, nerezovej oceli, hliníku, pozinku aj ostatným stavebným materiálom.

Den Braven Silikón sanitárny neutrálny oxim transparentný 310ml

9.89  s DPH
Den Braven Silikón sanitárny neutrálny oxim transparentný 310ml je urený na tesnenie a lepenie zasklievacích systémov do drevených okenných rámov s povrchovou úpravou prevedenou syntetickými a polyuretánovými lakmi. Medzi hlavné výhody silikónu patrí vysoká prilnavosť ku sklu, hliníku, pozinku, nerezovej oceli a taktiež ostatným stavebným materiálom.