Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Zobraziť 32 64 96

Klampiarsky tmel 40 D

9.20  s DPH
Spojovacie lepenie, opravy, tesnenie a tmelenie odkvapov, dažďových zvodov aj. klampiarskych prvkov, akékoľvek tesnenie a lepenie dilatačných a vibračných spojov v stavebníctve a strojárenstve, tesnenie a lepenie kovových konštrukcií. Tmel na báze polyuretánu. Výborne priľne k pozinkovanému plechu, medi, titánzinku a plastom. Veľmi jednoducho použiteľný, po vytvrdnutí pretierateľný a trvale elastický. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ výborná priľnavosť k pozinkovanému plechu, medi, titánzinku a plastom ♦ po vytvrdnutí trvale elastický ♦ veľmi dobrá priľnavosť k stavebným materiálom ♦ vynikajúca chemická odolnosť PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie a tmelenie odkvapov, dažďových zvodov aj. klampiarskych prvkov ♦ dilatačné špáry priemyselných podláh ♦ akékoľvek tesnenie a lepenie dilatačných a vibračných spojov v stavebníctve a strojárenstve ♦ pružné spoje pri výrobe kontajnerov a v automobilovom priemysle Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 280 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Konštrukčný tmel 25D

8.95  s DPH
Bežné stavebné špáry, špáry medzi dverovými a okennými rámami a stenami, utesňovanie špár medzi odlišnými stavebnými materiálmi, dilatačné a konštrukčné špáry s veľkým pohybom. Tmel na báze polyuretánu. Po vytvrdnutí je pretierateľný a ostáva trvale pružný. Veľmi dobre priľne k betónu aj väčšine ostatných stavebných materiálov. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi jednoducho použiteľný ♦ po vytvrdnutí trvale elastický ♦ veľmi dobrá priľnavosť k väčšine materiálov ♦ pretierateľný mnohými náterovými systémami PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ všetky bežné stavebné špáry ♦ špáry medzi dverovými a okennými rámami a stenami ♦ utesňovanie špár medzi odlišnými stavebnými materiálmi ♦ dilatačné špáry obvodového opláštenia budov Poznámka :  Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely, šedý Balenie :  280 ml Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDAFLEX 40FC

9.10 12.75  s DPH
Pružné lepenie spojov v stavebníctve a strojárenstve, tesnenie a vibračné spoje kovových konštrukcií, špáry priemyselných podláh, u ktorých sa počíta s veľkým zmršťovaním. Pružné spoje pri výrobe kontajnerov a v automobilovom priemysle. Tmel na báze polyuretánu. Výborne priľne k väčšine kovov a plastov. Je veľmi jednoducho použiteľný, po vytvrdnutí pretierateľný a trvale elastický. Vyniká vysokou odolnosťou voči väčšine chemikálií. Vhodný pre dilatačné spoje s pohybom do ±20%. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ lepiaci tmel s vysokým modulom pružnosti ♦ po vytvrdnutí trvale elastický ♦veľmi dobrá priľnavosť k väčšine materiálov ♦ vynikajúca odolnosť voči väčšine chemikálií PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ akékoľvek tesnenie a lepenie dilatačných a vibračných spojov v stavebníctve a strojárenstve ♦ tesnenie a lepenie kovových konštrukcií ♦ dilatačné špáry priemyselných podláh ♦ pružné spoje pri výrobe kontajnerov a v automobilovom priemysle Poznámka :   Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely, čierny, svetlo šedý, betónovo šedý Balenie :           300 ml 600 ml Uvedená cena je za 1 ks.