Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Zobraziť 32 64 96

Klampiarsky tmel 40 D

7.34  s DPH
Spojovacie lepenie, opravy, tesnenie a tmelenie odkvapov, dažďových zvodov aj. klampiarskych prvkov, akékoľvek tesnenie a lepenie dilatačných a vibračných spojov v stavebníctve a strojárenstve, tesnenie a lepenie kovových konštrukcií. Tmel na báze polyuretánu. Výborne priľne k pozinkovanému plechu, medi, titánzinku a plastom. Veľmi jednoducho použiteľný, po vytvrdnutíí pretierateľný a trvale elastický.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ výborná priľnavosť k pozinkovanému plechu, medi, titánzinku a plastom♦ po vytvrdnutí trvale elastický♦ veľmi dobrá priľnavosť k stavebným materiálom♦ vynikajúca chemická odolnosťPRÍKLADY POUŽITIA :♦ lepenie a tmelenie odkvapov, dažďových zvodov aj. klampiarskych prvkov♦ dilatačné špáry priemyselných podláh♦ akékoľvek tesnenie a lepenie dilatačných a vibračných spojov v stavebníctve a strojárenstve♦ pružné spoje pri výrobe kontajnerov a v automobilovom priemyslePoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      280 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

Konštrukčný tmel 25D

7.18  s DPH
Bežné stavebné špáry, špáry medzi dverovými a okennými rámami a stenami, utesňovanie špár medzi odlišnými stavebnými materiálmi, dilatačné a konštrukčné špáry s veľkým pohybom. Tmel na báze polyuretánu. Po vytvrdnutí je pretierateľný a zostavá trvale pružný. Veľmi dobre priľne k betónu aj väčšine ostatných stavebných materiálov.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ veľmi jednoducho použiteľný♦ po vytvrdnutí trvale elastický♦ veľmi dobrá priľnavosť k väšine materiálov♦ pretierateľný mnohými náterovými systémamiPRÍKLADY POUŽITIA :♦ všetky bežné stavebné špáry♦ špáry medzi dverovými a okennými rámami a stenami♦ utesňovanie špár medzi odlišnými stavebnými materiálmi♦ dilatačné špáry obvodového opláštenia budovPoznámka :        Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : biely, šedýBalenie :             310 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

SOUDAFLEX 40FC

7.24 10.15  s DPH
Pružné lepenie spojov v stavebníctve a strojárenstve, tesnenie a vibračné spoje kovových konštrukcií, špáry priemyselných podláh, u ktorých sa počíta s veľkým zmršťovaním. Pružné spoje pri výrobe kontajnerov a v automobilovom priemysle. Tmel na báze polyuretánu. Výborne priľne k väčšine kovov a plastov. Je veľmi jednoducho použiteľný, po vytvrdnutí pretierateľný a trvale elastický.Vyniká vysokou odolnosťou voči väčšine chemikálií. Vhodný pre dilatačné spoje s pohybom do ±20%.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ lepiaci tmel s vysokým modulom pružnosti ♦ po vytvrdnutí trvale elastický ♦ veľmi dobrá priľnavosť k väčšine materiálov ♦ vynikajúca odolnosť voči väčšine chemikáliíPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ akékoľvek tesnenie a lepenie dilatačných a vibračných spojov v stavebníctve a strojárenstve ♦ tesnenie a lepenie kovových konštrukcií ♦ dilatačné špáry priemyselných podláh ♦ pružné spoje pri výrobe kontajnerov a v automobilovom priemyslePoznámka :         Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : biely, čierny, svetlo šedý, betónovo šedýBalenie :              300 ml, 12 ks - kartón                            600 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.