Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

EXTRA-FLEX

11.12  s DPH
EXTRA-FLEX C2TE je mrazuvzdorné flexibilné cementové lepidlo pre profesionálne lepenie obkladov a dlažieb vystavených zvýšenému namáhaniu s predĺženým otvoreným časom (30 minut).CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ ľahko spracovateľné♦ vhodné k profesionálnemu spracovaniu pri realizácii veľkých plôch♦ vynikajúca priľnavosť na väčšinu poréznych stavebných materiálov♦ vylepšená priľnavosť pri práci za nepriaznivých podmienok (vysoká teplota...)PRÍKLADY POUŽITIA :♦ lepenie obkladov a dlažieb♦ lepenie dlažieb na balkónoch, lódžiách a terasách♦ realizácie veľkých plôch♦ lepenie náročných dekorov s nárokmi na predĺžený otvorený čas lepidlaPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      25 kg, 48 ks - paletaUvedená cena je za 1 ks ( á 25 kg ).

Lepidlo na obkladačky 24A

4.10 44.39  s DPH
Špeciálne mimoriadne kvalitné, ihneď použiteľné lepidlo, určené na lepenie dlaždíc a ostatných obkladových prvkov na akékoľvek aj netradičné podklady. Mimoriadne flexibilné, vhodné na podklad, ktorý „pracuje“, po vytvrdnutí elastické, vode odolné a nehorľavé. Lepenie obkladov na umakart, sadrokartón, drevo, drevotrieskové a cemento-trieskové dosky, kovové podklady apod. Lepenie dlažieb na podlahy s podlahovým vykurovaním, lepenie nových obkladov na staré „obklad na obklad“.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ silná priľnavosť♦ elastické♦ vodeodolné♦ nehorľavéPRÍKLADY POUŽITIA :♦ lepenie „obklad na obklad“♦ lepenie nástenných obkladov horizontálne aj vertikálne♦ špeciálne vhodné na lepenie obkladačiek a dlaždíc v kuchyniach a vlhkých miestnostiach♦ vyhovuje na lepenie dlaždíc na podklad, ktorý „pracuje“Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :     310 ml kartuša, 15 ks - kartón                  1 kg plastové vedro, 6 ks - kartón                  5 kg plastové vedro                  15 kg plastové vedroUvedená cena je za 1 ks.

Lepidlo na plávajúce podlahy 70A

4.48  s DPH
Lepenie všetkých drevených spojov, spojovanie parketových lamiel plávajúcich podláh, laminovaných parketových a kazetových podláh v systéme pero-drážka. Vhodné na lepenie dubového dreva a exotických tvrdých drevín a lepenie konštrukčných drevených spojov v priemysle. Vyznačuje se veľmi rýchlou dobou schnutia a odolnosťou proti vode D3 (ČSN EN 204). Po zaschnutí priehľadné, silno priľne k materiálu.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ jednoduché použitie ♦ silná priľnavosť ♦ rýchloschnúce ♦ po zaschnutí polopriehľadné ♦ odolnosť proti vode D3 (ČSN EN 204)PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie všetkých drevených spojov ♦ spájanie parketových lamiel plávajúcich podláh v systéme pero-drážka ♦ spájanie laminovaných parketových a kazetových podláh v systéme pero-drážkaPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      500 g, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

Lepidlo na podlahové krytiny 26A

5.51 43.85  s DPH
Lepenie všetkých typov podlahových krytín. Fixácia kobercov s aj bez penového podkladu, linoleí, podlahových krytín s vinylovým alebo PVC podkladom, vodotesných krytín s PVC podkladom. Univerzálne lepidlo na báze vodnej disperzie syntetických živíc s dlhou dobou spracovateľnosti a vysokou šmykovou pevnosťou spoja. Neobsahuje rozpúšťadlá.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ silná priľnavosť ♦ profesionálna kvalita ♦ dlhá doba spracovateľnosti ♦ vysoká konečná pevnosť spojaPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie všetkých typov podlahových krytín ♦ lepenie kobercov s penovým podkladom aj bez penového podkladu ♦ lepenie podlahových krytín s vinylovým alebo PVC podkladom ♦ lepenie vodotesných krytín s PVC podkladomPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      1 kg, 6 ks - kartón                    5 kg                    15 kgUvedená cena je za 1ks.

TILE-FLEX

7.51  s DPH
FLEXIBILNÉ STAVEBNÉ LEPIDLO NA OBKLADY A DLAŽBYMrazuvzdorné cementové lepidlo so zníženým sklzom na obklady a dlažby. Vhodné pre exteriér aj interiér vrátane lepenia na podlahy s teplovodným vykurovaním.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ jednozložková lepiaca zmes na báze cementu, jemného plniva a modifikujúcich prísad ♦ vynikajúca priľnavosť na väčšinu poréznych stavebných materiálov ♦ dobrá prídržnosť k podkladu ♦ mrazuvzdorné ♦ určené pre profesionálne aplikácie v exteriéri aj interiéri♦ nehorľavé, spĺňa požiadavky EN 12004 pre triedu C1TPRÍKLADY POUŽITIA :♦ lepenie keramických obkladov a dlažieb ♦ lepenie dlažieb na podlahy s teplovodným vykurovaním ♦ lepenie dlažieb na povrchy ošetrené hydroizolačnou vrstvou ♦ lepenie umelých kameňov a obkladových páskov z betónu, keramiky alebo sadry ♦ lepenie betónových plotových segmentov apod.Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      25 kgUvedená cena je za 1 ks.