Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Zobraziť 32 64 96

EXTRA-FLEX

14.25  s DPH
EXTRA-FLEX C2TE je mrazuvzdorné flexibilné cementové lepidlo pre profesionálne lepenie obkladov a dlažieb vystavených zvýšenému namáhaniu s predĺženým otvoreným časom (30 minút). CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ ľahko spracovateľné ♦ vhodné k profesionálnemu spracovaniu pri realizácii veľkých plôch ♦ vynikajúca priľnavosť na väčšinu poréznych stavebných materiálov ♦ vylepšená priľnavosť pri práci za nepriaznivých podmienok (vysoká teplota...) PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie obkladov a dlažieb ♦ lepenie dlažieb na balkónoch, lodžiách a terasách ♦ realizácie veľkých plôch ♦ lepenie náročných dekorov s nárokmi na predĺžený otvorený čas lepidla Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 25 kg Uvedená cena je za 1 ks.

Lepidlo na obklad 24A

5.10 55.00  s DPH
Špeciálne mimoriadne kvalitné, ihneď použiteľné lepidlo, určené na lepenie dlaždíc a ostatných obkladových prvkov na akékoľvek aj netradičné podklady. Mimoriadne flexibilné, vhodné na podklad, ktorý „pracuje“, po vytvrdnutí elastické, vode odolné a nehorľavé. Lepenie obkladov na umakart, sadrokartón, drevo, drevotrieskové a cemento-trieskové dosky, kovové podklady apod. Lepenie dlažieb na podlahy s podlahovým vykurovaním, lepenie nových obkladov na staré „obklad na obklad“. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ silná priľnavosť ♦ elastické ♦ vodeodolné ♦ nehorľavé PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie „obklad na obklad“ ♦ lepenie nástenných obkladov horizontálne aj vertikálne ♦ špeciálne vhodné na lepenie obkladačiek a dlaždíc v kuchyniach a vlhkých miestnostiach ♦ vyhovuje na lepenie dlaždíc na podklad, ktorý „pracuje“ Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  310 ml kartuša, 15 ks - kartón 1 kg plastové vedro, 6 ks - kartón 5 kg plastové vedro 15 kg plastové vedro Uvedená cena je za 1 ks.

Lepidlo na podlahové krytiny 26A

6.50 59.10  s DPH
Lepenie všetkých typov podlahových krytín. Fixácia kobercov s aj bez penového podkladu, linoleí, podlahových krytín s vinylovým alebo PVC podkladom, vodotesných krytín s PVC podkladom. Univerzálne lepidlo na báze vodnej disperzie syntetických živíc s dlhou dobou spracovateľnosti a vysokou šmykovou pevnosťou spoja. Neobsahuje rozpúšťadlá. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ silná priľnavosť ♦ profesionálna kvalita ♦ dlhá doba spracovateľnosti ♦ vysoká konečná pevnosť spoja PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie všetkých typov podlahových krytín ♦ lepenie kobercov s penovým podkladom aj bez penového podkladu ♦ lepenie podlahových krytín s vinylovým alebo PVC podkladom ♦ lepenie vodotesných krytín s PVC podkladom Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :      1 kg, 6 ks - kartón 5 kg 15 kg Uvedená cena je za 1ks.

TILE-FLEX

9.20  s DPH
FLEXIBILNÉ STAVEBNÉ LEPIDLO NA OBKLADY A DLAŽBY. Mrazuvzdorné cementové lepidlo so zníženým sklzom na obklady a dlažby. Vhodné pre exteriér aj interiér vrátane lepenia na podlahy s teplovodným vykurovaním. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ jednozložková lepiaca zmes na báze cementu, jemného plniva a modifikujúcich prísad ♦ vynikajúca priľnavosť na väčšinu poréznych stavebných materiálov ♦ dobrá prídržnosť k podkladu ♦ mrazuvzdorné ♦ určené pre profesionálne aplikácie v exteriéri aj interiéri ♦ nehorľavé, spĺňa požiadavky EN 12004 pre triedu C1T PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie keramických obkladov a dlažieb ♦ lepenie dlažieb na podlahy s teplovodným vykurovaním ♦ lepenie dlažieb na povrchy ošetrené hydroizolačnou vrstvou ♦ lepenie umelých kameňov a obkladových páskov z betónu, keramiky alebo sadry ♦ lepenie betónových plotových segmentov apod. Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  25 kg Uvedená cena je za 1 ks.