Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Ceresit CS 29 Vodovzdorný polyuretánový tmel 300ml

12.69  s DPH
Vodovzdorný polyueránový tmel vhodný na použitie v bazénoch a nádržiach na užitkovú voduVlastnosti Vhodný na použitie v bazénoch a nádržiach na úžitkovú vodu Dokonalá priľnavosť k väčšine materiálo Ideálny na dilatačné škáry Vysoko elastický Pretierateľný Vodovzdorný, odoláva pôsobeniu morskej vody a slabých kyselín Odolný voči UV žiareniu Odolný voči ropným produktomOblasti Použitia Na použitie v interiéri a exteriéri Na použitie do bazénov Škáry medzi mnohými rôznymi stavebnými materiálmi (na báze cementu, tehly, keramika, sklo, drevo, pozinkované a lakované plechy a rôzne plasty) Pohyblivé spoje (dilatacné škáry) a spoje v podlahách Nie je vhodný na použitie na pešie ci dopravné oblasti Na utesnenie a lepenie vetracích kanálov, žlabov a pod. Na dilatacné škáry medzi betónovými panelmi Spĺňa požiadavky ISO 11600 F 25 LM Tepelná odolnosť

Ceys SellaFlex – polyuretánový tmel biely 310ml

7.79  s DPH
Tesniaci polyuretánový tmel vysokej kvality určený na utesnenie a lepenie stavebných materiálov. Je odolný voči náhlym zmenám teploty a je vždy pružný. Vhodný je na utesnenie prasklín a diletačné škáry. Určený pre oceľ, hliník, PVC, betón, mramor, tehly, vláknitý cement. Aplikačná teplota je od + 5°C do + 30 °C.

Ceys SellaFlex polyuretánový tmel šedý 310ml

7.79  s DPH
Tesniaci polyuretánový tmel vysokej kvality určený na utesnenie a lepenie stavebných materiálov. Je odolný voči náhlym zmenám teploty a je vždy pružný. Vhodný je na utesnenie prasklín a diletačné škáry. Určený pre oceľ, hliník, PVC, betón, mramor, tehly, vláknitý cement. Aplikačná teplota je od + 5°C do + 30 °C.

Den Braven, Polyuretánový tmel – 50 FC čierny 300ml

8.69  s DPH
Polyuretánový tmel 50 FC čierny je určený na lepenie a tmelenie v priemysle a stavebníctve. Spája drevené, kovové, hliníkové, PVC rámy či murivo. Je vhodný aj na tmelenie dilatačných škár zaťažovaných a priemyslových podláh, vodotesných škár bazénov s dilatačnou kapacitou ± 25%, škár v predpätom betóne, kamenných stien, škár medzi drevom, betónom, tehlovým murivom, kovmi, plastami a sklom. Je odolný proti morskej aj vápennej vode, slabým kyselinám, čističom aj liehom. Krátkodobo odoláva benzínu, nafte, rastlinným, minerálnym aj živočíšnym olejom.

Den Braven, Polyuretánový tmel 50 FC biely 310ml

8.69  s DPH
Den Braven Polyuretánový tmel 50 FC biely 310ml je určený na lepenie a tmelenie v stavebníctve a v priemysle, spoje medzi drevenými, kovovými, hliníkovými alebo PVC rámami a murivom. Tmelenie dilatačných škár záťažových a priemyslových podláh a vodotesných škár bazénov s dilatačnou kapacitou ± 25%, škár v predpätom betóne, kamenných stien, škár medzi drevom, betónom, tehlovým murivom, kovmi, plastami a sklom. Lepenie parapetov, prahov na oceľové konštrukcie a pri opravách schodišťových stupňov. Dlhodobo odolný morskej a vápennej vode, slabým kyselinám, liehom a čističom Krátkodobo odolný benzínu, nafte, minerálnym, rastlinným a živočíšnym olejom Tepelná odolnosť–40 / +80°C (po vytvrdnutí) Doba vytvorenia povrchovej vrstvy≈ 10-15 minut Rychlost vytvrzení3 mm za 24 hod. Dilatačná schopnosť± 25 % Maximálne pretiahnutie> 300% Tvrdosť podľa Shore A (3s)≈ 50 ± 3

Den Braven, Polyuretánový tmel 50 FC hnedý 300ml

8.69  s DPH
Den Braven polyuretánový tmel 50 FC hnedý je určený na lepenie a tmelenie v priemysle a stavebníctve. Tmelí spoje medzi kovovými, drevenými, hliníkovými alebo PVC rámami a murivom. Tmel je dlhodobo odolný proti morskej a vápennej vode, liehom, čističom a slabým kyselinám. Krátkodobo odoláva nafte, benzínu, rastlinným, minerálnym a živočíšnym olejom.

Den Braven, PU 50 FC polyuretánový tmel saláma šedý 600ml

12.49  s DPH
Den Braven polyuretánový tmel 50 FC šedý je určený na lepenie a tmelenie v priemysle a stavebníctve. Tmelí spoje medzi kovovými, drevenými, hliníkovými alebo PVC rámami a murivom. Tmel je dlhodobo odolný proti morskej a vápennej vode, liehom, čističom a slabým kyselinám. Krátkodobo odoláva nafte, benzínu, rastlinným, minerálnym a živočíšnym olejom.

Den Braven, Tmel polyuretánový 50 FC šedý 300ml

8.69  s DPH
Polyuretánový tmel 50 FC šedý je určený na lepenie a tmelenie v priemysle a stavebníctve. Spája drevené, kovové, hliníkové, PVC rámy či murivo. Je vhodný aj na tmelenie dilatačných škár zaťažovaných a priemyslových podláh, vodotesných škár bazénov s dilatačnou kapacitou ± 25%, škár v predpätom betóne, kamenných stien, škár medzi drevom, betónom, tehlovým murivom, kovmi, plastami a sklom. Je odolný proti morskej aj vápennej vode, slabým kyselinám, čističom aj liehom. Krátkodobo odoláva benzínu, nafte, rastlinným, minerálnym aj živočíšnym olejom.