Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Ceresit CS 29 Vodovzdorný polyueránový tmel 300ml

8.89  s DPH
Vodovzdorný polyueránový tmel vhodný na použitie v bazénoch a nádržiach na užitkovú voduVlastnostiVhodný na použitie v bazénoch a nádržiach na úžitkovú voduDokonalá priľnavosť k väčšine materiáloIdeálny na dilatačné škáryVysoko elastickýPretierateľnýVodovzdorný, odoláva pôsobeniu morskej vody a slabých kyselínOdolný voči UV žiareniuOdolný voči ropným produktomOblasti PoužitiaNa použitie v interiéri a exteriériNa použitie do bazénovŠkáry medzi mnohými rôznymi stavebnými materiálmi (na báze cementu, tehly, keramika, sklo, drevo, pozinkované a lakované plechy a rôzne plasty)Pohyblivé spoje (dilatacné škáry) a spoje v podlaháchNie je vhodný na použitie na pešie ci dopravné oblastiNa utesnenie a lepenie vetracích kanálov, žlabov a pod. Na dilatacné škáry medzi betónovými panelmiSpĺňa požiadavky ISO 11600 F 25 LMTepelná odolnosť .

Ceys SellaFlex 310ml – polyuretánový tmel biely

6.69  s DPH
Tesniaci polyuretánový tmel vysokej kvality určený na utesnenie a lepenie stavebných materiálov. Je odolný voči náhlym zmenám teploty a je vždy pružný.

Ceys SellaFlex polyuretánový tmel šedý 310ml

6.69  s DPH
Tesniaci polyuretánový tmel vysokej kvality určený na utesnenie a lepenie stavebných materiálov. Je odolný voči náhlym zmenám teploty a je vždy pružný.

Den Braven Polyuretánový tmel – 50 FC čierny 300ml

7.99  s DPH
Polyuretánový tmel 50 FC čierny je určený na lepenie a tmelenie v priemysle a stavebníctve. Spája drevené, kovové, hliníkové, PVC rámy či murivo.

Den Braven Polyuretánový tmel -50 FC šedý 600ml

11.99  s DPH
Den Braven polyuretánový tmel 50 FC šedý je určený na lepenie a tmelenie v priemysle a stavebníctve. Tmelí spoje medzi kovovými, drevenými, hliníkovými alebo PVC rámami a murivom.

Den Braven Polyuretánový tmel 50 FC biely 310ml

7.99  s DPH
Den Braven Polyuretánový tmel 50 FC biely 310ml je určený na lepenie a tmelenie v stavebníctve a v priemysle, spoje medzi drevenými, kovovými, hliníkovými alebo PVC rámami a murivom. Tmelenie dilatačných škár záťažových a priemyslových podláh a vodotesných škár bazénov s dilatačnou kapacitou ± 25%, škár v predpätom betóne, kamenných stien, škár medzi drevom, betónom, tehlovým murivom, kovmi, plastami a sklom.

Den Braven Polyuretánový tmel 50 FC hnedý 300ml

7.49  s DPH
Den Braven polyuretánový tmel 50 FC hnedý je určený na lepenie a tmelenie v priemysle a stavebníctve. Tmelí spoje medzi kovovými, drevenými, hliníkovými alebo PVC rámami a murivom.

Den Braven Tmel bond flex PU 40 polyuretán 310ml

7.69  s DPH
Den Braven Tmel bond flex PU 40 polyuretán 310 ml je moderný výrobok na lepenie a tmelenie všetkých spojov v interiéroch a exteriéroch budov. Uplatní sa nie len medzi murármi, klampiarmi, pokrývačmi, mechanikmi, elektromontérmi a zámočníkmi.

Den Braven Tmel polyuretánový 50 FC šedý 300ml

7.49  s DPH
Polyuretánový tmel 50 FC šedý je určený na lepenie a tmelenie v priemysle a stavebníctve. Spája drevené, kovové, hliníkové, PVC rámy či murivo.

Polyuretanovy tmel BOND FLEX PU 40FC 300ml biely

7.17  s DPH
Moderný výrobok na lepenie a tmelenie všetkých spojov v interiéroch a exteriéroch budov na báze polyuretánu. Vyzrieva vulkanizáciou vzdušnej vlhkosti a vytvára odolnú elastickú gumu.