Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Zobraziť 32 64 96

Hmoždinka rámová SXRL 10X200 T 100ks

263.99  s DPH
Upevnenie rámu fischer SXRL-FUS pomocou šesťhrannej skrutky fischer s tvarovanou podložkou a integrovaným držiakom bitov T40 je schválené pre viacnásobné upevnenie nenosných systémov do muriva, betónu a pórobetónu. V murive z dierovaného tehál pôsobia dve dilatačné zóny hmoždinky rovnomerne v pórobetóne a pevnom stavebnom materiáli sa spája jeden dlhý dilatačný prvok. S bezpečnostnou skrutkou z pozinkovanej ocele je hmoždinka s dlhým hriadeľom vhodná na pripevnenie fasádnych, stropných a strešných konštrukcií z kovu.

Hmoždinka rámová SXRL 8X100 T 100ks

69.99  s DPH
Upevnenie rámu FISCHER SXRL-T je schválené skrutkou so zápustnou hlavou FISCHER s pohonom T30 na viacnásobné upevnenie nenosných systémov do muriva, betónu a pórobetónu. V murive z dierovaného tehál pôsobia dve dilatačné zóny hmoždinky rovnomerne v pórobetóne a pevnom stavebnom materiáli sa spája jeden dlhý dilatačný prvok. S bezpečnostnou skrutkou z pozinkovanej ocele je hmoždinka s dlhým hriadeľom vhodná na vnútorné upevnenie, ako sú okná, šatne, nástenné skrinky alebo televízne konzoly.Princíp fungovania Rámová hmoždinka SXR je vhodná pre prievlačnú montáž. Rámová hmoždinka SXR sa rozoprie v plnom stavebnom materiáli a vytvorí uzol v dutých stavebných materiáloch. Duté tehly vŕtajte len rotačným vŕtaním (bez príklepu). Ku montáži drevených konštrukcií odporúčame skrutky so zápustnou hlavou pri kovových konštrukciách hmoždinky so širokým golierom a integrovanou podložkou tvarovanou podľa hlavy skrutky s vnútornou drážkou TX.

Hmoždinka rámová SXRL 8X80 T 100ks

54.89  s DPH
Upevnenie rámu FISCHER SXRL-T je schválené skrutkou so zápustnou hlavou FISCHER s pohonom T30 na viacnásobné upevnenie nenosných systémov do muriva, betónu a pórobetónu. V murive z dierovaného tehál pôsobia dve dilatačné zóny hmoždinky rovnomerne v pórobetóne a pevnom stavebnom materiáli sa spája jeden dlhý dilatačný prvok. S bezpečnostnou skrutkou z pozinkovanej ocele je hmoždinka s dlhým hriadeľom vhodná na vnútorné upevnenie, ako sú okná, šatne, nástenné skrinky alebo televízne konzoly.Princíp fungovania Rámová hmoždinka SXR je vhodná pre prievlačnú montáž. Rámová hmoždinka SXR sa rozoprie v plnom stavebnom materiáli a vytvorí uzol v dutých stavebných materiáloch. Duté tehly vŕtajte len rotačným vŕtaním (bez príklepu). Ku montáži drevených konštrukcií odporúčame skrutky so zápustnou hlavou pri kovových konštrukciách hmoždinky so širokým golierom a integrovanou podložkou tvarovanou podľa hlavy skrutky s vnútornou drážkou TX.Rozmer:(Ø): 8 mm           Rozmer: (Ø x d) 8 mm x 80 mm  Dĺžka: 80 mm     Kategória výrobku: príchytka s dlhým driekom