Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Kúpeľňová hydroizolácia

31.30 59.10  s DPH
Ľahko použiteľný hydroizolačný náter určený k tvorbe pružnej ochrannej vrstvy proti stekajúcej vode v interiéry. Vytvára súvislú vodotesnú a trvale pružnú membránu. Má veľmi dobrú prídržnosť k podkladu a dlhodobo chráni stavebné konštrukcie pred prienikom vody. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vytvára velice pružnú membránu ♦ veľmi dobrá priľnavosť k podkladu ♦ po vytvrdnutí možno na izolačnú vrstvu lepiť obklady a dlažby PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ hydroizolácie sprchových kútov ♦ izolácie podláh pred lepením dlažby ♦ utesnenie sadrokartónových stien Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  5 kg 10 kg Uvedená cena je za 1 ks.

Lepenka vo vedre 2K PROFI

25.40 127.10  s DPH
Dvojkomponentná náterová hmota na tvorbu hydroizolačných vrstiev zabraňujúcich prenikaniu vody do stavebných konštrukcií. Dvojzložková hmota s jednoduchým pomerom miešania 1:1.Po vytvrdnutí je trvalo pružná, vytvára protiradónovú bariéru. Izolačná tenkovrstvová náterová hmota špeciálne upravená pre aplikácie štetcom a valčekom. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ trvalo pružná membrána ♦ vytvára súvislú nepriepustnú vrstvu bez spojov ♦ vytvára protiradónovú bariéru ♦ mimoriadna priľnavosť k stavebným podkladom ♦ odoláva kyselinám, zásadám, olejom pre správnosť aplikácie konzultovať s technickým oddelením SOUDAL ♦ chráni kovové podklady pred koróziou PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ izolácia vodorovných aj zvislých stavebných konštrukcií ♦ vhodná pre exteriér aj interiér ♦ pre nadzemné aj podzemné staviteľstvo ♦ ochrana proti zemnej vlhkosti a beztlakovej stekajúcej vode na novostavbách aj starších objektoch ♦ izolácia vonkajšieho povrchu pivničných stien, vlhkých priestorov a oporných stien ♦ hydroizolácia pod obklady a dlažby v kúpeľniach, na balkónoch, terasách, izolácie suterénov apod. ♦ vnútorná hydroizolácia bazénov a nádrží na úžitkovú vodu do tlaku 7 barov. Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  4 kg 6 kg 10 kg 25 kg Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDAINJECT

31.20  s DPH
SOUDAINJECT je thixotropný emulzný krém na báze silan – siloxanov a vody, jeho aktívna zložka preniká hlboko do muriva, kde hydrofobizuje vodivé kapiláry a vytvára dlhodobo fungujúcu bariéru proti vzlínajúcej vlhkosti. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ Ľahko aplikovateľný krém bielej farby v plastohliníkovom obale priamo pripravený k použitiu. ♦ Aplikácia pomocou aplikačnej trubičky do vopred vyvŕtaných otvorov priemeru od 12-16mm. PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tehlové murivo ♦ murivo z prírodného kameňa ♦ hlinené a zmiešané murivo ♦ porobetónové murivo ♦ betónové konštrukcie Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :   550 ml Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDASTOP

5.95 10.15  s DPH
Je super rýchla cementová tesniaca malta určená k okamžitému utesneniu miest s prienikom vody. Slúžiaca na utesnenie pri havarijných situáciách, kde rýchlym tuhnutím zastavuje prieniky vody cez praskliny a trhliny. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ zmes cementu, triedeného kremičitého piesku a zušľachťujúcich chemických prísad ♦ vynikajúca priľnavosť k väčšine stavebných pokladov ♦ super rýchle utesnenie aj pod vodou ♦ použitie v interiéri aj exteriéri ♦ je nehorľavá PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ utesnenie priesakov a výverov vody trhlinami, škárami a dierami v betóne alebo murive ♦ utesnenie konštrukčných alebo podlahových škár a otvorov ♦ utesnenie trhlín a konštrukčných škár v bežných kanalizačných potrubiach ♦ kotvenie skrutiek, potrubí, trubiek, zábradlí, sanitárneho zariadenia atď. ♦ vyplňovanie škár a spojov medzi prvkami betónových aj tehlových tunelov a kolektorov, v kanalizačnom systéme ♦ tesnenie trubiek Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :      2 kg 4,5 kg Uvedená cena je za 1 ks.

Tekutá lepenka 2K

32.40 83.70  s DPH
Tekutá lepenka 2K je dvojzložková stierková hmota pre tvorbu hydroizolačných vrstiev. Zabraňuje prenikaniu vody do stavieb a stavebných konštrukcií. Je vhodná pre nátery bežných podkladov ako je betón, omietky, murivo, sadrokartón, železobetónové konštrukcie, apod. Vytvára protiradónovú izoláciu obytných budov. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ trvale pružná, jednoducho aplikovateľná stierková hmota ♦ vytvára dokonale súvislú a nepriepustnú vrstvu bez spojov ♦ dokonale priľne k podkladu ♦ protiradónová izolácia obytných budov, súčiniteľ difúzie radónu: 5,1∙10-10 PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ hydroizolácie vodorovných a zvislých stavebných konštrukcií ♦ ochrana podzemných aj nadzemných stavebných konštrukcií proti zemnej vlhkosti a stekajúcej vode ♦ hydroizolácia vonkajšieho povrchu pivničných stien, vlhkých priestorov a oporných stien ♦ hydroizolácie pod obklady a dlažby v kúpeľniach, na balkónoch, terasách, izolácia suterénov apod. ♦ vnútorná hydroizolácia bazénov a nádrží na úžitkovú vodu do hĺbky 5m proti pozitívnemu tlaku vody Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  7 kg 14 kg 21 kg Uvedená cena je za 1 ks.

Tesniaca fólia PROFI

129.85  s DPH
Tesniaca membrána použiteľná ako izolácia proti stekajúcej vode. Použiteľná priamo pod obklady a dlažby v exteriéroch a interiéroch. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ použiteľná ako parozábrana alebo izolácia proti vode ♦ ľahko použiteľná lepením do cementových lepidiel triedy C2TE ♦ následne po aplikácii bez poškodenia poveternostnými zmenami(dážď) PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ izolácie kúpeľní ♦ balkónov ♦ terás ♦ wellness zariadení ♦ mimoriadne vhodná na izolácie balkónových konštrukcií s obráteným poradím vrstiev ♦ ľahko použiteľná na prekrytie stabilizovaných trhlín v stavebných podkladoch Balenie : 30 m dĺžka, šírka 900 mm - červená Uvedená cena je za 1 ks.

Tesniaci pás CLASSIC

11.90 57.25  s DPH
Izolačný tesniaci pás pre kútové spoje do kúpeľní, sprchových kútov, balkónov a terás. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ aplikovaný lepením do izolačnej vrstvy ♦ hydroizolačná vrstva vytvorená z PVC elastoméru ♦ pás šírky 120mm s izolačnou vrstvou v strede pásu PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ vhodný na vodorovné aj zvislé dilatačné spoje ♦ použiteľný ako doplnok k hydroizolačným náterovým hmotám ♦ vhodný pre interiér aj exteriér Balenie : 10 m 50 m Uvedená cena je za 1 ks.

Tesniaci pás PROFESSIONAL

25.90 124.20  s DPH
Špeciálny tesniaci pás pre riešenie dilatačných a kútových spojov na balkónových konštrukciách. Pružný tesniaci pás určený pre odvedenie kondenzu z hliníkových fasádnych systémov. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ aplikovateľný lepením do hydroizolačných vrstiev ♦ hydroizolačná šírka pásu 120 mm ♦ extrémne pružný ♦ hydroizolačná vrstva z thermoplastic alastoméru potiahnutá obojstranne polypropylénovou tkaninou ♦ aplikovateľný lepením PU tmelmi alebo MS polymérmi PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ vhodný na realizáciu vodorovných dilatačných celkov na terasách a loggiách ♦ použiteľný ako pružný izolačný doplnok k hydroizolačným náterovým hmotám ♦ vhodný pre exteriér ♦ vhodný na odvedenie kondenzátu z hliníkových fasádnych systémov Balenie : 10 m 50 m Uvedená cena je za 1 ks.

Vnútorný roh PROFESSIONAL 140×140 mm

3.90  s DPH
Lisovaný vnútorný roh určený na riešenie vnútorných kútových 90 stupňových detailov. Slúži ako doplnok k tesniacim pásom. Balenie : 1 ks Uvedená cena je za 1 ks.

Vonkajší roh PROFESSIONAL 140×140 mm

3.90  s DPH
Lisovaný vonkajší roh určený na riešenie vonkajších kútových 90 stupňových detailov. Slúži ako doplnok k tesniacim pásom. Balenie : 1 ks Uvedená cena je za 1 ks.