Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Kúpeľňová izolácia

25.49 48.55  s DPH
Ľahko použiteľný hydroizolačný náter určený k tvorbe pružnej ochrannej vrstvy proti stekajúcej vode v interiéry. Vytvára súvislú vodotesnú a trvale pružnú membránu. Má veľmi dobrú prídržnosť k podkladu a dlhodobo chráni stavebné konštrukcie pred prienikom vody.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ vytvára velice pružnú membránu♦ veľmi dobrá priľnavosť k podkladu♦ po vytvrdnutí možno na izolačnú vrstvu lepiť obklady a dlažbyPRÍKLADY POUŽITIA :♦ hydroizolácie sprchových kútov♦ izolácie podláh pred lepením dlažby♦ utesnenie sadrokartónových stienPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      5 kg, 10 kgUvedená cena je za 1 ks.

Lepenka vo vedre 2K PROFI

20.09 101.52  s DPH
Dvojkomponentná náterová hmota na tvorbu hydroizolačních vrstiev zabraňujúcich prenikaniu vody do stavebných konštrukcií. Dvojzložková hmota s jednoduchým pomerom miešania 1:1.Po vytvrdnutí je trvalo pružná, vytvára protiradónovú bariéru. Izolačná tenkovrstvá náterová hmota špeciálne upravená pre aplikácie štetcom a valčekom.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ trvalo pružná membrána♦ vytvára súvislú nepriepustnú vrstvu bez spojov♦ vytvára protiradónovú bariéru♦ mimoriadna priľnavosť k stavebným podkladom♦ odoláva kyselinám, zásadám, olejom pre správnosť aplikácie konzultovať s technickým oddelením    SOUDAL♦ chráni kovové podklady pred koróziouPRÍKLADY POUŽITIA :♦ izolácia vodorovných aj zvislých stavebných konštrukcií♦ vhodná pre exteriér aj interiér♦ pre nadzemné aj podzemné staviteľstvo♦ ochrana proti zemnej vlhkosti a beztlakovej stekajúcej vode na novostavbách aj starších    objektoch♦ izolácia vonkajšieho povrchu pivničných stien, vlhkých priestorov a oporných stien♦ hydroizolácia pod obklady a dlažby v kúpeľniach, na balkónoch, terasách, izolácie suterénov apod.♦ vnútorná hydroizolácia bazénov a nádrží na úžitkovú vodu do tlaku 7 barov.Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      4 kg, 6 kg ( 52 ks - paleta ), 10 kg ( 32 ks - paleta ), 25 kg ( 16 ks - paleta )Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDAINJECT

25.06  s DPH
SOUDAINJECT je thixotropný emulzný krém na báze silan – siloxanov a vody, jeho aktívna zložka preniká hlboko do muriva, kde hydrofobizuje vodivé kapiláry a vytvára dlhodobo fungujúcu bariéru proti vzlínajúcej vlhkosti.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ Ľahko aplikovateľný krém bielej farby v plastohliníkovom obale priamo pripravený k použitiu. ♦ Aplikácia pomocou aplikačnej trubičky do vopred vyvŕtaných otvorov priemeru od 12-16mm.PRÍKLADY POUŽITIA :♦ tehlové murivo♦ murivo z prírodného kameňa♦ hlinené a zmiešané murivo♦ porobetónové murivo♦ betónové konštrukciePoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      550 ml, 16 ks - kartónUvedená cena je za 1 ks ( á 550 ml ).

SOUDASTOP

4.16 8.10  s DPH
Je super rýchla cementová tesniaca malta určená k okamžitému utesneniu miest s prienikom vody. Slúžiaca na utesnenie pri havarijných situáciách, kde rýchlym tuhnutím zastavuje prieniky vody cez prakliny a trhliny.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ zmes cementu, triedeného kremičitého piesku a zušľachťujúcich chemických prísad ♦ vynikajúca priľnavosť k väčšine stavebných pokladov ♦ super rýchle utesnenie aj pod vodou ♦ použitie v interiéri aj exteriéri ♦ je nehorľaváPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ utesnenie priesakov a výverov vody trhlinami, škárami a dierami v betóne alebo murive ♦ utesnenie konštrukčných alebo podlahových škár a otvorov ♦ utesnenie trhlín a konštrukčných škár v bežných kanalizačných potrubiach ♦ kotvenie skrutiek, potrubí, trubiek, zábradlí, sanitárneho zariadenia atď. ♦ vyplňovanie škár a spojov medzi prvkami betónových aj tehlových tunelov a kolektorov, v kanalizačnom systéme ♦ tesnenie trubiekPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      2 kg, 150 ks - paleta                    4,5 kg, 90 ks - paletaUvedená cena je za 1 ks.

Tekutá lepenka 2K

25.27 66.20  s DPH
Tekutá lepenka 2K je dvojzložková stierková hmota pre tvorbu hydroizolačných vrstiev. Zabraňuje prenikaniu vody do stavieb a stavebných konštrukcií. Je vhodná pre nátery bežných podkladov ako je betón, omietky, murivo, sadrokartón, železobetónové konštrukcie, apod. Vytvára protiradónovú izoláciu obytných budov. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ trvale pružná, jednoducho aplikovateľná stierková hmota♦ vytvára dokonale súvislú a nepriepustnú vrstvu bez spojov♦ dokonale priľne k podkladu♦ protiradónová izolácia obytných budov, súčiniteľ difúzie radónu: 5,1∙10-10 PRÍKLADY POUŽITIA :♦ hydroizolácie vodorovných a zvislých stavebných konštrukcií ♦ ochrana podzemných aj nadzemných stavebných konštrukcií proti zemnej vlhkosti a stekajúcej    vode♦ hydroizolácia vonkajšieho povrchu pivničných stien, vlhkých priestorov a oporných stien ♦ hydroizolácie pod obklady a dlažby v kúpeľniach, na balkónoch, terasách, izolácia suterénov apod. ♦ vnútorná hydroizolácia bazénov a nádrží na úžitkovú vodu do hĺbky 5m proti pozitívnemu tlaku    vody Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      7 kg ( 33 ks - paleta ), 14 kg ( 24 ks - paleta ), 21 kg ( 12 ks - paleta )Uvedená cena je za 1 ks.

Tesniaca fólia PROFI

Tesniaca membrána použiteľná ako izolácia proti stekajúcej vode. Použiteľná priamo pod obklady a dlažby v exteriéroch a interiéroch.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ použiteľná ako parozábrana alebo izolácia proti vode♦ ľahko pouźiteľná lepením do cementových lepidiel triedy C2TE♦ následne po aplikácii bez poškodenia poveternostnými zmenami(dážď)PRÍKLADY POUŽITIA :♦ izolácie kúpeľní♦ balkónov♦ terás♦ welnes zariadení♦ mimoriadne vhodná na izolácie balkónových konštrukcií s obráteným poradím vrstiev♦ ľahko použiteľná na prekrytie stabilizovaných trhlín v stavebných podkladochBalenie : 30 m dĺžka, šírka 1000 mm - žltáUvedená cena je za 1 ks.

Tesniaci pás CLASSIC

9.99 49.03  s DPH
Izolačný tesniaci pás pre kútové spoje do kúpeľní, sprchových kútov, balkónov a terás.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ aplikovaný lepením do izolačnej vrstvy♦ hydroizolačná vrstva vytvorená z PVC elastoméru♦ pás šírky 120mm s izolačnou vrstvou v strede pásuPRÍKLADY POUŽITIA :♦ vhodný na vodorovné aj zvislé dilataňé spoje♦ použiteľný ako doplnok k hydroizolačným náterovým hmotám♦ vhodný pre interiér aj exteriérBalenie : 10 m, 50 mUvedená cena je za 1 ks.

Tesniaci pás PROFESSIONAL

22.14 106.92  s DPH
Špeciálny tesniaci pás pre riešenie dilatačných a kútových spojov na balkónových konštrukciách. Pružný tesniaci pás určený pre odvedenie kondenzu z hliníkových fasádnych systémov.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ aplikovateľný lepením do hydroizolačných vrstiev♦ hydroizolačná šírka pásu 120 mm♦ extrémne pružný♦ hydroizolačná vrstva z thermoplastic alastoméru potiahnutá obojstranne polypropyléovou tkaninou♦ aplikovateľný lepením PU tmelymi alebo MS polymérmiPRÍKLADY POUŽITIA :♦ vhodný na realizáciu vodorovných dilatačných celkov na terasách a logiách♦ použiteľný ako pružný izolačný doplnok k hydroizolačným náterovým hmotám♦ vhodný pre exteriér♦ vhodný na odvedenie kondenzátu z hliníkových fasádnych systémovBalenie : 10 m, 50 mUvedená cena je za 1 ks.

Vnútorný roh PROFESSIONAL 140×140 mm

3.51  s DPH
Lisovaný vnútorný roh určený na riešenie vnútorných kútových 90 stupňových detailov. Slúži ako doplnok k tesniacim pásom.Balenie : 1 ksUvedená cena je za 1 ks.

Vonkajší roh PROFESSIONAL 140×140 mm

3.51  s DPH
Lisovaný vonkajší roh určený na riešenie vonkajších kútových 90 stupňových detailov. Slúži ako doplnok k tesniacim pásom.Balenie : 1 ksUvedená cena je za 1 ks.