Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

FIX ALL FLEXI

7.99  s DPH
SOUDAL Fix All je neutrálny vysoko kvalitný pružný lepiaci tmel, vhodný na tmelenie, lepenie a spájanie širokého spektra materiálov v interiéri aj exteriéri, všetko tmelenie a lepenie savých aj nesavých materiálov v domácnosti, na stavbe alebo automobile. Fix All nahradzuje väčšinu dostupných tmelov a lepidiel. Výborne priľne na bežné materiály: betón, omietky, prírodný aj umelý kameň, drevo, drevotrieska, laminát, plasty, polystyrén, PVC, korok, minerálna aj sklená vata, železo, olovo, zinok, meď, hliník, sklo, obklady a dlažby, sanitárna keramika, porcelán, zrkadlá a mnoho ďalších.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ dokonalá adhézia a vysoká lepivosť na takmer všetky materiály ♦ vynikajúce mechanické vlastnosti ♦ trvale pružná hmota – pohyb do +- 20 % ♦ vynikajúca odolnosť UV žiarenia, farebná stálosť ♦ pretierateľný všetkými farbami na vodnej báze a mnohými ďalšími systémamiPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie a lepenie takmer všetkých stavebných materiálov v najrôznejších kombináciách ♦ tmelenie v kuchyniach kúpeľniach a sanitárnych miestnostiach – bráni rastu plesní ♦ tmelenie konštrukčných vibračných spojov ♦ pretierateľné vyplňovanie prasklín a nerovnostíPoznámka :         Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : biely, šedý, hnedý, čiernyBalenie :             290 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

FIX ALL FLEXI CRYSTAL

10.80  s DPH
SOUDAL Fix All Crystal je 100% priehľadný neutrálny vysoko kvalitný pružný lepiaci tmel. Vhodný na tmelenie, lepenie a spájanie širokého spektra materiálov v interiéri aj exteriéri. POUŽITIE: Všetko tmelenie a lepenie savých aj nesavých materiálov v domácnosti, na stavbe alebo automobile s nárokmi na priehľadný spoj. Fix All Crystal nahradzuje väčšinu dostupných tmelov a lepidiel. Výborne priľne na bežné materiály: betón, omietky, prírodný aj umelý kameň, drevo, drevotrieska, laminát, plasty, polystyrén, PVC, polykarbonátové panely, korok, minerálna aj sklená vata, železo, olovo, zinok, meď, hliník, sklo, obklady a dlažby, sanitárna keramika, porcelán, zrkadlá a mnoho ďalších.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ dokonalá adhézia a vysoká lepivosť na takmer všetky materiály, vrátane skla a plexiskla♦ nevyžaduje podkladový náter ani při tmelení alebo lepení♦ jednoducho spracovateľný bezprostredne po aplikácii a opracovateľný po vytvrdnutí♦ pretierateľný všetkými farbami na vodnej bázePRÍKLADY POUŽITIA : ♦ transparentné tmelenie a lepenie♦ tmelenie a lepenie takmer všetkých stavebných materiálov v najrôznejších kombináciách vrátane    zasklievania♦ transparentné konštrukčné lepenie a tmelenie kovových konštrukcií♦ ochranné transparentné prekrývanie a opravy Štukatérskeho tmelu Soudal a iných štruktúrnych    akrylátovPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      290 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

FIX ALL HT – HIGH TACK

8.42 9.94  s DPH
SOUDAL Fix All High Tack je neutrálny mimoriadne kvalitný pružný lepiaci tmel s vysokou počiatočnou priľnavosťou. Vhodný na lepenie, spájanie a tmelenie širokého spektra materiálov v interiéri aj exteriéri, akékoľvek lepenie a tmelenie savých aj nesavých materiálov v domácnosti, na stavbe alebo automobile. Fix All High Tack nahrádza väčšinu dostupných lepidiel alebo tmelov. Výborne priľne na bežné materiály: betón, omietky, prírodný aj umelý kameň, drevo, drevotrieska, laminát, plasty, polystyrén, PVC, korok, minerálna aj sklená vata, železo, olovo, zinok, meď, hliník, sklo, obklady a dlažby, sanitárna keramika, porcelán, zrkadlá a mnoho ďalších.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ vysoká počiatočná priľnavosť znižuje potrebu počiatočnej fixácie a zaistenia spojov♦ dokonalá adhézia a rýchle vytvrdzovanie na takmer všetkých materiáloch♦ priľnavý aj na vlhké povrchy odporúčame zvýšiť použitím Primeru 150 Soudal♦ nezanecháva škvrny na poréznych materiáloch ako napr. prírodný kameň, žula, (pri aplikácii na    mramor, prosíme, naskôr otestujte tmel na malej časti)PRÍKLADY POUŽITIA :♦ konštrukčné lepenie a tmelenie špár vibračných konštrukcií♦ tmelenie špár medzi tabuľovými plechmi♦ pretierateľný tmel k výplni medzier či otvorov♦ lepenie panelov, izolačných materiálov, soklov, latiek, obkladov atď. na stenyPoznámka :        Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : biely, šedý, čierny, číry (clear)Balenie :             290 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

FIX ALL TURBO biely

9.18  s DPH
Fix ALL Turbo SOUDAL je najrýchlejšie vytvrdzujúce lepidlo na báze SMX® polymérov vhodné na lepenie, tmelenie a utesňovanie väčšiny materálov v interiéri aj exteriéri. Má výbornú priľnavosť na porézne aj neporézne povrchy ako sú: tehly, betón, oceľ, železo, hliník, olovo, zinok, plasty, polystyrén, polyuretán, drevo, laminát, MDF, drevotrieska, sadrokartón, korok, mramor, prírodný kameň, žula, minerálna vlna, keramika, porcelán, sklo atď. Trvale odoláva pôsobeniu plesní a je vhodné na sanitárne aplikácie. Lepené spoje sú zaťažiteľné už po 20 minútach.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ super-rýchly nástup pevnosti spoja ♦ zaťažiteľnosť už po 20 minútach♦ veľmi rýchle vytvrdnutie♦ trvale pružné, vodotesné, vodeodolné ♦ možno aplikovať na mokré povrchy, aj pod vodou ♦ bez zápachu, môže byť prelakovaný PRÍKLADY POUŽITIA :♦ tmelenie, lepenie a spájanie širokého spektra materiálov v interiéri aj exteriéri♦ lepenie a tmelenie spojov v stavebníctve a strojárenstve♦ pružné lepenie panelov, profilov a iných dielov na väčšinu bežných podkladov (drevo, MDF,    drevotrieska atď.)♦ akékoľvek sanitárne aplikáciePoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      290 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

SOUDASEAL 270HS

11.45  s DPH
Konštrukčné lepenie a špárovanie, kde je vyžadovaná extrémna pevnosť a zároveň pružnosť spoja (až 20%), tmelenie vibračných konštrukcií, spojov ventilačných systémov a iných kovových konštrukcií. Tmelenie karosérií a úžitkových nástavieb automobilov, karavanov, kontajnerov, vagónov, lietadiel, lodí apod. Mimoriadne kvalitný lepiaci tmel na báze MS polymérov, ktoré vytvárajú extrémne pevný, pružný a odolný spoj. Vhodný pre spoje s nárokmi na priemyselné lakovanie (môže byť lakovaný aj pred vytvrdnutím). Má vynikajúcu odolnosť voči chemikáliám a všetkým klimatickým podmienkam.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ kombinácia vysokej tvrdosti a veľmi veľkej lepiacej sily ♦ vysoká počiatočná pevnosť, rýchle vytvrdzovanie a konečná pevnosť ♦ vysoká strihová pevnosť po plnom vytvrdení ♦ pretierateľný aj „do mokra“ v striekacích lakovacích linkách väčšinou priemyselných farieb a lakovPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ konštrukčné elastické spájanie kovov, natretých povrchov, a väčšiny plastov (okrem PE, PP, teflónu !!) ♦ tmelenie karosérií, karavanov, kontajnerov, vagónov, letadiel, lodí aj. dopravných prostriedkov ♦ konštrukčné tmelenie vibračných konštrukcií ♦ spojovacie a tmeliace práce pre konštrukcie určené na lakovanie aj v tunelových lakovniachPoznámka :         Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : bielyBalenie :              290 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

SOUDASEAL 4 ALL PAINT

9.18  s DPH
Tmelenie v stavebníctve, automobilovom priemysle, zasklievanie a všetky tmeliarske práce tam, kde je vyžadovaná možnosť přetierania tmeleného spoja širokým spektrom náterových systémov. Jednozložkový trvalo pružný tmel na báze MS polymérov s vysokou pevnosťou spoja a vynikajúcou priľnavosťou na takmer všetky materiály. Pretierateľný veľkou väčšinou náterových hmôt (na vodnej báze, olejovými aj rozpúšťadlovými). Trvalo elastický, znáša pohyb do 25%. Ekologicky čistý.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ dokonalá adhézia a vysoká lepivosť na takmer všetky materiály ♦ pretierateľný všetkými farbami na vodnej báze, olejovými aj rozpúšťadlovými nátermi♦ vynikajúca priľnavosť k poréznym aj neporéznym materiálom, k sklu aj PVC ♦ nevytvára bubliny v mase tmelu ani v prostredí s vysokou vlhkosťou a teplotouPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie medzi sklom a obvyklými materiálmi rámov, pretierateľné sklenárske aplikácie ♦ stavebné špárovanie, kde je vyžadovaná pružnosť, vysoká pevnosť a pretierateľnosťPoznámka :         Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : bielyBalenie :              290 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

SOUDASEAL HT

8.86  s DPH
Pružné lepenie s nárokmi na vysokú počiatočnú priľnavosť (high tack), vibračné spoje a špáry s pohybom do 20%. Jednozložkový lepiaci tmel na báze MS polymérov s vysokou okamžitou priľnavosťou a pevnosťou lepeného spoja. Má vynikajúce mechanické vlastnosti, po vytvrdnutí je trvale pružný. Neobsahuje izokyanáty, rozpúšťadlá, halogény a kyseliny. Pretierateľný všetkými farbami nie len na vodnej báze, má vynikajúcu odolnosť voči chemikáliám a plesniam.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vysoká počiatočná priľnavosť znižuje potrebu počiatočnej fixácie a zaistenia spojov ♦ dokonalá adhézia a rýchle vytvrdzovanie na takmer všetkých materiáloch ♦ priľnavý aj na vlhké povrchy pri použití jedinečných a kvalitných primerov Soudal ♦ vysoká úroveň mechanických vlastnostíPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie a montážne lepenie v stavebníctve ♦ tmelenie špár v podlahách a stenách s malým pohybom ♦ tmelenie v kuchyniach a sanitárnych miestnostiach – odoláva rastu plesní♦ konštrukčné lepenie a tmelenie špár vibračných konštrukciíPoznámka :         Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : biely, čiernyBalenie :              290 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

SOUDASEAL LV

15.34  s DPH
Plošné a pružné lepenie v automobilovom, karavanovom a kontajnerovom priemysle. Lepenie plošných materiálov s nárokmi na vibračné zaťaženie, solárnych zrkadlových systémov. Nízka viskozita umožňuje celoplošné nanášanie, vyniká dokonalou adhéziou a vysokou priľnavosťou na takmer všetky materiály. Pretierateľný farbami nielen na vodnej báze. Neobsahuje izokyanáty, rozpúšťadlá, halogény a kyseliny.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ nízka viskozita umožňujúca aplikáciu špachtľami pre celoplošné lepenie ♦ dokonalá adhézia a vysoká lepivosť na takmer všetky materiály ♦ vynikajúca priľnavosť k poréznym aj neporéznym materiálom vrátane PVC ♦ nevyžaduje primerovanie ( okrem prípadov s výskytom kapilárneho tlaku vody)PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie podlahových materiálov na rôzne podklady vrátane preglejky ♦ pružné lepenie v automobilovom, karavanovom a kontajnerovom priemysle ♦ lepenie solárnych zrkadlových systémov♦ plošné lepenie v stavebníctve, strojárenstve a inom priemyslePoznámka :         Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : bielyBalenie :              600 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

T-REX Crystal

10.58  s DPH
T-REX® CRYSTAL je unikátne 100% číre lepidlo a tmel v jednom. Vďaka použitiu technológie SMX® firmy Soudal je najuniverzálnejším produktom s najširším použitím na trhu. Svojimi vlastnosťami predčí väčšinu tmelov a lepidiel. Ako silikón je rovnako odolný proti UV žiareniu a rovnako pružný, ako akrylátový tmel je pretierateľný väčšinou náterov a ako polyuretánový tmel má silné lepiace účinky. Je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie použitie a má výbornú priľnavosť k väčšine stavebných materiálov. Neobsahuje rozpúšťadlá, kyseliny ani izokyanáty. Nestráca svoje vlastnosti ani v prostredí so zvýšenou vlhkosťou, je vhodný pre sanitárne účely. Veľmi rýchlo tuhne a vytvára vysoko pevný trvalo pružný a neviditeľný spoj.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ lepidlo a tmel v jednom♦ vytvára kryštalicky číry, neviditeľný spoj♦ lepí a tesní všetky materiály♦ priľne aj na vlhké povrchyPRÍKLADY POUŽITIA:♦ montážne lepenie a tmelenie v domácnosti, v stavebníctve a strojárenstve, predovšetkým vo    výrobe dopravných prostriedkov ( automobily, autokary, karavany, lode, vlaky, letadlá, nástavby    vozidiel atď.)♦ aplikácia v kuchyniach a sanitárnych miestnostiach – hmota všeobecne odoláva rastu plesní♦ elastické lepenie panelov, dosiek, sendvičov, profilov aj. dielov na väčšinu bežných podkladov♦ pretierateľný výrobok k výplni medzier či otvorovPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      290ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

T-REX Power biely

8.32  s DPH
T-REX s unikátnou technológiou SMX® firmy SOUDAL je najuniverzálnejším produktom s najširším použitím na trhu. Svojimi vlastnosťami predčí väčšinu tmelov a lepidiel. Ako silikón je rovnako odolný voči UV žiareniu a rovnako pružný, ako akrylátový tmel je pretierateľný väčšinou náterov a ako polyuretánový tmel má silné lepiace účinky. Je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie použitie a má výbornú priľnavosť na väčšinu stavebných materiálov. Neobsahuje rozpúšťadlá, kyseliny ani izokyanáty. Nestráca svoje vlastnosti ani v prostredí so zvýšenou vlhkosťou, je vhodný pre sanitárne účely. Vysoká počiatočná priľnavosť T-REX predurčuje pre priame lepenie bez nutnosti fixácie.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ extrémne vysoká počiatočná priľnavosť, pri celoplošnom nanesení > 200kg/m2♦ dokonalá adhézia a rychlé vytvrdzovanie na takmer všetkých poréznych aj neporéznych    stavebných materiáloch♦ priľnavý aj na vlhké povrchy♦ jednoducho spracovateľný bezprostredne po aplikácii a opracovateľný po vytvrdnutíPRÍKLADY POUŽITIA :♦ montážne lepenie aj tmelenie v domácnosti, v stavebníctve a strojárenstve, predovšetkým vo    výrobe dopravných prostriedkov ( automobily,autokary,karavany,lode,vlaky,letadlá,nástavby   vozidiel atď. )♦ aplikácie v kuchyniach a sanitárnych miestnostiach – hmota všeobecne odoláva rastu plesní♦ elastické lepenie panelov, dosiek, sendvičov, profilov aj. dielov na väčšinu bežných podkladov♦ pretierateľný výrobok k výplni medzier či otvorovPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      290ml, 12ks - kartónUvedená cena je za 1ks.