Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

FIX ALL FLEXI

9.40  s DPH
SOUDAL Fix All je neutrálny vysoko kvalitný pružný lepiaci tmel, vhodný na tmelenie, lepenie a spájanie širokého spektra materiálov v interiéri aj exteriéri, všetko tmelenie a lepenie savých aj nesavých materiálov v domácnosti, na stavbe alebo automobile. Fix All nahradzuje väčšinu dostupných tmelov a lepidiel. Výborne priľne na bežné materiály: betón, omietky, prírodný aj umelý kameň, drevo, drevotrieska, laminát, plasty, polystyrén, PVC, korok, minerálna aj sklená vata, železo, olovo, zinok, meď, hliník, sklo, obklady a dlažby, sanitárna keramika, porcelán, zrkadlá a mnoho ďalších. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ dokonalá adhézia a vysoká lepivosť na takmer všetky materiály ♦ vynikajúce mechanické vlastnosti ♦ trvale pružná hmota – pohyb do +- 20 % ♦ vynikajúca odolnosť UV žiarenia, farebná stálosť ♦ pretierateľný všetkými farbami na vodnej báze a mnohými ďalšími systémami PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie a lepenie takmer všetkých stavebných materiálov v najrôznejších kombináciách ♦ tmelenie v kuchyniach kúpeľniach a sanitárnych miestnostiach – bráni rastu plesní ♦ tmelenie konštrukčných vibračných spojov ♦ pretierateľné vyplňovanie prasklín a nerovností Poznámka :  Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely, šedý, hnedý, čierny Balenie :    290 ml Uvedená cena je za 1 ks.

FIX ALL FLEXI CRYSTAL

12.65  s DPH
SOUDAL Fix All Crystal je 100% priehľadný neutrálny vysoko kvalitný pružný lepiaci tmel. Vhodný na tmelenie, lepenie a spájanie širokého spektra materiálov v interiéri aj exteriéri. POUŽITIE: Všetko tmelenie a lepenie savých aj nesavých materiálov v domácnosti, na stavbe alebo automobile s nárokmi na priehľadný spoj. Fix All Crystal nahradzuje väčšinu dostupných tmelov a lepidiel. Výborne priľne na bežné materiály: betón, omietky, prírodný aj umelý kameň, drevo, drevotrieska, laminát, plasty, polystyrén, PVC, polykarbonátové panely, korok, minerálna aj sklená vata, železo, olovo, zinok, meď, hliník, sklo, obklady a dlažby, sanitárna keramika, porcelán, zrkadlá a mnoho ďalších. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ dokonalá adhézia a vysoká lepivosť na takmer všetky materiály, vrátane skla a plexiskla ♦ nevyžaduje podkladový náter ani pri tmelení alebo lepení ♦ jednoducho spracovateľný bezprostredne po aplikácii a opracovateľný po vytvrdnutí ♦ pretierateľný všetkými farbami na vodnej báze PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ transparentné tmelenie a lepenie ♦ tmelenie a lepenie takmer všetkých stavebných materiálov v najrôznejších kombináciách vrátane zasklievania ♦ transparentné konštrukčné lepenie a tmelenie kovových konštrukcií ♦ ochranné transparentné prekrývanie a opravy Štukatérskeho tmelu Soudal a iných štruktúrnych akrylátov Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :    290 ml Uvedená cena je za 1 ks.

FIX ALL HT – HIGH TACK

9.85 11.65  s DPH
SOUDAL Fix All High Tack je neutrálny mimoriadne kvalitný pružný lepiaci tmel s vysokou počiatočnou priľnavosťou. Vhodný na lepenie, spájanie a tmelenie širokého spektra materiálov v interiéri aj exteriéri, akékoľvek lepenie a tmelenie savých aj nesavých materiálov v domácnosti, na stavbe alebo automobile. Fix All High Tack nahrádza väčšinu dostupných lepidiel alebo tmelov. Výborne priľne na bežné materiály: betón, omietky, prírodný aj umelý kameň, drevo, drevotrieska, laminát, plasty, polystyrén, PVC, korok, minerálna aj sklená vata, železo, olovo, zinok, meď, hliník, sklo, obklady a dlažby, sanitárna keramika, porcelán, zrkadlá a mnoho ďalších. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vysoká počiatočná priľnavosť znižuje potrebu počiatočnej fixácie a zaistenia spojov ♦ dokonalá adhézia a rýchle vytvrdzovanie na takmer všetkých materiáloch ♦ priľnavý aj na vlhké povrchy odporúčame zvýšiť použitím Primeru 150 Soudal ♦ nezanecháva škvrny na poréznych materiáloch ako napr. prírodný kameň, žula, (pri aplikácii na mramor, prosíme, najskôr otestujte tmel na malej časti) PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ konštrukčné lepenie a tmelenie špár vibračných konštrukcií ♦ tmelenie špár medzi tabuľovými plechmi ♦ pretierateľný tmel k výplni medzier či otvorov ♦ lepenie panelov, izolačných materiálov, soklov, latiek, obkladov atď. na steny Poznámka :  Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely, šedý, čierny, číry (clear) Balenie :  290 ml Uvedená cena je za 1 ks.

FIX ALL TURBO biely

10.80  s DPH
Fix ALL Turbo SOUDAL je najrýchlejšie vytvrdzujúce lepidlo na báze SMX® polymérov vhodné na lepenie, tmelenie a utesňovanie väčšiny materiálov v interiéri aj exteriéri. Má výbornú priľnavosť na porézne aj neporézne povrchy ako sú: tehly, betón, oceľ, železo, hliník, olovo, zinok, plasty, polystyrén, polyuretán, drevo, laminát, MDF, drevotrieska, sadrokartón, korok, mramor, prírodný kameň, žula, minerálna vlna, keramika, porcelán, sklo atď. Trvale odoláva pôsobeniu plesní a je vhodné na sanitárne aplikácie. Lepené spoje sú zaťažiteľné už po 20 minútach. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ super-rýchly nástup pevnosti spoja ♦ zaťažiteľnosť už po 20 minútach ♦ veľmi rýchle vytvrdnutie ♦ trvale pružné, vodotesné, vodeodolné ♦ možno aplikovať na mokré povrchy, aj pod vodou ♦ bez zápachu, môže byť prelakovaný PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie, lepenie a spájanie širokého spektra materiálov v interiéri aj exteriéri ♦ lepenie a tmelenie spojov v stavebníctve a strojárenstve ♦ pružné lepenie panelov, profilov a iných dielov na väčšinu bežných podkladov (drevo, MDF, drevotrieska atď.) ♦ akékoľvek sanitárne aplikácie Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  290 ml Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDASEAL 270 HS

22.80  s DPH
Konštrukčné lepenie a špárovanie, kde je vyžadovaná extrémna pevnosť a zároveň pružnosť spoja (až 20%), tmelenie vibračných konštrukcií, spojov ventilačných systémov a iných kovových konštrukcií. Tmelenie karosérií a úžitkových nadstavieb automobilov, karavanov, kontajnerov, vagónov, lietadiel, lodí apod. Mimoriadne kvalitný lepiaci tmel na báze MS polymérov, ktoré vytvárajú extrémne pevný, pružný a odolný spoj. Vhodný pre spoje s nárokmi na priemyselné lakovanie (môže byť lakovaný aj pred vytvrdnutím). Má vynikajúcu odolnosť voči chemikáliám a všetkým klimatickým podmienkam. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ kombinácia vysokej tvrdosti a veľmi veľkej lepiacej sily ♦ vysoká počiatočná pevnosť, rýchle vytvrdzovanie a konečná pevnosť ♦ vysoká strihová pevnosť po plnom vytvrdení ♦ pretierateľný aj „do mokra“ v striekacích lakovacích linkách väčšinou priemyselných farieb a lakov PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ konštrukčné elastické spájanie kovov, natretých povrchov, a väčšiny plastov (okrem PE, PP, teflónu !!) ♦ tmelenie karosérií, karavanov, kontajnerov, vagónov, lietadiel, lodí aj. dopravných prostriedkov ♦ konštrukčné tmelenie vibračných konštrukcií ♦ spojovacie a tmeliace práce pre konštrukcie určené na lakovanie aj v tunelových lakovniach Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely Balenie :     290 ml Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDASEAL LV

18.15  s DPH
Plošné a pružné lepenie v automobilovom, karavanovom a kontajnerovom priemysle. Lepenie plošných materiálov s nárokmi na vibračné zaťaženie, solárnych zrkadlových systémov. Nízka viskozita umožňuje celoplošné nanášanie, vyniká dokonalou adhéziou a vysokou priľnavosťou na takmer všetky materiály. Pretierateľný farbami nielen na vodnej báze. Neobsahuje izokyanáty, rozpúšťadlá, halogény a kyseliny. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ nízka viskozita umožňujúca aplikáciu špachtľami pre celoplošné lepenie ♦ dokonalá adhézia a vysoká lepivosť na takmer všetky materiály ♦ vynikajúca priľnavosť k poréznym aj neporéznym materiálom vrátane PVC ♦ nevyžaduje primerovanie ( okrem prípadov s výskytom kapilárneho tlaku vody) PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie podlahových materiálov na rôzne podklady vrátane preglejky ♦ pružné lepenie v automobilovom, karavanovom a kontajnerovom priemysle ♦ lepenie solárnych zrkadlových systémov ♦ plošné lepenie v stavebníctve, strojárenstve a inom priemysle Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely Balenie :    600 ml Uvedená cena je za 1 ks.

T-REX Power biely

9.70  s DPH
T-REX s unikátnou technológiou SMX® firmy SOUDAL je najuniverzálnejším produktom s najširším použitím na trhu. Svojimi vlastnosťami predčí väčšinu tmelov a lepidiel. Ako silikón je rovnako odolný voči UV žiareniu a rovnako pružný, ako akrylátový tmel je pretierateľný väčšinou náterov a ako polyuretánový tmel má silné lepiace účinky. Je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie použitie a má výbornú priľnavosť na väčšinu stavebných materiálov. Neobsahuje rozpúšťadlá, kyseliny ani izokyanáty. Nestráca svoje vlastnosti ani v prostredí so zvýšenou vlhkosťou, je vhodný pre sanitárne účely. Vysoká počiatočná priľnavosť T-REX predurčuje pre priame lepenie bez nutnosti fixácie. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ extrémne vysoká počiatočná priľnavosť, pri celoplošnom nanesení > 200kg/m2 ♦ dokonalá adhézia a rýchle vytvrdzovanie na takmer všetkých poréznych aj neporéznych    stavebných materiáloch ♦ priľnavý aj na vlhké povrchy ♦ jednoducho spracovateľný bezprostredne po aplikácii a opracovateľný po vytvrdnutí PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ montážne lepenie aj tmelenie v domácnosti, v stavebníctve a strojárenstve, predovšetkým vo výrobe dopravných prostriedkov ( automobily, autokary, karavany, lode, vlaky, letadlá, nástavby   vozidiel atď. ) ♦ aplikácie v kuchyniach a sanitárnych miestnostiach – hmota všeobecne odoláva rastu plesní ♦ elastické lepenie panelov, dosiek, sendvičov, profilov aj. dielov na väčšinu bežných podkladov ♦ pretierateľný výrobok k výplni medzier či otvorov Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 290ml, 12ks - kartón Uvedená cena je za 1ks.

T-REX POWER Crystal

12.30  s DPH
T-REX® POWER CRYSTAL je unikátne 100% číre lepidlo a tmel v jednom. Vďaka použitiu technológie SMX® firmy Soudal je najuniverzálnejším produktom s najširším použitím na trhu. Svojimi vlastnosťami predčí väčšinu tmelov a lepidiel. Ako silikón je rovnako odolný proti UV žiareniu a rovnako pružný, ako akrylátový tmel je pretierateľný väčšinou náterov a ako polyuretánový tmel má silné lepiace účinky. Je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie použitie a má výbornú priľnavosť k väčšine stavebných materiálov. Neobsahuje rozpúšťadlá, kyseliny ani izokyanáty. Nestráca svoje vlastnosti ani v prostredí so zvýšenou vlhkosťou, je vhodný pre sanitárne účely. Veľmi rýchlo tuhne a vytvára vysoko pevný trvalo pružný a neviditeľný spoj. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ lepidlo a tmel v jednom ♦ vytvára kryštalicky číry, neviditeľný spoj ♦ lepí a tesní všetky materiály ♦ priľne aj na vlhké povrchy PRÍKLADY POUŽITIA: ♦ montážne lepenie a tmelenie v domácnosti, v stavebníctve a strojárenstve, predovšetkým vo    výrobe dopravných prostriedkov ( automobily, autokary, karavany, lode, vlaky, letadlá, nástavby    vozidiel atď.) ♦ aplikácia v kuchyniach a sanitárnych miestnostiach – hmota všeobecne odoláva rastu plesní ♦ elastické lepenie panelov, dosiek, sendvičov, profilov aj. dielov na väčšinu bežných podkladov ♦ pretierateľný výrobok k výplni medzier či otvorov Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :    290ml Uvedená cena je za 1 ks.