Zobrazuje sa všetkych 28 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Dulux Valec s držiakom 25cm

9.59  s DPH
Maliarsky valček vhodný pre všetky druhy disperzných, akrylátových a vinylových farieb. Valček má držiak.

Dulux Valec s držiakom roller 18cm

6.69  s DPH
Maliarsky valček vhodný pre všetky druhy disperzných, akrylátových a vinylových farieb. Valček má držiak.

ESMAL Profi SDK Valec 25cm krátky vlas

9.37  s DPH
ESMAL PROFI SDK je maliarsky valec špeciálne vyvinutý pre maľovanie sadrokartónu (široké spektrum hladkých povrchov ako sú sádrové omietky, sadrokartóny, stierky a pod. ).

Esmal Valec profi grund 25cm

7.78  s DPH
Esmal Valec profi grund 25 cm vďaka svojej konštrukcii a špeciálne upravenému mikrovlasu vynikajúco plní funkciu pri penetrácii podkladu pred maľovaním. Šetrí spotrebu a zároveň zabezpečí rovnomerné nanesenie penetračného náteru.

Optimal Valec s držiakom 18cm

4.09  s DPH
Špeciálny maliarsky valec s krátkym vlasom, ktorý šetrí spotrebu maliarskej farby. Testovaný a vyvíjaný spolu s najlepšími maliarmi v obore.

Optimal Valec s držiakom 25cm

5.19  s DPH
Špeciálny maliarsky valec s krátkym vlasom, ktorý šetrí spotrebu maliarskej farby. Testovaný a vyvíjaný spolu s najlepšími maliarmi v obore.

Spokar valec 10cm Moltoprén

0.69  s DPH
Valček Moltopren je vhodný na malé lakýrnické a dokončovacie práce, pre nátery na zle dostupných miestach. Používa sa pre vodou riediteľné farby a so zníženou životnosťou aj pre syntetické farby.

Spokar valec 10cm nylon 6mm

0.99  s DPH
Valček Nylon je určený pre malé lakýrnické a dokončovacie práce, pre nátery na zle prístupných miestach. Je vhodný na všetky vrchné kvalitné lakovania.

Spokar valec 18cm plyš žltozelený maliarsky

3.79  s DPH
Maliarsky valec Plyš žltozelený je určený na maliarske a natieračské práce na hladké a jemne hrubé povrchy, najmä v interiéri. Je nepolstrovaný a vyrobený z PC polyakryluŠírka: 180 mmPriemer jadra: 48 mmPriemer otvorupre držadlo: 8 mm .

Spokar valec 6cm nylon 6mm

0.89  s DPH
Valec Nylon je určený na malé lakýrnické a dokončovacie práce, na nátery na zle dostupných miestach. Je vhodný na všetky vrchné kvalitné lakovania.

Spokar valec Moltoprén 15cm

0.79  s DPH
Valec Moltopren je určený na menej náročné lakýrnické práce, pre vodou riediteľné náterové hmoty, s obmedzenou životnosťou ho možno použiť aj pre syntetické farby a laky. Nie je vhodný na agresívne organické rozpúšťadlá ako nitro, polyuretan atď.

Spokar valec Moltoprén 5cm

0.49  s DPH
Valec Moltopren je určený na malé lakýrnicke a dokončovacie práce, na nátery zle dostupných miest. Používa sa pre vodou riediteľné farby a so zníženou životnosťou aj pre syntetické farby.

Spokar valec Moltoprén 7cm

0.59  s DPH
Maliarsky valec Molitan pre menšie lakýrnické práce a dokončovacie práce. Šírka: 70 mm .

Spokar valec Moltoprénová huba 25cm hrášok – štruktúrovací dekoračný valec

8.89  s DPH
Štrukturovaný valec Moltoprenová huba vytvára veľmi hrubú štruktúru na povrchu špeciálnej náterovej hmoty. Je vyrobený z polyuretanu (PUR).

Spokar valec Perfecta 18cm – maliarsky

3.59  s DPH
Valec Perfect podlahársky je určený na nanášanie farby a lakov na veľké hladké plochy, napr. podlahy.

Spokar valec Perfecta 18cm – na sádrokartón

4.69  s DPH
Valec na sadrokartón je určený pre maľovanie sadrokartónu. Vytvára jemnú štruktúru.

Spokar valec Perfecta 25cm – maliarsky

4.59  s DPH
Valec Perfecta je určený na kvalitný nános všetkých druhov podlahových lakov a farieb riedkych a stredne hustých. Je vyrobený z polyamidu (PA).

Spokar valec Perfecta 25cm – na sádrokartón

6.19  s DPH
Maliarsky valec Perfecta na sadrokartón je určený na malovanie sadrokartónu, vytvára jemnú štruktúru. Je vhodný pre stredne husté až riedke farby.

Spokar valec plyš žltozelený 25cm

4.39  s DPH
Maliarsky valec Plyš žltozelený je určený na maliarske a natieračské práce, na hladké a jemne hrubé povrchy, najmä v interiéri. Je vyrobený z polyakrylu (PC).

Spokar valec Polyamid 11 180mm – maliarsky, zahnuté konce

4.09  s DPH
Nový druh polyamidového poťahu je tkaný metódou nekonečného vlákna, ktorá minimalizuje možnosť vypadávanie vlákien. Má otvorenú štruktúru (zväzky vlákien sú zo 2/3 rozpletené) a špeciálnu úpravu povrchu vlákien.

Spokar valec Polyamid 11 250mm – maliarsky, zahnuté konce

5.29  s DPH
Nový druh polyamidového poťahu je tkaný metódou nekonečného vlákna, ktorá minimalizuje možnosť vypadávanie vlákien. Má otvorenú štruktúru (zväzky vlákien sú zo 2/3 rozpletené) a špeciálnu úpravu povrchu vlákien.

Spokar valec Sparta 18cm – maliarsky

4.19  s DPH
Valec Sparta je vhodný na maliarske a natieračske práce, na hladké a jemne hrubé povrchy. Je vyrobený z polyakrylu (PC).

Spokar valec Sparta 25cm – maliarsky

5.19  s DPH
Maliarsky valec Sparta je určený na maliarske a natieračské práce, na hladké a jemné hrubé povrchy. Je vyrobený z polyakrylu (PC).

Spokar valec Zebra maliarsky 25cm

5.29  s DPH
Maliarsky valec Zebra je určený na maliarske práce na hladkých povrchoch maliarskymi farbami vyššej alebo strednej hustoty. Vhodný je taktiež pre lakovanie všetkými typmi farieb a lakov strednej a nízkej hustoty.

Spokar valec Zlatý vlas 18cm – maliarsky

4.79  s DPH
Maliarsky Valec Zlatý vlas je vhodný na maliarske a natieračske práce na hladké a jemne hrubé povrchy. Je vyrobený z polyakrylu (PC).

Spokar valec Zlatý vlas 25cm – maliarsky

6.09  s DPH
Maliarsky valec Zlatý vlas je určený na maliarske a natieračské práce, na hladké a jemne hrubé povrchy. Šírka: 250 mmVýška plyšu: 18 mmPriemer jadra: 56 mm .

Valec 25cm Molitan nahradny

5.49  s DPH
Štrukturovací valec Moltoprenová huba - jemná vytvára jemnú štruktúru na povrchu špeciálnej náterovej hmoty. Možno ho taktiež použiť na lakovanie väčších plôch, pre vodou riediteľné farby a laky.

Valec ESMAL Profi WALL 25cm dlhý vlas

10.54  s DPH
ESMAL PROFI WALL je vysokokvalitný maliarsky valec určený pre všetky druhy fasádnych a interiérových akrylátových farieb. Vyznačuje sa veľmi dobrou výdatnosťou, krycou schopnosťou a výbornou aplikáciou na všetky druhy minerálnych podkladov (obzvlášť na štruktúrované povrchy, vápencovocementové omietky, štukové stierky a pod.