Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Roleta mini deň a noc 1301 81×150

25.26  s DPH
Rolety DEŇ A NOC sú elegantným riešením Vášho súkromia v noci a tienením vo dne. Rolety vynikajú prémiovou kvalitou tkanín a luxusným vzhľadom. Roleta funguje na princípe dvoch prekrývajúcich sa vrstiev, kde sa striedajú priehľadné a nepriehľadné vodorovné pruhy. Platí tu, že čím svetlejšia farba, tým viac svetla. Montáž rolety DEŇ A NOC je veľmi jednoduchá, bez potreby vŕtania do rámu okna. Jednoducho sa zavesí na okenné krídlo. V ovládacom mechanizmu sú aj otvory pre možnosť montáže do steny, alebo stropu. Ovládanie pomocou retiazkového mechanizmu sa umiestni podľa potreby na ľavú, alebo pravú stranu rolety. Tkaniny v rade DEŇ A NOC čiastočne prepúšťa svetlo - nie sú úplne zatemňujúce ..

Roleta mini deň a noc 1808 68×210

26.80  s DPH
Roleta mini deň a noc do okna je vybavená jednoduchou upínacou technológiou. Vďaka transparentným a priesvitným pásikom je ideálne vhodná na reguláciu osvetlenia v miestnosti. Roleta zhodnotí váš príbytok svojím jednoduchým dizajnom. Vďaka pohodlnej bočnej retiazke sa roleta vyznačuje perfektným ovládaním. Pritom máte možnosť namontovať bočnú retiazku napravo alebo naľavo. Roleta s retiazkou je vhodná na nalepenie, ako aj upnutie a zaručuje vám rýchlu a jednoduchú montáž na okenné krídlo. Roleta je vyrobená zo stopercentného polyesteru a jej veľkosť je 68 cm x 210 cm. 

Roleta mini rainbow 2082 57×150

8.09  s DPH
Slnečná roleta Rainbow slúži ako ideálna ochrana proti horúčave a proti pohľadom pre Váš domov. Roleta s retiazkou zaujme svojou presvedčivou kombináciou funkcie a elegantného dizajnu. Roleta neprepúšťajúca svetlo, s hliníkovou vrstvou na zadnej strane, ponúka nielen optimálnu ochranu pred slnečnými lúčmi, ale prispieva tiež rozhodujúcou mierou k väčšej útulnosti Vášho príbytku. Vďaka komfortnému bočnému ovládaniu je možné roletu pohodlne vytiahnuť hore a stiahnuť dole. Pritom môžete bočné ovládanie namontovať podľa potreby vpravo alebo vľavo. Montáž rolety s retiazkou je veľmi jednoduchá. Roletu jednoducho pripevníte prilepením alebo pomocou svorky na okenné krídlo. Vŕtanie tu nie je nutné. Roleta je zo stopercentného polyesteru. Rozmer tejto rolety je 57 x 150 cm.

Roleta mini rainbow 57 42×150

11.34  s DPH
Rolety THERMO dokážu navodiť dokonalý efekt zatemnenie a ochrany pred slnečným svitom. Ide o špeciálnu termo-izolačné textílie so štruktúrou včelieho plástu. Vďaka vonkajšej striebornej vrstve rolety odrážajú teplo a nedochádza tak k prehrievaniu miestnosti, pri zahriatí okná na 60 ° C sa teplota v miestnosti zvýši iba o 2 ° C. Hrúbka rolety je 25mm. Rolety odrážajú 70% slnka v ľubovoľnej farbe. Montáž rolety THERMO je veľmi jednoduchá, bez potreby vŕtania do rámu okna. Jednoducho sa zavesí na okenné krídlo. V ovládacom mechanizme sú aj otvory pre možnosť montáže do steny, alebo stropu. Ovládanie pomocou retiazkového mechanizmu sa umiestni podľa potreby na ľavú, alebo pravú stranu rolety. Tkaniny v rade THERMO neprepúšťajú svetlo - sú zatemňujúce.

Roleta mini rainbow 817 68×210

10.67  s DPH
Slnečná roleta Rainbow slúži ako ideálna ochrana proti horúčave a proti pohľadom pre Váš domov. Roleta s retiazkou zaujme svojou presvedčivou kombináciou funkcie a elegantného dizajnu. Roleta neprepúšťajúca svetlo, s hliníkovou vrstvou na zadnej strane, ponúka nielen optimálnu ochranu pred slnečnými lúčmi, ale prispieva tiež rozhodujúcou mierou k väčšej útulnosti Vášho príbytku. Vďaka komfortnému bočnému ovládaniu je možné roletu pohodlne vytiahnuť hore a stiahnuť dole. Pritom môžete bočné ovládanie namontovať podľa potreby vpravo alebo vľavo. Montáž rolety s retiazkou je veľmi jednoduchá. Roletu jednoducho pripevníte prilepením alebo pomocou svorky na okenné krídlo. Vŕtanie tu nie je nutné. Roleta je zo stopercentného polyesteru. Rozmer tejto rolety je 68 x 210 cm.