Zobrazuje sa všetkych 16 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Polykar Carbon Fiber 1kg

12.19  s DPH
dvojzložkový polyesterový stredne viskózny tmel s obsahom uhlíkových vlákien pre tmelenie väčších nerovností určený pre bežný podklad vrátane liatiny, hliníka, zinku a sklolaminátu je bez pórov a výrazne lepšie brúsiteľný než tmely so skleným vláknom. Tmel sa nesmie používať na tmelenie miest, ktoré prichádzajú do priameho styku s potravinami a pitnou vodou na tmel je možné použiť všetky bežné náterové systémy odoláva teplotám 80-110 ° C doba spracovania do 5 min, brúsiteľný za 20-30 min farba: čierna

Polykar Elastik 1kg – dvojzložkový polyesterový elastický tmel

10.49  s DPH
Elastický, stredne viskózny, jemný, výborne tvarovateľný tmel vhodný ako plniaci a vrchný tmel pre tmelenie malých až stredných nerovností. Určený pre bežný podklad vrátane MDF dosiek, liatiny, hliníka, zinku a sklolaminátu. Pružný, dobre aplikovateľný tmel bez pórov s veľmi dobrou brúsiteľnosťou.

Polykar Glas 0,15kg – dvojzložkový polyesterový tmel so skleným vláknom (3mm)

4.39  s DPH
PolyKar Glas 0,15 kg je tmel s vysokým obsahom skleného vlákna (3 mm), ktorý umožňuje vytvárať pevnú a sklenými vláknami zviazanú vrstvu tmelu, ktorú je možné brúsiť podľa potreby. Je vhodný na bežný podklad, liatinu, hliník, sklolaminát a zinok.

Polykar Glas 0,5kg – dvojzložkový polyesterový tmel so skleným vláknom (3mm)

8.99  s DPH
PolyKar Glas 0,5 kg je tmel s vysokým obsahom skleného vlákna (3 mm), ktorý umožňuje vytvárať pevnú a sklenými vláknami zviazanú vrstvu tmelu, ktorú je možné brúsiť podľa potreby. Je vhodný na bežný podklad, liatinu, hliník, sklolaminát a zinok.

Polykar Light 1L – dvojzložkový polyesterový ľahčený tmel

15.99  s DPH
Polykar light 1 l je stredne hustý tmel určený ako vrchné tmel na malé a stredné nerovnosti. Je určený na všetky bežné podklady. Je pružný, dobre tvarovateľný a ľahko sa aplikuje. Má nízku hmotnosť a tým menej prispieva k zvýšeniu hmotnosti dielov. Preto je vhodný napr do leteckého či lodného priemyslu.

Polykar Metalik 0,2kg – tmel na ľahké kovy, pozinkované plechy a plechy karosérií

5.69  s DPH
Poly tmel Alu Metalik 0,2 kg je dvojzložkový polyesterový tmel s hliníkom určený na tmelenie ľahkých kovov, pozinkovaných plechov, ocele a sklolaminátu. Polytmel má vysoký obsah hliníkového prášku, vďaka čomu má jemnú štruktúru a dobrú aplikovateľnosť tmelu, jednoducho sa brúsi a má zvýšenú prilnavosť k tmelenému povrchu.

Polykar Nový Rapid 0,2kg – dvojzložkový polyesterový univerzálny tmel

5.49  s DPH
Rapid tmel nový 0,2 kg je univerzálny dvojzložkový polyesterový tmel určený na tmelenie stredných a väčších nerovností (2 až 5 mm). Je vhodný na kovy, laminát, tvrdé drevá a betón.

Polykar Nový Rapid 0,5kg – dvojzložkový polyesterový univerzálny tmel

7.39  s DPH
Rapid tmel nový 0,5 kg je univerzálny dvojzložkový polyesterový tmel určený na tmelenie stredných a väčších nerovností (2 až 5 mm). Je vhodný na kovy, laminát, tvrdé drevá a betón.

Polykar Plaster 0,5kg – dvojzložkový polyesterový plastický tmel

10.99  s DPH
Špeciálny jemný tmel s veľmi vysokou elasticitou a zvýšenou priľnavosťou na plasty. Určený predovšetkým na povrchy z tvrdého plastu. Ľahko aplikovateľný a dobre brúsiteľný tmel bez pórov.

Polykar Soft Plus 0,2kg – dvojzložkový polyesterový jemný plniaci tmel

5.99  s DPH
Svetlo oranžový, stredne viskózny, veľmi dobre tvarovateľný plniaci tmel pre tmelenie malých až stredne veľkých nerovností. určený pre bežný podklad vrátane liatiny, hliníka, zinku a sklolaminátu. Veľmi dobre brúsiteľný, bez pórov.

Polykar Soft Plus 1kg

10.49  s DPH
PolyKar Soft Plus 1 kg je určený na bežný podklad vrátanie hliníka, liatiny a sklolaminátu. Používa sa na opravy karosérií, a taktiež ako plniaci tmel. Je dobre brúsiteľný, bez pórov, stredne hustý a veľmi dobre tvarovateľný.

Polykar Super 0,5kg – dvojzložkový polyesterový plniaci tmel

7.39  s DPH
Super tmel 0,5 kg je dvojzložkový polyesterový tmel na tmelenie malých nerovností. Je určený na kov, laminát, tvrdé drevo či betón. Vypĺňa ryhy, praskliny či nerovnosti.

Polykar Super Plus 0,2kg – dvojzložkový polyesterový jemný tmel

5.29  s DPH
Super tmel plus 0,2 kg je plniaci jemný tmel na malé nerovnosti, ryhy a póry. Je určený na bežný podklad vrátanie liatiny, hliníka, zinku, a sklolaminátu. Je vhodný na vyrovnávanie nerovností dreva, laminátu, betón a pod. Tmel je vhodný pre modelárov.

Polykar Universal 1kg – dvojzložkový polyesterový plniaci tmel

9.49  s DPH
Univerzálny plniaci tmel bez pórov určený pre bežný podklad vrátane liatiny, hliníku a sklolaminátu. Veľmi dobre aplikovateľný a výborne brúsiteľný tmel s vyššou viskozitou.Balenie: 0,2 kg 0,5 kg 1 kg 1,8 kg 5 kg 15 kg 3 kg pre dávkovacie zariadenieFarba: béžovo zelená

Polykar Vlákno 0,15kg – dvojzložkový polyesterový tmel so skleným vláknom (6mm)

3.89  s DPH
Poly tmel vlakno 0,15 kg je dvojzložkový polyesterový tmel s obsahom skleného vlákna. Je vhodný najmä na tmelenie veľkého rozsahu, na premostenie deravých alebo prehrdzavených miest. Tvorí veľmi pevnú vrstvu, ktorá nahrádza materiál. Je možné ho brúsiť.

Polykar Vlákno 0,5kg – dvojzložkový polyesterový tmel so skleným vláknom (6mm)

8.39  s DPH
Poly tmel vlakno 0,5 kg je dvojzložkový polyesterový tmel s obsahom skleného vlákna. Je vhodný najmä na tmelenie veľkého rozsahu, na premostenie deravých alebo prehrdzavených miest. Tvorí veľmi pevnú vrstvu, ktorá nahrádza materiál. Je možné ho brúsiť.