Zobrazuje sa všetkych 15 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Polykar Glas – Dvojzložkový polyesterový tmel so skleným vláknom (3mm) 0,15kg

6.19  s DPH
PolyKar Glas 0,15 kg je tmel s vysokým obsahom skleného vlákna (3 mm), ktorý umožňuje vytvárať pevnú a sklenými vláknami zviazanú vrstvu tmelu, ktorú je možné brúsiť podľa potreby. Je vhodný na bežný podklad, liatinu, hliník, sklolaminát a zinok.

Polykar Glas – Dvojzložkový polyesterový tmel so skleným vláknom (3mm) 0,5kg

12.39  s DPH
PolyKar Glas 0,5 kg je tmel s vysokým obsahom skleného vlákna (3 mm), ktorý umožňuje vytvárať pevnú a sklenými vláknami zviazanú vrstvu tmelu, ktorú je možné brúsiť podľa potreby. Je vhodný na bežný podklad, liatinu, hliník, sklolaminát a zinok.

Polykar Light, Dvojzložkový polyesterový ľahčený tmel 1l

23.59  s DPH
Polykar light 1 l je stredne hustý tmel určený ako vrchné tmel na malé a stredné nerovnosti. Je určený na všetky bežné podklady. Je pružný, dobre tvarovateľný a ľahko sa aplikuje. Má nízku hmotnosť a tým menej prispieva k zvýšeniu hmotnosti dielov. Preto je vhodný napr do leteckého či lodného priemyslu.

Polykar Metalik – Tmel na ľahké kovy, pozinkované plechy a plechy karosérií 0,5kg

13.09  s DPH
Poly tmel Alu Metalik 0,5 kg je dvojzložkový polyesterový tmel s hliníkom určený na tmelenie ľahkých kovov, pozinkovaných plechov, ocele a sklolaminátu. Polytmel má vysoký obsah hliníkového prášku, vďaka čomu má jemnú štruktúru a dobrú aplikovateľnosť tmelu, jednoducho sa brúsi a má zvýšenú prilnavosť k tmelenému povrchu.

Polykar Metalik – Tmel na ľahké kovy, pozinkované plechy a plechy karosérií 0,5kg

8.29  s DPH
Poly tmel Alu Metalik 0,2 kg je dvojzložkový polyesterový tmel s hliníkom určený na tmelenie ľahkých kovov, pozinkovaných plechov, ocele a sklolaminátu. Polytmel má vysoký obsah hliníkového prášku, vďaka čomu má jemnú štruktúru a dobrú aplikovateľnosť tmelu, jednoducho sa brúsi a má zvýšenú prilnavosť k tmelenému povrchu.

Polykar Nový Rapid – Dvojzložkový polyesterový univerzálny tmel 0,2kg

7.39  s DPH
Rapid tmel nový 0,2 kg je univerzálny dvojzložkový polyesterový tmel určený na tmelenie stredných a väčších nerovností (2 až 5 mm). Je vhodný na kovy, laminát, tvrdé drevá a betón.

Polykar Nový Rapid – Dvojzložkový polyesterový univerzálny tmel 0,5kg

10.79  s DPH
Rapid tmel nový 0,5 kg je univerzálny dvojzložkový polyesterový tmel určený na tmelenie stredných a väčších nerovností (2 až 5 mm). Je vhodný na kovy, laminát, tvrdé drevá a betón.

Polykar Plaster – Dvojzložkový polyesterový plastický tmel 0,5kg

15.19  s DPH
Špeciálny jemný tmel s veľmi vysokou elasticitou a zvýšenou priľnavosťou na plasty. Určený predovšetkým na povrchy z tvrdého plastu. Ľahko aplikovateľný a dobre brúsiteľný tmel bez pórov.

Polykar Soft Plus – Dvojzložkový polyesterový jemný plniaci tmel 0,2kg

7.79  s DPH
Svetlo oranžový, stredne viskózny, veľmi dobre tvarovateľný plniaci tmel pre tmelenie malých až stredne veľkých nerovností. určený pre bežný podklad vrátane liatiny, hliníka, zinku a sklolaminátu. Veľmi dobre brúsiteľný, bez pórov.

Polykar Soft Plus 1kg

12.79  s DPH
PolyKar Soft Plus 1 kg je určený na bežný podklad vrátanie hliníka, liatiny a sklolaminátu. Používa sa na opravy karosérií, a taktiež ako plniaci tmel. Je dobre brúsiteľný, bez pórov, stredne hustý a veľmi dobre tvarovateľný.

Polykar Super Plus, Dvojzložkový polyesterový jemný tmel 0,2kg

7.79  s DPH
Super tmel plus 0,2 kg je plniaci jemný tmel na malé nerovnosti, ryhy a póry. Je určený na bežný podklad vrátanie liatiny, hliníka, zinku, a sklolaminátu. Je vhodný na vyrovnávanie nerovností dreva, laminátu, betón a pod. Tmel je vhodný pre modelárov.

Polykar Super Plus, Dvojzložkový polyesterový jemný tmel 0,5kg

10.29  s DPH
Super tmel plus 0,5 kg je plniaci jemný tmel na malé nerovnosti, ryhy a póry. Je určený na bežný podklad vrátanie liatiny, hliníka, zinku, a sklolaminátu. Je vhodný na vyrovnávanie nerovností dreva, laminátu, betón a pod. Tmel je vhodný pre modelárov.

Polykar Super, Dvojzložkový polyesterový plniaci tmel 0,5kg

10.89  s DPH
Super tmel 0,5 kg je dvojzložkový polyesterový tmel na tmelenie malých nerovností. Je určený na kov, laminát, tvrdé drevo či betón. Vypĺňa ryhy, praskliny či nerovnosti.

Polykar Vlákno – Dvojzložkový polyesterový tmel so skleným vláknom (6mm) 0,15kg

5.69  s DPH
Poly tmel vlakno 0,15 kg je dvojzložkový polyesterový tmel s obsahom skleného vlákna. Je vhodný najmä na tmelenie veľkého rozsahu, na premostenie deravých alebo prehrdzavených miest. Tvorí veľmi pevnú vrstvu, ktorá nahrádza materiál. Je možné ho brúsiť.

Polykar Vlákno – Dvojzložkový polyesterový tmel so skleným vláknom (6mm) 0,5kg

12.29  s DPH
Poly tmel vlakno 0,5 kg je dvojzložkový polyesterový tmel s obsahom skleného vlákna. Je vhodný najmä na tmelenie veľkého rozsahu, na premostenie deravých alebo prehrdzavených miest. Tvorí veľmi pevnú vrstvu, ktorá nahrádza materiál. Je možné ho brúsiť.