Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Zobraziť 32 64 96

Kompozit Amaron click CA 159 Dub Wembley

38.79  s DPH
Kompozitná vodeodolná podlaha s minerálnym jadrom bez obsahu ftalátov v odtieni Amaron Dub Wembley. Jedinečný výrobok, ktorý v sebe skĺbil vlastnosti RCB (rigid composite board) a vinylovej, tichej a na dotyk príjemnej vrstvy. Výrobok je vodeodolný, neobsahuje ftaláty, je 100% recyklovateľný. Zaujímavé dekory s jemným štruktúrovaným povrchom imitujúcim na vzhľad a dotyk, pocit z chôdze po skutočnom dreve. Pevné klikové spojenie a hrubá nášlapná vrstva predurčujú tieto dekory pre použitie aj do namáhaných komerčných priestorov - trieda použitia 33/42.

Laminát Akustiq click 50 Extreme Dub Smoked 3004

17.49  s DPH
Podlaha Acoustic clik s integrovanou zvukovo izolačnou kvalitnou podložkou za bezkonkurenčnú cenu. Vďaka kvalitnému a jednoduchému kliku si podlahu dokáže namontovať doslova každý.  Pevná vinylová podlaha kompozitná je zdokonalením klasických vinylových podláh. Hlavným obsahom kompozitných podláh je prírodný vápencový prášok, polyvinylchlorid a stabilizátor, ktorý poskytuje veľmi stabilný kompozitný materiál. Kompozitná podlaha je nová generácia podláh s vlastnosťami : vodeodolná, extrémne stabilná s vysokou hustotou a teda odolnosťou proti pretlačeniu. Môže byť namontovaná na dlažbu, betón, alebo inú podlahu.

Plav.podl Kompozit LIBERAL CILCK CL109 DUB GEORGIA

30.99  s DPH
Kompozitná vodeodolná podlaha s minerálnym jadrom bez obsahu ftalátov v odtieni Liberal Dub Georgia. Jedinečný výrobok, ktorý v sebe skĺbil vlastnosti RCB (rigid composite board) a vinylovej, tichej a na dotyk príjemnej vrstvy. Výrobok je vodeodolný, neobsahuje ftaláty, je 100% recyklovateľný. Zaujímavé dekory s jemným štruktúrovaným povrchom imitujúcim na vzhľad a dotyk, pocit z chôdze po skutočnom dreve. Pevné klikové spojenie a hrubá nášlapná vrstva predurčujú tieto dekory pre použitie aj do namáhaných komerčných priestorov.