Zobrazuje sa všetkych 19 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Ceresit CH50 – Chemoprén na podlahy 1l

13.79  s DPH
Chemoprén na podlahy 1 l je kontaktné rozpúšťadlové lepidlo s vysokou pevnosťou vhodné na lepenie a podlepovanie PVC krytín v pásoch a dielcoch, kaučukových/gumových krytín s hladkou, brúsenou zadnou stranou, taktiež na schodiskové a soklové profili a linoleové krytiny, korky, podlepovanie textilných krytín v spojoch na betónový, cementový, vystierkovaný a iný podklad. Lepidlo odoláva čistiacim prostriedkom. Je vhodné aj na podlahové kúrenie. Možno ho použiť na lepenie schodov, stien alebo na stropy.

Chemos DL 155 (Profi lep na podlahy PVC 155) 12kg

41.89  s DPH
Disperzné lepidlo s vysokou konečnou pevnosťou, bez obsahu rozpúšťadiel, vhodné na lepenie rôznorodých PVC a CV krytín v pásoch a štvorcoch, korku s PVC rubom a kobercov na nasiakavých podkladoch v bytovej a priemyselnej výstavbe.

Chemos DL 155 Profi lep na podlahy PVC 155 6kg

21.69  s DPH
Disperzné lepidlo s vysokou konečnou pevnosťou, bez obsahu rozpúšťadiel, vhodné na lepenie rôznorodých PVC a CV krytín v pásoch a štvorcoch, korku s PVC rubom a kobercov na nasiakavých podkladoch v bytovej a priemyselnej výstavbe.Vlastnosti lepidla:Lepidlo je vhodné pre lepenie: - heterogénnych PVC a CV krytín, - textilných krytín, - korku s PVC rubom,  - na podlahy so savým podkladom v bytovej a priemyselnej výstavbe.Prednosti lepidla: vysoká konečná pevnosť veľmi dobre rozotierateľné dlhý čas na lepenie nízka spotreba neobsahuje rozpúšťadlá vhodné na podlahové kúrenie vhodné pod kolieskové stoličky nízky obsah emisiíVhodné i pre mokré šampónovanie lepených textilných krytín. Priestory so stredným až vyšším zaťažením ako sú: kancelárie, hotelové haly, markety a pod.

Chemos DL 250 T (Profi lep na podlahy 250 T) 12kg

49.59  s DPH
Špeciálne disperzné lepidlo na lepenie vinylových dielcov Chemos Profilep 300. Lepidlo s veľmi krátkou dobou odvetrania a dostatočne otvorenou dobou pre lepenie. Veľmi vysoká pevnosť v šmyku už po 3 hodinách po odvetraní (80% konečnej pevnosti). Profilep 300 nanášajte zubovou špachtľou s veľkosťou A1. (odporúčame, vyskúšané). Doba odvetrania 15 minút (lepí sa do položiva), max. doba pre lepenie 60 min. Lepidlo je výborné najmä tam, kde nie ste schopní zabezpečiť stálu teplotu podlahy po dobu zrania lepidla a to minimálne 72 hodín po nalepení vinylovej podlahy. Vhodné pre vinylové dielce PVC a CV podlahoviny v pásoch a štvorcoch

Chemos DL 295 (Profi lep 295) 12kg

57.99  s DPH
CHEMOS DL 295Špeciálne disperzné lepidlo na vinylové podlahy a PVC športové povrchy. Použitie:Špeciálne disperzné lepidlo, vhodné na veľmi silné lepenie:  športových  povrchov  z  PVC  na OSB dosky a iné podklady,  designových PVC lamiel a dielcov,  homogénnych a heterogénnych PVC a CV krytín v pásoch a štvorcoch, podlahoviny na stenu,  PVC na PVC,  izolačných podložiek na podlahy  na stenu i podlahy so savým a nesavým podkladom v bytovej a priemyselnej výstavbe. Zvlášť doporučujeme pre lepenie veľmi zaťažovaných podlahových krytín.Prednosti lepidla: veľmi vysoká počiatočná lepivosť veľmi vysoká konečná pevnosť veľmi dobré rozotierateľné  dlhý čas na lepenie   nízka spotreba neobsahuje rozpúšťadlá vhodné na podlahové kúrenie vhodné pod kolieskové stoličky nízky obsah emisií

Chemos DL 295 (Profi lep 295) 6kg

31.09  s DPH
Chemos Profilep 295 Je špeciálne disperzné lepidlo na lepenie vinilových a športových podláh bez obsahu rorpouštědel. Neobsahuje žiadne škodlivé látky a je vhodné pre lepenie, pvc, cv krytín vo štvorcoch a pásoch, vinylových a iných podláh s veľkou zátěží.Může sa použiť aj na lepenie podlahovín na stenu. Má veľmi vysokú počiatočnú lepivosť. lepidlo znesie záťaž aj kolieskové stoličky Je tiež vhodné na podlahové kúrenie Balenie 6kg doba spracovatelnosti cca 40 - 60 minút spotreba 300 - 400g m2 zaťažiteľnosť po 24 hodinách teplota pri spracovaní min 17 ° C doba odvetrania 10 - 20 minút.

Chemos DL 300 Disperzné lepidlo na vinyl 6kg

37.39  s DPH
Špeciálne disperzné lepidlo pre lepenie vinylových dielcov s veľmi rýchlou tvorbou vysokej pevnosti v šmyku.Vhodné na: PVC designových dielcov (LVT)Prednosti: krátka doba odvetrania ľahká aplikácia vysoká pevnosť v šmyku už po 3 hodinách od nanesenia lepidla redukuje rozmerové zmeny dielcov pri zmene teploty na minimumTechnické parametre: Doba odvetrania: 10 - 30 minút pri teplote 20 oC Otvorená doba: cca 30 minút pri 20 oC Spotreba: 250 - 350g/ m2 Balenie: 6 a 12 kg umelohmotné vedro

Chemos DL 300 Profilep 300 12kg

63.99  s DPH
Špeciálne disperzné lepidlo pre lepenie vinylových dielcov s veľmi rýchlou tvorbou vysokej pevnosti v šmyku.Vhodné na: PVC designových dielcov (LVT)Prednosti: krátka doba odvetrania ľahká aplikácia vysoká pevnosť v šmyku už po 3 hodinách od nanesenia lepidla redukuje rozmerové zmeny dielcov pri zmene teploty na minimumTechnické parametre: Doba odvetrania: 10 - 30 minút pri teplote 20 oC Otvorená doba: cca 30 minút pri 20 oC Spotreba: 250 - 350g/ m2 Balenie: 6 a 12 kg umelohmotné vedro

Chemos OT 101 (Tmel opravný OT 101) 25kg

43.99  s DPH
Rýchloschnúca a rýchlotvrdnúca renovačná vyrovnávacia hmota na podlahy a steny.Použitie:Špeciálna vyrovnávacia hmota na báze cementu určená na opravy schodníc a ich hrán, na tmelenie špár v podlahách, vypĺňanie a vyrovnanie dier a hlbších nerovností na podlahe, na vytváranie spádov, na dostierkovanie a prerovnanie plôch.Vytvára veľmi pevný a dobre savý podklad vhodný pod všetky druhy samonivelačných vyrovnávacích hmôt a pre obkladačské práce v interiéroch. Pre hrúbku vrstvy do 100 mm v jednej pracovnej operácii.Tiež vhodná na spevnenie zdegradovaných drobivých betónových a cementových podkladov v bytových a objektových priestoroch s bežnou zaťažiteľnosťou.Vhodná na tieto podklady: nové a staré betónové, cementové a anhydritové potery podklady so zbytkami starých vode odolných lepidiel murivo a omietkyPrednosti rýchlotvrdnúcej hmoty pre steny a podlahy s nízkym pnutím vynikajúca spracovateľnosť rýchlo pochôdzna vysoké pevnosti rýchly nárast pevností rôznym dávkovaním vody je možné nastaviť hustotu od stabilného tmelu po elastickú hmotu.

Lepidlo na podlahy elastické, Hybri Floor L8400 5kg

47.99  s DPH
Jednozložkové vysoko modulové lepidlo, vytvrdzujúce vulkanizáciou vzdušnej vlhkosti, vytvárajúce trvalo pevný spoj odolný vlhku a vode.Vlastnosti Vysoká priľnavosť na drevo, kov, dlažbu a betón Na veľké formáty Zabezpečuje rovné pokladanie parkiet na nerovnom podklade Zvuková a antivibračná izolácia, znižuje kročajový hluk Rýchle vytvrdzovanie, bez zápachu Extrémna priľnavosť k podkladu Použitie Lepenie drevených parkiet na nasiakavé a nenasiakavé podklady Lepenie drevených interziovaných parkiet na nové i staré podklady Lepenie drevených podláh a prahov PVC, lino, betón, drevo Interiér, exteriér

Lepidlo TOPprén Extrém (Topprén 140 červené) 4,5l

47.39  s DPH
Kontaktné lepidlo na extrémne namáhané spoje s vyššou odolnosťou pri pôsobení tepla až 110 °C, vody, vysokého tlaku a dlhotrvajúcom ohýbaní.  Použitie:  vhodné pre interiér i exteriér. Lepí všetky druhy materiálov, savé i nesavé na extrémne namáhané spojePrednosti: lepí rýchlo a mimoriadne pevne všetky druhy materiálov odolné voči teplote až 110 °C na lepenie izolácie potrubia ústredného kúrenia  

Lepidlo TOPprén Univerzál (Topprén 50 zelené) 0,8l

10.49  s DPH
Toppren 50 0,8l Univerzál je kontaktné kaučukové lepidlo. Je vhodný na bežné lepenie savých a nesavých materiálov. Nie je vhodné na polystyrén, PE, PP, teflón.

Pattex One For All Click & Fix 30g

4.79  s DPH
Univerzálne montážne lepidlo PATTEX ONE For All Click & Fix s obsahom 30 g je špeciálne vyvinuté na lepenie širokej škály savých aj nesavých materiálov, medzi ktoré patrí tehla, keramika, betón, drevovláknité a drevotrieskové dosky, sadrokartón, preglejka, prírodný kameň s hrúbkou minimálne 10 mm, MDF, drevo, kov, tvrdené PVC, polystyrén, sklo, plasty, lakované povrchy a zrkadlá. Jednozložkové flexibilné lepidlo vyniká vysokou počiatočnou aj konečnou pevnosťou. Veľmi ľahko sa aplikuje, nesteká a neprepadá sa. Je vhodné na okamžité použitie, a to ako v interiéroch, tak aj v exteriéroch. Skvelý pomocník do každej domácnosti.

Profilep Lepidlo na polystyrén 1kg

2.89  s DPH
Profilep Lepidlo na polystyrén 1kg predstavuje veľmi pevné akrylátové disperzné lepidlo na lepenie polystyrénu na savé i nesavé podklady. Je určené na lepenie stropných polystyrénových kociek, ozdobných líšt, profilov a roziet z polystyrénu, taktiež na lepenie izolačných dosiek a panelov. Lepí aj tmelí v jednom kroku. Je vhodný na omietku, murivo, sadrokartón, drevo, betón, kameň, umakart, plech a pod. Vytvára pevný spoj, ktorý je po vytvrdnutí vodovzdorný aj mrazuvzdorný.

Profilep Lepidlo na polystyrén 310ml

2.19  s DPH
Profilep Lepidlo na polystyrén 310ml predstavuje veľmi pevné akrylátové disperzné lepidlo na lepenie polystyrénu na savé i nesavé podklady. Je určené na lepenie stropných polystyrénových kociek, ozdobných líšt, profilov a roziet z polystyrénu, taktiež na lepenie izolačných dosiek a panelov. Lepí aj tmelí v jednom kroku. Je vhodný na omietku, murivo, sadrokartón, drevo, betón, kameň, umakart, plech a pod. Vytvára pevný spoj, ktorý je po vytvrdnutí vodovzdorný aj mrazuvzdorný.

Profilep Lepidlo na polystyrén 4kg

10.69  s DPH
Profilep Lepidlo na polystyrén 4kg predstavuje veľmi pevné akrylátové disperzné lepidlo na lepenie polystyrénu na savé i nesavé podklady. Je určené na lepenie stropných polystyrénových kociek, ozdobných líšt, profilov a roziet z polystyrénu, taktiež na lepenie izolačných dosiek a panelov. Lepí aj tmelí v jednom kroku. Je vhodný na omietku, murivo, sadrokartón, drevo, betón, kameň, umakart, plech a pod. Vytvára pevný spoj, ktorý je po vytvrdnutí vodovzdorný aj mrazuvzdorný.

Topprén 50 0,3l

3.69  s DPH
Toppren 50 univerzál je kontaktné kaučukové lepidlo. Je vhodný na bežné lepenie savých a nesavých materiálov.

TOPprén lepidlo na podlahy 1l

12.89  s DPH
Toppren Lepidlo na podlahy 1l je určené na podlahy a obklady z PVC, korku, dreva, gumy a textilu, na lepenie obkladačiek,kobercov, soklov a schodiskových profilov na betónový, cementový, drevený, keramický a iný podklad. Predĺžená otvorená doba až 60 minút. Obsahuje toluén – určené výhradne pre profesionálnych používateľov, napr. remeselníci, živnostníci, firmy. Nesmie sa predávať širokej verejnosti.

TOPprén na soklíky PROFI 4,5l

37.29  s DPH
Lepidlo na lepenie podláh a obkladov z PVC, korku, dreva, gumy a textilu, na lepenie obkladačiek, kobercov, soklov a schodiskových profilov na betónový, cementový, drevený, keramický a iný podklad.Môže však byť použitý aj na lepenie širokéhospektra podlahových krytín - PVC a CV v pásoch či štvorcoch, na lepenie kobercov, korku, dreva, gumy, na savý alebonesavý podklad.Lepenie:Kontaktné lepenie po dostatočnom odvetraní lepidla s okamžitou pevnosťou. Natierať obe spájané plochy.