Zobrazuje sa všetkych 17 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Ceresit CH50 – Chemoprén na podlahy 1L

10.39  s DPH
Chemoprén na podlahy 1 l je kontaktné rozpúšťadlové lepidlo s vysokou pevnosťou vhodné na lepenie a podlepovanie PVC krytín v pásoch a dielcoch, kaučukových/gumových krytín s hladkou, brúsenou zadnou stranou, taktiež na schodiskové a soklové profili a linoleové krytiny, korky, podlepovanie textilných krytín v spojoch na betónový, cementový, vystierkovaný a iný podklad. Lepidlo odoláva čistiacim prostriedkom.

Chemos DL 250 T (Profi lep na podlahy 250 T) 12kg

41.09  s DPH
Špeciálne disperzné lepidlo na lepenie vinylových dielcov Chemos Profilep 300. Lepidlo s veľmi krátkou dobou odvetrania a dostatočne otvorenou dobou pre lepenie.

Chemos DL 295 (Profi lep 295) 6kg

26.29  s DPH
Chemos Profilep 295 Je špeciálne disperzné lepidlo na lepenie vinilových a športových podláh bez obsahu rorpouštědel. Neobsahuje žiadne škodlivé látky a je vhodné pre lepenie, pvc, cv krytín vo štvorcoch a pásoch, vinylových a iných podláh s veľkou zátěží.

Chemos DL 300 6kg – Disperzné lepidlo na vinyl

35.04  s DPH
Špeciálne disperzné lepidlo pre lepenie vinylových dielcov s veľmi rýchlou tvorbou vysokej pevnosti v šmyku. Vhodné na:PVC designových dielcov (LVT)Prednosti:krátka doba odvetraniaľahká aplikáciavysoká pevnosť v šmykuuž po 3 hodinách od nanesenia lepidla redukuje rozmerové zmeny dielcov pri zmene teploty na minimumTechnické parametre:Doba odvetrania: 10 - 30 minút pri teplote 20 oCOtvorená doba: cca 30 minút pri 20 oCSpotreba: 250 - 350g/ m2Balenie: 6 a 12 kg umelohmotné vedro .

Chemos OT 101 (Tmel opravný OT 101) 25kg

29.69  s DPH
Rýchloschnúca a rýchlotvrdnúca renovačná vyrovnávacia hmota na podlahy a steny. Použitie:Špeciálna vyrovnávacia hmota na báze cementu určená na opravy schodníc a ich hrán, na tmelenie špár v podlahách, vypĺňanie a vyrovnanie dier a hlbších nerovností na podlahe, na vytváranie spádov, na dostierkovanie a prerovnanie plôch.

Disperzné fixačné lepidlo na koberce FIX 7500 1kg

5.57  s DPH
Univerzálne bezrozpúšťadlové lepidlo, na báze disperzie. Vytvára trvalo pevný, elastický spoj.

Disperzné lepidlo na PVC podlahy CL 7300 14kg

39.88  s DPH
Je bezrozpúšťadlové lepidlo, na báze disperzie. Vytvára trvalo pevný, elastický spoj.

Disperzné lepidlo na PVC podlahy CL 7300 1kg

3.42  s DPH
Je bezrozpúšťadlové lepidlo, na báze disperzie. Vytvára trvalo pevný, elastický spoj.

Novolep PVC 130ml

1.19  s DPH
Novodur Lepidlo PVC 130ml je špeciálne lepidlo na tvrdé PVC. Je vhodný na lepenie rúr a tvároviek vodovodných odpadov, tzv.

Pattex One For All Click & Fix 30g

4.69  s DPH
Univerzálne montážne lepidlo PATTEX ONE For All Click & Fix s obsahom 30 g je špeciálne vyvinuté na lepenie širokej škály savých aj nesavých materiálov, medzi ktoré patrí tehla, keramika, betón, drevovláknité a drevotrieskové dosky, sadrokartón, preglejka, prírodný kameň s hrúbkou minimálne 10 mm, MDF, drevo, kov, tvrdené PVC, polystyrén, sklo, plasty, lakované povrchy a zrkadlá. Jednozložkové flexibilné lepidlo vyniká vysokou počiatočnou aj konečnou pevnosťou.

Profesionálne disperzné lepidlo na podlahy PRO 7600 14kg

77.08  s DPH
Profesionálne bezrozpúšťadlové lepidlo, na báze disperzie. Vytvára trvalo pevný, elastický spoj.

Profilep Lepidlo na polystyrén 1kg

2.89  s DPH
Profilep Lepidlo na polystyrén 1kg predstavuje veľmi pevné akrylátové disperzné lepidlo na lepenie polystyrénu na savé i nesavé podklady. Je určené na lepenie stropných polystyrénových kociek, ozdobných líšt, profilov a roziet z polystyrénu, taktiež na lepenie izolačných dosiek a panelov.

Profilep Lepidlo na polystyrén 310ml

2.19  s DPH
Profilep Lepidlo na polystyrén 310ml predstavuje veľmi pevné akrylátové disperzné lepidlo na lepenie polystyrénu na savé i nesavé podklady. Je určené na lepenie stropných polystyrénových kociek, ozdobných líšt, profilov a roziet z polystyrénu, taktiež na lepenie izolačných dosiek a panelov.

Profilep Lepidlo na polystyrén 4kg

10.69  s DPH
Profilep Lepidlo na polystyrén 4kg predstavuje veľmi pevné akrylátové disperzné lepidlo na lepenie polystyrénu na savé i nesavé podklady. Je určené na lepenie stropných polystyrénových kociek, ozdobných líšt, profilov a roziet z polystyrénu, taktiež na lepenie izolačných dosiek a panelov.

TOPprén lepidlo na podlahy 1l

9.51  s DPH
Toppren Lepidlo na podlahy 1l je určené na podlahy a obklady z PVC, korku, dreva, gumy a textilu, na lepenie obkladačiek,kobercov, soklov a schodiskových profilov na betónový, cementový, drevený, keramický a iný podklad. Predĺžená otvorená doba až 60 minút.