Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Lepidlo Euro 3000 special 100g

2.99  s DPH
Lepidlo vhodné na všetky druhy tapiet na stenu ( papierové, vinylové, vliesové ) s fungicídnou úpravou, zušľachtené umelou živicou (PVA), napriek začiatočnej silnej prilnavosti je možné pri lepení urobiť ľahké opravy. .

Lepidlo na tapety Vinyl Pufas Euro 3000 200g

4.99  s DPH
Lepidlo vhodné na všetky druhy tapiet, na ľahké papierové tapety, až po ťažké vinylové tapety alebo tapety s hrubým povrchom. .

Marburg lepidlo na tapety extra 1001

6.70  s DPH
Vinylové lepidlo na ťažké, hrubé, nepoddajné  a dizajnérske tapety. Možné použiť aj na lepenie tapiet do vlhkého prostredia ako kúpelne a wellness  a na menej savé a problematické podklady.

Marburg universal lepidlo na vliesové tapety 25-30m2 / 5-6 roliek, 200g

3.60  s DPH
Lepidlo Marburg Vlies je metylcelulózové lepidlo na vliesové, textilné a ostatné tapety. Vysoká lepivosť, ľahká korektúra.

Metylan Aktiv Odstraňovač tapiet 500ml

5.29  s DPH
Prostriedok na jednoduché odstránenie všetkých druhov tapiet a disperzných náterov. VLASTNOSTIvýdatný koncentrátneutrálny zápachbez rozpúšťadielpôsobí bez poškodenia podkladuveľmi účinný vďaka špeciálnej kombinácii tenzidovPOUŽITIEna odstraňovanie rôznych druhov tapiet a disperzných náterovTECHNICKÉ ÚDAJEBáza: kombinácia tenzidovSpotreba: cca 100 ml/m2Balenie: 500 ml .

Pufas lepidlo na vliesové tapety 200g

5.99  s DPH
Lepidlo je určené na lepenie vliesových tapiet. Po zaschnutí zostáva priesvitné, nevytvára hrudky.

Pufas Ochrana tapiet a náterov 250ml

5.01  s DPH
Bezfarebný ochranný náter na tapety, disperzné farby, tehly, prírodné a umelé murivo, plagáty, koláže, mapy atď. pre vnútorné použitie.

Pufas odstraňovač na tapety 0,25l

3.89  s DPH
Odstraňovač tapietĽahko a jednoducho uvoľní tapety zo steny a odstráni aj staré nátery. bez rozpúšťadlaobsahuje dobre odbúrateľné tenzidyvyznačuje sa vynikajúcimi rozpustnými vlastnosťami a vysokou penetračnou schopnosťouSpracovanie:Ostraňovač tapiet zrieďte podľa typu podkladu vodou v pomere:bežné typy tapiet a glejové farby         cca 1:6ťažké tapety                                             cca 1:40Účinok sa zvýši pri  použití teplej vody.