Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Kefa tapetárska nylonová šírka 30cmx2.5cm

6.49  s DPH
Kefa na tapety nylonová, šírka 30 cm Materiál: umelé (nylón) štetiny, drevo Rozmer: 300 x 25 mm Výška vlasu 25 mm Balenie: 1 ks Náradie vhodné: na tapetyPoužitie - Tapetovacia kefa Tapetovacia kefa pri lepení tapety na stenu slúži na pritláčanie, pre zvýšenie priľnavosti lepidla na stenu. Kefa je potrebná aj pri vyhladzovaní tapety, aby nevznikli nežiadúce nerovnosti. Použitie kefy je aj pri vytláčaní bublín, ktoré vznikli pri lepení. Postup vytláčania je od stredu tapety ku jej krajom. S kefou bežne tapetujeme jednoduché a štrukturované papierové tapety. Tapetovcia kefa je nevhodná použiť na tapety s mäkkým povrchom napríklad vliesové tapety na stenu.

Nožnice 225mm 0804

4.89  s DPH
Tapetovacie nožnice Materiál: nerezová oceľ Tvar náradia: komfortné 2K plastové uchytenie Dĺžka náradia:  22,5 cm Balenie: 1 ks Náradie je vhodné na tapetovanie: všetkých typov tapietPoužitie - Tapetovacie nožnice Tapetovacie nožnice sú symbolom pre tapetárov. Správny výber nožníc na tapetovanie vám uľahčí strihanie jednotlivých pásov tapiet. Podľa možnosti majú byť dlhé a ostré, iba tak je možné rolky tapety rozstrihať presne na mieru.

Ochrana tapiet a naterov 1L

12.39  s DPH
Použitie: Bezfarebný ochranný náter na tapety, disperzné farby, omietky, prírodné a umelé kamene, plagáty, koláže, mapy atd., v interiéri. Použitie tohoto prostriedku je na silne namáhané podklady. Ochranný náter odpudzuje špinu a zároveň je  odolný voči vode.Vlastnosti: bez rozpúšťadiel na báze akrylátu transparentný farebná stálosť - nezožltne odolný voči oderu umývateľný stupeň lesku si vytvoríte zriedením s vodou

Profi nožnice na tapety 28cm

8.79  s DPH
Náradie na tapetovanie- je špeciálne náradie určené na prácu s tapetami. Pri správnom použití náradia a dodržaní návodu na lepenie tapety na stenu je realizácie jednoduchá. Náradie na tapetovanie vám pomôže dosiahnuť dokonalý konečný efekt tapety v interiéri.Materiál : nerezová oceľ tvrdená na Rockwell 56 Tvar náradia: komfortné 2K plastové uchytenie  Dĺžka náradia:  28 cm Balenie: 1 ksNáradie je vhodné na tapetovanie - všetkých typov tapietPoužitie - Tapetovacie nožnice Tapetovacie nožnice sú symbolom pre tapetárov. Správny výber nožníc na tapetovanie vám uľahčí strihanie jednotlivých pásov tapiet. Podľa možnosti majú byť dlhé a ostré, iba tak je možné rolky tapety rozstrihať presne na mieru. 

Valček na tapetové spoje červený 45×6 3951

2.10  s DPH
Použitie - Tapetovací valček prítlačný na spoje tapiet. Pri lepení tapety na stenu sa spoje medzi tapetami z rôznych dôvodov môžu začať otvárať (nerovnosť povrhu, hrubá vrstva lepidla, ťažké tapety) Aby ktomu nedochádzalo po nalepení tapiet na stenu prejdeme rovnomerne po spojoch tapet prítlačným valčekom.Náradie na tapetovanie Je špeciálne náradie určené na prácu s tapetami. Pri správnom použití náradia a dodržaní návodu na lepenie tapety na stenu je realizácie jednoduchá. Náradie na tapetovanie vám pomôže dosiahnuť dokonalý konečný efekt tapety v interiéri.