Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Zobraziť 32 64 96

SOUDAFIX P-300 SF

13.30  s DPH
Dvojzložková kotviaca hmota pre kotvenie závitových svorníkov, upevňovacích koncoviek, armovacích tyčí, rôznych profilov atď. bez pôsobenia tlaku na okolné materiály. Je vhodná do plných aj dutých materiálov ako sú tehly, betón, trhlinový betón, pórobetón, prírodný kameň, sadrokartón a pod. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ super rýchle vytvrdzovanie ♦ vysoká pevnosť ♦ ľahká aplikácia pomocou bežnej pištole ♦ po výmene trysky opakovane použiteľná PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ kotvenie závitových tyčí a púzdier, kovových kotiev, armovacích tyčí atď. ♦ pre plné i duté stavebné materiály ♦ rýchle kotvenie lešenia Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 300 ml,  12 ks - kartón Uvedená cena je za 1ks ( á 300 ml )

SOUDAFIX VE-SF

18.47 22.36  s DPH
Vysoko kvalitná vodoodolná dvojzložková hmota na báze vinylesterovej živice pripravená na okamžité požitie. Rýchlo tuhnúca, použiteľná v širokom spektre teplôt aj na mokré murivo, vodoodolná, bez styrénu. Zaisťuje pevné kotvenie bez pôsobenia napätia v podklade, upevnenie kovových kotiev, svorníkov, armovacích prvkov, závitových tyčí, profilov a pod. do plných aj dutých materiálov ako betón, popraskaný betón, plné tehly, duté tehly, pórobetón, prírodný kameň, sadrokartón a pod. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ bez styrénu , zanedbateľný chemický zápach ♦ vodotesné a nepriestupné upevnenie, vysoká chemická odolnosť ♦ široké spektrum využitia ku kotveniu ako na suché tak na vlhké podklady, pod vodou, až do -5°C ♦ certifikované pre závitové tyče M8 - m30 PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ inštalácie radiátorov a vzduchotechnického vedenia ♦ montáže a kotvenie prístreškov, striešok, opierok, nosičov ♦ kotvenie lezeckých prvkov a kovových rebríkov ♦ upevňovanie zábradlí, madiel, žrdí, potrubí a demontovateľných častí Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 280 ml 380 ml Uvedená cena je za 1ks.

SOUDAHOLD

5.94 10.15  s DPH
SOUDAHOLD je jednozložková rýchlo tuhnúca kotviaca malta a zálievková hmota pre exteriér a interiér. Špeciálna cementová hmota s rýchlym vytvrdzovaním a miernou expanziou. Určená na rýchle kotvenie oceľových prvkov do horizontálny a zvislých plôch. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ zmes cementu, triedeného kremičitého piesku a zušľachťujúcich chemických prísad. Neobsahuje ťažké kovy ♦ vynikajúca priľnavosť k väčšine stavebných podkladov ♦ rýchle tuhnutie a kotvenie ♦ použitie v exteriéri aj interiéri ♦ je nehorľavá PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ kotvenie do vodorovných aj zvislých konštrukcií ♦ rýchle opravy, pri ktorých sa vyžaduje rýchle zatuhnutie ako je upevňovanie kovových konštrukcií, zábradlí, vsádzanie hmoždiniek, konzol, trubiek, hákov a kotevných skrutiek do muriva ♦ fixácia potrubia a elektrického vedenia rozvádzačov ♦ uzatvorenie prestupov trubiek, atď. ♦ v hrúbke jednej vrstvy od 2 do 50 mm na vyplnenie dutín v betónových a tehlových podkladoch ♦ zaliatie dutín a priestorov v prírodnom kameni ♦ zaliatie kotevných skrutiek a podpier do pokladu a pod. ♦ reprofilácia betónových oceľových konštrukcií Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 2 kg 4,5 kg Uvedená cena je za 1 ks.

Tryska mixážna k chemickým kotvám SOUDAFIX

2.33  s DPH
Balenie : Tryska mixážna SOUDAFIX = 1 ks Uvedená cena je za 1 ks ( á produkt )