Zobrazuje sa všetkych 23 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

CV33 Portwest Rúško 3-vrstvové prateľné s nastaviteľnou gumičkou, čierne

2.99  s DPH
Rúška CV33 3-vrstvová opakovane použiteľná textilná rúško s antimikrobiálnou úpravou. Zabíja 99,9% baktérií a kontroluje početné mikroorganizmy spôsobujúce zápach.

CV33 Portwest Rúško 3-vrstvové prateľné s nastaviteľnou gumičkou, tmavomodré

2.99  s DPH
Rúška CV33 3-vrstvová opakovane použiteľná textilná rúško s antimikrobiálnou úpravou. Zabíja 99,9% baktérií a kontroluje početné mikroorganizmy spôsobujúce zápach.

Detské hygienické rúško Panda 2-5r, 3ks/bal.

3.17  s DPH
Detské rúško so vzorom Panda, 2 až 5 rokov. Balenie obsahuje 3ks.

GEBOL 3M Predfilter pri striekaní farby 1 kus

37.00  s DPH
Respirátory A1P2 značky Gebol 3M 4255 sú vhodné na prácu s látkami na báze rozpúšťadiel, ventil chladiacej vody umožňuje vdychovanie a odvádzanie dychu, vysoký stupeň pohodlia pri opotrebovaní, odporúča sa prefiltruje postrekovač na lakovanie a tieto sú k dispozícii ako príslušenstvo. Filter nie je vymeniteľný.

GEBOL Maska na zachytávanie jemného prachu COMFORT FFP2 s ventilom -2ks/bal.

7.19  s DPH
Prašná maska Gebol Comfort FFP2 s predtvarovaným telom masky chráni pred tuhými a kvapalnými časticami s nízkou toxicitou a jemným prachom až 10-násobkom OEL, s výdychovým ventilom pre ľahšie dýchanie, vysokým komfortom opotrebovania,s  3 maskami na balenie. .

Gebol profesionálna protiprachová maska GeFor Profi FFP2 -2ks/bal.

5.99  s DPH
Profesionálna protiprachová maska GeFor Profi FFP2 s predtvarovaným telom masky chráni pred tuhými a kvapalnými časticami s nízkou toxicitou a jemným prachom až 10-násobkom OEL, inovatívne filtračné médium na zvýšenú ochranu a nízku odolnosť proti dýchaniu, vysoký stupeň pohodlia pri opotrebovaní. .

Gebol Respirátor FFP3 Compact 2ks

5.99  s DPH
Tieto masky FFP3 vyrobené v Európe sú balené jednotlivo a je možné ich kúpiť v pároch alebo v škatuli po 10 kusov. Nastaviteľná a polstrovaná spona na nos zaisťuje optimálne prispôsobenie tvaru tváre a tým perfektné prispôsobenie.

KidsPink Detské rúško hygienické 6-10r, 3ks/bal.

3.17  s DPH
Detské rúško, s detským vzorom, 6 až 10rokov, balenie obsahuje 3ks. .

Polomaska 6200

26.99  s DPH
Výhody: Nízka údržba a hospodárnosť · Extrémne ľahké telo masky zaisťuje prácu bez únavy · Kompaktná konštrukcia umožňuje neobmedzený výhľad · Dvojitý filtračný systém pre znížený dýchací odpor a dobré rozloženie hmotnosti · Široký sortiment filtrov pre široké spektrum aplikácií · Kompatibilné - takže zostante flexibilní. Polomaska série 6000 vyhovuje požiadavkám normy EN140.

Respirator Gebol Comfort FFP3 ventil 5ks/bal

31.99  s DPH
Chráni pred jemným prachom až 30-násobne ako AGW | predtvarované telo masky pre rýchle nasadenie vysoký komfort nosenia vďaka nastaviteľnej kovovej sponke na nos pre optimálne prispôsobenie tvaru tváre | s elastickými pásmi bez obsahu latexu | farebne odlíšené pásky pre rýchlu identifikáciu úrovne ochrany | 5 kusov v samoobslužnom balení .

Respirátor GPP2 FFP2 NR skladací bez ventilu 10ks/bal.

11.99  s DPH
Spĺňa normy EN 149: 2001 + A1: 2009 CERespirátor čiže filtračná polomaska ​​s tvarovateľnou páskou kopírujúci tvar nosa a elastickou gumičkou k upínanie respirátora za uši s možnosťou použiť plastový háčik na upínanie respirátora na temene hlavy. Vlastnosti:- vysoká filtračná účinnosť pri zachytávaní víru- vysoká priedušnosť- hypoalergénne vlastnosti- 4 vrstvy- hrany z mäkkého materiálu, vysoko kvalitný materiál- zabezpečuje väčšie pohodlie- nastaviteľný pre optimálne prispôsobenie tvaru tváre- s ušnými remienkami bez obsahu latexu- 10 kusov v samoobslužnom balení .

Rúško bavlnené 2-vrstvé

3.90  s DPH
Bavlnené 2-vrstvové rúško s gumičkou. 100% bavlna v hustote 150g/m2.

Rúško polypropylénové modré ochranné

3.50  s DPH
Ochranné rúško, materiál polyproylén. Účinnosť filtrácie 98%.