Zobrazuje sa všetkych 27 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

3M Aura respirátor 9322 FFP2

5.99  s DPH
Gebol prachové masky 9322 FFP2 sú pohodlné ploché sklápacie masky s vysokou tesnosťou a dobrým komfortom pri opotrebovaní. Ventil Cool Flow uľahčuje dýchanie dovnútra a von a zabraňuje zahmlievaniu okuliarov.

Aero respirátor / ochranná maska 1ks

0.20  s DPH
Jednorázová hygienická maska na tvár, vhodná na ochranu pred jemným prachom a znečisťujúcimi látkami vo vzduchu pri práci. Splňuje funkciu ochranného rúška. 

GEBOL 3M 9310 FFP1 Respirátor skladací bez ventilu 1ks

2.39  s DPH
Jednorazové respirátory Geolis 3M, nevalvedené 9310 FFP1 sú komfortné sklápacie masky s vysokou tesnosťou a vyznačujú sa vysokým stupňom pohodlia pri opotrebovaní.

GEBOL 3M Predfilter pri striekaní farby 1 kus

37.00  s DPH
Respirátory A1P2 značky Gebol 3M 4255 sú vhodné na prácu s látkami na báze rozpúšťadiel, ventil chladiacej vody umožňuje vdychovanie a odvádzanie dychu, vysoký stupeň pohodlia pri opotrebovaní, odporúča sa prefiltruje postrekovač na lakovanie a tieto sú k dispozícii ako príslušenstvo. Filter nie je vymeniteľný.

GEBOL Maska na zachytávanie jemného prachu COMFORT FFP2 s ventilom -2ks/bal.

7.19  s DPH
Prašná maska Gebol Comfort FFP2 s predtvarovaným telom masky chráni pred tuhými a kvapalnými časticami s nízkou toxicitou a jemným prachom až 10-násobkom OEL, s výdychovým ventilom pre ľahšie dýchanie, vysokým komfortom opotrebovania,s  3 maskami na balenie.

Gebol profesionálna protiprachová maska GeFor Profi FFP2 -2ks/bal.

5.99  s DPH
Profesionálna protiprachová maska GeFor Profi FFP2 s predtvarovaným telom masky chráni pred tuhými a kvapalnými časticami s nízkou toxicitou a jemným prachom až 10-násobkom OEL, inovatívne filtračné médium na zvýšenú ochranu a nízku odolnosť proti dýchaniu, vysoký stupeň pohodlia pri opotrebovaní.

Gebol Respirátor FFP3 Compact 2ks/bal.

5.99  s DPH
Tieto masky FFP3 vyrobené v Európe sú balené jednotlivo a je možné ich kúpiť v pároch alebo v škatuli po 10 kusov. Nastaviteľná a polstrovaná spona na nos zaisťuje optimálne prispôsobenie tvaru tváre a tým perfektné prispôsobenie. Vďaka ušným remienkom bez obsahu latexu je táto maska ​​vhodná aj pre ľudí s alergiou na latex.

KidsPink Detské rúško hygienické 6-10r, 3ks/bal.

3.17  s DPH
Detské rúško, s detským vzorom, 6 až 10rokov, balenie obsahuje 3ks.

Polomaska 6200

26.99  s DPH
Výhody: Nízka údržba a hospodárnosť · Extrémne ľahké telo masky zaisťuje prácu bez únavy · Kompaktná konštrukcia umožňuje neobmedzený výhľad · Dvojitý filtračný systém pre znížený dýchací odpor a dobré rozloženie hmotnosti · Široký sortiment filtrov pre široké spektrum aplikácií · Kompatibilné - takže zostante flexibilní. Polomaska série 6000 vyhovuje požiadavkám normy EN140. Úroveň ochrany masky závisí od filtrov použitých v sériách 2000, 5000 a 6000.  

Respirator Gebol Comfort FFP3 ventil 5ks/bal

31.99  s DPH
Chráni pred jemným prachom až 30-násobne ako AGW | predtvarované telo masky pre rýchle nasadenie vysoký komfort nosenia vďaka nastaviteľnej kovovej sponke na nos pre optimálne prispôsobenie tvaru tváre | s elastickými pásmi bez obsahu latexu | farebne odlíšené pásky pre rýchlu identifikáciu úrovne ochrany | 5 kusov v samoobslužnom balení

Respirátor GPP2 FFP2 NR skladací bez ventilu 10ks/bal.

11.99  s DPH
Spĺňa normy EN 149: 2001 + A1: 2009 CERespirátor čiže filtračná polomaska ​​s tvarovateľnou páskou kopírujúci tvar nosa a elastickou gumičkou k upínanie respirátora za uši s možnosťou použiť plastový háčik na upínanie respirátora na temene hlavy.Vlastnosti:- vysoká filtračná účinnosť pri zachytávaní víru - vysoká priedušnosť - hypoalergénne vlastnosti - 4 vrstvy - hrany z mäkkého materiálu, vysoko kvalitný materiál - zabezpečuje väčšie pohodlie - nastaviteľný pre optimálne prispôsobenie tvaru tváre - s ušnými remienkami bez obsahu latexu - 10 kusov v samoobslužnom balení

Rúško bavlnené 2-vrstvé

3.90  s DPH
Bavlnené 2-vrstvové rúško s gumičkou. 100% bavlna v hustote 150g/m2. Veľmi pohodlné nosenie.  

Rúško polypropylénové modré ochranné

3.50  s DPH
Ochranné rúško, materiál polyproylén. Účinnosť filtrácie 98%.Dve vrstvy polypropylénových vlákien, veľmi pohodlné nosenie.