Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Fischer GK hmoždinka do sadrokartónu, 10ks

4.84  s DPH
Blister so špeciálnou hmoždinkou GK pre doskové materiály a priložený osadzovací nástroj spája funkciu vyvŕtania otvoru a osadenia hmoždinky. To umožňuje jednoduchú a rýchlu montáž.

Fischer hmoždinka do sadrokartónu DuoBlade, 100ks

36.99  s DPH
Hmoždinka fischer DuoBlade je najnovší prírastok do rodiny DuoLine. Pevná konštrukcia sa skladá z viacerých častí, vďaka ktorým má kotva vyšší výkon a funguje spoľahlivejšie.

Fischer Hmoždinka do sadrokartónu GK WH K

4.92  s DPH
Blister so špeciálnou hmoždinkou GK pre doskové materiály. Priložený osadzovací nástroj spája funkciu vyvŕtania otvoru a osadenia hmoždinky.

Fischer Hmoždinka do sadrokartónu GKMS Metall

6.20  s DPH
Blister so špeciálnou kovovou hmoždinkou GKM pre doskové materiály a skrutky do drevotriesky so zapustenou hlavou. Hmoždinka GKM sa používa vďaka svojim materiálovým vlastnostiam do sadrokartónových a sadrovláknitých dosiek s najrôznejšími skrutkami, háčikmi a očkami.

Fischer Hmoždinka kovová HM 4×32 S, 100ks

45.47  s DPH
Fischer kovová hmoždinka HM-S je hmoždinka s metrickou skrutkou univerzálne použiteľná do všetkých doskových materiálov. Aplikuje sa pomocou montážnych klieští HM-Z 1 predsadenou montážou.

Fischer Hmoždinka kovová HM 6×37 S 100ks

52.19  s DPH
Upevňovaný predmet je možné opakovane demontovať a opäť pripevniť bez zníženia zaťaženia. Tým sa zvyšuje flexibilita.

Fischer hmoždinka pre sadrokartón GK, 100ks

19.99  s DPH
fischer hmoždinka do sadrokartónu GK je vyrobená z kvalitného nylonu. Je vhodná pre predsadenú montáž.

Fischer Kovová hmoždinka pre sadrokartón GKM, 100ks

43.99  s DPH
fischer GKM je kovová hmoždinka do sadrokartónu. Hmoždinku je možné osadiť do roviny s povrchom sadrokartónu buď ručne alebo pomocou AKU skrutkovača.

Fischer montážne kliešte HM Z 1 pre profesionálov

23.14  s DPH
HM Z 1 sú špeciálne montážne kliešte pre rýchlu a perfektnú aplikáciu hmoždinky fischer HM do doskových stavebných materiálov. Montáž sa robí ako predsadená.