Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Adaptér pre pórobetón FTP EK 10

21.90  s DPH
Fischerový nastavovací nástroj FTP EK je vysoko kvalitné špeciálne náradie pre rýchly a bezpečný montážny proces v spojení s turbobetónovou kotvou FTP K z plastu. Nastavovací nástroj sa dá ľahko upnúť do akumulátorového skrutkovača.  

Adapter pre porobeton FTP Ek 8

21.90  s DPH
Fischerový nastavovací nástroj FTP EK je vysoko kvalitné špeciálne náradie pre rýchly a bezpečný montážny proces v spojení s turbobetónovou kotvou FTP K z plastu. Nastavovací nástroj sa dá ľahko upnúť do akumulátorového skrutkovača.

Fischer GK Hmoždinka do sadrokartónu, 10ks

5.99  s DPH
Blister so špeciálnou hmoždinkou GK pre doskové materiály a priložený osadzovací nástroj spája funkciu vyvŕtania otvoru a osadenia hmoždinky. To umožňuje jednoduchú a rýchlu montáž. Ostrý samorezný závit hmoždinky GK umožňuje bezpečné tvarové spojenie. Tým je dosahovaná vysoká nosnosť. Malá dĺžka hmoždinky vyžaduje iba minimálnu náročnosť na priestor za doskou. Vďaka tomu možno hmoždinky GK aplikovať aj pri neznámej hrúbke dosiek a hĺbke dutiny. Hmoždinku GK možno použiť spoločne s najrôznejšími vrutmi, háčikmi a očkami. Blister obsahuje GK 10ks a 1 montážny prípravok.

Fischer Hmoždinka do sadrokartónu GK WH K

5.99  s DPH
Blister so špeciálnou hmoždinkou GK pre doskové materiály. Priložený osadzovací nástroj spája funkciu vyvŕtania otvoru a osadenia hmoždinky. To umožňuje jednoduchú a rýchlu montáž. Ostrý samorezný závit hmoždinky GK umožňuje bezpečné tvarové spojenie. Tým je dosahovaná vysoká nosnosť. Malá dĺžka hmoždinky vyžaduje iba minimálnu náročnosť na priestor za doskou. Vďaka tomu možno hmoždinky GK aplikovať aj pri neznámej hrúbke dosiek a hĺbke dutiny. Blister obsahuje 5 hmoždiniek GK, pravouhlý hák 5ks a 1 montážny prípravok.

Fischer Hmoždinka do sadrokartónu GKMS Metall

7.49  s DPH
Blister so špeciálnou kovovou hmoždinkou GKM pre doskové materiály a skrutky do drevotriesky so zapustenou hlavou. Hmoždinka GKM sa používa vďaka svojim materiálovým vlastnostiam do sadrokartónových a sadrovláknitých dosiek s najrôznejšími skrutkami, háčikmi a očkami. To otvára široké pole pre aplikácie. Ostrý samorezný závit hmoždinky umožňuje bezpečné tvarové spojenie. Tým je dosahovaná vysoká nosnosť. Vďaka krížovej drážke možno použiť bežne dostupný skrutkovač alebo skrutkovací hrot. Nie je potrebný žiadny špeciálny osadzovací nástroj. Vďaka malej dĺžke hmoždinky je len minimálna náročnosť na priestor za doskou. Vďaka tomu možno hmoždinky GKM aplikovať aj pri neznámej hrúbke dosiek a hĺbke dutiny. Blister obsahuje kovovú hmoždinku GKM 6ks, skrutku do drevotriesky sa zapustenou hlavou 4,5x35 6ks.  Zákaznícke hodnotenia

Fischer Hmoždinka kovová HM 4×46 S, 100ks

47.90  s DPH
Fischer kovová hmoždinka HM-S je hmoždinka s metrickou skrutkou univerzálne použiteľná do všetkých doskových materiálov. Aplikuje sa pomocou montážnych klieští HM-Z 1 predsadenou montážou. Hmoždinka sa pomocou klieští roztiahne a ramienka sa zaprú o druhú stranu dosky. Inak je možné hmoždinku aktivovať pomocou ručného alebo AKU skrutkovača. fischer HM-S je vhodná pre upevnenie osvetlenia, garniží či držiakov na uteráky.Výhody: Vďaka rozsiahlemu sortimentu je hmoždinka HM vhodná pre doskové stavebné materiály o hrúbke 3 - 50 mm a tým aj pre najrôznejšie aplikácie. Metrický vnútorný závit umožňuje viacnásobné povolenie a ukotvenie kotveného dielu a tým ponúka optimálnu flexibilitu. Rozpínacie ramená hmoždinky HM ponúkajú veľkú dosadaciu plochu a tým umožňujú vysokú nosnosť. Zúbky na okraji hmoždinky sa vnoria do materiálu dosky a zabraňujú pretáčaniu hmoždinky a tým uľahčujú montáž.

Fischer Hmoždinka pre sadrokartón GK, 100ks

22.99  s DPH
fischer hmoždinka do sadrokartónu GK je vyrobená z kvalitného nylonu. Je vhodná pre predsadenú montáž. Pri osadzovaní do roviny s povrchom sadrokartónu sa použije priložený montážny prípravok upnutý do AKU skrutkovača. Pred osadením hmoždinky do dosky do hrúbky 15 mm nie je nutné prevrtávať otvor. Hmoždinkou fischer GK je možné bezpečne upevniť drevené lišty, kovové plechy a pod. pomocou skrutky do dreva priemeru 4 - 5 mm alebo obrázky, svietidlá a elektroinštalácie pomocou skôb, hákov či ôk.Výhody Priložený osadzovací nástroj spojuje funkciu vyvŕtania otvoru a montáže hmoždinky. To umožňuje ľahkú a rýchlu montáž. Ostrý samorezný závit hmoždinky GK umožňuje bezpečné tvarové spojenie. Tým je dosahovaná vysoká nosnosť. Vďaka krátkej dĺžke hmoždinky je len minimálna náročnosť na priestor za doskou. Vďaka tomu je možné hmoždinky GK aplikovať tiež pri neznámej hrúbke dosiek a hĺbke dutiny. Vďaka krížovej drážke v hlave hmoždinky je možné hmoždinku GK demontovať aj bez montážneho náradia ako skrutku. Hmoždinku GK je možné použiť spoločne s najrôznejšími skrutkami, háčikmi a očkami. To otvára široké pole pre aplikácie.

Fischer Kovová hmoždinka pre sadrokartón GKM, 100ks

48.99  s DPH
fischer GKM je kovová hmoždinka do sadrokartónu. Hmoždinku je možné osadiť do roviny s povrchom sadrokartónu buď ručne alebo pomocou AKU skrutkovača. Do sadrokartónových jedno vrstvovej dosky nie je nutné predvrtávať otvor. Pri osadzovaní do dvoj vrstvovej dosky alebo do sádrovláknitých dosiek je vhodné predvŕtať otvor vrtákom priemeru 8 mm. GKM kombinuje so skrutkou do dreva a samoreznými skrutkami v priemere 4 - 5 mm alebo rôznymi skobami, hákmi a okami so závitom. Je univerzálne použiteľná pre rýchle a bezpečné upevnenie osvetlení, elektromontáží a vnútorného vybavenia.Výhody Hmoždinka GKM sa používa vďaka svojim materiálovým vlastnostiam do sadrokartónových a sadrovláknitých dosiek s najrôznejšími skrutkami, háčikmi a očkami. To otvára široké pole pre aplikácie.. Ostrý samorezný závit hmoždinky umožňuje bezpečné tvarové spojenie. Tým je dosahovaná vysoká nosnosť. Vďaka krížovej drážke je možné použiť bežne dostupný skrutkovač alebo skrutkovací nástavec. Nie je potrebný žiadny špeciálny osadzovací nástroj. Vďaka malej dĺžke hmoždinky je len malá potreba priestoru za doskou. Vďaka tomu je možné hmoždinky GKM aplikovať tiež pri neznámej hrúbke dosiek a hĺbke dutiny.

Hmoždinka pre doskové mat. KD 5 100ks

119.49  s DPH
Pomocou prepínacej zástrčky fischer KD je možné pripevniť ľahké prídavné diely, ako sú ľahké police a ľahké nástenné skrinky, do sadrokartónu a sadrokartónu, drevotrieskových dosiek a dutých stropov z tehál a betónu. Kolík sa zasunie do vyvŕtaného otvoru v prednastavenej inštalácii a automaticky sa otvorí za doskou. To nevyžaduje žiadne špeciálne montážne nástroje a umožňuje pohodlnú a rýchlu montáž. Vysoká flexibilita vďaka dlhej závitovej tyči. Použitie s rôznymi hrúbkami panelov a prídavnými dielmi  Vysoká únosnosť vďaka dobrému rozloženiu zaťaženia sklopného nosníka  Nie sú potrebné žiadne montážne nástroje.Vlastnosti:(Ø - 16 mm         Rozmer: (Ø x d) 16 mm x 100 mm            Dĺžka: 100 mm  Vhodné pre: sadrokartóny, sadrovláknité dosky, drevotrieska, preglejka               Materiál: kov     Priemer skrutky: 5 mm  Kategória výrobku: sklopná hmoždinka

Kliešte montážne HMZ 1

54.59  s DPH
Pre uchopovanie, nastavovanie a montáže na ťažko prístupných a tesných miestach vďaka úzkej, veľmi dlhej konštrukcii. • Pre optimálne dosiahnutie na hlboko uložené diely • Šetrné a predsa bezpečné uchopovanie, držanie a zavádzanie malých medených trubiek, skrutiek a káblov a iných guľatých dielov vďaka vyfrézovaným drážkam s hladkým povrchom • Ozubený horákový otvor pre uchopovanie guľatých dielov • Vhodné pre prácu v automobilovej oblasti (priestor motora), v oblasti montáží a v strojárenstve • Úzky a predsa robustný nástroj • Kované zo špeciálnej nástrojovej ocele, kalené v oleji • Rukoväte potiahnuté plastom