Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Fischer Duotec 10 Nylonová sklopná hmoždinka 100ks

103.99  s DPH
Nylonová sklopná hmoždinka fischer DUOTEC pre vysoké ťahové a šmykové zaťaženie. Ľahká montáž vďaka vŕtaniu otvoru len 10 mm. Krátke ramienko umožňuje montáž bez komplikácií aj do úzkych dutín za sadrokartónom, a to aj keď sú vyplnené izoláciou. Princíp montáže zabraňuje hmoždinke v zapadnutí do otvoru, aj keď v nej nie je ešte osadená skrutka. Vďaka mäkkému plastu na styčnej ploche nedochádza ku zarezaniu hmoždinky a oslabeniu sadrokartónu. Pružný spoj montážneho pásika a ramienka spoľahlivo zaisťuje sklopenie na druhej strane kartónu. Do univerzálnej závitovej vložky je možné zaskrutkovať skrutky, metrický závit a háky, oká alebo skoby so závitom. V núdzi je možné fischer DUOTEC použiť do plného stavebného materiálu ako rozpernú hmoždinku.Výhody: Univerzálna závitová vložka je vhodná pre skrutky a skoby s rôznym tvarom závitu. Vystužený sklenými vláknami a závitovou doštičkou (fischer DUOTEC 12) prepožičiava sklopnej hmoždinke veľké ťahové a šmykové zaťaženie vo všetkých doskových i dutinových stavebných materiáloch. Mäkká šedá časť roznáša zaťaženie na celú styčnú plochu a účinne tak zabraňuje oslabeniu sadrokartónu a strate únosnosti. Otvor sa vŕta vrtákom bežného priemeru a krátke sklopné rameno umožňuje montáž aj do úzkych dutín za sadrokartónom, aj keď sú vyplnené tepelnou izoláciou. Biely posuvný kŕčok stabilizuje hmoždinku pri montáži ešte pred zaskrutkovaním skrutky a zvyšuje jej šmykovú únosnosť. Stupnica na montážnom pásiku uľahčuje voľbu dĺžky skrutky (fischer DUOTEC 12) - hodnota na pásiku + 20 mm

Fischer GK Hmoždinka do sadrokartónu, 10ks

5.49  s DPH
Blister so špeciálnou hmoždinkou GK pre doskové materiály a priložený osadzovací nástroj spája funkciu vyvŕtania otvoru a osadenia hmoždinky. To umožňuje jednoduchú a rýchlu montáž. Ostrý samorezný závit hmoždinky GK umožňuje bezpečné tvarové spojenie. Tým je dosahovaná vysoká nosnosť. Malá dĺžka hmoždinky vyžaduje iba minimálnu náročnosť na priestor za doskou. Vďaka tomu možno hmoždinky GK aplikovať aj pri neznámej hrúbke dosiek a hĺbke dutiny. Hmoždinku GK možno použiť spoločne s najrôznejšími vrutmi, háčikmi a očkami. Blister obsahuje GK 10ks a 1 montážny prípravok.

Fischer Hmoždinka do sadrokartónu DuoBlade, 100ks

42.39  s DPH
Hmoždinka fischer DuoBlade je najnovší prírastok do rodiny DuoLine. Pevná konštrukcia sa skladá z viacerých častí, vďaka ktorým má kotva vyšší výkon a funguje spoľahlivejšie. Samorezný kovový hrot odbúrava potrebu prevrtávania otvoru a čisto a presne pripraví cestu pre osadenie hmoždinky. Hmoždinka je určená pre predsadenú montáž pomocou skrutkovača, ale lepšie pomocou aku skrutkovača. Zavŕta sa do roviny s povrchom sadrokartónovej steny. Hmoždinka sa najlepšie používa so skrutkami do dreva alebo do plechu o priemere od 4 do 5 mm alebo tiež s závitovými okami, skobami a hákmi. fischer DuoBlade sa vynikajúco hodí na upevňovanie požiarnych hlásičov, garniží, záclonových tyčí alebo žalúzií, avšak pozor - nemali by ste vedome prekračovať garantovanú únosnosť.Výhody Úplne nový a inovatívny výrobok, ďalší člen rodiny DuoLine. Kombinácia niekoľkých materiálov spojenie sily a inteligencie. Samorezná hmoždinka fischer DuoBlade umožňuje rýchlu a jednoduchú inštaláciu sadrokartónových a sádrovláknitých doskách. Čierny kovový hrot garantuje jednoduchú a rýchlu montáž. Obzvlášť do dvojvrstvových sadrokartónových dosiek. Veľký krútiaci moment pri aplikácii = optimálny pocit z dobrej inštalácie. Nástavec PZ2 je rovnaký pre aplikáciu hmoždinky aj skrutky.

Fischer Hmoždinka do sadrokartónu GK WH K

5.99  s DPH
Blister so špeciálnou hmoždinkou GK pre doskové materiály. Priložený osadzovací nástroj spája funkciu vyvŕtania otvoru a osadenia hmoždinky. To umožňuje jednoduchú a rýchlu montáž. Ostrý samorezný závit hmoždinky GK umožňuje bezpečné tvarové spojenie. Tým je dosahovaná vysoká nosnosť. Malá dĺžka hmoždinky vyžaduje iba minimálnu náročnosť na priestor za doskou. Vďaka tomu možno hmoždinky GK aplikovať aj pri neznámej hrúbke dosiek a hĺbke dutiny. Blister obsahuje 5 hmoždiniek GK, pravouhlý hák 5ks a 1 montážny prípravok.

Fischer Hmoždinka do sadrokartónu GKMS Metall

7.49  s DPH
Blister so špeciálnou kovovou hmoždinkou GKM pre doskové materiály a skrutky do drevotriesky so zapustenou hlavou. Hmoždinka GKM sa používa vďaka svojim materiálovým vlastnostiam do sadrokartónových a sadrovláknitých dosiek s najrôznejšími skrutkami, háčikmi a očkami. To otvára široké pole pre aplikácie. Ostrý samorezný závit hmoždinky umožňuje bezpečné tvarové spojenie. Tým je dosahovaná vysoká nosnosť. Vďaka krížovej drážke možno použiť bežne dostupný skrutkovač alebo skrutkovací hrot. Nie je potrebný žiadny špeciálny osadzovací nástroj. Vďaka malej dĺžke hmoždinky je len minimálna náročnosť na priestor za doskou. Vďaka tomu možno hmoždinky GKM aplikovať aj pri neznámej hrúbke dosiek a hĺbke dutiny. Blister obsahuje kovovú hmoždinku GKM 6ks, skrutku do drevotriesky sa zapustenou hlavou 4,5x35 6ks.  Zákaznícke hodnotenia

Fischer Hmoždinka kovová HM 4×32 S, 100ks

59.99  s DPH
Fischer kovová hmoždinka HM-S je hmoždinka s metrickou skrutkou univerzálne použiteľná do všetkých doskových materiálov. Aplikuje sa pomocou montážnych klieští HM-Z 1 predsadenou montážou. Hmoždinka sa pomocou klieští roztiahne a ramienka sa zaprú o druhú stranu dosky. Inak je možné hmoždinku aktivovať pomocou ručného alebo AKU skrutkovača. fischer HM-S je vhodná pre upevnenie osvetlenia, garniží či držiakov na uteráky.Výhody: Vďaka rozsiahlemu sortimentu je hmoždinka HM vhodná pre doskové stavebné materiály o hrúbke 3 - 50 mm a tým aj pre najrôznejšie aplikácie. Metrický vnútorný závit umožňuje viacnásobné povolenie a ukotvenie kotveného dielu a tým ponúka optimálnu flexibilitu. Rozpínacie ramená hmoždinky HM ponúkajú veľkú dosadaciu plochu a tým umožňujú vysokú nosnosť. Zúbky na okraji hmoždinky sa vnoria do materiálu dosky a zabraňujú pretáčaniu hmoždinky a tým uľahčujú montáž.

Fischer Hmoždinka pre doskové materiály PD10 100ks

25.99  s DPH
Fischer hmoždinka pre doskové materiály PD je rozperná hmoždinka z kvalitného nylonu do sadrokartónových, sádrovláknitých a drevených dosiek. Aplikuje sa predsadenou montážou. Pri uťahovaní skrutky sa rozperný kužeľ vťahuje do tela hmoždinky, ktoré sa rozoprie v stavebnom materiáli. Vďaka svojmu tvaru je ju možné použiť, aj keď je na druhej strane dosky veľmi malá dutina. fischer PD je vhodná na upevnenie obrázkov, svetiel alebo ľahkých poličiek.Výhody: Princíp funkcie hmoždinky umožňuje použitie pre najrôznejšie hrúbky dosiek aj pri malej hĺbke dutiny. Tým je dosahovaná vysoká flexibilita. Vďaka špeciálnemu tvaru hmoždinky a rozpernému kužeľu hmoždinka skvelo vtiahne a zaisťuje bezpečné ukotvenie. Pozdĺžne rebrá zabraňujú pretáčaniu hmoždinky v otvore a umožňujú spoľahlivú montáž. Hmoždinku pre doskové materiály PD je možné použiť spoločne s najrôznejšími skrutkami, háčikmi a očkami. To otvára široké pole pre aplikácie.

Fischer Hmoždinka pre sadrokartón GK, 100ks

22.99  s DPH
fischer hmoždinka do sadrokartónu GK je vyrobená z kvalitného nylonu. Je vhodná pre predsadenú montáž. Pri osadzovaní do roviny s povrchom sadrokartónu sa použije priložený montážny prípravok upnutý do AKU skrutkovača. Pred osadením hmoždinky do dosky do hrúbky 15 mm nie je nutné prevrtávať otvor. Hmoždinkou fischer GK je možné bezpečne upevniť drevené lišty, kovové plechy a pod. pomocou skrutky do dreva priemeru 4 - 5 mm alebo obrázky, svietidlá a elektroinštalácie pomocou skôb, hákov či ôk.Výhody Priložený osadzovací nástroj spojuje funkciu vyvŕtania otvoru a montáže hmoždinky. To umožňuje ľahkú a rýchlu montáž. Ostrý samorezný závit hmoždinky GK umožňuje bezpečné tvarové spojenie. Tým je dosahovaná vysoká nosnosť. Vďaka krátkej dĺžke hmoždinky je len minimálna náročnosť na priestor za doskou. Vďaka tomu je možné hmoždinky GK aplikovať tiež pri neznámej hrúbke dosiek a hĺbke dutiny. Vďaka krížovej drážke v hlave hmoždinky je možné hmoždinku GK demontovať aj bez montážneho náradia ako skrutku. Hmoždinku GK je možné použiť spoločne s najrôznejšími skrutkami, háčikmi a očkami. To otvára široké pole pre aplikácie.

Fischer Kovová hmoždinka pre sadrokartón GKM, 100ks

46.99  s DPH
fischer GKM je kovová hmoždinka do sadrokartónu. Hmoždinku je možné osadiť do roviny s povrchom sadrokartónu buď ručne alebo pomocou AKU skrutkovača. Do sadrokartónových jedno vrstvovej dosky nie je nutné predvrtávať otvor. Pri osadzovaní do dvoj vrstvovej dosky alebo do sádrovláknitých dosiek je vhodné predvŕtať otvor vrtákom priemeru 8 mm. GKM kombinuje so skrutkou do dreva a samoreznými skrutkami v priemere 4 - 5 mm alebo rôznymi skobami, hákmi a okami so závitom. Je univerzálne použiteľná pre rýchle a bezpečné upevnenie osvetlení, elektromontáží a vnútorného vybavenia.Výhody Hmoždinka GKM sa používa vďaka svojim materiálovým vlastnostiam do sadrokartónových a sadrovláknitých dosiek s najrôznejšími skrutkami, háčikmi a očkami. To otvára široké pole pre aplikácie.. Ostrý samorezný závit hmoždinky umožňuje bezpečné tvarové spojenie. Tým je dosahovaná vysoká nosnosť. Vďaka krížovej drážke je možné použiť bežne dostupný skrutkovač alebo skrutkovací nástavec. Nie je potrebný žiadny špeciálny osadzovací nástroj. Vďaka malej dĺžke hmoždinky je len malá potreba priestoru za doskou. Vďaka tomu je možné hmoždinky GKM aplikovať tiež pri neznámej hrúbke dosiek a hĺbke dutiny.

GKW Prípravok montážny pre GK

3.16  s DPH
Montážny prípravok GKW fischer slúži na rýchle a pohodlné osadenie hmoždinky GK do sadrokartónových dosiek. Prípravok sa používa s AKU skrutkovačom namiesto vrtáku.

Kliešte montážne HMZ 1

54.59  s DPH
Pre uchopovanie, nastavovanie a montáže na ťažko prístupných a tesných miestach vďaka úzkej, veľmi dlhej konštrukcii. • Pre optimálne dosiahnutie na hlboko uložené diely • Šetrné a predsa bezpečné uchopovanie, držanie a zavádzanie malých medených trubiek, skrutiek a káblov a iných guľatých dielov vďaka vyfrézovaným drážkam s hladkým povrchom • Ozubený horákový otvor pre uchopovanie guľatých dielov • Vhodné pre prácu v automobilovej oblasti (priestor motora), v oblasti montáží a v strojárenstve • Úzky a predsa robustný nástroj • Kované zo špeciálnej nástrojovej ocele, kalené v oleji • Rukoväte potiahnuté plastom