Zobrazuje sa všetkych 21 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Čistič povrchu SOUDACLEANER

4.65 16.10  s DPH
Kvapalný kyslý prostriedok na čistenie škvŕn od vápna, cementu a maltovín, výborný na čistenie betónových, kamenných, tehelných aj. stavebných povrchov, dlažieb, obkladov, podmuroviek, striech, keramiky, ale taktiež lešenia, stavebného náradia a miešačiek od cementových a vápenných usadenín. Vhodný aj pre oživenie vzhľadu stavebných povrchov. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ na čistenie škvŕn od vápna, cementu a maltovín ♦ profesionálne aj domáce použitie PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ k čistenie betónových, kamenných, tehlových aj stavebných povrchov, dlažieb, obkladov, podmuroviek, striech a keramiky ♦ vhodný aj pre oživenie vzhľadu povrchov ♦ Soudacleaner nie je určený pre použitie na leštené vápence a mramory !! Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  1 L 5 L Uvedená cena je za 1 ks.

Čistič PU peny

4.35  s DPH
Špeciálny prípravok s rozprašovačom pre čistenie trubičkového aplikátora, ventilu fľaše polyuretánovej peny, alebo odstraňovanie nevytvrdnutej peny z okolitej pracovnej plochy. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ používa sa ako čistiaca kvapalina v spojení s používaním trubičkových PU pien ♦ obsahuje rozpúšťadlá PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ čistenie trubičkového aplikátora ♦ čistenie vypúšťacej trysky plechovky penového aerosólu ♦ odstraňovanie nevytvrdnutej peny z okolia pracovnej činnosti Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 150 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Krycia PE plachta s okami

3.05 72.35  s DPH
Ochrana stavebného materiálu a strojov pri nepriaznivom počasí, opakovane použiteľná ako ochrana povrchov pred znečistením. Polyetylenová plachta s kovovými okami. Mnohoúčelová, nepremokavá, odolná. Uvedená cena je za 1 ks.

Montážna páska

3.50 6.90  s DPH
Pre rýchle a pevné spájanie a upevňovanie, okamžité opravy prasknutých hadíc a tečúcich trubiek, potrubí a rozvodov aj s tlakovou vodou, vhodná pre pevné balenie a zväzovanie, pripevňovanie krycích fólií a plachiet, rôzne opravy tkanín, plachiet a iných plošných materiálov, núdzové opravy, spájanie a utesňovanie častí tepelných izolácií. Mimoriadne kvalitná samolepiaca páska je zosilnená tkaninovým nosičom a vyniká vysokou priľnavosťou, odolnosťou voči vode a extrémnou ťahovou pevnosťou. Šírka 50 mm. Balenie : 10 m 25 m Uvedená cena je za 1 ks.

MONTON Čistič PU peny a pištole GUN

5.95  s DPH
Čistenie aplikačných pištolí, čistenie ventilu plechovky, odstraňovanie nevytvrdnutej peny z okolia pracovnej činnosti. Obsahuje rozpúšťadlá. Čistič je opatrený rozprašovačom aj systémom pre pripevnenie na pištoľ. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ používa sa ako čistiaca kvapalina v spojení s používaním peny Soudal a pištoľového aplikátora ♦ obsahuje rozpúšťadlá ♦ môže byť používaný aj k bežným trubičkovým penám vďaka pribalenej nasadzovacej   rozprašovacej tryske PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ čistenie pištoľového aplikátora ♦ čistenie vypúšťacej trysky plechovky penového aerosólu ♦ odstraňovanie nevytvrdnutej peny Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  500 ml Uvedená cena je za 1 ks .

Odstraňovač PU peny

13.80  s DPH
Odstraňovanie vytvrdnutej polyuretánovej peny z neporéznych povrchov, ako sú umelé hmoty, nátery, umelé povlaky, hliník apod. Môže byť použitý na všetky druhy a typy polyuretánových pien, jednozložkové aj dvojzložkové. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vysoko účinný prostriedok ♦ veľmi slabý zápach ♦ neobsahuje aromatické uhľovodíky ♦ biologicky jednoducho odbúrateľný ♦ šetrný a jednoducho použiteľný ♦ nepoškodzuje povrch PVC PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ čistenie vytvrdnutej PU peny zo všetkých neporéznych povrchov okrem medi, zinku a mosadzi Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  100 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Odstraňovač silikónu

8.90  s DPH
Odstránenie starého tmelu alebo nevhodne aplikovaného vyzretého tmelu alebo zbytkov lepidiel z rôznych materiálov. Odstránenie silikónových, MS polymérových, butylénových a akrylátových zbytkov zo spoja pred jeho pretmelením, odstránenie nečistôt z použitých tmelov. Priehľadný gél s veľmi rýchlym účinkom - pôsobí už po 10-ti minútach, nekvapká, nesteká a zanecháva príjemnú citrusovú vôňu. Pred odstraňovaním lepidiel a iných ako silikónových tmelov odporúčame vykonať skúšku účinnosti. Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :      100 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Okenná fólia EXTERIÉR UV+12

18.45 35.65  s DPH
Paropriepustná, vodonepriepustná okenná fólia pre tvorbu vnútornej uzávery pripojovacej špáry výplne stavebného otvoru so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu. Vďaka dokonalej paropriepustnosti odvádza vodnú pary z pripojovacej špáry do exteriéru a tým zaisťuje dlhodobú kvalitu tepelno izolačných vlastností PU peny. Chráni proti prenikaniu vody aj v prípade náporového dažďa. Povrch je možno omietať všetkými bežnými omietkami. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ ľahké a okamžité použitie (samolepiaca) ♦ zaisťuje riešenie pripojovacej špáry podľa STN 733133 a STN 733134 ♦ zostáva ohybná i za nižších teplôt, prispôsobí sa nerovnému povrchu ♦ profesionálne použitie pri montáži všetkých typov okien a dverí PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ paropriepustné prekrytie konštrukčných stavebných špár okolo rámov okien a dverí z exteriérovej strany ♦ prekrývanie spojov medzi rámom a stenou, murivom atd. ♦ rôzne krycie aplikácie rohových i mimoúrovňových špár ♦ tvorí integrovanú súčasť okenného montážneho systému SOUDAL WINDOWS SYSTEMEXT - PAPRIEPUSTNÁ EXTERIÉROVÁ PÁSKA - s akrylovým lepiacim pruhom AB - s akrylovým i butylovým lepiacim pruhom AC - s akrylovým lepiacim pruhom a celoplošným akrylovým lepidlom na druhej strane Poznámka : Pracovný postup nájdete v katalógu Uvedená cena je za 1 ks.

Okenná fólia INTERIÉR ALU

18.45 35.65  s DPH
Kvalitná dvojvrstvová fólia určená k parotesnému zakončovaniu špár okolo okien z vnútornej strany objektu. Vytvára parotesnú prekážku proti prestupom plynov a vodných pár do vypenenej špáry medzi okenným rámom a murivom. Zvyšuje izolačnú schopnosť výplne špáry a bráni zapliesneniu ostenia. Vnútorný povrch okennej fólie je možno omietať všetkými bežnými typmi omietok a pretierať maliarskymi i inými farbami. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ zaisťuje riešenie pripojovacej špáry podľa STN 753133 a stn 753134 ♦ ľahké a okamžité použitie (samolepiace) ♦ zabraňuje zavlhnutiu montážnej peny a tým eliminuje tepelné straty v okolí rámov okien PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ parotesné prekrytie konštrukčných stavebných špár v okolí rámov okien a dverí (z interiérovej strany) ♦ rôzne krycie aplikácie rohových i mimoúrovňových špár ♦ súčasť SOUDAL WINDOWS SYSTEMINT-ALU - PAROTESNÁ INTERIÉROVÁ PÁSKA S HLINÍKOVOU FÓLIOUA   - s akrylovým lepiacim pruhom AB - s akrylovým i butylovým lepiacim pruhom AC - s akrylovým lepiacim pruhom a celoplošným akrylovým lepidlom na druhej strane Poznámka : Pracovný postup nájdete v katalógu Uvedená cena je za 1 ks.

Pištoľ na PU penu kovová GUN SOUDAL FG-STD15

16.50  s DPH
Pištoľ na PU penu GUN SOUDAL je vysoko kvalitná aplikačná pištoľ pre každodenné profesionálne využitie.
  • kovové telo s plastovou rukoväťou
  • presné dávkovanie peny

Pružná manžeta – prechodka

3.75 18.35  s DPH
Špeciálne doplnkové prvky pre riešenie detailov, rohov a priestupov pri tvorbe hydroizolačných vrstiev. Zaisťujú dlhodobo dokonalú funkciu systému.  Rozmer 120x120 mm, 420x420 mm. Balenie : 1 ks Uvedená cena je za 1 ks.

Sada špičiek na kartuše

0.95  s DPH
Náhradný aplikátor na kartuše 310ml pre výmenu alebo prispôsobenie v prípade tmelenia rozdielne širokých špár. Odrezaním aplikačnej špičky možno upraviť priemer výtlačného otvoru. Balenie : 5 ks Uvedená cena je za 1 balenie ( á 5 ks ).

Sada trubičiek na penu

0.80  s DPH
Náhradné aplikačné trubičky k polyuretánovým penám. Balenie : 5 ks Uvedená cena je za 1 balenie ( á 5 ks ).

Samolepiaci tesniaci pás 100 mm / 20 m

58.95  s DPH
Jednostranne lepiaci butylový tesniaci pás s flísom z jednej strany. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ v chladnejšom počasí aplikovateľný pomocou teplovzdušnej pištole ♦ aplikovateľný na suchý a bezprašný podklad ♦ určený pre dilatačný pohyb hliníkového balkónového profilu ♦ tesniaca páska šírky 100mm, hrúbky 1,2mm PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ samolepiaca páska slúžiaca na suchú montáž balkónového profilu Balenie :  20 m Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDABAND

12.95 47.95  s DPH
Kvalitná samolepiaca páska vyrobená z bitúmenových elastomérov s ochrannou hliníkovou fóliou, určená na jednoduché a rýchle použitie, na zakrytie plochých aj uhľových spojov strešných prvkov, komínov, svetlíkov, odkvapov a odtokov. Funkčné bezprostredne po nalepení. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ samolepiaca s vysokou lepiacou schopnosťou ♦ vodotesná - odolná nepriaznivému počasiu ♦ veľmi jednoduchá aplikácia - formovateľná podľa tvaru podkladu ♦ okamžite po aplikácii funkčná odoláva UV žiareniu PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ opravy prasklín a spojov v strešných konštrukciách ♦ tesnenie spojov okolo strešných elementov (komínov, svetlíkov, strešných okien, odtokov ...) ♦ tesnenie a opravy zatekania prasknutých odkvapov a odpadových rúr ♦ tesnenie uhľových špár a spojov v strešných konštrukciách Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  dĺžka 10 m Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDABAND ACRYL T60

3.90 15.65  s DPH
Predstlačená expanzná páska na báze impregnovanej polyuretánovej peny určená na elastické utesnenie špár v stavebníctve a priemysle. Odoláva poveternostným vplyvom, po aplikácii je okamžite funkčná. Na jednej strane je opatrená samolepiacou vrstvou. Vytvára paropriepustný a vodotesný spoj. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ výborné zvukovo a tepelne izolačné schopnosti ♦ vytvára paropriepustný spoj ♦ prispôsobí sa nerovnosti povrchu, absorbuje pohyb špáry ♦ odoláva poveternosti a UV žiareniu PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ vyplňovanie špár v stavebných a iných konštrukciách, prefabrikátoch, murive, betóne apod. ♦ vyplňovanie spojov medzi rámami a stenami, murivom atď. ♦ mimoriadne vhodná pre dažďu a vetru odolné vyplnenie špár v betónových, oceľových a drevených konštrukciách, murive, prefabrikátoch a strešných konštrukciách ♦ možno používať pri vnútorných aj vonkajších aplikáciách Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDABAND ACRYL T90

5.30 11.15  s DPH
Soudaband Acryl T90 je predstlačená expanzná páska na báze impregnovanej polyuretánovej peny určená na elastické utesnenie špár v stavebníctve a priemysle. Odoláva poveternostným vplyvom, po aplikácii je okamžite funkčná. Na jednej strane je opatrená samolepiacou vrstvou. Vytvára paropriepustný a vodotesný spoj. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi jednoduché použitie, jednoduchá aplikácia ♦ výborné zvukovo a tepelne izolačné schopnosti ♦ okamžite funkčné, odoláva poveternosti a UV žiareniu ♦ vytvára vodenepriepustný a paropriepustný spoj ♦ nevyžaduje predbežnú ani konečnú úpravu ♦ nezanecháva škvrny na hranách špáry ♦ prispôsobí sa nerovnosti povrchu, absorbuje pohyb špáry PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ vyplňovanie špár v stavebných a iných konštrukciách, prefabrikátoch, murive, betóne apod. ♦ vyplňovanie spojov medzi rámami a stenami, murivom atď. ♦ veľmi vhodná pre dažďu a vetru odolné vyplnenie špár v betónových, oceľových a drevených konštrukciách, murive, prefabrikátoch a strešných konštrukciách ♦ možno používať pri vnútorných aj vonkajších aplikáciách Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDABAND BUTYL – FLEECE 100 MM/ 10 M

14.90  s DPH
Samolepiaca vodotesná a parotesná fólia na báze vysoko priľnavého plastoelastického butylového kaučuku jednostranne pokrytého textíliou. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ parotesné prekrytie konštrukčných špár okolo okien a dverí ♦ vhodný na lepenie balkónových profilov k podkladu ♦ tesniaci pás šírky 100mm, hrúbky 0,8mm PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ jednoduché a okamžité použitie (samolepiaci) ♦ odolný voči UV žiareniu ♦ odolný voči plesniam, slabým kyselinám a zásadám ♦ výborná priľnavosť na drevo, kovy, PVC, murivo, sklo Balenie : 10 m Uvedená cena je za 1 ks.

Stierka na tmel PROFI HARD

3.80  s DPH
Profesionálna tvrdá stierka na uhladenie povrchu tmelov. Balenie : 1 ks Uvedená cena je za 1 ks.

Stierka na tmel PROFI SOFT

3.78  s DPH
Profesionálna mäkká stierka pre uhladzovanie povrchu tmelov. Balenie : 1 ks Uvedená cena je za 1 ks.

Tesniaca páska 9 x 3 mm

3.70  s DPH
Tesnenie doliehavých špár a spojov v konštrukciách, tesnenie medzi rámom a krídlami okien a dverí, pružné a trvalé tesnenie stykových plôch rámov a sendvičov najrôznejších materiálových kombinácií. Výborné tesnenie zamedzujúce prenos vibrácií a prerušujúce tepelné mosty, tesnenie plošných špár okenných konštrukcií, priečok apod. Jednostranne lepiaca páska z PE peny s uzavretou štruktúrou pre tesniace účely. Balenie : dĺžka 20 m Uvedená cena je za 1 ks.