Zobrazuje sa všetkych 22 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Čistič povrchu SOUDACLEANER

4.48 15.61  s DPH
Kvapalný kyslý prostriedok na čistenie škvŕn od vápna, cementu a maltovín, výborný na čistenie betónových, kamenných, tehelných aj. stavebných povrchov, dlažieb, obkladov, podmuroviek, striech, keramiky, ale taktiež lešenia, stavebného náradia a miešačiek od cementových a vápenných usadenín. Vhodný aj pre oživenie vzhľadu stavebných povrchov.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ na čistenie škvŕn od vápna, cementu a maltovín♦ profesionálne aj domáce použitiePRÍKLADY POUŽITIA : ♦ k čistenie betónových, kamenných, tehlových aj. stavebných povrchov, dlažieb, obkladov, ♦ podmuroviek, striech a keramiky. ♦ vhodný aj pre oživenie vzhľadu povrchov ♦ Soudacleaner nie je určený pre použitie na leštené vápence a mramory !!Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      1 L, 12 ks - kartón                    5 LUvedená cena je za 1 ks.

Čistič PU peny

4.00  s DPH
Špeciálny prípravok s rozprašovačom pre čistenie trubičkového aplikátora, ventilu fľaše polyuretánovej peny, alebo odstraňovanie nevytvrdnutej peny z okolitej pracovnej plochy.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ používa sa ako čistiaca kvapalina v spojení s používaním trubičkových PU pien ♦ obsahuje rozpúšťadláPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ čistenie trubičkového aplikátora ♦ čistenie vypúšťacej trysky plechovky penového aerosólu ♦ odstraňovanie nevytvrdnutej peny z okolia pracovnej činnostiPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      150 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1 ks ( á 150 ml ).

Čistič PU peny a pištole CLICK and FIX

7.99  s DPH
Čistenie aplikačných pištolí, čistenie ventilu plechovky, odstraňovanie nevytvrdnutej peny z okolitej pracovnej činnosti. Obsahuje rozpúšťadlá. Čistič je opatrený rozprašovačom aj systémom pre pripevnenie na pištoľ. K dispozícii s klasickým závitom alebo bajonetovým spôsobom upevňovania na pištoľ Click & Fix.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ používa sa ako čistiaca kvapalina v spojení s používaním peny Soudal a pištoľového aplikátora♦ obsahuje rozpúšťadlá♦ môže byť používaný aj k bežným trubičkovým penám vďaky pribalenej nasadzovacej rozprašovacej tryskePRÍKLADY POUŽITIA : ♦ čistenie pištoľového aplikátora ♦ čistenie vypúšťacej trysky plechovky penového aerosólu♦ odstraňovanie nevytvrdnutej penyPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      500 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1 ks ( á 500 ml ).

Čistič PU peny a pištole GUN

7.99  s DPH
Čistenie aplikačných pištolí, čistenie ventilu plechovky, odstraňovanie nevytvrdnutej peny z okolia pracovnej činnosti. Obsahuje rozpúšťadlá. Čistič je opatrený rozprašovačom aj systémom pre pripevnenie na pištoľ. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ používa sa ako čistiaca kvapalina v spojení s používaním peny Soudal a pištoľového aplikátora♦ obsahuje rozpúšťadlá♦ môže byť používaný aj k bežným trubičkovým penám vďaka pribalenej nasadzovacej   rozprašovacej tryske PRÍKLADY POUŽITIA :♦ čistenie pištoľového aplikátora♦ čistenie vypúšťacej trysky plechovky penového aerosólu♦ odstraňovanie nevytvrdnutej penyPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      500 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1 ks ( á 500 ml ).

Krycia plachta s okami

2.27 55.08  s DPH
Ochrana stavebného materiálu a strojov pri nepriaznivom počasí, opakovane použiteľná ako ochrana povrchov pred znečistením. Polyetylenová plachta s kovovými okami. Mnohoúčelová, nepremokavá, odolná.Uvedená cena je za 1 ks.

Montážna páska

2.97 5.94  s DPH
Pre rýchle a pevné spájanie a upevňovanie, okamžité opravy prasknutých hadíc a tečúcich trubiek, potrubí a rozvodov aj s tlakovou vodou, vhodná pre pevné balenie a zväzovanie, pripevňovanie krycích fólií a plachiet, rôzne opravy tkanín, plachiet a iných plošných materiálov, núdzové opravy, spájanie a utesňovanie častí tepelných izolácií. Mimoriadne kvalitná samolepiaca páska je zosilnená tkaninovým nosičom a vyniká vysokou priľnavosťou, odolnosťou voči vode a extrémnou ťahovou pevnosťou.Balenie : dĺžka 10 m, 25 mUvedená cena je za 1 ks.

Odstraňovač PU peny

12.85  s DPH
Odstraňovanie vytvrdnutej polyuretánovej peny z neporéznych povrchov, ako sú umelé hmoty, nátery, umelé povlaky, hliník apod. Môže byť použitý na všetky druhy a typy polyuretánových pien, jednozložkové aj dvojzložkové.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ vysoko účinný prostriedok ♦ veľmi slabý zápach ♦ neobsahuje aromatické uhľovodíky ♦ biologicky jednoducho odbúrateľný ♦ šetrný a jednoducho použiteľný ♦ nepoškodzuje povrch PVCPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ čistenie vytvrdnutej PU peny zo všetkých neporéznych povrchov okrem medi, zinku a mosadziPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      100 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1 ks ( á 100 ml ).

Odstraňovač silikónu

8.32  s DPH
Odstránenie starého tmelu alebo nevhodne aplikovaného vyzretého tmelu alebo zbytkov lepidiel z rôznych materiálov. Odstránenie silikónových, MS polymérových, butylénových a akrylátových zbytkov zo spoja pred jeho pretmelením, odstránenie nečistôt z použitých tmelov. Priehľadný gél s veľmi rýchlym účinkom - pôsobí už po 10-ti minutách, nekvapká, nesteká a zanecháva príjemnú citrusovú vôňu. Pred odstraňovaním lepidiel a iných ako silikónových tmelov odporúčame vykonať skúšku účinnosti.Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      100 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1 ks ( á 100 ml ).

Okenná fólia EXTERIÉR UV PLUS

17.93 34.56  s DPH
Paropriepustná, vodonepriepustná okenná fólia pre tvorbu vnútornej uzávery pripojovacej špáry výplne stavebného otvoru so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu. Vďaka dokonalej paropriepustnosti odvádza vodnú pary z pripojovacej špáry do exteriéru a tým zaisťuje dlouhodobú kvalitu tepelno izolačných vlastností PU peny. Chráni proti prenikaniu vody aj v prípade náporového dažďa. Povrch je možno omietať všetkými bežnými omietkami.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ ľahké a okamžité použitie (samolepiaca)♦ zaisťuje riešenie pripojovacej špáry podľa STN 733133 a STN 733134♦ zostává ohybná i za nižších teplôt, prispôsobí sa nerovnému povrchu♦ profesionálne použitie pri montáži všetkých typov okien a dverí PRÍKLADY POUŽITIA :♦ paropriepustné prekrytie konštrukčných stavebných špár okolo rámov okien a dverí z exteriérovej strany♦ prekrývanie spojov medzi rámom a stenou, murivom atd.♦ rôzné krycie aplikáce rohových i mimoúrovňových špár♦ tvorí integrovanú súčasť okenného montážneho systému SOUDAL WINDOWS SYSTEMEXT - PAPRIEPUSTNÁ EXTERIÉROVÁ PÁSKAA - s akrylovým lepiacim pruhomAB - s akrylovým i butylovým lepiacim pruhomAC - s akrylovým lepiacim pruhom a celoplošným akrylovým lepidlom na druhej stranePoznámka : Pracovný postup nájdete v katalóguUvedená cena je za 1 ks.

Okenná fólia INTERIÉR ALU

17.93 34.56  s DPH
Kvalitná dvojvrstvová fólia určená k parotesnému zakončovaniu špár okolo okien z vnútornej strany objektu. Vytvára parotesnú prekážku proti prestupom plynov a vodných pár do vypenenej špáry mezi okenným rámom a murivom. Zvyšuje izolačnú schopnosť výplne špáry a bráni zapliesneniu ostenia. Vnútorný povrch okennej fólie je možno omietať všetkými bežnými typmi omietok a pretierať maliarskými i inými farbami.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ zaisťuje riešenie pripojovacej špáry podľa STN 753133 a stn 753134 ♦ ľahké a okamžité použitie (samolepiace)♦ zabraňuje zavhnutiu montážnej peny a tým eliminuje tepelné straty v okolí rámov okien PRÍKLADY POUŽITIA :♦ parotesné prekrytie konštrukčných stavebných špár v okolí rámov okien a dverí (z interiérovej strany)♦ rôzne krycie aplikácie rohových i mimoúrovňových špár♦ súčasť SOUDAL WINDOWS SYSTEMINT-ALU - PAROTESNÁ INTERIÉROVÁ PÁSKA S HLINÍKOVOU FÓLIOUA   - s akrylovým lepiacim pruhomAB - s akrylovým i butylovým lepiacim pruhomAC - s akrylovým lepiacim pruhom a celoplošným akrylovým lepidlom na druhej stranePoznámka : Pracovný postup nájdete v katalóguUvedená cena je za 1 ks.

Pružná manžeta – prechodka

3.51 17.28  s DPH
Špeciálne doplnkové prvky pre riešenie detailov, rohov a priestupov pri tvorbe hydroizolačných vrstiev. Zaisťujú dlhodobo dokonalú funkciu systému.Balenie : 1 ks.Uvedená cena je za 1 ks.

Sada špičiek na kartuše

0.92  s DPH
Náhradný aplikátor na kartuše 310ml pre výmenu alebo prispôsobenie v prípade tmelenia rozdielne širokých špár. Odrezaním aplikačnej špičky možno upraviť priemer výtlačného otvoru.Balenie : 5 ksUvedená cena je za 1 balenie ( á 5 ks ).

Sada trubičiek na penu

0.81  s DPH
Náhradné aplikačné trubičky k polyuretánovým penám.Balenie : 5 ksUvedená cena je za 1 balenie ( á 5 ks ).

Samolepiaci tesniaci pás

14.58 57.24  s DPH
Jednostranne lepiaci butylový tesniaci pás s flísom z jednej strany.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ v chladnejšom počasí aplikovateľný pomocou teplovzdušnej pištole♦ aplikovateľný na suchý a bezprašný podklad♦ určený pre dilatačný pohyb hliníkového balkónového profilu♦ tesniaca pásky šírky 100mm, hrúbky 1,2mmPRÍKLADY POUŽITIA :♦ samolepiaca páska slúžiaca na suchú montáž balkónového profiluBalenie : 5 m, 20 mUvedená cena je za 1 ks.

SOUDABAND

11.56 43.20  s DPH
Kvalitná samolepiaca páska vyrobená z bitúmenových elastomérov s ochrannou hliníkovou fóliou, určená na jednoduché a rýchle použitie, na zakrytie plochých aj úhľových spojov strešných prvkov, komínov, svetlíkov, odkvapov a odtokov. Funkčné bezprostredne po nalepení.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ samolepiaca s vysokou lepiacou schopnosťou ♦ vodotesná - odolná nepriaznivému počasiu ♦ veľmi jednoduchá aplikácia - formovateľná podľa tvaru podkladu ♦ okamžite po aplikácii funkčná odoláva UV žiareniuPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ opravy prasklín a spojov v strešných konštrukciách ♦ tesnenie spojov okolo strešných elementov (komínov, svetlíkov, strešných okien, odtokov ...) ♦ tesnenie a opravy zatekania prasknutých odkvapov a odpadových rúr ♦ tesnenie uhľových špár a spojov v strešných konštrukciách Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      dĺžka 10 mUvedená cena je za 1 ks.

SOUDABAND ACRYL T60

3.19 11.50  s DPH
Predstlačená expanzná páska na báze impregnovanej polyuretánovej peny určená na elastické utesnenie špár v stavebníctve a priemysle. Odoláva poveternostným vplyvom, po aplikácii je okamžite funkčná. Na jednej strane je opatrená samolepiacou vrstvou. Vytvára paropriepustný a vodotesný spoj. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ výborné zvukovo a tepelne izolačné schopnosti ♦ vytvára paropriepustný spoj ♦ prispôsobí sa nerovnosti povrchu, absorbuje pohyb špáry ♦ odoláva poveternosti a UV žiareniu PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ vyplňovanie špár v stavebných a iných konštrukciách, prefabrikátoch, murive, betóne apod. ♦ vyplňovanie spojov medzi rámami a stenami, murivom atď. ♦ mimoriadne vhodná pre dažďu a vetru odolné vyplnenie špár v betónových, oceľových a drevených konštrukciách, murive, prefabrikátoch a strešných konštrukciách♦ možno používať pri vnútorných aj vonkajších aplikáciáchPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeUvedená cena je za 1 ks.

SOUDABAND ACRYL T90

4.37 9.18  s DPH
Soudaband Acryl T90 je predstlačená expanzná páska na báze impregnovanej polyuretánovej peny určená na elastické utesnenie špár v stavebníctve a priemysle. Odoláva poveternostným vplyvom, po aplikácii je okamžite funkčná. Na jednej strane je opatrená samolepiacou vrstvou. Vytvára paropriepustný a vodotesný spoj.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ veľmi jednoduché použitie, jednoduchá aplikácia ♦ výborné zvukovo a tepelne izolačné schopnosti ♦ okamžite funkčné, odoláva poveternosti a UV žiareniu ♦ vytvára vodenepriepustný a paropriepustný spoj ♦ nevyžaduje predbežnú ani konečnú úpravu ♦ nezanechává škvrny na hranách špáry ♦ prispôsobí sa nerovnosti povrchu, absorbuje pohyb špáryPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ vyplňovanie špár v stavebných a iných konštrukciách, prefabrikátoch, murive, betóne apod.♦ vyplňovanie spojov medzi rámami a stenami, murivom atď. ♦ veľmi vhodná pre dažďu a vetru odolné vyplnenie špár v betónových, oceľových a drevených konštrukciách, murive, prefabrikátoch a strešných konštrukciách♦ možno používať pri vnútorných aj vonkajších aplikáciáchPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeUvedená cena je za 1 ks.

SOUDABAND BUTYL – FLEECE

13.82  s DPH
Samolepiaca vodotesná a parotesná fólia na báze vysoko priľnavého plastoelastického butylového kaučuku jednostranne pokrytého textíliou. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ parotesné prekrtie konštrukčných špár okolo okien a dverí ♦ vhodný na lepenie balkópnových profilov k podkladu ♦ tesniaci pás šírky 100mm, hrúbky 0,8mmPRÍKLADY POUŽITIA :♦ jednoduché a okamžité použitie (samolepiaci) ♦ odolný voči UV žiareniu ♦ odolný voči plesniam, slabým kyselinám a zásadám ♦ výborná priľnavosť na drevo, kovy, PVC, murivo, skloBalenie : 10 mUvedená cena je za 1 ks.

Stierka PROFI HARD

3.35  s DPH
Profesionálna tvrdá stierka na uhladenie povrchu tmelov.Balenie : 1 ksUvedená cena je za 1 ks.

Stierka PROFI SOFT

3.35  s DPH
Profesionálna mäkká stierka pre uhladzovanie povrchu tmelov.Balenie : 1 ksUvedená cena je za 1 ks.

Tesniaca páska

3.56  s DPH
Tesnenie doliehavých špár a spojov v konštrukciách, tesnenie medzi rámom a krídlami okien a dverí, pružné a trvalé tesnenie stykových plôch rámov a sendvičov najrôznejších materiálových kombinácií. Výborné tesnenie zamedzujúce prenos vibrácií a prerušujúce tepelné mosty, tesnenie plošných špár okenných konštrukcií, priečok apod. Jednostranne lepiaca páska z PE peny s uzavretou štruktúrou pre tesniace účely.Balenie : dĺžka 20 mUvedená cena je za 1 ks.

Tmeliarska stierka BLISTER

1.46  s DPH
Stierka na uhladzovanie povrchu tmelov. Univerzálne pre rôzne typy špár.Balenie : 1 ksUvedená cena je za 1 ks.