Zobrazuje sa všetkych 29 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Čistička vzduchu Descon DA-P055

161.99  s DPH
Zariadenia na čistenie vzduchu DESCON DAP055 je výkonné a úsporné a na rovnakom malom a kompaktnom zariadení so širokou škálou aplikácií. DESCON DA-P055 sa používa na čistenie vzduchu od roztočov, húb, vírusov, baktérií, prachu, peľu, cigaretového dymu, smogu (PM2,5) a nepríjemných pachov v priestoroch do 30 m2. Ideálne pre vykurovacie obdobie. zabudovaná lampa UV-C široké spektrum činností 3-stupňový filtračný systém (4 pracovné režimy) ekonomické, ľahké a kompaktné anti SMOG Čistič je vybavený elektronickým časovačom umožňujúcim jeho programovanie Predfilter PP - odstraňuje prach, vlasy, zvieraciu srsť a predlžuje životnosť filtra HEPA HEPA filter - čistí vzduch z toxických suspendovaných prachov (PM2,5), rovnako ako z mikroskopických organických molekúl Filter s aktívnym uhlím - odstraňuje cigaretový dym a nepríjemné pach

Čistička vzduchu Descon DA-P070

345.90  s DPH
hladina hluku: 62 dB prietok: 483 m3 / h veľkosť miestnosti: 50 m2 výkon: 70 W Hmotnosť: 9,5 kg 4 pracovné režimy -3.stupňový filtračný systém -noční režim -Detská zámok - LCD dotykový displej -časovač - filtruje prach, roztoče, smog, peľ, baktérie, zápach, dym, plesne -súvisiace produkt (filter DA-P0701)

Velntilátor Kofort 4 D100

16.99  s DPH
Ventilátor COMFORT d100 mm do každého priestoru. Guľôčkové ložiská. Kvalitný ABS plast. Poistka proti prehriatiu. Jednoduchá a rýchla montáž - pripravené otvory na inštaláciu vruty a elektriky.

Velntilátor Kofort 5 D125

17.99  s DPH
Ventilátor COMFORT sa perfektne hodí na odťah vzduchu zo stredných priestorov a na napojenie na ventilačné potrubie. Jednoduchá a rýchla montáž - pripravené otvory na inštaláciu. Vyrobený z kvalitného ABS plastu a vybavený guličkovými ložiskami, dlhá životnosť produktu je zaručená. Poistka proti prehriatiu je potom samozrejmosťou. Veľmi nízka spotreba elektrickej energie. Guličkové ložiská. Kvalitný ABS materiál. Poistka proti prehriatiu. Špička vo svojej triede. Farba: biela Rozmer vonkajší: 168 x 162 mm Priemer: 125 mm Príkon: 18 W Prietok: 180 m3/h Tlak: 36 Pa Hluk: 36 db Spotreba: 0,08 A Materiál: ABS plast

Ventilátor BB d100

16.49  s DPH
Ventilátor axiálny PROFIT s priemerom 100 mm na montáž do ventilačného potrubia. Guličkové ložiská pre tichý chod a dlhovekosť. Jednoduchá a rýchla montáž - stačí vložiť do potrubia.

Ventilátor BB d125

18.49  s DPH
Je určený pre použitie so systémom plastových PVC potrubí alebo flexibilných potrubí. Ventilátor je vybavený poistkou, ktorá pracuje pri teplote +115°С...+125°С. Zastavuje ventilátor pre elektrické a požiarne bezpečnostné účely. Motor s guľôčkovým ložiskom.

Ventilátor Breeze 4C d100mm so spätnou klapkou čierny

46.99  s DPH
Farba: čierna matnáVýška položky: 220 mm Hĺbka položky: 80 mm Šírka položky: 175 mm Štýl vetrania: Nepretržitý Ventilačný systém: Odsávací ventilátor Typ: Potrubný ventilačný ventilátor MPN: Tichý výfukový axiálny ventilátor Hmotnosť položky: 0,6 kg Značka: Prostko spol Materiál: Plast ABS Vlastnosti: Kuchyňa, WC, WC, Moderné, Tlmič, Motor s guľôčkovým ložiskom, Ochrana proti prehriatiu, Tichý, Nízka spotreba, Zadná žalúzia Izba: KúpeľňaPriemer položky: 4 palce EAN: 4605098043500

Ventilator CENTRO D100KSEL standard-dopredaj

25.20  s DPH
Axiálny ventilátor určený na odsávacie vetranie, na montáž na stenu. Zabezpečuje trvalé alebo pravidelné odsávacie vetranie sociálnych zariadení, kúpeľní, kuchýň a iných miaškolských miestností. Používa sa na inštaláciu do vetracích šácht alebo spojov s vetracími kanálmi

Ventilátor do kúpeľne so senzorom pohybu IFAN MOVE, Ø100/125mm

221.24  s DPH
• ventilátor do kúpeľne IFAN MOVE • Ø100/125mm • senzor pohybu • o výkone 106/133 m³/hod • úroveň hluku iba 21/33 dBA • diaľkové ovládanie • diaľkové ovládanie • gulôčkové ložiská

Ventilátor Flow 4BBE,okrúhla mriežka,spätná klapka

27.99  s DPH
Ventilátor FLOW je možné inštalovať do steny aj do stropu. Takúto mobilitu zabezpečuje BB motor na guľôčkových ložiskách. Je tiež zárukou predĺženej životnosti a chráni zariadenie pred prehriatím. Ventilátor je vybavený spätným ventilom, ktorý chráni miestnosť pred zápachom z vetracej šachty. Výrobok je vyrobený z vysoko pevného ABS plastu, odolného voči ultrafialovému žiareniu.

Ventilátor Flow 5 CBB d125

31.99  s DPH
Ventilátor série FLOW s priemerom príruby 125 mm. FLOW je firemná novinka, ventilátory s okrúhlym predným panelom, odporúčané pre montáž na policu. Moderné motory na guľôčkových ložiskách s predĺženou životnosťou (až 40 000 prevádzkových hodín), ochrana proti prehriatiu. Telo a obežné koleso sú vyrobené z kvalitného a odolného ABS plastu, odolného voči ultrafialovému žiareniu. Klasická biela. Ventilátor je vybavený zadnou ochranou proti prievanu.

Ventilátor Profi 4 d100

13.49  s DPH
Axiálny ventilátor CANALPRO s priemerom 100 mm pre inštaláciu do ventilačného potrubia. Jednoduchá a rýchla montáž - stačí vložiť do potrubia. Klzné ložiská. Kvalitný ABS plast.

Ventilátor Profi 5 d125

13.49  s DPH
Axiálny ventilátor CANALPRO s priemerom 125 mm pre inštaláciu do ventilačného potrubia. Jednoduchá a rýchla montáž - stačí vložiť do potrubia. Klzné ložiská.

Ventilátor Rio 4C d100mm so spätnou klapkou čierny

46.99  s DPH
Ventilátor RIO 4C matný čierny sa používa na nepretržité alebo periodické odsávanie kúpeľní, spŕch, kuchýň a iných domácich priestorov. Fan RIO - nový pohľad na ventilátory do domácnosti. Ide o kombináciu moderného štýlového dizajnu a inžinierstva, ktoré prinesie pohodlie vo vašej domácnosti na novú úroveň. Model je vybavený spätným ventilom, ktorý zabraňuje prenikaniu nepríjemných pachov z hriadeľa.Ventilátor je vyrobený z odolného ABS plastu. Motor s guľôčkovým ložiskom nevyžaduje dodatočnú údržbu a umožňuje inštaláciu ventilátora vo vertikálnej aj horizontálnej polohe (s odstráneným spätným ventilom). Inštalácia sa vykonáva pomocou samorezných skrutiek, ktoré sú súčasťou súpravy.

Ventilátor SB d150

23.99  s DPH
Pre nepretržité alebo periodické odsávacie vetranie kúpeľní, spŕch, kuchýň a iných priestorov. Určené pre PVC potrubné systémy alebo flexibilné potrubia. Výfukové alebo prívodné vetranie v závislosti od typu montáže ventilátora v systéme. Skriňa a obežné koleso sú vyrobené z kvalitného odolného ABS plastu, nepodlieha UV žiareniu. Inštalované s motorom s posuvným ložiskom. Motor vybavený ochranou proti prehriatiu. PROFIT 12 V: Pre pripojenie ventilátora nízkonapäťovým motorom k elektrickej sieti 220 V / 50 Hz použite znižovací transformátor. Séria PROFIT BB: inštalovaná s motorom s guľôčkovým ložiskom s predĺženou životnosťou (na 40 000 pracovných hodín). Tieto ventilátory majú rozdielne priemery vstupnej a výfukovej príruby, aby bolo možné pripevniť dekoračnú mriežku RPKF na príslušný priemer sacej príruby v prípade priamej inštalácie do ventilačnej šachty alebo namiesto existujúcej ventilačnej mriežky.

Ventilátor SKIM 5C d125 s klapkou

29.99  s DPH
Iba 9 mm výšky nad povrch a hlučnosť 25 db. Guličkové ložiská. Kvalitný ABS plast. Poistka proti prehriatiu. Ventilátor SLIM v tichom prevedení s golierom s priemerom 125 mm.

Ventilátor Slim 4C d100 s klapkou

26.99  s DPH
Ultra tenký predný panel. Ventilátor je vybavený motorom s guľôčkovým ložiskom s predĺženou životnosťou (až 40 000 hodín), ochranou proti prehriatiu a zníženou spotrebou od 8W. Má vysoký stupeň ochrany elektronických komponentov proti vode a prachu - IP25, má spätný ventil. Priemer čepele: 100 mm.

Ventilátor Slim 6C d150 s klapkou

40.99  s DPH
Iba 9 mm výšky nad povrch a hlučnosť 25 db. Guličková ložiska. Kvalitný ABS plastová poistka proti prehriatiu. Ventilátor SLIM v tichom prevedení s limcom o priemere 100mm.

Ventilátor so sieťkou a klapkou 54SC D100

13.50  s DPH
Era A 4S C je moderný odsávací ventilátor pre domácnosť, ktorý je ideálny pre inštaláciu v kuchyni alebo kúpeľni. Zariadenie je oblečené v odolnom plastovom puzdre a vďaka ochrane proti prehriatiu je praktické a bezpečné na prevádzku. Hlavnou výhodou modelu je spoľahlivý motor.Funkcie a výhody: Moderný dizajn Ochrana proti prehriatiu Tichá prevádzka Telo a obežné koleso sú vyrobené z vysoko kvalitného a odolného ABS-plastu, odolné voči ultrafialovému žiareniu Jednoduchá inštalácia

Ventilátor so sieťkou D100

13.49  s DPH
Axiálny ventilátor série E je určený pre nepretržité alebo periodické odsávanie kúpeľní, spŕch, kuchýň a iných domácich priestorov. Moderný lakonický vzhľad puzdra dokonale zapadne do každého interiéru. Bezpečný a odolný chod zariadenia je zaručený vďaka premyslenej konštrukcii motorov na klzných ložiskách. Ventilátor je vybavený systémom ochrany proti prehriatiu. Hlavné výhody a vlastnosti: - Ultra tenký rám: 9 mm - Kryt a obežné koleso sú vyrobené z vysoko kvalitného a odolného ABS plastu odolného voči UV žiareniu - Vybavené moskytiérou.

Ventilátor so sieťkou ERA D100

15.90  s DPH
Ventilátor ERA s priemerom 100 mm so sieťkou proti hmyzu pre čistotu v systéme. Kvalitný ABS plast. Poistka proti prehriatiu. Jednoduchá a rýchla montáž.

Ventilátor so sieťkou ERA D125

18.99  s DPH
Ventilátor ERA s priemerom 125 mm so sieťkou proti hmyzu pre čistotu v systéme. Kvalitný ABS plast. Poistka proti prehriatiu. Jednoduchá a rýchla montáž.

Ventilátor so žalúziou EURO 5A D125

31.15  s DPH
Ventilátor EURO s priemerom 125 mm s motorom, ktorý otvára/zatvára automatickú roletu. Kvalitný ABS plast. Ochrana proti prehriatiu. Jednoduchá a rýchla inštalácia

Ventilátor so žalúziou EURO 5A-ET D125

43.24  s DPH
Ventilátor EURO s priemerom 125 mm s časovačom a motorom, ktorý otvára a zatvára automatickú roletu. Guľôčkové ložiská s hlbokou drážkou. Kvalitný ABS plast. Jednoduchá a rýchla montáž - pripravené otvory na inštaláciu.

Ventilátor so žalúziou EURO A4 D100

30.99  s DPH
Ventilátor EURO s priemerom 125 mm s motorom, ktorý otvára/zatvára automatickú roletu. Kvalitný ABS plast. Ochrana proti prehriatiu. Jednoduchá a rýchla inštalácia

Ventilátor so žalúziou EURO A4-ET D100

41.99  s DPH
Ventilátor EURO s priemerom 100 mm s časovačom a motorom, ktorý otvára a zatvára automatickú roletu. Guľôčkové ložiská s hlbokou drážkou. Kvalitný ABS plast. Jednoduchá a rýchla montáž - pripravené otvory na inštaláciu.

Ventilátor Timer so sieťkou ERA D100

29.99  s DPH
Ventilátor ERA d100 mm s časovačom a sieťkou proti hmyzu Ventilátor sa perfektne hodí na odťah vzduchu z menších priestorov a na napojenie na ventilačné potrubie. Časovač zaistí automatické vypnutie ventilátora po odchode z vetranej miestnosti, je možné si nastaviť čas.