Zobrazuje sa všetkych 21 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Čistička vzduchu Descon DA-P055

161.99  s DPH
Zariadenia na čistenie vzduchu DESCON DAP055 je výkonné a úsporné a na rovnakom malom a kompaktnom zariadení so širokou škálou aplikácií. DESCON DA-P055 sa používa na čistenie vzduchu od roztočov, húb, vírusov, baktérií, prachu, peľu, cigaretového dymu, smogu (PM2,5) a nepríjemných pachov v priestoroch do 30 m2. Ideálne pre vykurovacie obdobie. zabudovaná lampa UV-C široké spektrum činností 3-stupňový filtračný systém (4 pracovné režimy) ekonomické, ľahké a kompaktné anti SMOG Čistič je vybavený elektronickým časovačom umožňujúcim jeho programovanie Predfilter PP - odstraňuje prach, vlasy, zvieraciu srsť a predlžuje životnosť filtra HEPA HEPA filter - čistí vzduch z toxických suspendovaných prachov (PM2,5), rovnako ako z mikroskopických organických molekúl Filter s aktívnym uhlím - odstraňuje cigaretový dym a nepríjemné pach

Čistička vzduchu Descon DA-P070

345.90  s DPH
hladina hluku: 62 dB prietok: 483 m3 / h veľkosť miestnosti: 50 m2 výkon: 70 W Hmotnosť: 9,5 kg 4 pracovné režimy -3.stupňový filtračný systém -noční režim -Detská zámok - LCD dotykový displej -časovač - filtruje prach, roztoče, smog, peľ, baktérie, zápach, dym, plesne -súvisiace produkt (filter DA-P0701)

Ventilátor BB d125

22.79  s DPH
Je určený pre použitie so systémom plastových PVC potrubí alebo flexibilných potrubí. Ventilátor je vybavený poistkou, ktorá pracuje pri teplote +115°С...+125°С. Zastavuje ventilátor pre elektrické a požiarne bezpečnostné účely. Motor s guľôčkovým ložiskom.

Ventilátor Breeze 4C d100mm so spätnou klapkou čierny

52.49  s DPH
Farba: čierna matnáVýška položky: 220 mm Hĺbka položky: 80 mm Šírka položky: 175 mm Štýl vetrania: Nepretržitý Ventilačný systém: Odsávací ventilátor Typ: Potrubný ventilačný ventilátor MPN: Tichý výfukový axiálny ventilátor Hmotnosť položky: 0,6 kg Značka: Prostko spol Materiál: Plast ABS Vlastnosti: Kuchyňa, WC, WC, Moderné, Tlmič, Motor s guľôčkovým ložiskom, Ochrana proti prehriatiu, Tichý, Nízka spotreba, Zadná žalúzia Izba: KúpeľňaPriemer položky: 4 palce EAN: 4605098043500

Ventilátor Disc 4C BB d100mm s guľôčkovými ložiskami a spätnou klapkou

25.99  s DPH
Moderný kúpeľňový ventilátor DISC je určený na odťah vzduchu z kúpeľní a ďalších menších priestorov. Tento odťahový ventilátor je vybavený guličkovými ložiskami pre dlhú životnosť. Jednoduchá a rýchla montáž - pripravené otvory na inštaláciu plus praktická kartónová pomôcka na presnú inštaláciu.

Ventilátor Disc 5C BB d125mm s guľôčkovým ložiskom s spätnou klapkou

29.79  s DPH
Moderný kúpeľňový ventilátor DISC je určený na odťah vzduchu z kúpeľní a ďalších menších priestorov. Tento odťahový ventilátor je vybavený guličkovými ložiskami pre dlhú životnosť. Jednoduchá a rýchla montáž - pripravené otvory na inštaláciu plus praktická kartónová pomôcka na presnú inštaláciu.

Ventilátor Flow 4BBE,okrúhla mriežka,spätná klapka

31.99  s DPH
Ventilátor FLOW je možné inštalovať do steny aj do stropu. Takúto mobilitu zabezpečuje BB motor na guľôčkových ložiskách. Je tiež zárukou predĺženej životnosti a chráni zariadenie pred prehriatím. Ventilátor je vybavený spätným ventilom, ktorý chráni miestnosť pred zápachom z vetracej šachty. Výrobok je vyrobený z vysoko pevného ABS plastu, odolného voči ultrafialovému žiareniu.

Ventilátor Flow 5 CBB d125

38.99  s DPH
Ventilátor série FLOW s priemerom príruby 125 mm. FLOW je firemná novinka, ventilátory s okrúhlym predným panelom, odporúčané pre montáž na policu. Moderné motory na guľôčkových ložiskách s predĺženou životnosťou (až 40 000 prevádzkových hodín), ochrana proti prehriatiu. Telo a obežné koleso sú vyrobené z kvalitného a odolného ABS plastu, odolného voči ultrafialovému žiareniu. Klasická biela. Ventilátor je vybavený zadnou ochranou proti prievanu.

Ventilátor Profi 4 d100

15.39  s DPH
Axiálny ventilátor CANALPRO s priemerom 100 mm pre inštaláciu do ventilačného potrubia. Jednoduchá a rýchla montáž - stačí vložiť do potrubia. Klzné ložiská. Kvalitný ABS plast.

Ventilátor Profi 5 d125

16.99  s DPH
Axiálny ventilátor CANALPRO s priemerom 125 mm pre inštaláciu do ventilačného potrubia. Jednoduchá a rýchla montáž - stačí vložiť do potrubia. Klzné ložiská.

Ventilátor Rio 4C d100mm so spätnou klapkou čierny

46.99  s DPH
Ventilátor RIO 4C matný čierny sa používa na nepretržité alebo periodické odsávanie kúpeľní, spŕch, kuchýň a iných domácich priestorov. Fan RIO - nový pohľad na ventilátory do domácnosti. Ide o kombináciu moderného štýlového dizajnu a inžinierstva, ktoré prinesie pohodlie vo vašej domácnosti na novú úroveň. Model je vybavený spätným ventilom, ktorý zabraňuje prenikaniu nepríjemných pachov z hriadeľa.Ventilátor je vyrobený z odolného ABS plastu. Motor s guľôčkovým ložiskom nevyžaduje dodatočnú údržbu a umožňuje inštaláciu ventilátora vo vertikálnej aj horizontálnej polohe (s odstráneným spätným ventilom). Inštalácia sa vykonáva pomocou samorezných skrutiek, ktoré sú súčasťou súpravy.

Ventilátor SB d150

23.99  s DPH
Pre nepretržité alebo periodické odsávacie vetranie kúpeľní, spŕch, kuchýň a iných priestorov. Určené pre PVC potrubné systémy alebo flexibilné potrubia. Výfukové alebo prívodné vetranie v závislosti od typu montáže ventilátora v systéme. Skriňa a obežné koleso sú vyrobené z kvalitného odolného ABS plastu, nepodlieha UV žiareniu. Inštalované s motorom s posuvným ložiskom. Motor vybavený ochranou proti prehriatiu. PROFIT 12 V: Pre pripojenie ventilátora nízkonapäťovým motorom k elektrickej sieti 220 V / 50 Hz použite znižovací transformátor. Séria PROFIT BB: inštalovaná s motorom s guľôčkovým ložiskom s predĺženou životnosťou (na 40 000 pracovných hodín). Tieto ventilátory majú rozdielne priemery vstupnej a výfukovej príruby, aby bolo možné pripevniť dekoračnú mriežku RPKF na príslušný priemer sacej príruby v prípade priamej inštalácie do ventilačnej šachty alebo namiesto existujúcej ventilačnej mriežky.

Ventilátor SKIM 5C d125 s klapkou

34.99  s DPH
Iba 9 mm výšky nad povrch a hlučnosť 25 db. Guličkové ložiská. Kvalitný ABS plast. Poistka proti prehriatiu. Ventilátor SLIM v tichom prevedení s golierom s priemerom 125 mm.

Ventilátor Slim 4C d100 s klapkou

30.99  s DPH
Ultra tenký predný panel. Ventilátor je vybavený motorom s guľôčkovým ložiskom s predĺženou životnosťou (až 40 000 hodín), ochranou proti prehriatiu a zníženou spotrebou od 8W. Má vysoký stupeň ochrany elektronických komponentov proti vode a prachu - IP25, má spätný ventil. Priemer čepele: 100 mm.

Ventilátor Slim 6C d150 s klapkou

44.99  s DPH
Iba 9 mm výšky nad povrch a hlučnosť 25 db. Guličková ložiska. Kvalitný ABS plastová poistka proti prehriatiu. Ventilátor SLIM v tichom prevedení s limcom o priemere 100mm.

Ventilátor so sieťkou ERA D125

21.99  s DPH
Ventilátor ERA s priemerom 125 mm so sieťkou proti hmyzu pre čistotu v systéme. Kvalitný ABS plast. Poistka proti prehriatiu. Jednoduchá a rýchla montáž.

Ventilátor so žalúziou EURO 5A D125

35.99  s DPH
Ventilátor EURO s priemerom 125 mm s motorom, ktorý otvára/zatvára automatickú roletu. Kvalitný ABS plast. Ochrana proti prehriatiu. Jednoduchá a rýchla inštalácia

Ventilátor so žalúziou EURO 5A-ET D125

54.19  s DPH
Ventilátor EURO s priemerom 125 mm s časovačom a motorom, ktorý otvára a zatvára automatickú roletu. Guľôčkové ložiská s hlbokou drážkou. Kvalitný ABS plast. Jednoduchá a rýchla montáž - pripravené otvory na inštaláciu.

Ventilátor so žalúziou EURO A4 D100

30.99  s DPH
Ventilátor EURO s priemerom 125 mm s motorom, ktorý otvára/zatvára automatickú roletu. Kvalitný ABS plast. Ochrana proti prehriatiu. Jednoduchá a rýchla inštalácia

Ventilátor so žalúziou EURO A4-ET D100

43.99  s DPH
Ventilátor EURO s priemerom 100 mm s časovačom a motorom, ktorý otvára a zatvára automatickú roletu. Guľôčkové ložiská s hlbokou drážkou. Kvalitný ABS plast. Jednoduchá a rýchla montáž - pripravené otvory na inštaláciu.

Ventilátor Timer so sieťkou ERA D100

33.99  s DPH
Ventilátor ERA d100 mm s časovačom a sieťkou proti hmyzu Ventilátor sa perfektne hodí na odťah vzduchu z menších priestorov a na napojenie na ventilačné potrubie. Časovač zaistí automatické vypnutie ventilátora po odchode z vetranej miestnosti, je možné si nastaviť čas.