Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Zobraziť 32 64 96

Het akryl zakl.na drevo 0100 0,7kg biela

7.89  s DPH
Základná akrylátová vodou riediteľná matná farba na vnútorné a vonkajšie základné ochranné nátery dreva, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, plotov, podhľadov, tesárskych výrobkov a pod. Farba je vhodná ako základný náter pod akrylátové vodou riediteľné náterové hmoty. Je určená na vytvorenie zjednoteného jednoliateho podkladu pod vrchné nátery, ktorým umožňuje dosiahnuť lepšieho vzhľadu a tým i dokonalejšieho celkového estetického vnemu upravovaného predmetu.Použitie na vnútorné a vonkajšie základné ochranné nátery dreva,  DTD a DVD dosiek, plotov, podhľadov, tesárskych výrobkovVýdatnosť 6 - 8 m2/kg v jednej vrstveDoba schnutia 3 - 5 h pri 20 °C a 60 % relatívnej vlhkosti vzduchu Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a pripojené informácie o výrobku.

PAM Brúsny základ na drevo transparentný 0,6l

10.19  s DPH
Pam brúsny základ na drevo je určený na vyplňovanie pórov dreva ako základný transparentný lak. Zlepšuje kvalitu povrchu pred aplikáciou vrchných lakov a tiež zvyšuje ich priľnavosť a výdatnosť. Používa sa na transparentné nátery na drevo, parkety, drevené obklady, stropy, dyhované drevotrieskové dosky a drevovláknité dosky, preglejky a ostatné drevené výrobky v interiéri. Je vhodný aj na aplikáciu v priemyselných prevádzkach. Výdatnosť: 7-9m2/l na jednu vrstvu v závislosti od savosti podkladu

PAM Základná farba na drevo, biela 0,7kg

7.89  s DPH
Je základný brúsiteľný náter určený pod vrchné krycie emaily akrylátové, alkydové, polyuretánové, syntetické, olejové. Dokonale vyplní póry dreva. Je dobre brúsiteľný a po prebrúsení vytvorí hladký povrch s rovnomernou savosťou pre lepšiu aplikáciu vrchných náterov, napr. Pamakryl MAT. Zabezpečí lepšiu priľnavosť krycích náterov. Pre ochranu dreva proti drevokaznému hmyzu, hubám a zamodraniu doporučujeme pred aplikáciou Základnej farby na drevo drevo ošetriť impregnačným prostriedkom Impregnit PROFI.

Xyladecor Čistič dreva oil reineger 0,5l

12.29  s DPH
Xyladecor čističš dreva je prostriedok na čistenie zašednutého a starého nábytku z tvrdého dreva na báze alkoholu s olejmi z pomaranča.