Zobrazených 1–32 z 33 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

BUTYRUB

4.75  s DPH
Mimoriadne kvalitný polybutylenový plastický tmel vhodný pre statické stavebné špáry s pohybom do 7%. Špárovanie medzi segmentami panelových domov, zasklievacie tmelenie skleníkov, tmelenie spojov kanalizačných a odpadnových radov. Zostáva trvale plastický, na povrchu vytvára hladkú elastickú šupku. Pretierateľný po 24 hodinách, nevytvára škvrny na poréznych materiáloch. Veľmi dobre priľne na akékoľvek stavebné podklady.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ zostáva trvale plastický, na povrchu vytvára hladkú elastickú šupku ♦ pretierateľný po 24 hodinách ♦ nevytvára škvrny na poréznych materiáloch ♦ veľmi dobrá priľnavosť na všetky suché materiályPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ všetky spoje s malým pohybom (max. 7 %) ♦ plniaci tmel pre najrôznejšie stavebné aplikácie ♦ zasklievacie tmelenie skleníkov ♦ tmelenie spojov kanalizačných a odpadnutých radovPoznámka :         Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : biely, šedýBalenie :              600 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

Čistič PU peny a pištole GUN

7.99  s DPH
Čistenie aplikačných pištolí, čistenie ventilu plechovky, odstraňovanie nevytvrdnutej peny z okolia pracovnej činnosti. Obsahuje rozpúšťadlá. Čistič je opatrený rozprašovačom aj systémom pre pripevnenie na pištoľ. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ používa sa ako čistiaca kvapalina v spojení s používaním peny Soudal a pištoľového aplikátora♦ obsahuje rozpúšťadlá♦ môže byť používaný aj k bežným trubičkovým penám vďaka pribalenej nasadzovacej   rozprašovacej tryske PRÍKLADY POUŽITIA :♦ čistenie pištoľového aplikátora♦ čistenie vypúšťacej trysky plechovky penového aerosólu♦ odstraňovanie nevytvrdnutej penyPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      500 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1 ks ( á 500 ml ).

EXTRA-FLEX

11.12  s DPH
EXTRA-FLEX C2TE je mrazuvzdorné flexibilné cementové lepidlo pre profesionálne lepenie obkladov a dlažieb vystavených zvýšenému namáhaniu s predĺženým otvoreným časom (30 minut).CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ ľahko spracovateľné♦ vhodné k profesionálnemu spracovaniu pri realizácii veľkých plôch♦ vynikajúca priľnavosť na väčšinu poréznych stavebných materiálov♦ vylepšená priľnavosť pri práci za nepriaznivých podmienok (vysoká teplota...)PRÍKLADY POUŽITIA :♦ lepenie obkladov a dlažieb♦ lepenie dlažieb na balkónoch, lódžiách a terasách♦ realizácie veľkých plôch♦ lepenie náročných dekorov s nárokmi na predĺžený otvorený čas lepidlaPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      25 kg, 48 ks - paletaUvedená cena je za 1 ks ( á 25 kg ).

FIX ALL FLEXI

7.99  s DPH
SOUDAL Fix All je neutrálny vysoko kvalitný pružný lepiaci tmel, vhodný na tmelenie, lepenie a spájanie širokého spektra materiálov v interiéri aj exteriéri, všetko tmelenie a lepenie savých aj nesavých materiálov v domácnosti, na stavbe alebo automobile. Fix All nahradzuje väčšinu dostupných tmelov a lepidiel. Výborne priľne na bežné materiály: betón, omietky, prírodný aj umelý kameň, drevo, drevotrieska, laminát, plasty, polystyrén, PVC, korok, minerálna aj sklená vata, železo, olovo, zinok, meď, hliník, sklo, obklady a dlažby, sanitárna keramika, porcelán, zrkadlá a mnoho ďalších.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ dokonalá adhézia a vysoká lepivosť na takmer všetky materiály ♦ vynikajúce mechanické vlastnosti ♦ trvale pružná hmota – pohyb do +- 20 % ♦ vynikajúca odolnosť UV žiarenia, farebná stálosť ♦ pretierateľný všetkými farbami na vodnej báze a mnohými ďalšími systémamiPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie a lepenie takmer všetkých stavebných materiálov v najrôznejších kombináciách ♦ tmelenie v kuchyniach kúpeľniach a sanitárnych miestnostiach – bráni rastu plesní ♦ tmelenie konštrukčných vibračných spojov ♦ pretierateľné vyplňovanie prasklín a nerovnostíPoznámka :         Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : biely, šedý, hnedý, čiernyBalenie :             290 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

Lepenka vo vedre 2K PROFI

20.09 101.52  s DPH
Dvojkomponentná náterová hmota na tvorbu hydroizolačních vrstiev zabraňujúcich prenikaniu vody do stavebných konštrukcií. Dvojzložková hmota s jednoduchým pomerom miešania 1:1.Po vytvrdnutí je trvalo pružná, vytvára protiradónovú bariéru. Izolačná tenkovrstvá náterová hmota špeciálne upravená pre aplikácie štetcom a valčekom.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ trvalo pružná membrána♦ vytvára súvislú nepriepustnú vrstvu bez spojov♦ vytvára protiradónovú bariéru♦ mimoriadna priľnavosť k stavebným podkladom♦ odoláva kyselinám, zásadám, olejom pre správnosť aplikácie konzultovať s technickým oddelením    SOUDAL♦ chráni kovové podklady pred koróziouPRÍKLADY POUŽITIA :♦ izolácia vodorovných aj zvislých stavebných konštrukcií♦ vhodná pre exteriér aj interiér♦ pre nadzemné aj podzemné staviteľstvo♦ ochrana proti zemnej vlhkosti a beztlakovej stekajúcej vode na novostavbách aj starších    objektoch♦ izolácia vonkajšieho povrchu pivničných stien, vlhkých priestorov a oporných stien♦ hydroizolácia pod obklady a dlažby v kúpeľniach, na balkónoch, terasách, izolácie suterénov apod.♦ vnútorná hydroizolácia bazénov a nádrží na úžitkovú vodu do tlaku 7 barov.Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      4 kg, 6 kg ( 52 ks - paleta ), 10 kg ( 32 ks - paleta ), 25 kg ( 16 ks - paleta )Uvedená cena je za 1 ks.

Okenná fólia EXTERIÉR UV PLUS

17.93 34.56  s DPH
Paropriepustná, vodonepriepustná okenná fólia pre tvorbu vnútornej uzávery pripojovacej špáry výplne stavebného otvoru so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu. Vďaka dokonalej paropriepustnosti odvádza vodnú pary z pripojovacej špáry do exteriéru a tým zaisťuje dlouhodobú kvalitu tepelno izolačných vlastností PU peny. Chráni proti prenikaniu vody aj v prípade náporového dažďa. Povrch je možno omietať všetkými bežnými omietkami.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ ľahké a okamžité použitie (samolepiaca)♦ zaisťuje riešenie pripojovacej špáry podľa STN 733133 a STN 733134♦ zostává ohybná i za nižších teplôt, prispôsobí sa nerovnému povrchu♦ profesionálne použitie pri montáži všetkých typov okien a dverí PRÍKLADY POUŽITIA :♦ paropriepustné prekrytie konštrukčných stavebných špár okolo rámov okien a dverí z exteriérovej strany♦ prekrývanie spojov medzi rámom a stenou, murivom atd.♦ rôzné krycie aplikáce rohových i mimoúrovňových špár♦ tvorí integrovanú súčasť okenného montážneho systému SOUDAL WINDOWS SYSTEMEXT - PAPRIEPUSTNÁ EXTERIÉROVÁ PÁSKAA - s akrylovým lepiacim pruhomAB - s akrylovým i butylovým lepiacim pruhomAC - s akrylovým lepiacim pruhom a celoplošným akrylovým lepidlom na druhej stranePoznámka : Pracovný postup nájdete v katalóguUvedená cena je za 1 ks.

Okenná fólia INTERIÉR ALU

17.93 34.56  s DPH
Kvalitná dvojvrstvová fólia určená k parotesnému zakončovaniu špár okolo okien z vnútornej strany objektu. Vytvára parotesnú prekážku proti prestupom plynov a vodných pár do vypenenej špáry mezi okenným rámom a murivom. Zvyšuje izolačnú schopnosť výplne špáry a bráni zapliesneniu ostenia. Vnútorný povrch okennej fólie je možno omietať všetkými bežnými typmi omietok a pretierať maliarskými i inými farbami.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ zaisťuje riešenie pripojovacej špáry podľa STN 753133 a stn 753134 ♦ ľahké a okamžité použitie (samolepiace)♦ zabraňuje zavhnutiu montážnej peny a tým eliminuje tepelné straty v okolí rámov okien PRÍKLADY POUŽITIA :♦ parotesné prekrytie konštrukčných stavebných špár v okolí rámov okien a dverí (z interiérovej strany)♦ rôzne krycie aplikácie rohových i mimoúrovňových špár♦ súčasť SOUDAL WINDOWS SYSTEMINT-ALU - PAROTESNÁ INTERIÉROVÁ PÁSKA S HLINÍKOVOU FÓLIOUA   - s akrylovým lepiacim pruhomAB - s akrylovým i butylovým lepiacim pruhomAC - s akrylovým lepiacim pruhom a celoplošným akrylovým lepidlom na druhej stranePoznámka : Pracovný postup nájdete v katalóguUvedená cena je za 1 ks.

PRIMER 150

16.20 32.40  s DPH
Univerzálny a jednoducho aplikovateľný podkladový náter na polyuretánovej báze určený na všetky stavebné porézne materiály vrátane dreva, povrchy dilatačných špár a povrchy špár a spojov vystavených zvýšenému pôsobeniu vody. Zvýšenie priľnavosti MS polymérov.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ kvapalný jednuducho aplikovateľný penetračný prostriedok ♦ vhodný pre zvýšenie priľnavosti silikónových a hybridných MS polymérových tmelov na porézne podkladyPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ povrchy dilatačných špár ♦ povrchy špár a spojov vystavených zvýšenej vlhkostiPoznámka :         Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : transparentnýBalenie :              250 ml, 500 mlUvedená cena je za 1 ks.

ROOF Bond GUN

9.56  s DPH
Lepiaca pena na strešné izolácie SOUDAL ROOF BOND je špeciálna hmota určená na profesionálne lepenie strešných tepelne izolačných dosiek pri realizácii plochých aj šikmých striech. Má výbornú priľnavosť na stavebné podklady vrátane strešných pásov s textilným kašírovaním alebo pieskovým posypom.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vysoká priľnavosť k väčšine strešných krytín aj k ostatným stavebným materiálom ♦ vďaka vynikajúcim tepelne izolačným vlastnostiam možno použiť na výplň dutín medzi doskami ♦ zníženie náročnosti práce pri lepení izolácií až o 30 % ♦ znižuje možnosť vzniku trhlín a tým únikov tepla, prenikaniu hluku a zatekaniu vody montážnou špárouPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ efektívne, čisté, úsporné a trvanlivé lepenie strešných izolačných desiek ♦ lepení strešných tepelne-izolačných systémov♦ vyplňovanie dutín medzi jednotlivými prvkami izolácie ♦ tvorba zvukovo izolačnej vrstvyPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      800 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1 ks.

Samolepiaci tesniaci pás

14.58 57.24  s DPH
Jednostranne lepiaci butylový tesniaci pás s flísom z jednej strany.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ v chladnejšom počasí aplikovateľný pomocou teplovzdušnej pištole♦ aplikovateľný na suchý a bezprašný podklad♦ určený pre dilatačný pohyb hliníkového balkónového profilu♦ tesniaca pásky šírky 100mm, hrúbky 1,2mmPRÍKLADY POUŽITIA :♦ samolepiaca páska slúžiaca na suchú montáž balkónového profiluBalenie : 5 m, 20 mUvedená cena je za 1 ks.

SOUDABAND ACRYL T60

3.19 11.50  s DPH
Predstlačená expanzná páska na báze impregnovanej polyuretánovej peny určená na elastické utesnenie špár v stavebníctve a priemysle. Odoláva poveternostným vplyvom, po aplikácii je okamžite funkčná. Na jednej strane je opatrená samolepiacou vrstvou. Vytvára paropriepustný a vodotesný spoj. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ výborné zvukovo a tepelne izolačné schopnosti ♦ vytvára paropriepustný spoj ♦ prispôsobí sa nerovnosti povrchu, absorbuje pohyb špáry ♦ odoláva poveternosti a UV žiareniu PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ vyplňovanie špár v stavebných a iných konštrukciách, prefabrikátoch, murive, betóne apod. ♦ vyplňovanie spojov medzi rámami a stenami, murivom atď. ♦ mimoriadne vhodná pre dažďu a vetru odolné vyplnenie špár v betónových, oceľových a drevených konštrukciách, murive, prefabrikátoch a strešných konštrukciách♦ možno používať pri vnútorných aj vonkajších aplikáciáchPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeUvedená cena je za 1 ks.

SOUDABAND ACRYL T90

4.37 9.18  s DPH
Soudaband Acryl T90 je predstlačená expanzná páska na báze impregnovanej polyuretánovej peny určená na elastické utesnenie špár v stavebníctve a priemysle. Odoláva poveternostným vplyvom, po aplikácii je okamžite funkčná. Na jednej strane je opatrená samolepiacou vrstvou. Vytvára paropriepustný a vodotesný spoj.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ veľmi jednoduché použitie, jednoduchá aplikácia ♦ výborné zvukovo a tepelne izolačné schopnosti ♦ okamžite funkčné, odoláva poveternosti a UV žiareniu ♦ vytvára vodenepriepustný a paropriepustný spoj ♦ nevyžaduje predbežnú ani konečnú úpravu ♦ nezanechává škvrny na hranách špáry ♦ prispôsobí sa nerovnosti povrchu, absorbuje pohyb špáryPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ vyplňovanie špár v stavebných a iných konštrukciách, prefabrikátoch, murive, betóne apod.♦ vyplňovanie spojov medzi rámami a stenami, murivom atď. ♦ veľmi vhodná pre dažďu a vetru odolné vyplnenie špár v betónových, oceľových a drevených konštrukciách, murive, prefabrikátoch a strešných konštrukciách♦ možno používať pri vnútorných aj vonkajších aplikáciáchPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeUvedená cena je za 1 ks.

SOUDABAND BUTYL – FLEECE

13.82  s DPH
Samolepiaca vodotesná a parotesná fólia na báze vysoko priľnavého plastoelastického butylového kaučuku jednostranne pokrytého textíliou. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ parotesné prekrtie konštrukčných špár okolo okien a dverí ♦ vhodný na lepenie balkópnových profilov k podkladu ♦ tesniaci pás šírky 100mm, hrúbky 0,8mmPRÍKLADY POUŽITIA :♦ jednoduché a okamžité použitie (samolepiaci) ♦ odolný voči UV žiareniu ♦ odolný voči plesniam, slabým kyselinám a zásadám ♦ výborná priľnavosť na drevo, kovy, PVC, murivo, skloBalenie : 10 mUvedená cena je za 1 ks.

SOUDAFLEX 40FC

7.24 10.15  s DPH
Pružné lepenie spojov v stavebníctve a strojárenstve, tesnenie a vibračné spoje kovových konštrukcií, špáry priemyselných podláh, u ktorých sa počíta s veľkým zmršťovaním. Pružné spoje pri výrobe kontajnerov a v automobilovom priemysle. Tmel na báze polyuretánu. Výborne priľne k väčšine kovov a plastov. Je veľmi jednoducho použiteľný, po vytvrdnutí pretierateľný a trvale elastický.Vyniká vysokou odolnosťou voči väčšine chemikálií. Vhodný pre dilatačné spoje s pohybom do ±20%.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ lepiaci tmel s vysokým modulom pružnosti ♦ po vytvrdnutí trvale elastický ♦ veľmi dobrá priľnavosť k väčšine materiálov ♦ vynikajúca odolnosť voči väčšine chemikáliíPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ akékoľvek tesnenie a lepenie dilatačných a vibračných spojov v stavebníctve a strojárenstve ♦ tesnenie a lepenie kovových konštrukcií ♦ dilatačné špáry priemyselných podláh ♦ pružné spoje pri výrobe kontajnerov a v automobilovom priemyslePoznámka :         Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : biely, čierny, svetlo šedý, betónovo šedýBalenie :              300 ml, 12 ks - kartón                            600 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

SOUDAGAP

3.78 19.44  s DPH
SOUDAGAP je mrazuvzdorná flexibilná škárovacia malta bez piesku so zníženou nasiakavosťou a zvýšenou odolnosťou proti oderu, určená na vypĺňanie škár od 1 mm do 5 mm medzi keramickými obkladmi, dlažbami, dlažbami a keramickou mozaikou.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ jednozložková suchá lepiaca maltová zmes bez piesku so zníženou nasiakavosťou a zvýšenou odolnosťou proti oderu ♦ slúži na vypĺňanie škár od 1 mm do 5 mm medzi keramickými obkladmi, dlažbami, dlažbami a keramickou mozaikou. ♦ mrazuvzdorná ♦ nie je vhodná pre chemicky agresívne prostredie ( anorganické a organické kyseliny)PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ vypĺňanie škár medzi keramickými obkladmi, dlažbami a keramickou mozaikouPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      2 kg, 90 ks - paleta                    4,5 kg, 48 ks - paleta                    20 kg, 48 ks - paletaUvedená cena je za 1 ks.

SOUDAHOLD

4.16 8.10  s DPH
SOUDAHOLD je jednozložková rýchlo tuhnúca kotviaca malta a zálievková hmota pre exteriér a interiér. Špeciálna cementová hmota s rýchlim vytvrdzovaním a miernou expanziou. Určená na rýchle kotvenie oceľových prvkov do horizontálny a zvislých plôch.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ zmes cementu, triedeného kremičitého piesku a zušľachťujúcich chemických prísad. Neobsahuje ťažké kovy. ♦ vynikajúca priľnavosť k väčšine stavebných podkladov ♦ rýchle tuhnutie a kotvenie♦ použitie v exteriéri aj interiéri ♦ je nehorľaváPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ kotvenie do vodorovných aj zvislých konštrukcií ♦ rýchle opravy, pri ktorých sa vyžaduje rýchle zatuhnutie ako je upevňovanie kovových konštrukcií, zábradlí, vsádzanie hmoždiniek, konzol, trubiek, hákov a kotevných skrutiek do muriva ♦ fixácia potrubia a elektrického vedenia rozvádzačov ♦ uzatvorenie prestupov trubiek, atď. ♦ v hrúbke jednej vrstvy od 2 do 50 mm na vyplnenie dutín v betónových a tehlových podkladoch♦ zaliatie dutín a priestorov v prírodnom kameni ♦ zaliatie kotevných skrutiek a podpier do pokladu a pod. ♦ reprofilácia betónových oceľových konštrukciíPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      2 kg, 4,5 kgUvedená cena je za 1 ks.

SOUDATHERM ROOF 170

87.48  s DPH
Špeciálne jednosložkové lepidlo na báze polyuretánu. Vyvinuté pre veľmi efektivné a trvanlivé lepenie tepelno izolačných materiálov pri realizácii plochých a šikmých striech. Zaisťuje čistú, rýchlu a bezpečnú prácu.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ vytvára spoj trvale odolný voči sániu vetra♦ pružné, neje krehké♦ bez obsahu rozpúšťadiel, nepoškozuje a nenaleptáva polystyrén♦ napeňuje, vyplňuje nerovnosti PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ vetru trvale odolné lepenie všetkých bežných tepelno izolačných materiálov na väčšinu stavebných podkladovPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      5,5 kgUvedená cena je za 1 ks.

SOUDATHERM ROOF 330

241.92  s DPH
Špeciálna jednozložková lepiaca hmota na báze polyuretánu. Vyvinutá pre veľmi efektívne, úsporné a trvanlivé lepenie tepelno-izolačných dosiek na strechách. Zaisťuje rýchlou, bezpečnú a čistú prácu.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ znižuje časovú náročnosť pri lepení až o 30%♦ vysoká výdatnosť až 150m2♦ vynikajúca priľnavosť na betón, pórobetón, drevo, galvanizovanú oceľ, asfaltové pásy s posypom i bez posypu, EPS, XPS, PUR/PIR, laminované sendviče z minerálnej vlny apod.♦ obsahuje nehorľavé výtlačné médium♦ funguje bez použitia elektrickej energie♦ presné dávkovanie bez nežiadúceho odpadu♦ neobsahuje rozpúšťadlá♦ vode odolná♦ odolná voči hnilobe a pliesňam♦ účinne vyrovnáva nerovnosti v podklade PRÍKLADY POUŽITIA :♦ veľmi efektívne, rýchle, úsporné lepenie tepelno izolačných dosiek na báze polystyrénu (EPS,XPS) a PIR a PUR peny pri realizácii zateplení plochých striech♦ vyplňovanie špár mezi jednotlivými izolačnými prvkamiPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      10,4 kgUvedená cena je za 1 ks.

SOUDATHERM ROOF 330 Aplikátor

160.92  s DPH
Špeciálna aplikačná sada pre výrobok SOUDATHERM ROOF 330 obsahujúca aplikačnú pištol, spojovaciu hadicu s ventilom, nádstavec na čistič pu peny. Aplikačná pištol s nastaviteľným mechanizmom pre presné dávkovanie SOUDATHERM ROOF 330.Balenie : dĺžka aplikátora 100 cmUvedená cena je za 1 ks.

SPS ACTIVATOR

17.82  s DPH
Systémový prostriedok na prípravu povrchu nesavých podkladov pred aplikáciou lepidla SPS Power Adhesive.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ kvapalný, jednoducho aplikovateľný prostriedok♦ určený na prípravu povrchu pred aplikáciou lepidla na fasádne obkladové dosky v rámci Soudal Panel Systém♦ vzhľadom k obsahu aktivačných látok, nie je vhodný na použitie ako samostatný čistič PRÍKLADY POUŽITIA :♦ očistenie a aktivácia nesavých povrchov pred lepením♦ na použitie ako čistič, odmasťovač a podkladový náter na neporézne povrchyPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      500 mlUvedená cena je za 1 ks.

SPS CLEANER

15.01  s DPH
Príprava a odmasťovací prostriedok pre čistenie neporézne povrchy, plasty a kovy, a odstránenie nevytvrdeného lepidla SPS. Čistenie neporéznych povrchov pred aplikáciou lepidiel a tesniacich materiálov v systéme SPS.Odstránenie nevytvrdené silikóny, polyuretány a tmely na báze MS Polymer®.PRÍKLADY POUŽITIA :♦ zlepšuje priľnavosť silikónov, polyuretánov a MS Polymer® ♦ veľmi rýchlo schnúciBalenie : 500 mlUvedená cena je za 1 ks.

SPS PRIMER

39.96  s DPH
Príprava poréznych podkladov na lepenie panelov prostredníctvom SPS Power Adhesive. Zabraňuje narušeniu drevených podkladov. Špeciálny základný náter pre opracované drevo a ďalšie porézne podklady.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ Zvyšuje priľnavosť SPS Power Adhesive na všetky porézne podklady ♦ Chráni drevené nosné konštrukcie pred hnilobou ♦ Veľmi jednoducho aplikovateľnýPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      500 mlUvedená cena je za 1 ks.

SPS TAPE

16.20  s DPH
Prvotné prichytenie fasádnych panelov po dobu nevyhnutne nutnú, kým dôjde k vytvrdnutiu tmelu SPS Adhesive. Vytvrdnuté lepidlo SPS Adhesive zaisťuje výslednú prídržnosť panelov. Plochá, penová, obojstranne lepiaca páska s extrémne vysokou lepiacou silou zaisťuje prídržnosť fasádnych panelov po dobu vytvrdnutia tmelu.Balenie : dĺžka 25 mUvedená cena je za 1 ks.

Stavbársky tmel

2.38  s DPH
Butylénový tmel určený na tesnenie špár s malým pohybom (max. 7%). Vhodný pre stavebné špáry medzi murivom a segmenty panelových domov, tesnenie parapetov, tmelenie skleníkov, kanalizačných a odpadových radov. Farebne stály, odolný voči UV žiareniu.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ veľmi jednoducho použiteľný ♦ na povrchu vytvára elastickú a pevnú šupku ♦ pretierateľný po 24 hodinách ♦ veľmi dobrá priľnavosť na väčšinu stavebných materiálov ♦ odolný UV žiareniu a poveternostným vplyvom PRÍKLADY POUŽITIA :♦ stavebné špáry s pohybom do 7%, špárovanie muriva ♦ špárovanie medzi murivom a rámami okien alebo zárubňami dverí ♦ zasklievanie jednoduchých skiel do drevených, betónových alebo kovových rámov ♦ tmelenie spojov kanalizačných a odpadových radov ♦ tesnenie spojov automobilových karosérií a kontajnerovPoznámka :        Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : biely, šedýBalenie :             280 ml, 15 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

SURFACE ACTIVATOR

11.88  s DPH
Surface Activator má využitie ako čistiaci,odmasťovací a podkladový náter (Primer). Čistí a odmasťuje podklady a zlepšuje priľnavosť tmelov na báze silikónov, polyuretánov a MS polymérov na neporézne materiály napr. plasty, nátery a kovy.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ jednoducho aplikovateľný prostriedok ♦ čistič, odmasťovadlo a podkladový náter na neporezne povrchy ♦ vhodný pod silikónové a polyuretánové tmelyPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ príprava plastov, natretých plôch, kovov a ďalších neporéznych materiálov pred tmelením a lepenímPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      500 mlUvedená cena je za 1 ks.

SWS PRIMER Aerosol

13.18  s DPH
Špeciálny rýchleschnúci adhézny nástrek pre zvýšenie priľnavosti samolepiacich pruhov Okenných fólií. Balenie v spreji zaisťuje kvalitnú, ľahkú a rýchlu prácu pri realizácii SOUDAL WINDOW SYSTEM.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ ľahko se aplikuje pomocou nastaviteľnej trysky♦ efektívna, čistá a rýchla práca, presné dávkovanie♦ rýchleschnúci♦ výrazne zvyšuje prídržnosť butylových i iných samolepiacich pások k povrchu♦ vytvára trvale silno lepivý povrchPRÍKLADY POUŽITIA :♦ ošetrenie ostení v mieste aplikácie Okennej fólie♦ penetračný náter s vysoko lepivým povrchem♦ zlepšenie priľnavosti samolepiacich folií na rôzné druhy podkladov, mimo polystyrénuPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      500 mlUvedená cena je za 1 ks.

Tekutá lepenka 2K

25.27 66.20  s DPH
Tekutá lepenka 2K je dvojzložková stierková hmota pre tvorbu hydroizolačných vrstiev. Zabraňuje prenikaniu vody do stavieb a stavebných konštrukcií. Je vhodná pre nátery bežných podkladov ako je betón, omietky, murivo, sadrokartón, železobetónové konštrukcie, apod. Vytvára protiradónovú izoláciu obytných budov. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ trvale pružná, jednoducho aplikovateľná stierková hmota♦ vytvára dokonale súvislú a nepriepustnú vrstvu bez spojov♦ dokonale priľne k podkladu♦ protiradónová izolácia obytných budov, súčiniteľ difúzie radónu: 5,1∙10-10 PRÍKLADY POUŽITIA :♦ hydroizolácie vodorovných a zvislých stavebných konštrukcií ♦ ochrana podzemných aj nadzemných stavebných konštrukcií proti zemnej vlhkosti a stekajúcej    vode♦ hydroizolácia vonkajšieho povrchu pivničných stien, vlhkých priestorov a oporných stien ♦ hydroizolácie pod obklady a dlažby v kúpeľniach, na balkónoch, terasách, izolácia suterénov apod. ♦ vnútorná hydroizolácia bazénov a nádrží na úžitkovú vodu do hĺbky 5m proti pozitívnemu tlaku    vody Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      7 kg ( 33 ks - paleta ), 14 kg ( 24 ks - paleta ), 21 kg ( 12 ks - paleta )Uvedená cena je za 1 ks.

Tesniaca fólia PROFI

Tesniaca membrána použiteľná ako izolácia proti stekajúcej vode. Použiteľná priamo pod obklady a dlažby v exteriéroch a interiéroch.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ použiteľná ako parozábrana alebo izolácia proti vode♦ ľahko pouźiteľná lepením do cementových lepidiel triedy C2TE♦ následne po aplikácii bez poškodenia poveternostnými zmenami(dážď)PRÍKLADY POUŽITIA :♦ izolácie kúpeľní♦ balkónov♦ terás♦ welnes zariadení♦ mimoriadne vhodná na izolácie balkónových konštrukcií s obráteným poradím vrstiev♦ ľahko použiteľná na prekrytie stabilizovaných trhlín v stavebných podkladochBalenie : 30 m dĺžka, šírka 1000 mm - žltáUvedená cena je za 1 ks.

Tesniaci pás CLASSIC

9.99 49.03  s DPH
Izolačný tesniaci pás pre kútové spoje do kúpeľní, sprchových kútov, balkónov a terás.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ aplikovaný lepením do izolačnej vrstvy♦ hydroizolačná vrstva vytvorená z PVC elastoméru♦ pás šírky 120mm s izolačnou vrstvou v strede pásuPRÍKLADY POUŽITIA :♦ vhodný na vodorovné aj zvislé dilataňé spoje♦ použiteľný ako doplnok k hydroizolačným náterovým hmotám♦ vhodný pre interiér aj exteriérBalenie : 10 m, 50 mUvedená cena je za 1 ks.

Tesniaci pás PROFESSIONAL

22.14 106.92  s DPH
Špeciálny tesniaci pás pre riešenie dilatačných a kútových spojov na balkónových konštrukciách. Pružný tesniaci pás určený pre odvedenie kondenzu z hliníkových fasádnych systémov.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ aplikovateľný lepením do hydroizolačných vrstiev♦ hydroizolačná šírka pásu 120 mm♦ extrémne pružný♦ hydroizolačná vrstva z thermoplastic alastoméru potiahnutá obojstranne polypropyléovou tkaninou♦ aplikovateľný lepením PU tmelymi alebo MS polymérmiPRÍKLADY POUŽITIA :♦ vhodný na realizáciu vodorovných dilatačných celkov na terasách a logiách♦ použiteľný ako pružný izolačný doplnok k hydroizolačným náterovým hmotám♦ vhodný pre exteriér♦ vhodný na odvedenie kondenzátu z hliníkových fasádnych systémovBalenie : 10 m, 50 mUvedená cena je za 1 ks.

VAPOURSEAL lepidlo na parozábrany

7.88  s DPH
Špeciálne pružne plastický lepiaci tmel báze akrylových polymérov. Určený na spájanie všetkých typov parotesných zábran, vzduchotesné a parotesné tmelenie spojov Soudal Okenných fólií v rámci Soudal Window Systém.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ vzduchotesný a parotesný ♦ vynikajúca priľnavosť na všetky typy parotesných zábran ♦ vysoká priľnavosť na polyetylén a polypropylén ♦ odoláva pôsobeniu UV žiareniaPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ parotesné a vzduchotesné spoje parozábran ♦ dotmeľovanie spojov a lepenie Soudal Okenných fólií v rámci SWS ♦ vzduchotesné spoje väčšiny stavebných materiálov ♦ tesnenie spojov priľahlých konštrukciíPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      310 ml, 15 ks - kartónUvedená cena je za 1 ks ( á 310 ml ).

Vnútorný roh PROFESSIONAL 140×140 mm

3.51  s DPH
Lisovaný vnútorný roh určený na riešenie vnútorných kútových 90 stupňových detailov. Slúži ako doplnok k tesniacim pásom.Balenie : 1 ksUvedená cena je za 1 ks.