Zobrazených 1–32 z 40 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

DEMA Hliníková americká poštová schránka, čierna

45.99  s DPH
Hliníková americká poštová schránka ponúka mimoriadne krásny retro vzhľad. Nehrdzavejúca konštrukcia odolná voči vplyvom počasia. Je vyrobená z hliníka, aj po mnohých rokoch stále vyzerá ako nová. Ponúka uzatvárací systém a signalizáciu pošty z umelej hmoty. Pripevniť sa dá stojanom (obj. číslo 40751), alebo na drevenú dosku so stĺpikmi, aj pomocou rozperiek na stenu domu (nie sú súčasťou balenia). Predvŕtané očká na pripevnenie. Materiál: hliník Farba: čierna Celkové rozmery (DxŠxV): 48 x 18 x 22,5 cm

DEMA Hliníková americká poštová schránka, strieborná

33.49  s DPH
Hliníková americká poštová schránka ponúka mimoriadne krásny retro vzhľad. Nehrdzavejúca konštrukcia odolná voči vplyvom počasia. Je vyrobená z hliníka, aj po mnohých rokoch stále vyzerá ako nová. Ponúka uzatvárací systém a signalizáciu pošty z umelej hmoty.Materiál: hliník Farba: strieborná Rozmery drevenej dosky na pripevnenie (DxŠ): 32 - 43 x 16 cm Celkové rozmery (DxŠxV): 48 x 18 x 22,5 cm

Kazeta úschovná BookCase červená

19.90  s DPH
Elegantná červená kazeta na uchovanie cenných drobností v domácom prostredí. Ideálne sa hodí medzi vašu zbierku kníh, prípadne na poličku, kde skvelo zapadne. Vaše drobné tajomstvá tak nebudú na očiach, aj vďaka schovanému cylindrickému zámku. Úschovná kazeta je vhodná aj na cestovanie.

Pokladnička Rottner HomeStar Cash 1 čierna

13.49  s DPH
Čierna pokladnička značky Rottner s cylindrickým zámkom disponuje dostatkom priestoru pre mince aj bankovky všetkých hodnôt. Rukoväť s povrchovou úpravou odolá korózií a je možné ju sklopiť, takže nezaberá miesto. Spoľahlivý zámok dodávaný spolu s 2 kľúčmi zabráni neželanému otvoreniu. Pokladničku vám doručíme zabalenú vo fólii.

Postova schranka 310x360x90 B

32.99  s DPH
Oceľová schránka poštová 310 x 360 x 90 mm biela 70104 S kvalitným práškovým lakom a zámkom 2 x kľúč Spojovacie montážne materiál priložený Rozmery a farebné prevedenie v názve výrobku Balenie - papierová krabica Farba: biela 

Poštová schránka medená SD01

59.90  s DPH
Poštová schránka určená pre noviny/časopisy a listy so zámkom.

Schranka 320x240x60 hneda

21.99  s DPH
Poštová schránka je dôležitou súčasťou každého domova.Je určená k vonkajšiemu použitiu, preto je taktiež vyrobená z ocele. Materiál je odolný, vaše listy tak zostanú v bezpečí.Celková hmotnosť schránky je 1,3 kg, jej montáž preto nie je zložitá. Balenie obsahuje montážny materiál a 2 kľúče k jej otvoreniu.

Schránka bezpečnostná na kľúče Key Care čierna

33.60  s DPH
Malá bezpečnostná schránka na kľúč alebo zväzok kľúčov ideálna pre umiestnenie do vonkajších priestorov. Kvalitné spracovanie odolá poveternostným vplyvom. Obsach schránky je chránený 4-miestnym číselným kódom. Ideálna voľba pre každého, kto potrebuje poskytnúť prístup ku kľúčom napr. od domu, bytu, sociálneho zariadenia alebo ako bezpečné miesto pre záložný kľúč.

Schránka poštová eloxovaný hliník 290x205x65mm

22.99  s DPH
litného materiálu, maľované farbou, ktorá je odolná proti UV- žiareniu. Zabezpečená 3-mi kľúčmi.

Schránka poštová Imola biela

23.99  s DPH
Biela poštová schránka z modelovej rady Imola zaujme svojim nadčasovým dizajnom a detailom poštovej obálky na prednej strane. Kvalitné oceľové spracovanie je odolné proti poveternostným podmienkam. Schránku tak môžete použiť nielen vo vnútri bytových domov alebo vnútroblokov ale aj v exteriéri, napr. primontovanú na vonkajšiu stranu brány alebo plotu. Vašu menovku môžete umiestniť na pripravené miesto a 4 kruhové výrezy v spodnej časti vás informujú, či už vaša pošta dorazila. Schránku je možné pripevniť prostredníctvom predpripravených otvorov na zadnej strane.

Schránka poštová Imola nerez

43.99  s DPH
Schránka Rottner Imola z nerezu upúta nadčasovým dizajnom a minimalistickým prevedením. Priestor na menovku je doplnený priehľadnými dierkami, cez ktoré môžete vidieť, či máte novú zásielku alebo list. Tie sa vhadzujú vrchným otvorom a vybrať ich môžete pohodlne otvorením prednej strany schránky. Schránka je určená na pripevnenie na stenu

Schránka poštová Rottner Ashford červená ASHFORD RED LETTERBOX

44.90  s DPH
ROZMERYVáha1.75Vonkajší rozmer (mm)410 x 260 x 90Šírka otvoru mm220Výška otvoru mm35ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálHliníkProduktová sériaAshfordFarbaČervenáVýrobcaRottnerEAN9006072064255Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Predný vhod pre poštu max. A4 Menovka Odolnosť proti poveternostným vplyvom Otvárateľná spodná časť pre výber poštyČervená poštová schránka s výnimočným vzhľadom, ktorý nesie nádych Británie. Jemné dekorácie, ktoré sú vyrazené do kvalitného hliníka dodávajú schránke elegantný britský nádych. Pod vyrazeným dekoratívnym erbom sa nachádza priestor na umiestnenie menovky. Vďaka dvom vyrazeným otvorom v spodnej časti schránky vidíte, či už vaša pošta dorazila alebo nie. Schránku upevníte na stenu alebo fasádu domu pomocou priloženého kotviaceho materiálu.

Schránka poštová Rottner Bolzano Silber 62203 strieborná

49.00  s DPH
ROZMERYVáha3Vonkajší rozmer (mm)400 x 365 x 115Šírka otvoru mm355Výška otvoru mm38ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálOceľProduktová sériaBolzanoFarbaStriebornáVýrobcaRottnerEAN9006071001169Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Horný vhod pre poštu max. A4 Odolnosť proti poveternostným vplyvom MenovkaKlasická poštová schránka ponúka minimalistický dizajn a menovku v spodnej časti. Horný vhodzový otvor je ideálny pre poštu do veľkosti max. A4. Kvalitné spracovanie z pozinkovaného plechu odolá poveternostným vplyvom a hrdzaveniu, aj preto je vhodná do exteriéru. Poštu jednoducho vyberiete pomocou veľkých predných dvierok, ktoré jednoducho odklopíte

Schránka poštová Rottner Como biela

26.00  s DPH
Minimalistický poštová schránka vhodná nielen do exteriéru ale aj do interiéru, napríklad na dvere vášho bytu. To všetko vďaka prítomnosti aj zadného vhodu pre vašu poštu. Všetky zásielky sú chránené cylindrický zámkom s 2 kľúčmi. Kvalitné oceľové spracovanie pomôže pri odolnosti voči poveternostným vplyvom. Poteší menovka v pravom rohu a možnosť skladania do zostáv. 

Schránka poštová Rottner Como hnedá COMO brown

26.00  s DPH
ROZMERYVáha1.3Vonkajší rozmer (mm)320 x 250 x 85Šírka otvoru mm210Výška otvoru mm35ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálOceľProduktová sériaComoFarbaHnedáVýrobcaRottnerEAN9006072053402Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Odolná proti poveternostným vplyvom Predný aj zadný vhod pre poštu Možnosť skladať do zostáv Menovka Kvalitné oceľové prevedeniePozinkovaná poštová schránka ponúka výbornú možnosť ako prijímať poštu nielen v exteriéri ale aj v interiéri. Vďaka prednému ale aj zadnému vhodu je možné poštovú schránku pripevniť aj na dvere bytu, prípadne domu. Klasický cylindrický zámok zabezpečí, že nepovolané osoby sa k vašej pošte nedostanú. V balení nájdete aj priložený materiál pre upevnenie na stenu.

Schránka poštová Rottner COMO INOX nerez

42.99  s DPH
ROZMERYVáha1.3Vonkajší rozmer (mm)320 x 250 x 85Šírka otvoru mm210Výška otvoru mm35ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálNerezProduktová sériaComoFarbaNerezVýrobcaRottnerEAN9006072055666Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Odolná proti poveternostným vplyvom Predný aj zadný vhod pre poštu Možnosť skladať do zostáv MenovkaNerezová poštová schránka ponúka dostatok priestoru pre všetku vašu poštu. Klasický cylindrický zámok s 2 kľúčmi umožňuje jednoduchý prístup k pošte aj vďaka veľkým predným dvierkam. Nespornou výhodou je predný aj zadný vhod pre poštu, to umožňuje schránku umiestniť naozaj variabilne. Vyhotovenie odoláva poveternostným vplyvom aj hrdzi. Na pravej strane nájdete priestor pre vašu menovku. Poštová schránka z modelovej rady Como sa hodí aj do bytových domov, nakoľko ju môžete skladať do zostáv. Pripevníte ju jednoducho pomocou pripravených otvorov na zadnej strane. Materiál potrebný na upevnenie je súčasťou dodávky.

Schránka poštová Rottner Como strieborná COMO SILBER

27.69  s DPH
ROZMERYVáha1.3Vonkajší rozmer (mm)320 x 250 x 85Šírka otvoru mm35Výška otvoru mm210ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálOceľProduktová sériaComoFarbaStriebornáVýrobcaRottnerEAN9006072063067Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Odolná proti poveternostným vplyvom Predný aj zadný vhod pre poštu Možnosť skladať do zostáv Menovka Kvalitné oceľové prevedenieStrieborná poštová schránka z modelovej rady Como si vás získa svojim nadčasovým dizajnom a širokými možnosťami využitia. Disponuje predným a zadným vhodom pre poštu, a tak ju môžete umiestniť aj priamo na dvere a poštu následne vyberať v pohodlí domova a v bezpečí. V hornej časti je vhod chránený krytkou, aby dnu nevnikala voda a nečistoty. Schránka má miesto pre menovku, čo oceníte najmä v prípade bytových domov. Možnosť skladania do zostáv dovoľuje schránku použiť aj pre bytové vnútrobloky, kde je viacero obyvateľov. Zadná strana disponuje pripravenými otvormi pre upevnenie schránky. Materiál na upevnenie je súčasťou dodávky. Poštovú schránku dodávame zabalenú v kartónovej krabici.

Schránka poštová Rottner Corto nerez

55.48  s DPH
ROZMERYVáha2Vonkajší rozmer (mm)435 x 300 x 100Vnútorný objem13.05Šírka otvoru mm268Výška otvoru mm35ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálNerezProduktová sériaCortoFarbaNerezVýrobcaRottnerEAN9006072206068Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Dostatok priestoru pre všetky vaše zásielky Priehľadné okienka a menovka Samostatný priestor pre noviny Vrchný otvor pre zásielky A4 so strieškou Kotviaci materiál pre upevneniu na stenu v baleníPoštová schránka z nerezu zaujme už na prvý pohľad svojim moderným dizajnom a precíznym spracovaním. Kvalitný cylindrický zámok spolu s 2 kľúčmi, menovka a priehľadné okienka, aby ste vždy mali jasný prehľad, či na vás čaká zásielka alebo nie. Do vnútra schránky je možné vhodiť zásielky veľkosti A4. Pre vhodenie pošty slúži vrchná štrbina, ktorá má krytku, aby sa vašim zásielkam nič nestalo. Noviny si nájdu svoje miesto v samostatnej dolnej priehradke. Potrebný materiál pre upevnenie na stenu je súčasťou balenia.

Schránka poštová Rottner Costa Inox nerez Casa Inox

28.10  s DPH
ROZMERYVáha1.2Vonkajší rozmer (mm)325 x 220 x 100Šírka otvoru mm213Výška otvoru mm35ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálNerezProduktová sériaCasaFarbaNerezVýrobcaRottnerEAN9006072109598Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčami Nehrdzavejúca oceľ odolná proti poveternostným podmienkam Horný otvor pre vhod pošty veľkosti A4 Otvor pre vhod pošty chránený strieškou MenovkaKlasický tvar poštovej schránky vyrobený z nehrdzavejúcej ocele doplnený o tri malé okienka, ktoré ukážu, či už vaša pošta dorazila. Horný otvor pre vhadzovanie pošty je široký pre poštu do veľkosti A4. Zároveň je krytý strieškou, ktorá zabráni neželanému vnikaniu vody a nešistôt do schránky. Samozrejmosťou je menovka spolu s priloženým upevňovacím materiálom, aby ste si mohli schránku hneď po obdržaní primontovať na stenu.

Schránka poštová Rottner Depot 4 striebornočierna DEPOT 4 SILVER/BLACK

111.99  s DPH
ROZMERYVáha5Vnútorný rozmer (mm)270 x 380 x 60Vonkajší rozmer (mm)600 x 385 x 140Vnútorný objem6.15Šírka otvoru mm330Výška otvoru mm20ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálOceľProduktová sériaDepotFarbaFarebnéVýrobcaRottnerEAN9006072206815Hlavné výhody: 4 samostatné priečinky Cylindrický zámok s 2 kľúčmi pre každý priečinok Kvalitná oceľ hrúbky 0,8 mm Samostatné menovky Predný otvor pre poštuPredstavujeme poštovú schránku so zaujímavým úzkym dizajnom, ktorá je vhodná pre bytové domy alebo polyfunkčné objekty. V jednej schránke sú celkovo 4 priečinky so samostatnými menovkami a cylindrickým zámkom na kľúč. Jej dizajn pomôže ušetriť množstvo miesta, pričom jednotlivé priečinky sa otvárajú smerom nahor. Tento typ poštovej schránky môžete ľubovoľne rozširovať pridaním ďalších rovnakých schránok. Potrebný materiál na upevnenie na stenu je súčasťou balenia.

Schránka poštová Rottner Harrow čierna

65.49  s DPH
ROZMERYVáha2.6Vonkajší rozmer (mm)445 x 320 x 105Šírka otvoru mm300Výška otvoru mm35ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálOceľProduktová sériaHarrowFarbaČierna siváVýrobcaRottnerEAN9006072084611Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Predný vhod pre poštu Bez menovky Kvalitné oceľové vyhotovenieČierna poštová schránka z modelovej rady Harrow ponúka čisté línie a naozaj moderný vzhľad. Oblá predná čast v sebe ukrývy predný vhod a aj dvierka pre výber pošty. Prístup k doručenej pošte je naozaj jednoduchý. Pred neželaním vniknutím do schránky chráni klasický cylindrický zámok. Schránka nemá menovku, aby jej čisté línie ostali zachované a neporučené. Na zadnej strane sú pripravené otvory na upevnenie. Materiál na upevnenie je súčasťou dodávky.

Schránka poštová Rottner Hochhaus II nerez 18703 BRIEFKASTEN

57.90  s DPH
ROZMERYVáha2.8Vonkajší rozmer (mm)315 x 360 x 115Šírka otvoru mm320Výška otvoru mm37ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálOceľProduktová sériaHochhaus IIFarbaStriebornáVýrobcaRottnerEAN9006072043328Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Predný vhod na poštu Menovka Veľké predné dvierka na výber pošty Možnosť skladať do zostávStrieborná poštová schránka Hochhaus II ponúka skvelú možnosť, ako bezpečne dostávať každodennú poštu. Predné dvierka sa zatvárajú pomocou cylindrického zámku s 2 kľúčmi. Predný vhod je zakrytý krytkou aby sa zabránilo vnikaniu dažďovej vody a iných nečistôt. Pod vhodovým otvorom sa nachádza miesto pre vašu menovku. Predné dvierka je možné dostatočne otvoriť pre pohodlný výber pošty. Poštová schránka je vhodnou voľbou aj pre bytové domy a vnútrobloky, nakoľko je možné ju skladať do zostáv. Zadná strana disponuje predpripravenými otvormi na upevnenie. Materiál na upevnenie je súčasťou dodávky.

Schránka poštová Rottner Imola hnedá IMOLA.brown

23.99  s DPH
ROZMERYVáha1.4Vonkajší rozmer (mm)240 x 320 x 60Šírka otvoru mm295Výška otvoru mm20ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálOceľProduktová sériaImolaFarbaHnedáVýrobcaRottnerEAN9006072053426Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Odolnosť voči korózii a poveternostným vplyvom Klasický dizajn s menovkou Zásielky sa vhadzujú predným vhodom a vyberajú spredu Schránku je možné skladať do zostávHnedá poštová schránka z modelovej rady Imola ponúka priestor pre klasickú poštu a poštové zásielky. Doručená pošta je zabezpečená klasickým cylindrickým zámkom, ktorý je dodávaný spolu s 2 kľúčmi. Oceľové prevedenie je odolné proti poveternostným vplyvom a korózii. Na spodnej strane sú 4 otvory cez ktoré môžete vidieť, či už vaša pošta dorazila. Poštová schránka má aj miesto na menovku. Obrovskou výhodou je možnosť skladania do zostáv, čo robí z poštovej schránky Imola skvelú alternatívu aj pre bytové domy. Na zadnej strane sú pripravené otvory na pripevnenie na stenu. Materiál na upevnenie je súčasťou dodávky.

Schránka poštová Rottner Kensington strieborná

83.90  s DPH
ROZMERY:Váha3Vonkajší rozmer (mm)370 x 370 x 105Šírka otvoru mm300Výška otvoru mm30ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálNerezProduktová sériaKensingtonFarbaNerezVýrobcaRottnerEAN9006072084598Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Odolnosť proti poveternostným vplyvom Horný vhod na poštu Menovka Samostatná časť na noviny Kvalitné oceľové vyhotovenieHranatá poštová schránka z modelovej rodiny Kensington ponúka nezvyčajný dizajn a množstvo vynikajúcich doplnkov. Na doručenú poštu dohliadne klasický cylindrický zámok s 2 kľúčmi. Kvalitné prevedenie ponúka odolnosť proti poveternostným vplyvom a korózii. Poštár vám doručenú poštu jednoducho vhodí cez horný vhod, ktorý je chránený strieškou. Strieška zabraňuje vnikaniu dažďovej vody alebo iných nečistôt do vnútra schránky. Pod horným vhodom nájdete aj miesto na menovku. Veľkou výhodou poštovej schránky Kensington je samostatný otvor na noviny a dennú tlač. Zadná strana disponuje otvormi na upevnenie schránky. Materiál na upevnenie je súčasťou dodávky.

Schránka poštová Rottner Lago nerez

42.99  s DPH
Poštová schránka Lago s minimalistickým dizajnom je vhodná pre montáž na fasádu domu, plot alebo aj do vnútrobloku. Poštová schránka disponuje cylindrickým zámkom dodávaným spolu s 2 kľúčmi. Pre vhodenie pošty slúži horný vhozový otvor, ktorý je vybavený strieškou. Do vnútra poštovej schránky tak nebude vnikať dažďová voda a iné nečistoty. Na spodnej strane sa nachádza samostatný box na noviny a dennú tlač. Pod horným vhodom sa nachádza priestor na menovku. Predné dvere, ktoré slúžia pre výber pošty majú 3 priehľadné okienka. Ľahko tak vidíte, či už pošta dorazila. Materiál na upevnenie je súčasťou balenia.

Schránka poštová Rottner Lettero nerez Lettero Inox

54.54  s DPH
ROZMERYVáha2.5Vonkajší rozmer (mm)410 x 370 x 100Šírka otvoru mm330Výška otvoru mm40ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálNerezProduktová sériaLetteroFarbaNerezVýrobcaRottnerEAN9006072211208Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Horný vhod pre poštu Samostatný box na noviny MenovkaNerezová poštová schránka Lettero disponuje klasickým cylindrickým zámkom dodávaným s 2 kľúčmi. Pre vhodenie pošty slúži horný vhod, ktorý je chránený krytkou. Do vnútra tak neprenikne dažďová voda a ani iné nečistoty, ktoré by mohli poškodiť uloženú poštu. Na spodnej strane sa nachádza samostatný box, ktorý je určený pre príjem dennej tlače a novín. Na prednej strane sa nachádza miesto na menovku. Zadná strana poštovej schránky má pripravené otvory na upevnenie na stenu, múr alebo fasádu domu. Materiál na ukotvenie je súčasťou balenia.

Schránka poštová Rottner Udine strieborná 50803 UDINE SILBER

43.10  s DPH
ROZMERYVáha1.2Vonkajší rozmer (mm)300 x 215 x 70Šírka otvoru mm175Výška otvoru mm20ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálOceľProduktová sériaUdineFarbaStriebornáVýrobcaRottnerEAN9006071000391Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Kvalitná povrchová úprava s pozinkovaním Odolnosť voči korózii a poveternostným vplyvom Horný vhod pre vhadzovanie zásielok Dizajn vhodný aj do interiéru doplnený menovkouPozinkovaná poštová schránka vhodná ako do exteriéru, tak aj do interiéru a to vďaka vhozovej štvrbine na zadnej strane. Horný vhodzový otvor pre poštu je chránený odklápateľnou strieškou, ktorá zabráni vnikaniu vody a iných nečistôt. Vaša pošta bude chránená klasickým kľúčovým zámkom a schránku si ľahko označíte pomocou menovky, na ktorú je samostatné miesto. Schránka je zabalená v krabici a dodávaná spolu s materiálom na upevnenie o stenu.

Schránka poštová US Mailbox

65.99  s DPH
Vysnívaný americký sen môžete mať o čosi bližšie vďaka kvalitnej hliníkovej schránke na vašu poštu. Typická červená vlajka označuje, kedy je v schránke pošta. Poštová schránka má veľkorysé priestory pre rôzne typy pošty. Výklopné dvere v prednej časti je možné zaistiť proti samovoľnému vyklopeniu. Schránka však nemá klasický cylindrický zámok. K schránke je možnosť dokúpenia stojana. Splňte si americký sen spolu s praktickou schránkou na poštu.

Sejf elektronický nábytkový JUPITER 2 EL antracit

102.99  s DPH
Nábytkový sejf z modelovej rady Jupiter má elektronický zámok s napájaním 4 x 1,5V batériami (nie sú súčasťou balenia). Vo vnútri sejfu nájdu svoje miesto malé cennosti, doklady, hodinky alebo menšie šperky. Sejf je možné ukotviť prostredníctvom pripravených otvorov na spodnej aj zadnej strane.

Sejf nábytkový antracit Rottner Saturn LE 25

99.00  s DPH
Štandardný trezorový zámok s 2 kľúčmi Jednoplášťový sejf s 3 mm korpusom Protipožiarna drážka na dverách Polička vo vnútri Hrúbka plášťa dverí 4 mm Otvory na ukotvenie v zadnej straneNábytkový sejf je ideálnym doplnkom do domácnosti alebo kancelárie. Vaše cennosti, doklady alebo dôležité dokumenty uschováte do priestoru sejfu, ktorý má kvalitné jednoplášťové vyhotovenie s hrúbkou stien 3 mm. V prípade malých požiarov pomôže protipožiarna drážka na dverách, ktorých plášť je hrubý 4 mm. Keďže ide o sejf vhodný na umiestnenie do nábytku, sú v zadnej a v spodnej strane pripravené otvory na upevnenie o zadnú stenu. Sejf jednoducho pripevníte priloženým kotviacim materiálom.

Sejf nábytkový elektronický antracit Rottner Atlantis Mini

92.99  s DPH
Stenový sejf vyrobený z kvalitnej ocele disponuje elektronickým zámkom s maximálne 8-miestnym kódom. Do pamäte sejfu je možné uložiť iba jeden (tzv. uživateľské) kód. Okrem kvalitného zámku má sejf protipožiarnu drážku a možnosť dodatočného ukotvenia o stenu. V prípade poruchy alebo vybitia batérií sú k dispozícii aj 2 núdzové kľúče. Kotviaci materiál je dodávaný spolu so sejfom. Upozorňujeme, že stenový sejf je potrebné zamurovať do betónovej steny, ktorá má okolo sejfu minimálnu hrúbku 10 cm.

Sejf nábytkový JUPITER 1 antracit

49.99  s DPH
Nábytkový sejf z modelovej rady Jupiter má klasický trezorový zámok dodávaný spolu s 2 kľúčmi. Vo vnútri sejfu nájdu svoje miesto malé cennosti, doklady, hodinky alebo menšie šperky. Sejf je možné ukotviť prostredníctvom pripravených otvorov na spodnej aj zadnej strane. Materiál na ukotvenie je súčasťou balenia.