Zobrazených 1–32 z 59 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Ashfor Antik čierna Schránka poštová

45.99  s DPH
Elegantný dizajn poštovej schránky z modelovej rady Ashford si určite zamilujete na prvý pohľad. Motív historického erbu na prednej strane zvýrazní nadčasovosť. Schránka má cylindrický zámok s 2 kľúčmi. V spodnej časti nájdete menovku a 2 priehľadné okienka, ktoré jednoducho ukážu, či už vaša pošta dorazila.

Collect 10 Srinka na kľúče strieborná

16.44  s DPH
Jednoduchý ozdobný vzor na dverách skrinky na kľúče poteší nejedného milovníka interiérového dizajnu. Skrinka sa zatvára pomocou jednoduchého magnetu, ktorý je zapustený v tele skrinky. Rýchly prístup a zároveň prehľadne umiestnené háčiky poslúžia na uschovanie 10 kľúčov. Vaše kľúče od domu, bytu, pivnice, garáže a od iných priestorov tak budú neustále prístupné a prehľadne zoradené.

Dema Hliníková americká poštová schránka strieborná

33.49  s DPH
Hliníková americká poštová schránka ponúka mimoriadne krásny retro vzhľad. Nehrdzavejúca konštrukcia odolná voči vplyvom počasia. Je vyrobená z hliníka, aj po mnohých rokoch stále vyzerá ako nová. Ponúka uzatvárací systém a signalizáciu pošty z umelej hmoty.Materiál: hliník Farba: strieborná Rozmery drevenej dosky na pripevnenie (DxŠ): 32 - 43 x 16 cm Celkové rozmery (DxŠxV): 48 x 18 x 22,5 cm

Imola Schránka poštová biela

23.99  s DPH
Biela poštová schránka z modelovej rady Imola zaujme svojim nadčasovým dizajnom a detailom poštovej obálky na prednej strane. Kvalitné oceľové spracovanie je odolné proti poveternostným podmienkam. Schránku tak môžete použiť nielen vo vnútri bytových domov alebo vnútroblokov ale aj v exteriéri, napr. primontovanú na vonkajšiu stranu brány alebo plotu. Vašu menovku môžete umiestniť na pripravené miesto a 4 kruhové výrezy v spodnej časti vás informujú, či už vaša pošta dorazila. Schránku je možné pripevniť prostredníctvom predpripravených otvorov na zadnej strane.

Imola Schránka poštová nerez

35.99  s DPH
Schránka Rottner Imola z nerezu upúta nadčasovým dizajnom a minimalistickým prevedením. Priestor na menovku je doplnený priehľadnými dierkami, cez ktoré môžete vidieť, či máte novú zásielku alebo list. Tie sa vhadzujú vrchným otvorom a vybrať ich môžete pohodlne otvorením prednej strany schránky. Schránka je určená na pripevnenie na stenu

Jupiter 1 Sejf nábytkový antracit

49.99  s DPH
Nábytkový sejf z modelovej rady Jupiter má klasický trezorový zámok dodávaný spolu s 2 kľúčmi. Vo vnútri sejfu nájdu svoje miesto malé cennosti, doklady, hodinky alebo menšie šperky. Sejf je možné ukotviť prostredníctvom pripravených otvorov na spodnej aj zadnej strane. Materiál na ukotvenie je súčasťou balenia.

Jupiter 2 EL Sejf elektronický nábytkový antracit

55.99  s DPH
Nábytkový sejf z modelovej rady Jupiter má elektronický zámok s napájaním 4 x 1,5V batériami (nie sú súčasťou balenia). Vo vnútri sejfu nájdu svoje miesto malé cennosti, doklady, hodinky alebo menšie šperky. Sejf je možné ukotviť prostredníctvom pripravených otvorov na spodnej aj zadnej strane.

Jupiter 2 Sejf nábytkový antracit

88.99  s DPH
Nábytkový sejf z modelovej rady Jupiter má klasický trezorový zámok dodávaný spolu s 2 kľúčmi. Vo vnútri sejfu nájdu svoje miesto malé cennosti, doklady, hodinky alebo menšie šperky. Sejf je možné ukotviť prostredníctvom pripravených otvorov na spodnej aj zadnej strane. Materiál na ukotvenie je súčasťou balenia.

Jupiter 3 EL antracit Sejf Elektronický Nábytkový

75.99  s DPH
Nábytkový sejf z modelovej rady Jupiter má elektronický zámok s napájaním 4 x 1,5V batériami (nie sú súčasťou balenia). Vo vnútri sejfu nájdu svoje miesto malé cennosti, doklady, hodinky alebo menšie šperky. Sejf je možné ukotviť prostredníctvom pripravených otvorov na spodnej aj zadnej strane.

Jupiter 3 Sejf nábytkový antracit

109.99  s DPH
Nábytkový sejf z modelovej rady Jupiter má klasický trezorový zámok dodávaný spolu s 2 kľúčmi. Vo vnútri sejfu nájdu svoje miesto malé cennosti, doklady, hodinky alebo menšie šperky. Sejf je možné ukotviť prostredníctvom pripravených otvorov na spodnej aj zadnej strane. 

Jupiter 4 Sejf nábytkový antracit

181.99  s DPH
Nábytkový sejf z modelovej rady Jupiter má klasický trezorový zámok dodávaný spolu s 2 kľúčmi. Vo vnútri sejfu nájdu svoje miesto malé cennosti, doklady, hodinky alebo menšie šperky. Sejf je možné ukotviť prostredníctvom pripravených otvorov na spodnej aj zadnej strane. 

Radim 310x360x90 Poštová schránka Biela

32.99  s DPH
Oceľová schránka poštová 310 x 360 x 90 mm biela 70104 S kvalitným práškovým lakom a zámkom 2 x kľúč Spojovacie montážne materiál priložený Rozmery a farebné prevedenie v názve výrobku Balenie - papierová krabica Farba: biela 

Rottner Ashford červená Schránka poštová

44.99  s DPH
ROZMERYVáha1.75Vonkajší rozmer (mm)410 x 260 x 90Šírka otvoru mm220Výška otvoru mm35ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálHliníkProduktová sériaAshfordFarbaČervenáVýrobcaRottnerEAN9006072064255Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Predný vhod pre poštu max. A4 Menovka Odolnosť proti poveternostným vplyvom Otvárateľná spodná časť pre výber poštyČervená poštová schránka s výnimočným vzhľadom, ktorý nesie nádych Británie. Jemné dekorácie, ktoré sú vyrazené do kvalitného hliníka dodávajú schránke elegantný britský nádych. Pod vyrazeným dekoratívnym erbom sa nachádza priestor na umiestnenie menovky. Vďaka dvom vyrazeným otvorom v spodnej časti schránky vidíte, či už vaša pošta dorazila alebo nie. Schránku upevníte na stenu alebo fasádu domu pomocou priloženého kotviaceho materiálu.

Rottner Bolzano Silver 62203 Schránka poštová strieborná

30.99  s DPH
ROZMERYVáha3Vonkajší rozmer (mm)400 x 365 x 115Šírka otvoru mm355Výška otvoru mm38ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálOceľProduktová sériaBolzanoFarbaStriebornáVýrobcaRottnerEAN9006071001169Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Horný vhod pre poštu max. A4 Odolnosť proti poveternostným vplyvom MenovkaKlasická poštová schránka ponúka minimalistický dizajn a menovku v spodnej časti. Horný vhodzový otvor je ideálny pre poštu do veľkosti max. A4. Kvalitné spracovanie z pozinkovaného plechu odolá poveternostným vplyvom a hrdzaveniu, aj preto je vhodná do exteriéru. Poštu jednoducho vyberiete pomocou veľkých predných dvierok, ktoré jednoducho odklopíte

Rottner BookCase Kazeta úschovná červená

19.99  s DPH
Elegantná červená kazeta na uchovanie cenných drobností v domácom prostredí. Ideálne sa hodí medzi vašu zbierku kníh, prípadne na poličku, kde skvelo zapadne. Vaše drobné tajomstvá tak nebudú na očiach, aj vďaka schovanému cylindrickému zámku. Úschovná kazeta je vhodná aj na cestovanie.

Rottner Como hnedá Schránka poštová

21.99  s DPH
ROZMERYVáha1.3Vonkajší rozmer (mm)320 x 250 x 85Šírka otvoru mm210Výška otvoru mm35ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálOceľProduktová sériaComoFarbaHnedáVýrobcaRottnerEAN9006072053402Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Odolná proti poveternostným vplyvom Predný aj zadný vhod pre poštu Možnosť skladať do zostáv Menovka Kvalitné oceľové prevedeniePozinkovaná poštová schránka ponúka výbornú možnosť ako prijímať poštu nielen v exteriéri ale aj v interiéri. Vďaka prednému ale aj zadnému vhodu je možné poštovú schránku pripevniť aj na dvere bytu, prípadne domu. Klasický cylindrický zámok zabezpečí, že nepovolané osoby sa k vašej pošte nedostanú. V balení nájdete aj priložený materiál pre upevnenie na stenu.

Rottner Como Inox Schránka poštová nerez

40.99  s DPH
ROZMERYVáha1.3Vonkajší rozmer (mm)320 x 250 x 85Šírka otvoru mm210Výška otvoru mm35ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálNerezProduktová sériaComoFarbaNerezVýrobcaRottnerEAN9006072055666Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Odolná proti poveternostným vplyvom Predný aj zadný vhod pre poštu Možnosť skladať do zostáv MenovkaNerezová poštová schránka ponúka dostatok priestoru pre všetku vašu poštu. Klasický cylindrický zámok s 2 kľúčmi umožňuje jednoduchý prístup k pošte aj vďaka veľkým predným dvierkam. Nespornou výhodou je predný aj zadný vhod pre poštu, to umožňuje schránku umiestniť naozaj variabilne. Vyhotovenie odoláva poveternostným vplyvom aj hrdzi. Na pravej strane nájdete priestor pre vašu menovku. Poštová schránka z modelovej rady Como sa hodí aj do bytových domov, nakoľko ju môžete skladať do zostáv. Pripevníte ju jednoducho pomocou pripravených otvorov na zadnej strane. Materiál potrebný na upevnenie je súčasťou dodávky.

Rottner Como Schránka poštová biela

26.00  s DPH
Minimalistický poštová schránka vhodná nielen do exteriéru ale aj do interiéru, napríklad na dvere vášho bytu. To všetko vďaka prítomnosti aj zadného vhodu pre vašu poštu. Všetky zásielky sú chránené cylindrický zámkom s 2 kľúčmi. Kvalitné oceľové spracovanie pomôže pri odolnosti voči poveternostným vplyvom. Poteší menovka v pravom rohu a možnosť skladania do zostáv. 

Rottner Como strieborná Schránka poštová

21.99  s DPH
ROZMERYVáha1.3Vonkajší rozmer (mm)320 x 250 x 85Šírka otvoru mm35Výška otvoru mm210ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálOceľProduktová sériaComoFarbaStriebornáVýrobcaRottnerEAN9006072063067Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Odolná proti poveternostným vplyvom Predný aj zadný vhod pre poštu Možnosť skladať do zostáv Menovka Kvalitné oceľové prevedenieStrieborná poštová schránka z modelovej rady Como si vás získa svojim nadčasovým dizajnom a širokými možnosťami využitia. Disponuje predným a zadným vhodom pre poštu, a tak ju môžete umiestniť aj priamo na dvere a poštu následne vyberať v pohodlí domova a v bezpečí. V hornej časti je vhod chránený krytkou, aby dnu nevnikala voda a nečistoty. Schránka má miesto pre menovku, čo oceníte najmä v prípade bytových domov. Možnosť skladania do zostáv dovoľuje schránku použiť aj pre bytové vnútrobloky, kde je viacero obyvateľov. Zadná strana disponuje pripravenými otvormi pre upevnenie schránky. Materiál na upevnenie je súčasťou dodávky. Poštovú schránku dodávame zabalenú v kartónovej krabici.