Zobrazených 1–32 z 45 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Ashfor Antik čierna Schránka poštová

45.99  s DPH
Elegantný dizajn poštovej schránky z modelovej rady Ashford si určite zamilujete na prvý pohľad. Motív historického erbu na prednej strane zvýrazní nadčasovosť. Schránka má cylindrický zámok s 2 kľúčmi. V spodnej časti nájdete menovku a 2 priehľadné okienka, ktoré jednoducho ukážu, či už vaša pošta dorazila.

Collect 10 Srinka na kľúče strieborná

16.44  s DPH
Jednoduchý ozdobný vzor na dverách skrinky na kľúče poteší nejedného milovníka interiérového dizajnu. Skrinka sa zatvára pomocou jednoduchého magnetu, ktorý je zapustený v tele skrinky. Rýchly prístup a zároveň prehľadne umiestnené háčiky poslúžia na uschovanie 10 kľúčov. Vaše kľúče od domu, bytu, pivnice, garáže a od iných priestorov tak budú neustále prístupné a prehľadne zoradené.

Dema Hliníková americká poštová schránka, strieborná

33.49  s DPH
Hliníková americká poštová schránka ponúka mimoriadne krásny retro vzhľad. Nehrdzavejúca konštrukcia odolná voči vplyvom počasia. Je vyrobená z hliníka, aj po mnohých rokoch stále vyzerá ako nová. Ponúka uzatvárací systém a signalizáciu pošty z umelej hmoty.Materiál: hliník Farba: strieborná Rozmery drevenej dosky na pripevnenie (DxŠ): 32 - 43 x 16 cm Celkové rozmery (DxŠxV): 48 x 18 x 22,5 cm

Imola Schránka poštová biela

23.99  s DPH
Biela poštová schránka z modelovej rady Imola zaujme svojim nadčasovým dizajnom a detailom poštovej obálky na prednej strane. Kvalitné oceľové spracovanie je odolné proti poveternostným podmienkam. Schránku tak môžete použiť nielen vo vnútri bytových domov alebo vnútroblokov ale aj v exteriéri, napr. primontovanú na vonkajšiu stranu brány alebo plotu. Vašu menovku môžete umiestniť na pripravené miesto a 4 kruhové výrezy v spodnej časti vás informujú, či už vaša pošta dorazila. Schránku je možné pripevniť prostredníctvom predpripravených otvorov na zadnej strane.

Imola Schránka poštová nerez

35.99  s DPH
Schránka Rottner Imola z nerezu upúta nadčasovým dizajnom a minimalistickým prevedením. Priestor na menovku je doplnený priehľadnými dierkami, cez ktoré môžete vidieť, či máte novú zásielku alebo list. Tie sa vhadzujú vrchným otvorom a vybrať ich môžete pohodlne otvorením prednej strany schránky. Schránka je určená na pripevnenie na stenu

Jupiter 1 EL Sejf elektronický nábytkový antracit

39.99  s DPH
Nábytkový sejf z modelovej rady Jupiter má elektronický zámok s napájaním 4 x 1,5V batériami (nie sú súčasťou balenia). Vo vnútri sejfu nájdu svoje miesto malé cennosti, doklady, hodinky alebo menšie šperky. Sejf je možné ukotviť prostredníctvom pripravených otvorov na spodnej aj zadnej strane. Materiál na ukotvenie je súčasťou balenia.

Jupiter 1 Sejf nábytkový antracit

49.99  s DPH
Nábytkový sejf z modelovej rady Jupiter má klasický trezorový zámok dodávaný spolu s 2 kľúčmi. Vo vnútri sejfu nájdu svoje miesto malé cennosti, doklady, hodinky alebo menšie šperky. Sejf je možné ukotviť prostredníctvom pripravených otvorov na spodnej aj zadnej strane. Materiál na ukotvenie je súčasťou balenia.

Jupiter 2 EL Sejf elektronický nábytkový antracit

55.99  s DPH
Nábytkový sejf z modelovej rady Jupiter má elektronický zámok s napájaním 4 x 1,5V batériami (nie sú súčasťou balenia). Vo vnútri sejfu nájdu svoje miesto malé cennosti, doklady, hodinky alebo menšie šperky. Sejf je možné ukotviť prostredníctvom pripravených otvorov na spodnej aj zadnej strane.

Jupiter 2 Sejf nábytkový antracit

88.99  s DPH
Nábytkový sejf z modelovej rady Jupiter má klasický trezorový zámok dodávaný spolu s 2 kľúčmi. Vo vnútri sejfu nájdu svoje miesto malé cennosti, doklady, hodinky alebo menšie šperky. Sejf je možné ukotviť prostredníctvom pripravených otvorov na spodnej aj zadnej strane. Materiál na ukotvenie je súčasťou balenia.

Jupiter 3 EL antracit Sejf Elektronický Nábytkový

75.99  s DPH
Nábytkový sejf z modelovej rady Jupiter má elektronický zámok s napájaním 4 x 1,5V batériami (nie sú súčasťou balenia). Vo vnútri sejfu nájdu svoje miesto malé cennosti, doklady, hodinky alebo menšie šperky. Sejf je možné ukotviť prostredníctvom pripravených otvorov na spodnej aj zadnej strane.

Jupiter 3 Sejf nábytkový antracit

109.99  s DPH
Nábytkový sejf z modelovej rady Jupiter má klasický trezorový zámok dodávaný spolu s 2 kľúčmi. Vo vnútri sejfu nájdu svoje miesto malé cennosti, doklady, hodinky alebo menšie šperky. Sejf je možné ukotviť prostredníctvom pripravených otvorov na spodnej aj zadnej strane. 

Jupiter 4 Sejf nábytkový antracit

181.99  s DPH
Nábytkový sejf z modelovej rady Jupiter má klasický trezorový zámok dodávaný spolu s 2 kľúčmi. Vo vnútri sejfu nájdu svoje miesto malé cennosti, doklady, hodinky alebo menšie šperky. Sejf je možné ukotviť prostredníctvom pripravených otvorov na spodnej aj zadnej strane. 

Radim 310x360x90 Poštová schránka Biela

32.99  s DPH
Oceľová schránka poštová 310 x 360 x 90 mm biela 70104 S kvalitným práškovým lakom a zámkom 2 x kľúč Spojovacie montážne materiál priložený Rozmery a farebné prevedenie v názve výrobku Balenie - papierová krabica Farba: biela 

Rottner Ashford červená Schránka poštová

44.99  s DPH
ROZMERYVáha1.75Vonkajší rozmer (mm)410 x 260 x 90Šírka otvoru mm220Výška otvoru mm35ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálHliníkProduktová sériaAshfordFarbaČervenáVýrobcaRottnerEAN9006072064255Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Predný vhod pre poštu max. A4 Menovka Odolnosť proti poveternostným vplyvom Otvárateľná spodná časť pre výber poštyČervená poštová schránka s výnimočným vzhľadom, ktorý nesie nádych Británie. Jemné dekorácie, ktoré sú vyrazené do kvalitného hliníka dodávajú schránke elegantný britský nádych. Pod vyrazeným dekoratívnym erbom sa nachádza priestor na umiestnenie menovky. Vďaka dvom vyrazeným otvorom v spodnej časti schránky vidíte, či už vaša pošta dorazila alebo nie. Schránku upevníte na stenu alebo fasádu domu pomocou priloženého kotviaceho materiálu.

Rottner Bolzano Silver 62203 Schránka poštová strieborná

30.99  s DPH
ROZMERYVáha3Vonkajší rozmer (mm)400 x 365 x 115Šírka otvoru mm355Výška otvoru mm38ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálOceľProduktová sériaBolzanoFarbaStriebornáVýrobcaRottnerEAN9006071001169Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Horný vhod pre poštu max. A4 Odolnosť proti poveternostným vplyvom MenovkaKlasická poštová schránka ponúka minimalistický dizajn a menovku v spodnej časti. Horný vhodzový otvor je ideálny pre poštu do veľkosti max. A4. Kvalitné spracovanie z pozinkovaného plechu odolá poveternostným vplyvom a hrdzaveniu, aj preto je vhodná do exteriéru. Poštu jednoducho vyberiete pomocou veľkých predných dvierok, ktoré jednoducho odklopíte

Rottner BookCase Kazeta úschovná červená

19.99  s DPH
Elegantná červená kazeta na uchovanie cenných drobností v domácom prostredí. Ideálne sa hodí medzi vašu zbierku kníh, prípadne na poličku, kde skvelo zapadne. Vaše drobné tajomstvá tak nebudú na očiach, aj vďaka schovanému cylindrickému zámku. Úschovná kazeta je vhodná aj na cestovanie.

Rottner Como hnedá Schránka poštová

21.99  s DPH
ROZMERYVáha1.3Vonkajší rozmer (mm)320 x 250 x 85Šírka otvoru mm210Výška otvoru mm35ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálOceľProduktová sériaComoFarbaHnedáVýrobcaRottnerEAN9006072053402Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Odolná proti poveternostným vplyvom Predný aj zadný vhod pre poštu Možnosť skladať do zostáv Menovka Kvalitné oceľové prevedeniePozinkovaná poštová schránka ponúka výbornú možnosť ako prijímať poštu nielen v exteriéri ale aj v interiéri. Vďaka prednému ale aj zadnému vhodu je možné poštovú schránku pripevniť aj na dvere bytu, prípadne domu. Klasický cylindrický zámok zabezpečí, že nepovolané osoby sa k vašej pošte nedostanú. V balení nájdete aj priložený materiál pre upevnenie na stenu.

Rottner Como Inox Schránka poštová nerez

40.99  s DPH
ROZMERYVáha1.3Vonkajší rozmer (mm)320 x 250 x 85Šírka otvoru mm210Výška otvoru mm35ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálNerezProduktová sériaComoFarbaNerezVýrobcaRottnerEAN9006072055666Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Odolná proti poveternostným vplyvom Predný aj zadný vhod pre poštu Možnosť skladať do zostáv MenovkaNerezová poštová schránka ponúka dostatok priestoru pre všetku vašu poštu. Klasický cylindrický zámok s 2 kľúčmi umožňuje jednoduchý prístup k pošte aj vďaka veľkým predným dvierkam. Nespornou výhodou je predný aj zadný vhod pre poštu, to umožňuje schránku umiestniť naozaj variabilne. Vyhotovenie odoláva poveternostným vplyvom aj hrdzi. Na pravej strane nájdete priestor pre vašu menovku. Poštová schránka z modelovej rady Como sa hodí aj do bytových domov, nakoľko ju môžete skladať do zostáv. Pripevníte ju jednoducho pomocou pripravených otvorov na zadnej strane. Materiál potrebný na upevnenie je súčasťou dodávky.

Rottner Como Schránka poštová biela

26.00  s DPH
Minimalistický poštová schránka vhodná nielen do exteriéru ale aj do interiéru, napríklad na dvere vášho bytu. To všetko vďaka prítomnosti aj zadného vhodu pre vašu poštu. Všetky zásielky sú chránené cylindrický zámkom s 2 kľúčmi. Kvalitné oceľové spracovanie pomôže pri odolnosti voči poveternostným vplyvom. Poteší menovka v pravom rohu a možnosť skladania do zostáv. 

Rottner Como strieborná Schránka poštová

21.99  s DPH
ROZMERYVáha1.3Vonkajší rozmer (mm)320 x 250 x 85Šírka otvoru mm35Výška otvoru mm210ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálOceľProduktová sériaComoFarbaStriebornáVýrobcaRottnerEAN9006072063067Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Odolná proti poveternostným vplyvom Predný aj zadný vhod pre poštu Možnosť skladať do zostáv Menovka Kvalitné oceľové prevedenieStrieborná poštová schránka z modelovej rady Como si vás získa svojim nadčasovým dizajnom a širokými možnosťami využitia. Disponuje predným a zadným vhodom pre poštu, a tak ju môžete umiestniť aj priamo na dvere a poštu následne vyberať v pohodlí domova a v bezpečí. V hornej časti je vhod chránený krytkou, aby dnu nevnikala voda a nečistoty. Schránka má miesto pre menovku, čo oceníte najmä v prípade bytových domov. Možnosť skladania do zostáv dovoľuje schránku použiť aj pre bytové vnútrobloky, kde je viacero obyvateľov. Zadná strana disponuje pripravenými otvormi pre upevnenie schránky. Materiál na upevnenie je súčasťou dodávky. Poštovú schránku dodávame zabalenú v kartónovej krabici.

Rottner Corto nerez Schránka Poštová

43.99  s DPH
ROZMERYVáha2Vonkajší rozmer (mm)435 x 300 x 100Vnútorný objem13.05Šírka otvoru mm268Výška otvoru mm35ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálNerezProduktová sériaCortoFarbaNerezVýrobcaRottnerEAN9006072206068Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Dostatok priestoru pre všetky vaše zásielky Priehľadné okienka a menovka Samostatný priestor pre noviny Vrchný otvor pre zásielky A4 so strieškou Kotviaci materiál pre upevneniu na stenu v baleníPoštová schránka z nerezu zaujme už na prvý pohľad svojim moderným dizajnom a precíznym spracovaním. Kvalitný cylindrický zámok spolu s 2 kľúčmi, menovka a priehľadné okienka, aby ste vždy mali jasný prehľad, či na vás čaká zásielka alebo nie. Do vnútra schránky je možné vhodiť zásielky veľkosti A4. Pre vhodenie pošty slúži vrchná štrbina, ktorá má krytku, aby sa vašim zásielkam nič nestalo. Noviny si nájdu svoje miesto v samostatnej dolnej priehradke. Potrebný materiál pre upevnenie na stenu je súčasťou balenia.

Rottner Costa Inox nerez Schránka poštová

25.99  s DPH
ROZMERYVáha1.2Vonkajší rozmer (mm)325 x 220 x 100Šírka otvoru mm213Výška otvoru mm35ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálNerezProduktová sériaCasaFarbaNerezVýrobcaRottnerEAN9006072109598Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčami Nehrdzavejúca oceľ odolná proti poveternostným podmienkam Horný otvor pre vhod pošty veľkosti A4 Otvor pre vhod pošty chránený strieškou MenovkaKlasický tvar poštovej schránky vyrobený z nehrdzavejúcej ocele doplnený o tri malé okienka, ktoré ukážu, či už vaša pošta dorazila. Horný otvor pre vhadzovanie pošty je široký pre poštu do veľkosti A4. Zároveň je krytý strieškou, ktorá zabráni neželanému vnikaniu vody a nešistôt do schránky. Samozrejmosťou je menovka spolu s priloženým upevňovacím materiálom, aby ste si mohli schránku hneď po obdržaní primontovať na stenu.

Rottner Costa Inox strieborná Schránka poštová

28.99  s DPH
ROZMERYVáha1.6Vonkajší rozmer (mm)305 x 335 x 100Šírka otvoru mm245Výška otvoru mm35ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálNerezProduktová sériaCostaFarbaNerezVýrobcaRottnerEAN9006072109581Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Vrchný vhoz pre poštu do max. A4 Menovka Samostatné miesto pre noviny Veľký otvor pre výber pošty Otvory na zadnej strane schránkyModerná a praktická schránka z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele odolá aj rozličným poveternostným podmienkam. Poštová schránka je vhodná ako do exteriéru, tak aj do interiéru napr. do priestorov bytových domov. V predných dverách sú 3 priehľadné okienka, ktoré vám jednoducho ukážu, či už vaša pošta dorazila. Samozrejmosťou je menovka. Na spodnej strane schránky je praktický tunel, ktorý slúži ako samostatné miesto pre noviny a inú dennú tlač. V balení nájdete aj priložený upevňovací materiál pre pripevnenie schránky na stenu.

Rottner Harrow čierna Schránka Poštová

65.49  s DPH
ROZMERYVáha2.6Vonkajší rozmer (mm)445 x 320 x 105Šírka otvoru mm300Výška otvoru mm35ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálOceľProduktová sériaHarrowFarbaČierna siváVýrobcaRottnerEAN9006072084611Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Predný vhod pre poštu Bez menovky Kvalitné oceľové vyhotovenieČierna poštová schránka z modelovej rady Harrow ponúka čisté línie a naozaj moderný vzhľad. Oblá predná čast v sebe ukrývy predný vhod a aj dvierka pre výber pošty. Prístup k doručenej pošte je naozaj jednoduchý. Pred neželaním vniknutím do schránky chráni klasický cylindrický zámok. Schránka nemá menovku, aby jej čisté línie ostali zachované a neporučené. Na zadnej strane sú pripravené otvory na upevnenie. Materiál na upevnenie je súčasťou dodávky.

Rottner Hochhaus II nerez 18703 Schránka poštová

59.99  s DPH
ROZMERYVáha2.8Vonkajší rozmer (mm)315 x 360 x 115Šírka otvoru mm320Výška otvoru mm37ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálOceľProduktová sériaHochhaus IIFarbaStriebornáVýrobcaRottnerEAN9006072043328Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Predný vhod na poštu Menovka Veľké predné dvierka na výber pošty Možnosť skladať do zostávStrieborná poštová schránka Hochhaus II ponúka skvelú možnosť, ako bezpečne dostávať každodennú poštu. Predné dvierka sa zatvárajú pomocou cylindrického zámku s 2 kľúčmi. Predný vhod je zakrytý krytkou aby sa zabránilo vnikaniu dažďovej vody a iných nečistôt. Pod vhodovým otvorom sa nachádza miesto pre vašu menovku. Predné dvierka je možné dostatočne otvoriť pre pohodlný výber pošty. Poštová schránka je vhodnou voľbou aj pre bytové domy a vnútrobloky, nakoľko je možné ju skladať do zostáv. Zadná strana disponuje predpripravenými otvormi na upevnenie. Materiál na upevnenie je súčasťou dodávky.

Rottner Home Case 2 nábytkový sejf sivý

40.99  s DPH
Hlavné výhody: Cylindrický zámok Polička vo vnútri Dvere hrúbky 4 mm Korpus hrúbky 1 mm Pozinkovaný materiál Otvory na ukotvenie na spodnej a zadnej straneSejf z modelovej triedy Home Case disponuje cylindrickým zámkom dodávaným spolu s 2 kľúčmi. Sejf ma praktické rozmery a je vhodný na priame zabudovanie do skrine, nočného stolíka alebo pracovného stolíka. Dvere hrúbky 4 mm je možné otvoriť do uhla 90°. Sejf Home Case 2 je vhodný na uloženie peňaženky, osobných vecí, dokladov alebo kľúčov. Vo vnútri sa nachádza polička. Sejf je vyrobený z kvalitného pozinkovaného materiálu a má pripravené otvory na spodnej a zadnej strane. Materiál na upevnenie je súčasťou balenia.

Rottner HomeStar 2 Pokladnička strieborná

17.99  s DPH
Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Vhodná pre mince aj bankovky Kvalitný oceľový plech a zapustená rukoväťStrieborná pokladnička značky Rottner ponúka kvalitné spracovanie pre všetky nominálne hodnoty bankoviek a mincí. Kľúčový zámok ponúka možnosť zabezpečiť pokladničku pred neželaným otvorením. Vďaka poniklovanej rukoväti pokladničku jednoducho prenesiete a zároveň po prenesení šikovne sklopíte. Pokladničku doručíme zabalenú vo fólii.

Rottner HomeStar Cash 1 Pokladnička čierna

13.49  s DPH
Čierna pokladnička značky Rottner s cylindrickým zámkom disponuje dostatkom priestoru pre mince aj bankovky všetkých hodnôt. Rukoväť s povrchovou úpravou odolá korózií a je možné ju sklopiť, takže nezaberá miesto. Spoľahlivý zámok dodávaný spolu s 2 kľúčmi zabráni neželanému otvoreniu. Pokladničku vám doručíme zabalenú vo fólii.

Rottner Imola Schránka poštová hnedá

20.49  s DPH
ROZMERYVáha1.4Vonkajší rozmer (mm)240 x 320 x 60Šírka otvoru mm295Výška otvoru mm20ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálOceľProduktová sériaImolaFarbaHnedáVýrobcaRottnerEAN9006072053426Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Odolnosť voči korózii a poveternostným vplyvom Klasický dizajn s menovkou Zásielky sa vhadzujú predným vhodom a vyberajú spredu Schránku je možné skladať do zostávHnedá poštová schránka z modelovej rady Imola ponúka priestor pre klasickú poštu a poštové zásielky. Doručená pošta je zabezpečená klasickým cylindrickým zámkom, ktorý je dodávaný spolu s 2 kľúčmi. Oceľové prevedenie je odolné proti poveternostným vplyvom a korózii. Na spodnej strane sú 4 otvory cez ktoré môžete vidieť, či už vaša pošta dorazila. Poštová schránka má aj miesto na menovku. Obrovskou výhodou je možnosť skladania do zostáv, čo robí z poštovej schránky Imola skvelú alternatívu aj pre bytové domy. Na zadnej strane sú pripravené otvory na pripevnenie na stenu. Materiál na upevnenie je súčasťou dodávky.

Rottner Imola Schránka poštová strieborná

19.99  s DPH
Klasická poštová schránka s predným vhadzovaním zásielok skvele doplní fasádu rodinného domu, vchod do bytovky alebo recepciu vašej spoločnosti. Veľkú prednú stenu je možné otvoriť doboku a získať tak maximálny možný prístup k zásielkam. Menovka zabezpečí, že každý poštár alebo kuriér bude vedieť, ktorá schránka je tá vaša.

Rottner Kensington strieborná Schránka Poštová

57.99  s DPH
ROZMERY:Váha3Vonkajší rozmer (mm)370 x 370 x 105Šírka otvoru mm300Výška otvoru mm30ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálNerezProduktová sériaKensingtonFarbaNerezVýrobcaRottnerEAN9006072084598Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Odolnosť proti poveternostným vplyvom Horný vhod na poštu Menovka Samostatná časť na noviny Kvalitné oceľové vyhotovenieHranatá poštová schránka z modelovej rodiny Kensington ponúka nezvyčajný dizajn a množstvo vynikajúcich doplnkov. Na doručenú poštu dohliadne klasický cylindrický zámok s 2 kľúčmi. Kvalitné prevedenie ponúka odolnosť proti poveternostným vplyvom a korózii. Poštár vám doručenú poštu jednoducho vhodí cez horný vhod, ktorý je chránený strieškou. Strieška zabraňuje vnikaniu dažďovej vody alebo iných nečistôt do vnútra schránky. Pod horným vhodom nájdete aj miesto na menovku. Veľkou výhodou poštovej schránky Kensington je samostatný otvor na noviny a dennú tlač. Zadná strana disponuje otvormi na upevnenie schránky. Materiál na upevnenie je súčasťou dodávky.

Rottner Key Care Schránka bezpečnostná na kľúče čierna

33.60  s DPH
Malá bezpečnostná schránka na kľúč alebo zväzok kľúčov ideálna pre umiestnenie do vonkajších priestorov. Kvalitné spracovanie odolá poveternostným vplyvom. Obsach schránky je chránený 4-miestnym číselným kódom. Ideálna voľba pre každého, kto potrebuje poskytnúť prístup ku kľúčom napr. od domu, bytu, sociálneho zariadenia alebo ako bezpečné miesto pre záložný kľúč.