Zobrazených 1–32 z 33 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

DEMA Hliníková americká poštová schránka, čierna

45.99  s DPH
Hliníková americká poštová schránka ponúka mimoriadne krásny retro vzhľad. Nehrdzavejúca konštrukcia odolná voči vplyvom počasia. Je vyrobená z hliníka, aj po mnohých rokoch stále vyzerá ako nová. Ponúka uzatvárací systém a signalizáciu pošty z umelej hmoty. Pripevniť sa dá stojanom (obj. číslo 40751), alebo na drevenú dosku so stĺpikmi, aj pomocou rozperiek na stenu domu (nie sú súčasťou balenia). Predvŕtané očká na pripevnenie. Materiál: hliník Farba: čierna Celkové rozmery (DxŠxV): 48 x 18 x 22,5 cm

DEMA Hliníková americká poštová schránka, strieborná

33.49  s DPH
Hliníková americká poštová schránka ponúka mimoriadne krásny retro vzhľad. Nehrdzavejúca konštrukcia odolná voči vplyvom počasia. Je vyrobená z hliníka, aj po mnohých rokoch stále vyzerá ako nová. Ponúka uzatvárací systém a signalizáciu pošty z umelej hmoty.Materiál: hliník Farba: strieborná Rozmery drevenej dosky na pripevnenie (DxŠ): 32 - 43 x 16 cm Celkové rozmery (DxŠxV): 48 x 18 x 22,5 cm

HOME CASE 2

44.90  s DPH
Hlavné výhody: Cylindrický zámok Polička vo vnútri Dvere hrúbky 4 mm Korpus hrúbky 1 mm Pozinkovaný materiál Otvory na ukotvenie na spodnej a zadnej straneSejf z modelovej triedy Home Case disponuje cylindrickým zámkom dodávaným spolu s 2 kľúčmi. Sejf ma praktické rozmery a je vhodný na priame zabudovanie do skrine, nočného stolíka alebo pracovného stolíka. Dvere hrúbky 4 mm je možné otvoriť do uhla 90°. Sejf Home Case 2 je vhodný na uloženie peňaženky, osobných vecí, dokladov alebo kľúčov. Vo vnútri sa nachádza polička. Sejf je vyrobený z kvalitného pozinkovaného materiálu a má pripravené otvory na spodnej a zadnej strane. Materiál na upevnenie je súčasťou balenia.

Pokladnička Rottner Traun 2 modrá

15.49  s DPH
Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Vyrobená z kvalitného oceľového plechu Plastová priehradka na bankovky Plastové priehradky na mince Poniklovaná rukoväťĎalší z úspešných modelov pokladničky z modelovej rady Traun. Šikovná a malá pokladnička ponúka vymedzený priestor pre bankovky a mince. Pre bankovky je vyhradená jedna plastová priehradka a pre mince sú to dve menšie plastové priehradky. Samozrejme, bankovky môžete uložiť aj pod plastové priehradky. Pomocou rukoväte, ktorá je zapustená v tele môžete pokladničku jednoducho preniesť na požadované miesto. Pokladničku vám zašleme zabalenú vo fólii a v kartónovom obale.

Schránka Alu antique silver 410x255x90mm

27.99  s DPH
Poštová schránka hliníková, antique silver, 410x255x90 mm

Schránka poštová Rottner Ashford červená ASHFORD RED LETTERBOX

44.90  s DPH
ROZMERYVáha1.75Vonkajší rozmer (mm)410 x 260 x 90Šírka otvoru mm220Výška otvoru mm35ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálHliníkProduktová sériaAshfordFarbaČervenáVýrobcaRottnerEAN9006072064255Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Predný vhod pre poštu max. A4 Menovka Odolnosť proti poveternostným vplyvom Otvárateľná spodná časť pre výber poštyČervená poštová schránka s výnimočným vzhľadom, ktorý nesie nádych Británie. Jemné dekorácie, ktoré sú vyrazené do kvalitného hliníka dodávajú schránke elegantný britský nádych. Pod vyrazeným dekoratívnym erbom sa nachádza priestor na umiestnenie menovky. Vďaka dvom vyrazeným otvorom v spodnej časti schránky vidíte, či už vaša pošta dorazila alebo nie. Schránku upevníte na stenu alebo fasádu domu pomocou priloženého kotviaceho materiálu.

Schránka poštová Rottner Bolzano Silber 62203 strieborná

49.00  s DPH
ROZMERYVáha3Vonkajší rozmer (mm)400 x 365 x 115Šírka otvoru mm355Výška otvoru mm38ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálOceľProduktová sériaBolzanoFarbaStriebornáVýrobcaRottnerEAN9006071001169Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Horný vhod pre poštu max. A4 Odolnosť proti poveternostným vplyvom MenovkaKlasická poštová schránka ponúka minimalistický dizajn a menovku v spodnej časti. Horný vhodzový otvor je ideálny pre poštu do veľkosti max. A4. Kvalitné spracovanie z pozinkovaného plechu odolá poveternostným vplyvom a hrdzaveniu, aj preto je vhodná do exteriéru. Poštu jednoducho vyberiete pomocou veľkých predných dvierok, ktoré jednoducho odklopíte

Schránka poštová Rottner Como hnedá COMO brown

28.99  s DPH
ROZMERYVáha1.3Vonkajší rozmer (mm)320 x 250 x 85Šírka otvoru mm210Výška otvoru mm35ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálOceľProduktová sériaComoFarbaHnedáVýrobcaRottnerEAN9006072053402Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Odolná proti poveternostným vplyvom Predný aj zadný vhod pre poštu Možnosť skladať do zostáv Menovka Kvalitné oceľové prevedeniePozinkovaná poštová schránka ponúka výbornú možnosť ako prijímať poštu nielen v exteriéri ale aj v interiéri. Vďaka prednému ale aj zadnému vhodu je možné poštovú schránku pripevniť aj na dvere bytu, prípadne domu. Klasický cylindrický zámok zabezpečí, že nepovolané osoby sa k vašej pošte nedostanú. V balení nájdete aj priložený materiál pre upevnenie na stenu.

Schránka poštová Rottner COMO INOX nerez

36.99  s DPH
ROZMERYVáha1.3Vonkajší rozmer (mm)320 x 250 x 85Šírka otvoru mm210Výška otvoru mm35ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálNerezProduktová sériaComoFarbaNerezVýrobcaRottnerEAN9006072055666Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Odolná proti poveternostným vplyvom Predný aj zadný vhod pre poštu Možnosť skladať do zostáv MenovkaNerezová poštová schránka ponúka dostatok priestoru pre všetku vašu poštu. Klasický cylindrický zámok s 2 kľúčmi umožňuje jednoduchý prístup k pošte aj vďaka veľkým predným dvierkam. Nespornou výhodou je predný aj zadný vhod pre poštu, to umožňuje schránku umiestniť naozaj variabilne. Vyhotovenie odoláva poveternostným vplyvom aj hrdzi. Na pravej strane nájdete priestor pre vašu menovku. Poštová schránka z modelovej rady Como sa hodí aj do bytových domov, nakoľko ju môžete skladať do zostáv. Pripevníte ju jednoducho pomocou pripravených otvorov na zadnej strane. Materiál potrebný na upevnenie je súčasťou dodávky.

Schránka poštová Rottner Como strieborná COMO SILBER

26.90  s DPH
ROZMERYVáha1.3Vonkajší rozmer (mm)320 x 250 x 85Šírka otvoru mm35Výška otvoru mm210ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálOceľProduktová sériaComoFarbaStriebornáVýrobcaRottnerEAN9006072063067Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Odolná proti poveternostným vplyvom Predný aj zadný vhod pre poštu Možnosť skladať do zostáv Menovka Kvalitné oceľové prevedenieStrieborná poštová schránka z modelovej rady Como si vás získa svojim nadčasovým dizajnom a širokými možnosťami využitia. Disponuje predným a zadným vhodom pre poštu, a tak ju môžete umiestniť aj priamo na dvere a poštu následne vyberať v pohodlí domova a v bezpečí. V hornej časti je vhod chránený krytkou, aby dnu nevnikala voda a nečistoty. Schránka má miesto pre menovku, čo oceníte najmä v prípade bytových domov. Možnosť skladania do zostáv dovoľuje schránku použiť aj pre bytové vnútrobloky, kde je viacero obyvateľov. Zadná strana disponuje pripravenými otvormi pre upevnenie schránky. Materiál na upevnenie je súčasťou dodávky. Poštovú schránku dodávame zabalenú v kartónovej krabici.

Schránka poštová Rottner Corto nerez

56.90  s DPH
ROZMERYVáha2Vonkajší rozmer (mm)435 x 300 x 100Vnútorný objem13.05Šírka otvoru mm268Výška otvoru mm35ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálNerezProduktová sériaCortoFarbaNerezVýrobcaRottnerEAN9006072206068Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Dostatok priestoru pre všetky vaše zásielky Priehľadné okienka a menovka Samostatný priestor pre noviny Vrchný otvor pre zásielky A4 so strieškou Kotviaci materiál pre upevneniu na stenu v baleníPoštová schránka z nerezu zaujme už na prvý pohľad svojim moderným dizajnom a precíznym spracovaním. Kvalitný cylindrický zámok spolu s 2 kľúčmi, menovka a priehľadné okienka, aby ste vždy mali jasný prehľad, či na vás čaká zásielka alebo nie. Do vnútra schránky je možné vhodiť zásielky veľkosti A4. Pre vhodenie pošty slúži vrchná štrbina, ktorá má krytku, aby sa vašim zásielkam nič nestalo. Noviny si nájdu svoje miesto v samostatnej dolnej priehradke. Potrebný materiál pre upevnenie na stenu je súčasťou balenia.

Schránka poštová Rottner Costa Inox nerez Casa Inox

29.90  s DPH
ROZMERYVáha1.2Vonkajší rozmer (mm)325 x 220 x 100Šírka otvoru mm213Výška otvoru mm35ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálNerezProduktová sériaCasaFarbaNerezVýrobcaRottnerEAN9006072109598Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčami Nehrdzavejúca oceľ odolná proti poveternostným podmienkam Horný otvor pre vhod pošty veľkosti A4 Otvor pre vhod pošty chránený strieškou MenovkaKlasický tvar poštovej schránky vyrobený z nehrdzavejúcej ocele doplnený o tri malé okienka, ktoré ukážu, či už vaša pošta dorazila. Horný otvor pre vhadzovanie pošty je široký pre poštu do veľkosti A4. Zároveň je krytý strieškou, ktorá zabráni neželanému vnikaniu vody a nešistôt do schránky. Samozrejmosťou je menovka spolu s priloženým upevňovacím materiálom, aby ste si mohli schránku hneď po obdržaní primontovať na stenu.

Schránka poštová Rottner Costa Inox strieborná Costa Inox

38.99  s DPH
ROZMERYVáha1.6Vonkajší rozmer (mm)305 x 335 x 100Šírka otvoru mm245Výška otvoru mm35ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálNerezProduktová sériaCostaFarbaNerezVýrobcaRottnerEAN9006072109581Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Vrchný vhoz pre poštu do max. A4 Menovka Samostatné miesto pre noviny Veľký otvor pre výber pošty Otvory na zadnej strane schránkyModerná a praktická schránka z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele odolá aj rozličným poveternostným podmienkam. Poštová schránka je vhodná ako do exteriéru, tak aj do interiéru napr. do priestorov bytových domov. V predných dverách sú 3 priehľadné okienka, ktoré vám jednoducho ukážu, či už vaša pošta dorazila. Samozrejmosťou je menovka. Na spodnej strane schránky je praktický tunel, ktorý slúži ako samostatné miesto pre noviny a inú dennú tlač. V balení nájdete aj priložený upevňovací materiál pre pripevnenie schránky na stenu.

Schránka poštová Rottner Depot 4 striebornočierna DEPOT 4 SILVER/BLACK

109.00  s DPH
ROZMERYVáha5Vnútorný rozmer (mm)270 x 380 x 60Vonkajší rozmer (mm)600 x 385 x 140Vnútorný objem6.15Šírka otvoru mm330Výška otvoru mm20ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálOceľProduktová sériaDepotFarbaFarebnéVýrobcaRottnerEAN9006072206815Hlavné výhody: 4 samostatné priečinky Cylindrický zámok s 2 kľúčmi pre každý priečinok Kvalitná oceľ hrúbky 0,8 mm Samostatné menovky Predný otvor pre poštuPredstavujeme poštovú schránku so zaujímavým úzkym dizajnom, ktorá je vhodná pre bytové domy alebo polyfunkčné objekty. V jednej schránke sú celkovo 4 priečinky so samostatnými menovkami a cylindrickým zámkom na kľúč. Jej dizajn pomôže ušetriť množstvo miesta, pričom jednotlivé priečinky sa otvárajú smerom nahor. Tento typ poštovej schránky môžete ľubovoľne rozširovať pridaním ďalších rovnakých schránok. Potrebný materiál na upevnenie na stenu je súčasťou balenia.

Schránka poštová Rottner Harrow čierna

58.90  s DPH
ROZMERYVáha2.6Vonkajší rozmer (mm)445 x 320 x 105Šírka otvoru mm300Výška otvoru mm35ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálOceľProduktová sériaHarrowFarbaČierna siváVýrobcaRottnerEAN9006072084611Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Predný vhod pre poštu Bez menovky Kvalitné oceľové vyhotovenieČierna poštová schránka z modelovej rady Harrow ponúka čisté línie a naozaj moderný vzhľad. Oblá predná čast v sebe ukrývy predný vhod a aj dvierka pre výber pošty. Prístup k doručenej pošte je naozaj jednoduchý. Pred neželaním vniknutím do schránky chráni klasický cylindrický zámok. Schránka nemá menovku, aby jej čisté línie ostali zachované a neporučené. Na zadnej strane sú pripravené otvory na upevnenie. Materiál na upevnenie je súčasťou dodávky.

Schránka poštová Rottner Hochhaus II nerez 18703 BRIEFKASTEN

57.90  s DPH
ROZMERYVáha2.8Vonkajší rozmer (mm)315 x 360 x 115Šírka otvoru mm320Výška otvoru mm37ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálOceľProduktová sériaHochhaus IIFarbaStriebornáVýrobcaRottnerEAN9006072043328Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Predný vhod na poštu Menovka Veľké predné dvierka na výber pošty Možnosť skladať do zostávStrieborná poštová schránka Hochhaus II ponúka skvelú možnosť, ako bezpečne dostávať každodennú poštu. Predné dvierka sa zatvárajú pomocou cylindrického zámku s 2 kľúčmi. Predný vhod je zakrytý krytkou aby sa zabránilo vnikaniu dažďovej vody a iných nečistôt. Pod vhodovým otvorom sa nachádza miesto pre vašu menovku. Predné dvierka je možné dostatočne otvoriť pre pohodlný výber pošty. Poštová schránka je vhodnou voľbou aj pre bytové domy a vnútrobloky, nakoľko je možné ju skladať do zostáv. Zadná strana disponuje predpripravenými otvormi na upevnenie. Materiál na upevnenie je súčasťou dodávky.

Schránka poštová Rottner Kensington čierna KENSINGTON SCHWARZ

63.90  s DPH
ROZMERYVáha3Vonkajší rozmer (mm)370 x 370 x 105Šírka otvoru mm300Výška otvoru mm30ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálOceľProduktová sériaKensingtonFarbaČiernaVýrobcaRottnerEAN9006072084574Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Odolnosť proti poveternostným vplyvom Horný vhod na poštu Menovka Samostatná časť na noviny Kvalitné oceľové vyhotovenieČierna poštová schránka z modelovej rady Kensington ponúka odolnosť proti poveternostným vplyvom. Zároveň krytka, ktorá chráni horný vhod pred vodou a nečistotami chráni aj kľúčovú dierku. Klasický cylindrický zámok tak je skrytý a nenarúša jednoduchý dizajn poštovej schránky. V hornej časti sa nachádza menovka. Dvierka umožňujú pohodlný prístup k doručenej pošte a zásielkam. Pod poštovou schránkou je samostatná časť na noviny a dennú tlač. Schránku upevníte na fasádu domu, stenu, múr alebo plot pomocou priloženého materiálu na upevnenie.

Schránka poštová Rottner Kensington strieborná

83.90  s DPH
ROZMERY:Váha3Vonkajší rozmer (mm)370 x 370 x 105Šírka otvoru mm300Výška otvoru mm30ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálNerezProduktová sériaKensingtonFarbaNerezVýrobcaRottnerEAN9006072084598Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Odolnosť proti poveternostným vplyvom Horný vhod na poštu Menovka Samostatná časť na noviny Kvalitné oceľové vyhotovenieHranatá poštová schránka z modelovej rodiny Kensington ponúka nezvyčajný dizajn a množstvo vynikajúcich doplnkov. Na doručenú poštu dohliadne klasický cylindrický zámok s 2 kľúčmi. Kvalitné prevedenie ponúka odolnosť proti poveternostným vplyvom a korózii. Poštár vám doručenú poštu jednoducho vhodí cez horný vhod, ktorý je chránený strieškou. Strieška zabraňuje vnikaniu dažďovej vody alebo iných nečistôt do vnútra schránky. Pod horným vhodom nájdete aj miesto na menovku. Veľkou výhodou poštovej schránky Kensington je samostatný otvor na noviny a dennú tlač. Zadná strana disponuje otvormi na upevnenie schránky. Materiál na upevnenie je súčasťou dodávky.

Schránka poštová Rottner Lago nerez

37.90  s DPH
Poštová schránka Lago s minimalistickým dizajnom je vhodná pre montáž na fasádu domu, plot alebo aj do vnútrobloku. Poštová schránka disponuje cylindrickým zámkom dodávaným spolu s 2 kľúčmi. Pre vhodenie pošty slúži horný vhozový otvor, ktorý je vybavený strieškou. Do vnútra poštovej schránky tak nebude vnikať dažďová voda a iné nečistoty. Na spodnej strane sa nachádza samostatný box na noviny a dennú tlač. Pod horným vhodom sa nachádza priestor na menovku. Predné dvere, ktoré slúžia pre výber pošty majú 3 priehľadné okienka. Ľahko tak vidíte, či už pošta dorazila. Materiál na upevnenie je súčasťou balenia.

Schránka poštová Rottner Lettero nerez Lettero Inox

55.90  s DPH
ROZMERYVáha2.5Vonkajší rozmer (mm)410 x 370 x 100Šírka otvoru mm330Výška otvoru mm40ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálNerezProduktová sériaLetteroFarbaNerezVýrobcaRottnerEAN9006072211208Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Horný vhod pre poštu Samostatný box na noviny MenovkaNerezová poštová schránka Lettero disponuje klasickým cylindrickým zámkom dodávaným s 2 kľúčmi. Pre vhodenie pošty slúži horný vhod, ktorý je chránený krytkou. Do vnútra tak neprenikne dažďová voda a ani iné nečistoty, ktoré by mohli poškodiť uloženú poštu. Na spodnej strane sa nachádza samostatný box, ktorý je určený pre príjem dennej tlače a novín. Na prednej strane sa nachádza miesto na menovku. Zadná strana poštovej schránky má pripravené otvory na upevnenie na stenu, múr alebo fasádu domu. Materiál na ukotvenie je súčasťou balenia.

Schránka poštová Rottner Teramo hnedá

33.99  s DPH
ROZMERY: Váha:1.7Vonkajší rozmer (mm)320 x 360 x 80Šírka otvoru mm320Výška otvoru mm35ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálOceľProduktová sériaTeramoFarbaHnedáVýrobcaRottnerEAN9006072056564Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Predný aj zadný vhod pre poštu Menovka Možnosť skladať do zostávHnedá poštová schránka z modelovej rodiny Teramo ponúka osvedčený dizajn v kvalitnom prevedení. Horný aj zadný vhod pre poštu umožňuje niekoľko možností, ako a kam schránku umiestniť. Poštová schránka sa tak hodí do domu alebo aj do bytu alebo bytového komplexu. Výhodou je možnosť skladania schránky do zostáv. Stáva sa tak jasnou voľbou pri zariaďovaní vnútrobloku. Zároveň je na schránke miesto pre menovku. Poštár sa tak viac nemôže pomýliť. Veľké predné dvierka umožňujú poštu pohodlne vybrať a následne schránku opäť uzamknúť kľúčom.

Sejf nábytkový antracit Rottner Saturn LE 25

99.00  s DPH
Štandardný trezorový zámok s 2 kľúčmi Jednoplášťový sejf s 3 mm korpusom Protipožiarna drážka na dverách Polička vo vnútri Hrúbka plášťa dverí 4 mm Otvory na ukotvenie v zadnej straneNábytkový sejf je ideálnym doplnkom do domácnosti alebo kancelárie. Vaše cennosti, doklady alebo dôležité dokumenty uschováte do priestoru sejfu, ktorý má kvalitné jednoplášťové vyhotovenie s hrúbkou stien 3 mm. V prípade malých požiarov pomôže protipožiarna drážka na dverách, ktorých plášť je hrubý 4 mm. Keďže ide o sejf vhodný na umiestnenie do nábytku, sú v zadnej a v spodnej strane pripravené otvory na upevnenie o zadnú stenu. Sejf jednoducho pripevníte priloženým kotviacim materiálom.