Zobrazených 1–32 z 39 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Box na noviny Rottner Pescara čierno-šedá 54008 ZEITUNGSROLLE

21.90  s DPH
ROZMERYVáha0.9Vonkajší rozmer (mm)142 x 402 x 85Šírka otvoru mm400Výška otvoru mm140MateriálOceľProduktová sériaPescaraFarbaČierna siváVýrobcaRottnerEAN9006071000421Hlavné výhody: Ideálny na noviny a dennú tlač Odolnosť proti poveternostným vplyvom Samolepky s označením Kvalitný pozinkovaný plechAntracitový box na noviny a dennú tlač sa montuje samostatne, bez potreby dokupovania poštovej schránky. Vyhotovenie boxu výborne odoláva proti poveternostným vplyvom a zabraňuje hrdzaveniu. Jednoduchý dizajn sa hodí na akúkoľvek fasádu domu alebo plot, či múr. Naviac, spolu s boxom obdržíte aj samolepky s označením v niekoľkých jazykoch. Poštár tak bude presne vedieť, na čo box slúži. Materiál na upevnenie je súčasťou dodávky.

DEMA Americká poštová schránka, biela

26.49  s DPH
Pripevniť sa dá stojanom (obj. číslo 40751), alebo na drevenú dosku so stĺpikmi, aj pomocou rozperiek na stenu domu (nie sú súčasťou dodávky). Predvŕtané očká na pripevnenie. Technické údaje: Materiál: oceľ Farbe: biela Rozmery drevenej dosky na pripevnenie (D x Š): 32-43 x 16 cm Celkové rozmery (D x Š x V): 48 x 18 x 22,5 cm

DEMA Hliníková americká poštová schránka, čierna

33.49  s DPH
Hliníková americká poštová schránka ponúka mimoriadne krásny retro vzhľad. Nehrdzavejúca konštrukcia odolná voči vplyvom počasia. Je vyrobená z hliníka, aj po mnohých rokoch stále vyzerá ako nová. Ponúka uzatvárací systém a signalizáciu pošty z umelej hmoty. Pripevniť sa dá stojanom (obj. číslo 40751), alebo na drevenú dosku so stĺpikmi, aj pomocou rozperiek na stenu domu (nie sú súčasťou balenia). Predvŕtané očká na pripevnenie. Materiál: hliník Farba: čierna Celkové rozmery (DxŠxV): 48 x 18 x 22,5 cm

DEMA Hliníková americká poštová schránka, strieborná

33.49  s DPH
Hliníková americká poštová schránka ponúka mimoriadne krásny retro vzhľad. Nehrdzavejúca konštrukcia odolná voči vplyvom počasia. Je vyrobená z hliníka, aj po mnohých rokoch stále vyzerá ako nová. Ponúka uzatvárací systém a signalizáciu pošty z umelej hmoty.Materiál: hliník Farba: strieborná Rozmery drevenej dosky na pripevnenie (DxŠ): 32 - 43 x 16 cm Celkové rozmery (DxŠxV): 48 x 18 x 22,5 cm

HOME CASE 2

44.90  s DPH
Hlavné výhody: Cylindrický zámok Polička vo vnútri Dvere hrúbky 4 mm Korpus hrúbky 1 mm Pozinkovaný materiál Otvory na ukotvenie na spodnej a zadnej straneSejf z modelovej triedy Home Case disponuje cylindrickým zámkom dodávaným spolu s 2 kľúčmi. Sejf ma praktické rozmery a je vhodný na priame zabudovanie do skrine, nočného stolíka alebo pracovného stolíka. Dvere hrúbky 4 mm je možné otvoriť do uhla 90°. Sejf Home Case 2 je vhodný na uloženie peňaženky, osobných vecí, dokladov alebo kľúčov. Vo vnútri sa nachádza polička. Sejf je vyrobený z kvalitného pozinkovaného materiálu a má pripravené otvory na spodnej a zadnej strane. Materiál na upevnenie je súčasťou balenia.

Pokladnička Rottner HomeStar 2 strieborná

13.90  s DPH
Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Vhodná pre mince aj bankovky Kvalitný oceľový plech a zapustená rukoväťStrieborná pokladnička značky Rottner ponúka kvalitné spracovanie pre všetky nominálne hodnoty bankoviek a mincí. Kľúčový zámok ponúka možnosť zabezpečiť pokladničku pred neželaným otvorením. Vďaka poniklovanej rukoväti pokladničku jednoducho prenesiete a zároveň po prenesení šikovne sklopíte. Pokladničku doručíme zabalenú vo fólii.

Pokladnička Rottner HomeStar Cash 4 strieborná

22.49  s DPH
Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčami Vhodná pre mince aj bankovky Kvalitný oceľový plech a zapustená rukov䝊tandardná oceľová pokladnička v striebornom vyhotovení ponúka priestor pre uchovanie menšieho obnosu euromincí a eurobankoviek. Pozinkovaná rukoväť nehrdzavie a poslúži na rýchly prenos pokladničky. Zároveň po prenose je možné rukoväť sklopiť tak, aby zbytočne nezavadzala. Vnútri pokladničky sa skrývajú plastové priehradky. Menšie v strede poslúžia na uschovanie a roztriedenie euromincí a dve po bokoch pre eurobankovky. Pokladničku dodávame zabalenú vo fólii.

Pokladnička Rottner HomeStar Cash3 čierna

17.49  s DPH
Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčami Vhodná pre mince aj bankovky Kvalitný oceľový plech a zapustená rukoväťVäčšia spomedzi pokladničiek série HomeStar Cash ponúka štedrý priestor pre všetky vaše bankovky a mince. Plastové priehradky pomôžu s organizáciou a zlepšia prehľad o obsahu pokladničky. Pozinkovaná rúčka pre lepší prenos sa dá zároveň sklopiť, aby nebránila v pohodlnom používaní. Pokladničku dodávame zabalenú vo fólii.

Pokladnička Rottner Traun 2 modrá

15.49  s DPH
Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Vyrobená z kvalitného oceľového plechu Plastová priehradka na bankovky Plastové priehradky na mince Poniklovaná rukoväťĎalší z úspešných modelov pokladničky z modelovej rady Traun. Šikovná a malá pokladnička ponúka vymedzený priestor pre bankovky a mince. Pre bankovky je vyhradená jedna plastová priehradka a pre mince sú to dve menšie plastové priehradky. Samozrejme, bankovky môžete uložiť aj pod plastové priehradky. Pomocou rukoväte, ktorá je zapustená v tele môžete pokladničku jednoducho preniesť na požadované miesto. Pokladničku vám zašleme zabalenú vo fólii a v kartónovom obale.

Schránka Alu antique silver 410x255x90mm

27.99  s DPH
Poštová schránka hliníková, antique silver, 410x255x90 mm

Schránka Nestor 450x370x100mm hnedá

35.99  s DPH
Poštová schránka Nestor hnedá 37x10x44cm, hmotnosť: 2,1kg

Schránka poštová Rottner Ashford červená ASHFORD RED LETTERBOX

39.99  s DPH
ROZMERYVáha1.75Vonkajší rozmer (mm)410 x 260 x 90Šírka otvoru mm220Výška otvoru mm35ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálHliníkProduktová sériaAshfordFarbaČervenáVýrobcaRottnerEAN9006072064255Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Predný vhod pre poštu max. A4 Menovka Odolnosť proti poveternostným vplyvom Otvárateľná spodná časť pre výber poštyČervená poštová schránka s výnimočným vzhľadom, ktorý nesie nádych Británie. Jemné dekorácie, ktoré sú vyrazené do kvalitného hliníka dodávajú schránke elegantný britský nádych. Pod vyrazeným dekoratívnym erbom sa nachádza priestor na umiestnenie menovky. Vďaka dvom vyrazeným otvorom v spodnej časti schránky vidíte, či už vaša pošta dorazila alebo nie. Schránku upevníte na stenu alebo fasádu domu pomocou priloženého kotviaceho materiálu.

Schránka poštová Rottner Ashford čierna

40.90  s DPH
ROZMERYVáha1.75Vonkajší rozmer (mm)410 x 260 x 90Šírka otvoru mm220Výška otvoru mm35ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálHliníkProduktová sériaAshfordFarbaČiernaVýrobcaRottnerEAN9006072064248Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Predný vhod na poštu rozmerov max. A4 Menovka Odolnosť proti poveternostným vplyvomČierna poštová schránka s dizajnom evokujúcim historické časy sa skvele hodí všetkým milovníkom staršieho dizajnu. V prednej časti je vylisovaný historický erb spolu s množstvom okrasných dekorácií po celej schránke. Poštu vám poštár vhodí cez predný vhod a vy si ju jednoducho a pohodlne vyberiete cez veľké spodné dvierka. Tie sa zamykajú klasickým cylindrickým zámkom. Na zadnej strane sú pripravené otvory pre jednoduché a rýchle upevnenie. Materiál na upevnenie je súčasťou dodávky.

Schránka poštová Rottner Bolzano Silber 62203 strieborná

43.90  s DPH
ROZMERYVáha3Vonkajší rozmer (mm)400 x 365 x 115Šírka otvoru mm355Výška otvoru mm38ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálOceľProduktová sériaBolzanoFarbaStriebornáVýrobcaRottnerEAN9006071001169Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Horný vhod pre poštu max. A4 Odolnosť proti poveternostným vplyvom MenovkaKlasická poštová schránka ponúka minimalistický dizajn a menovku v spodnej časti. Horný vhodzový otvor je ideálny pre poštu do veľkosti max. A4. Kvalitné spracovanie z pozinkovaného plechu odolá poveternostným vplyvom a hrdzaveniu, aj preto je vhodná do exteriéru. Poštu jednoducho vyberiete pomocou veľkých predných dvierok, ktoré jednoducho odklopíte

Schránka poštová Rottner Como hnedá COMO brown

23.99  s DPH
ROZMERYVáha1.3Vonkajší rozmer (mm)320 x 250 x 85Šírka otvoru mm210Výška otvoru mm35ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálOceľProduktová sériaComoFarbaHnedáVýrobcaRottnerEAN9006072053402Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Odolná proti poveternostným vplyvom Predný aj zadný vhod pre poštu Možnosť skladať do zostáv Menovka Kvalitné oceľové prevedeniePozinkovaná poštová schránka ponúka výbornú možnosť ako prijímať poštu nielen v exteriéri ale aj v interiéri. Vďaka prednému ale aj zadnému vhodu je možné poštovú schránku pripevniť aj na dvere bytu, prípadne domu. Klasický cylindrický zámok zabezpečí, že nepovolané osoby sa k vašej pošte nedostanú. V balení nájdete aj priložený materiál pre upevnenie na stenu.

Schránka poštová Rottner COMO INOX nerez

36.99  s DPH
ROZMERYVáha1.3Vonkajší rozmer (mm)320 x 250 x 85Šírka otvoru mm210Výška otvoru mm35ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálNerezProduktová sériaComoFarbaNerezVýrobcaRottnerEAN9006072055666Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Odolná proti poveternostným vplyvom Predný aj zadný vhod pre poštu Možnosť skladať do zostáv MenovkaNerezová poštová schránka ponúka dostatok priestoru pre všetku vašu poštu. Klasický cylindrický zámok s 2 kľúčmi umožňuje jednoduchý prístup k pošte aj vďaka veľkým predným dvierkam. Nespornou výhodou je predný aj zadný vhod pre poštu, to umožňuje schránku umiestniť naozaj variabilne. Vyhotovenie odoláva poveternostným vplyvom aj hrdzi. Na pravej strane nájdete priestor pre vašu menovku. Poštová schránka z modelovej rady Como sa hodí aj do bytových domov, nakoľko ju môžete skladať do zostáv. Pripevníte ju jednoducho pomocou pripravených otvorov na zadnej strane. Materiál potrebný na upevnenie je súčasťou dodávky.

Schránka poštová Rottner Costa Inox strieborná Costa Inox

38.99  s DPH
ROZMERYVáha1.6Vonkajší rozmer (mm)305 x 335 x 100Šírka otvoru mm245Výška otvoru mm35ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálNerezProduktová sériaCostaFarbaNerezVýrobcaRottnerEAN9006072109581Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Vrchný vhoz pre poštu do max. A4 Menovka Samostatné miesto pre noviny Veľký otvor pre výber pošty Otvory na zadnej strane schránkyModerná a praktická schránka z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele odolá aj rozličným poveternostným podmienkam. Poštová schránka je vhodná ako do exteriéru, tak aj do interiéru napr. do priestorov bytových domov. V predných dverách sú 3 priehľadné okienka, ktoré vám jednoducho ukážu, či už vaša pošta dorazila. Samozrejmosťou je menovka. Na spodnej strane schránky je praktický tunel, ktorý slúži ako samostatné miesto pre noviny a inú dennú tlač. V balení nájdete aj priložený upevňovací materiál pre pripevnenie schránky na stenu.

Schránka poštová Rottner Depot 4 striebornočierna DEPOT 4 SILVER/BLACK

93.90  s DPH
ROZMERYVáha5Vnútorný rozmer (mm)270 x 380 x 60Vonkajší rozmer (mm)600 x 385 x 140Vnútorný objem6.15Šírka otvoru mm330Výška otvoru mm20ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálOceľProduktová sériaDepotFarbaFarebnéVýrobcaRottnerEAN9006072206815Hlavné výhody: 4 samostatné priečinky Cylindrický zámok s 2 kľúčmi pre každý priečinok Kvalitná oceľ hrúbky 0,8 mm Samostatné menovky Predný otvor pre poštuPredstavujeme poštovú schránku so zaujímavým úzkym dizajnom, ktorá je vhodná pre bytové domy alebo polyfunkčné objekty. V jednej schránke sú celkovo 4 priečinky so samostatnými menovkami a cylindrickým zámkom na kľúč. Jej dizajn pomôže ušetriť množstvo miesta, pričom jednotlivé priečinky sa otvárajú smerom nahor. Tento typ poštovej schránky môžete ľubovoľne rozširovať pridaním ďalších rovnakých schránok. Potrebný materiál na upevnenie na stenu je súčasťou balenia.

Schránka poštová Rottner Harrow čierna

58.90  s DPH
ROZMERYVáha2.6Vonkajší rozmer (mm)445 x 320 x 105Šírka otvoru mm300Výška otvoru mm35ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálOceľProduktová sériaHarrowFarbaČierna siváVýrobcaRottnerEAN9006072084611Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Predný vhod pre poštu Bez menovky Kvalitné oceľové vyhotovenieČierna poštová schránka z modelovej rady Harrow ponúka čisté línie a naozaj moderný vzhľad. Oblá predná čast v sebe ukrývy predný vhod a aj dvierka pre výber pošty. Prístup k doručenej pošte je naozaj jednoduchý. Pred neželaním vniknutím do schránky chráni klasický cylindrický zámok. Schránka nemá menovku, aby jej čisté línie ostali zachované a neporučené. Na zadnej strane sú pripravené otvory na upevnenie. Materiál na upevnenie je súčasťou dodávky.

Schránka poštová Rottner Hochhaus II nerez 18703 BRIEFKASTEN

57.90  s DPH
ROZMERYVáha2.8Vonkajší rozmer (mm)315 x 360 x 115Šírka otvoru mm320Výška otvoru mm37ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálOceľProduktová sériaHochhaus IIFarbaStriebornáVýrobcaRottnerEAN9006072043328Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Predný vhod na poštu Menovka Veľké predné dvierka na výber pošty Možnosť skladať do zostávStrieborná poštová schránka Hochhaus II ponúka skvelú možnosť, ako bezpečne dostávať každodennú poštu. Predné dvierka sa zatvárajú pomocou cylindrického zámku s 2 kľúčmi. Predný vhod je zakrytý krytkou aby sa zabránilo vnikaniu dažďovej vody a iných nečistôt. Pod vhodovým otvorom sa nachádza miesto pre vašu menovku. Predné dvierka je možné dostatočne otvoriť pre pohodlný výber pošty. Poštová schránka je vhodnou voľbou aj pre bytové domy a vnútrobloky, nakoľko je možné ju skladať do zostáv. Zadná strana disponuje predpripravenými otvormi na upevnenie. Materiál na upevnenie je súčasťou dodávky.

Schránka poštová Rottner Imola hnedá IMOLA.brown

20.99  s DPH
ROZMERYVáha1.4Vonkajší rozmer (mm)240 x 320 x 60Šírka otvoru mm295Výška otvoru mm20ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálOceľProduktová sériaImolaFarbaHnedáVýrobcaRottnerEAN9006072053426Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Odolnosť voči korózii a poveternostným vplyvom Klasický dizajn s menovkou Zásielky sa vhadzujú predným vhodom a vyberajú spredu Schránku je možné skladať do zostávHnedá poštová schránka z modelovej rady Imola ponúka priestor pre klasickú poštu a poštové zásielky. Doručená pošta je zabezpečená klasickým cylindrickým zámkom, ktorý je dodávaný spolu s 2 kľúčmi. Oceľové prevedenie je odolné proti poveternostným vplyvom a korózii. Na spodnej strane sú 4 otvory cez ktoré môžete vidieť, či už vaša pošta dorazila. Poštová schránka má aj miesto na menovku. Obrovskou výhodou je možnosť skladania do zostáv, čo robí z poštovej schránky Imola skvelú alternatívu aj pre bytové domy. Na zadnej strane sú pripravené otvory na pripevnenie na stenu. Materiál na upevnenie je súčasťou dodávky.

Schránka poštová Rottner Jubilee 40 nerezová

64.90  s DPH
ROZMERY:Váha2.3Vonkajší rozmer (mm)420 x 350 x 120Šírka otvoru mm300Výška otvoru mm30ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálNerezProduktová sériaJubileeFarbaNerezVýrobcaRottnerEAN9006072063432Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Horný vhod pre poštu Menovka Samostatná časť pre dennú tlačNerezová poštová schránka z modelovej rady Jubilee ponúka nadčasový dizajn pre všetkých milovníkov klasických schránok na poštu. Horný vhod pre klasické poštové zásielky je chránený strieškou. Plnú schránku jasne uvidíte už zďaleka, nakoľko v dolnej časti sú priehľadné štrbiny, ktoré signalizujú prijatú poštu. Následne poštu vyberiete cez veľké dvierka a opäť zatvoríte cylindrickým zámkom. V pravom hornom rohu sa nachádza miesto pre vašu menovku. Nespornou výhodou je samostatná časť na noviny alebo dennú tlač.

Schránka poštová Rottner Kensington čierna KENSINGTON SCHWARZ

63.90  s DPH
ROZMERYVáha3Vonkajší rozmer (mm)370 x 370 x 105Šírka otvoru mm300Výška otvoru mm30ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálOceľProduktová sériaKensingtonFarbaČiernaVýrobcaRottnerEAN9006072084574Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Odolnosť proti poveternostným vplyvom Horný vhod na poštu Menovka Samostatná časť na noviny Kvalitné oceľové vyhotovenieČierna poštová schránka z modelovej rady Kensington ponúka odolnosť proti poveternostným vplyvom. Zároveň krytka, ktorá chráni horný vhod pred vodou a nečistotami chráni aj kľúčovú dierku. Klasický cylindrický zámok tak je skrytý a nenarúša jednoduchý dizajn poštovej schránky. V hornej časti sa nachádza menovka. Dvierka umožňujú pohodlný prístup k doručenej pošte a zásielkam. Pod poštovou schránkou je samostatná časť na noviny a dennú tlač. Schránku upevníte na fasádu domu, stenu, múr alebo plot pomocou priloženého materiálu na upevnenie.

Schránka poštová Rottner Kensington strieborná

83.90  s DPH
ROZMERY:Váha3Vonkajší rozmer (mm)370 x 370 x 105Šírka otvoru mm300Výška otvoru mm30ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálNerezProduktová sériaKensingtonFarbaNerezVýrobcaRottnerEAN9006072084598Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Odolnosť proti poveternostným vplyvom Horný vhod na poštu Menovka Samostatná časť na noviny Kvalitné oceľové vyhotovenieHranatá poštová schránka z modelovej rodiny Kensington ponúka nezvyčajný dizajn a množstvo vynikajúcich doplnkov. Na doručenú poštu dohliadne klasický cylindrický zámok s 2 kľúčmi. Kvalitné prevedenie ponúka odolnosť proti poveternostným vplyvom a korózii. Poštár vám doručenú poštu jednoducho vhodí cez horný vhod, ktorý je chránený strieškou. Strieška zabraňuje vnikaniu dažďovej vody alebo iných nečistôt do vnútra schránky. Pod horným vhodom nájdete aj miesto na menovku. Veľkou výhodou poštovej schránky Kensington je samostatný otvor na noviny a dennú tlač. Zadná strana disponuje otvormi na upevnenie schránky. Materiál na upevnenie je súčasťou dodávky.

Schránka poštová Rottner Rondello nerez

54.90  s DPH
Rozmery:Váha2.8Vonkajší rozmer (mm)435 x 385 x 140Vnútorný objem23.4Šírka otvoru mm325Výška otvoru mm25ZÁMOKTyp zámkuCylindrický zámokMateriálNerezProduktová sériaRondelloFarbaNerezVýrobcaRottnerEAN9006072098465Hlavné výhody: Cylindrický zámok s 2 kľúčmi Bez menovky Horný vhod pre poštu Samostatná časť na dennú tlačNerezová poštová schránka ponúka jemné línie a oblý dizajn. Horný vhod je chránený strieškou, ktorá zabráni vnikaniu vody a iných nečistôt. Doručenú poštu je možné vyzdvihnúť otvorením predných dvierok a poštu pohodlne vybrať. Veľkou výhodou poštovej schránky je prítomnosť samostatného priestoru na noviny a dennú tlač pod schránkou. Zbytočne tak nemusíte so sebou nosiť kľúče a schránku otvárať. Poštová schránka nemá priestor na menovku. Zadná strana je opatrená otvormi na upevnenie schránky. Materiál na upevnenie je súčasťou dodávky.