Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Hammerite riedidlo 0,25l

7.79  s DPH
Hammerite riedidlo na čistenie nástrojov a k riedeniu náterových hmôt. Je vhodné taktiež na ostraňovanie špiny, mastnosty, soli alebo odlepujúcej sa hrdze na kovovom povrchu. Riedidlo používajte pre rozpúšťadlové náterové hmoty (napr. rada Hammerite, Luxol, Xyladecor a pod.).

Polykar Polyesterové riedidlo na úpravu konzistencie polyesterových striekacích tmelov 0,3l

5.09  s DPH
PolyKar Polyesterove riedidlo 0,3 l je riedidlo určené na úpravu konzistencie dvojzložkových polyesterových striekacích tmelov. Tmel je vhodný aj na čistenie pracovných pomôcok od polyesterových tmelov.

Polykar Polyesterové riedidlo na úpravu konzistencie polyesterových striekacích tmelov 1l

11.79  s DPH
PolyKar Polyesterove riedidlo 1 l je riedidlo určené na úpravu konzistencie dvojzložkových polyesterových striekacích tmelov. Tmel je vhodný aj na čistenie pracovných pomôcok od polyesterových tmelov.

S6005 SK 740g

3.69  s DPH
S6005 740 g je riedidlo určené na riedenie syntetických náterových látok.

ŠK Spektrum vodné sklo 600g/500ml

2.09  s DPH
Vodne sklo 600 g sa používa ako základná prísada na výrobu šamotovej malty do výmuroviek, šamotových pecí, taktiež na opravu a omietanie krbov, penetračné spevnenie nasiakavých silikátových povrchov nevystavovaných vode, izoláciu betónových povrchov bez kontaktu s vodou alebo ako prímes do maltových zmesí proti zamŕzaniu. Je vhodný aj na konzerváciu vajec.

Terpentínový olej 430g /500ml

6.79  s DPH
Terpentínový olej je určený na riedenie olejových umeleckých farieb a tiež na čistenie štetcov, priame riedenie farieb, maliarskych lakov a riedidiel.Terpentínový olej je určený na čistenie, odmasťovanie a riedenie olejov, lazúr a farieb. Oleje riedime terpentínom na 50 % a každým ďalším náterom uberáme na množstve terpentínového oleja v pomere s riedeným olejom. Čím viac terpentínového oleja pridávame do roztoku oleja, tým sa v ňom nachádza menej aktívnej látky a doba schnutia sa predlžuje. Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a pripojené informácie o výrobku.