Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Hammerite riedidlo 0,25l

7.89  s DPH
Hammerite riedidlo na čistenie nástrojov a k riedeniu náterových hmôt. Je vhodné taktiež na ostraňovanie špiny, mastnosty, soli alebo odlepujúcej sa hrdze na kovovom povrchu. Riedidlo používajte pre rozpúšťadlové náterové hmoty (napr. rada Hammerite, Luxol, Xyladecor a pod.).

Isopropanol 99,5% Izopropylalkohol IPA 5l

24.49  s DPH
Rozpúšťadlo pre oleje, alkalcidy, PVC lepidlá a laky. Čistiaci prostriedok pre CD ROM mechaniky, optické zariadenia, zámky a autosklá. Odstraňuje vodu a vlhkosť z elektrických zariadení po povodniach. Je účinný pri odstraňovaní zbytkov po nálepkách. Iné názvy: izopropanol, isopropylakohol, izopropylalkohol, IPA

Lignofix Riedidlo U 6002 0,6l

9.19  s DPH
Lignofix RIEDIDLO U 6002 je systémové riedidlo k výrobku Lignofix POLYURETÁNOVÝ dvojzložkový lak a možno ho použiť na riedenie dvojzložkových polyuretánových náterov, pričom vždy odporúčame konzultovať kompatibilitu s výrobcom náteru. Riedidlo možno použiť aj na čistenie pracovného náradia napr. štetcov použitých k aplikácii dvojzložkového polyuretánového náteru.

P8500 800g riedidlo

4.69  s DPH
P 8500 sa používa na umývanie a vyplachovanie striekacích pištolí a iného náradia znečisteného syntetickými, nitrocelulózovými a olejovými náterovými látkami. Možno použiť tiež na čistenie a odmasťovanie kovových pdkladov. Nepoužívať na riedenie náterových látok.

Polykar Polyesterové riedidlo na úpravu konzistencie polyesterových striekacích tmelov 0,3l

5.09  s DPH
PolyKar Polyesterove riedidlo 0,3 l je riedidlo určené na úpravu konzistencie dvojzložkových polyesterových striekacích tmelov. Tmel je vhodný aj na čistenie pracovných pomôcok od polyesterových tmelov.

Polykar Polyesterové riedidlo na úpravu konzistencie polyesterových striekacích tmelov 1l

11.79  s DPH
PolyKar Polyesterove riedidlo 1 l je riedidlo určené na úpravu konzistencie dvojzložkových polyesterových striekacích tmelov. Tmel je vhodný aj na čistenie pracovných pomôcok od polyesterových tmelov.

Riedidlo pre epoxidy S6300 4kg

39.89  s DPH
Zmes organických rozpúšťadiel (xylén technický (zmes xylénu + etylbenzénu), butan-1-ol, butylacetát a 2-butoxyethan-1-ol) Riedilo je určené na riedenie epoxidových náterových látok (EPOLEX) a na umývanie predmetov používaných pri nanášaní epoxidových náterových látok.  

S6005 SK 740g

3.79  s DPH
S6005 740 g je riedidlo určené na riedenie syntetických náterových látok.

ŠK Spektrum vodné sklo 600g/500ml

2.19  s DPH
Vodne sklo 600 g sa používa ako základná prísada na výrobu šamotovej malty do výmuroviek, šamotových pecí, taktiež na opravu a omietanie krbov, penetračné spevnenie nasiakavých silikátových povrchov nevystavovaných vode, izoláciu betónových povrchov bez kontaktu s vodou alebo ako prímes do maltových zmesí proti zamŕzaniu. Je vhodný aj na konzerváciu vajec.

Terpentínový olej 430g /500ml

7.29  s DPH
Terpentínový olej je určený na riedenie olejových umeleckých farieb a tiež na čistenie štetcov, priame riedenie farieb, maliarskych lakov a riedidiel.Terpentínový olej je určený na čistenie, odmasťovanie a riedenie olejov, lazúr a farieb. Oleje riedime terpentínom na 50 % a každým ďalším náterom uberáme na množstve terpentínového oleja v pomere s riedeným olejom. Čím viac terpentínového oleja pridávame do roztoku oleja, tým sa v ňom nachádza menej aktívnej látky a doba schnutia sa predlžuje. Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a pripojené informácie o výrobku.