Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Montážna pena GUN pištoľová

7.65  s DPH
Mimoriadne kvalitná jednozložková polyuretánová montážna pena s úpravou ventilovej časti na aplikáciu pištoľou. Vďaka použitiu mimoriadne kvalitných surovín a moderných technológií pri výrobe vykazuje Montážna pena SOUDAL vysokú výdatnosť a efektivitu pri aplikácii, objemovú stálosť po vytvrdnutí a dlhodobo plní svoju funkciu bez nebezpečia straty tepelne a zvukovo izolačných vlastností spoja. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vynikajúca priľnavosť na väčšinu materiálov ♦ vynikajúce tepelne a zvukovo izolačné vlastnosti ♦ veľmi dobré vyplňovacie vlastnosti ♦ vynikajúce montážne vlastnosti PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ montáž rámov okien a dverí ♦ vyplňovanie dutín ♦ vyplňovanie otvorov v konštrukciách striech ♦ tepelná izolácia a fixácia trubiek v murive Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :      750 ml Uvedená cena je za 1ks.

Montážna pena GUN pištoľová ZIMNÁ

7.65  s DPH
Vysoko kvalitná jednozložková polyuretánová montážna pena s úpravou ventilovej časti pre aplikáciu pištoľou. Vďaka použitiu vysoko kvalitných surovín a moderných technológií pri výrobe vykazuje Montážna pena SOUDAL vysokú výdatnosť a efektivitu pri aplikácii, objemovú stálosť po vyzretí a dlhodobo plní svoju funkciu bez nebezpečia straty tepelno a zvukovo izolačných vlastností spoja. Zimné prevedenie má rozšírený rozsah aplikačnej teploty od -12°C do +30°C. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vynikajúca priľnavosť k väčšine materiálov (okrem PE, PP a teflónu) ♦ vynikajúce tepelne a akusticky-izolačné vlastnosti ♦ veľmi dobré vyplňovacie vlastnosti ♦ použiteľnosť od -12°C PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ montáž rámov okien a dverí ♦ vyplňovanie otvorov v konštrukciách striech ♦ tvorba zvukovo izolačnej vrstvy ♦ montážne práce v zimnom období Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  750 ml Uvedená cena je za 1ks.

SOUDAFOAM CLICK and FIX Mega

10.60  s DPH
Profesionálna rýchlotuhnúca, nízkoexpanzná pištoľová montážna pena s vysokou výdatnosťou a s unikátnym patentovaným Click & Fix spôsobom upínania. Špeciálna receptúra umožňuje rýchlu a mimoriadne efektívnu montáž okien a dverí, zvýšený obsah a vysokú výdatnosť (až 70L z 1 litra) poskytuje mimoriadne ekonomické využitie. Svojimi výnimočnými vlastnosťami je určená predovšetkým na náročné profesionálne aplikácie. Po vytvrdnutí sa nezmršťuje a má vynikajúce tepelne a zvukovo izolačné vlastnosti (zvukový útlm až 58dB). Pištoľová pena s unikátnym patentovaným Click & Fix spôsobom upínania. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vynikajúca priľnavosť na väčšinu materiálov ♦ výborné tepelné a akustické izolačné vlastnosti ♦ určená na profesionálne využitie ♦ vynikajúca objemová stabilita po vytvrdnutí PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ profesionálna inštalácia okenných a dverových rámov ♦ tmelenie a vyplňovanie otvorov v konštrukcii striech ♦ montáž a tmelenie rámov okien a dverí ♦ zlepšenie tepelne izolačných vlastností chladiacich systémov Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  870 ml Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDAFOAM GUN / CLICK and FIX Low Expansion

11.60  s DPH
Soudafoam Gun Low Expansion CLICK & FIX s hnacím médiom bez CFC je jednozložková rozpínavá polyuretánová pena na jednoduché použitie s úpravou ventilovej časti na aplikačnej pištoli. Pena je úplne neškodná ozónovej vrstve, po aplikácii sa vyznačuje minimálnou rozpínavosťou (menej ako 50 %) a preto je jej použitie veľmi ekonomické. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vynikajúca priľnavosť na väčšinu materiálov ♦ vynikajúca stabilita (nezmršťuje sa, nehrozí neskoršie rozpínanie) ♦ veľmi presná aplikácia pomocou pištoľového systému ♦ veľmi nízka rozpínavosť peny po aplikácii PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ montáž rámov okien a dverí, vrátane obložkových zárubní ♦ vyplňovanie dutín ♦ vyplňovanie otvorov v konštrukciách striech ♦ tvorba zvukovo izolačnej vrstvy Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 750 ml, 12 ks - kartón Uvedená cena je za 1 ks (á 750 ml).

SOUDAFOAM Gun Mega

10.60  s DPH
Profesionálna rýchlotuhnúca, nízkoexpanzná pištoľová montážna pena s vysokou výdatnosťou. Špeciálna receptúra umožňuje rýchlu a mimoriadne efektívnu montáž okien a dverí, zvýšený obsah a vysokú výdatnosť (až 70L z 1 litra) poskytuje mimoriadne ekonomické využitie. Svojimi výnimočnými vlastnosťami je určená predovšetkým na náročné profesionálne aplikácie. Po vytvrdnutí sa nezmršťuje a má vynikajúce tepelne a zvukovo izolačné vlastnosti (zvukový útlm až 58dB). CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vynikajúca priľnavosť na väčšinu materiálov ♦ výborné tepelné a akustické izolačné vlastnosti ♦ určená na profesionálne využitie ♦ vynikajúca objemová stabilita po vytvrdnutí PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ profesionálna inštalácia okenných a dverových rámov ♦ tmelenie a vyplňovanie otvorov v konštrukcii striech ♦ montáž a tmelenie rámov okien a dverí ♦ zlepšenie tepelne izolačných vlastností chladiacich systémov Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  870 ml Uvedená cena je za 1 ks.