Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

FLEXIFOAM GUN / CLICK and FIX

Unikátna polyuretánová pena, vyznačujúca sa až 3x vyššou flexibilitou po vytvrdnutí oproti bežným PU penám, umožňujúca absorbovať pohyb stavebných prvkov spôsobený zmenami teplôt, vlhkosti apod. Vynikajúca stabilita po vytvrdnutí, rýchle tuhnutie, výborná priľnavosť ku všetkým bežným stavebným materiálom.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ nízkoexpanzná ♦ 3x pružnejšia ako bežná montážna pena ♦ je schopná absorbovať veľké vzájomné pohyby stavebných konštrukcií a prvkov ♦ znižuje možnosť vzniku trhlín a tým únikov tepla, prenikaniu hluku a zatekaniu vody osadzovacou špárouPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ montáž rámov okien a dverí s nárokmi na pružnosť spoja ♦ tvorba zvukovo izolačnej vrstvy ♦ montáž a tmelenie rámov okien a dverí ♦ spájanie izolačných materiálov a konštrukcie striechPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      750 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

Montážna pena GUN pištoľová

6.64  s DPH
Mimoriadne kvalitná jednozložková polyuretánová montážna pena s úpravou ventilovej časti na aplikáciu pištoľou. Vďaka použitiu mimoriadne kvalitných surovín a moderných technólogií pri výrobe vykazuje Montážna pena SOUDAL vysokú výdatnosť a efektivitu pri aplikácii, objemovú stálosť po vytvrdnutí a dlhodobo plní svoju funkciu bez nebezpečia straty tepelne a zvukovo izolačných vlastností spoja.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ vynikajúca priľnavosť na väčšinu materiálov♦ vynikajúce tepelne a zvukovo izolačné vlastnosti♦ veľmi dobré vyplňovacie vlastnosti♦ vynikajúce montážne vlastnostiPRÍKLADY POUŽITIA :♦ montáž rámov okien a dverí♦ vyplňovanie dutín♦ vyplňovanie otvorov v konštrukciách striech♦ tepelná izolácia a fixácia trubiek v murivePoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      750 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

Montážna pena GUN pištoľová ZIMNÁ

6.64  s DPH
Vysoko kvalitná jednozložková polyuretánová montážna pena s úpravou ventilovej časti pre aplikáciu pištoľou. Vďaka použitiu vysoko kvalitných surovín a moderných technológií pri výrobe vykazuje Montážna pena SOUDAL vysokú výdatnosť a efektivitu pri aplikácii, objemovú stálosť po vyzretí a dlhodobo plní svoju funkciu bez nebezpečia straty tepelno a zvukovo izolačných vlastností spoja. Zimné prevedenie má rozšírený rozsah aplikačnej teploty od -12°C do +30°C.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vynikajúca priľnavosť k väčšine materiálov (okrem PE, PP a teflónu) ♦ vynikajúce tepelne a akusticky-izolačné vlastnosti ♦ veľmi dobré vyplňovacie vlastnosti ♦ použiteľnosť od -12°CPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ montáž rámov okien a dverí ♦ vyplňovanie otvorov v konštrukciách striech ♦ tvorba zvukovo izolačnej vrstvy ♦ montážne práce v zimnom obdobíPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      750 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

SOUDAFOAM CLICK and FIX Mega

9.18  s DPH
Profesionálna rýchlotuhnúca, nízkoexpanzná pištoľová montážna pena s vysokou výdatnosťou a s unikátnym patentovaným Click & Fix spôsobom upínania. Špeciálna receptúra umožňuje rýchlu a mimoriadne efektívnu montáž okien a dverí, zvýšený obsah a vysokú výdatnosť (až 70L z 1 litra) poskytuje mimoriadne ekonomické využitie. Svojimi výnimočnými vlastnosťami je určená predovšetkým na náročné profesionálne aplikácie. Po vytvrdnutí sa nezmršťuje a má vynikajúce tepelne a zvukovo izolačné vlastnosti (zvukový útlm až 58dB). Pištoľová pena s unikátnym patentovaným Click & Fix spôsobom upínania.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vynikajúca priľnavosť na väčšinu materiálov ♦ výborné tepelné a akustické izolačné vlastnosti ♦ určená na profesionálne využitie ♦ vynikajúca objemová stabilita po vytvrdnutíPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ profesionálna inštalácia okenných a dverových rámov ♦ tmelenie a vyplňovanie otvorov v konštrukcii striech ♦ montáž a tmelenie rámov okien a dverí ♦ zlepšenie tepelne izolačných vlastností chladiacich systémovPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      870 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

SOUDAFOAM FR-B1 GUN / CLICK and FIX – protipožiarna pena

17.71  s DPH
Soudafoam FR Click&Fix je jednozložková rozpínavá polyuretánová pena na aplikáciu pištoľou s bajonetovým systémom CLICK&FIX. Pena s hnacím médiom bez CFC je úplne neškodná ozónovej vrstve.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ výrobok s požiarnou odolnosťou vyššou ako 360 min. ♦ účinné tesnenie proti dymu a plynom ♦ vynikajúca priľnavosť k väčšine materiálov ♦ vynikajúce tepelné a akustické izolačné vlastnostiPRÍKLADY POUŽITIA :♦ požiarne odolné montáže rámov okien a dverí ♦ požiarne odolné tesnenie spojov medzi deliacimi priečkami, stropmi a podlahami ♦ vytváranie zvukovo izolačných clôn s požiarnou odolnosťou ♦ montáž medziokenných vložiek s nárokmi na požiarnu odolnosťPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      750 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

SOUDAFOAM GUN / CLICK and FIX Low Expansion

10.04  s DPH
Soudafoam Gun Low Expansion CLICK & FIX s hnacím médiom bez CFC je jednozložková rozpínavá polyuretánová pena na jednoduché použitie s úpravou ventilovej časti na aplikačnej pištoli. Pena je úplne neškodná ozónovej vrstve, po aplikácii sa vyznačuje minimálnou rozpínavosťou (menej ako 50 %) a preto je jej použitie veľmi ekonomické.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vynikajúca priľnavosť na väčšinu materiálov ♦ vynikajúca stabilita (nezmršťuje sa, nehrozí neskoršie rozpínanie) ♦ veľmi presná aplikácia pomocou pištoľového systému ♦ veľmi nízka rozpínavosť peny po aplikáciiPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ montáž rámov okien a dverí, vrátane obložkových zárubní ♦ vyplňovanie dutín ♦ vyplňovanie otvorov v konštrukciách striech ♦ tvorba zvukovo izolačnej vrstvyPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      750 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

SOUDAFOAM Gun Mega

9.18  s DPH
Profesionálna rýchlotuhnúca, nízkoexpanzná pištoľová montážna pena s vysokou výdatnosťou. Špeciálna receptúra umožňuje rýchlu a mimoriadne efektívnu montáž okien a dverí, zvýšený obsah a vysokú výdatnosť (až 70L z 1 litra) poskytuje mimoriadne ekonomické využitie. Svojimi výnimočnými vlastnosťami je určená predovšetkým na náročné profesionálne aplikácie. Po vytvdnutí sa nezmršťuje a má vynikajúce tepelne a zvukovo izolačné vlastnosti (zvukový útlm až 58dB).CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vynikajúca priľnavosť na väčšinu materiálov ♦ výborné tepelné a akustické izolačné vlastnosti♦ určená na profesionálne využitie ♦ vynikajúca objemová stabilita po vytvrdnutíPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ profesionálna inštalácia okenných a dverových rámov ♦ tmelenie a vyplňovanie otvorov v konštrukcii striech ♦ montáž a tmelenie rámov okien a dverí ♦ zlepšenie tepelne izolačných vlastností chladiacich systémovPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      870 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.