Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Zobraziť 32 64 96

Ceresit CS 27 Bituménový strešný tmel 300ml

6.09  s DPH
Plasticko-elastický tmel na báze polymérov a bitúmenu je určený na lepenie a opravy rôznych povrchov.VLASTNOSTI vynikajúca priľnavosť k väčšine materiálov jednoduché spracovanie po vytvrdnutí si zachováva pružnosť povrch spojov môže byť vlhký neobsahuje azbest chráni proti korózii a vlhkosti nehorľavý (pri správnom použití) vynikajúce izolačné vlastnostiPOUŽITIE na utesňovanie strešných spojov, škár a prasklín rýchle opravy netesností strešných prvkov lepenie všetkých typov krytín za studena núdzové opravy i počas dažďaTECHNICKÉ ÚDAJE Báza: SBS modifikovaný bitúmen Farba: čierna Aplikačná teplota: od +3 °C do +35 °C Doba zavädnutia: 30 min. (23 °C, 50% relatívna vlhkosť vzduchu) Stupeň vytvrdzovania: 0,5 mm/24 hod. (23 °C, 50% relatívna vlhkosť vzduchu) Tepelná odolnosť: –35 °C až +80 °C Orientačná spotreba: 450 g/m2 Balenie: 300 ml

Den Braven, Strešný bituménový tmel čierny, DenBit roofplast 310ml

3.99  s DPH
DenBit strešný bitúmenový tmel čierny je určený na lepenie a drobné opravy na strešných krytinách za studena, utesňovanie plechov a taktiež oplechovanie komínov, atík. Dotmeľovanie parapetových a štítových krytín, prechodiek odkvapov a prechodov striech. Používa sa aj na núdzové opravy strechy, odkvapov. Podtmeľuje hrebeňové krytiny. Je odolný voči deformácii podkladu, trvalo plastický aj pri veľkých tepelných rozdieloch. Je odolný voči UV žiareniu.

Den Braven, Strešný bituménový tmel DenBit aqua stop 1kg

11.49  s DPH
Strešný bitumenový tmel Aqua stop predstavuje hotovú plastickú bitúmenovú hmotu vo forme pasty, ktorá je modifikovaná syntetickým kaučukom. Je vhodná na murivo, betón, omietky, lepenku a materiály na bitúmenovej báze (napr. šindle). Opravuje poškodené miesta a vypĺňa úbytky strešných krytín (zlomy, medzery, praskliny, priesaky, bubliny). Je odolný proti poveternostným vplyvom a agresívnym látkam obsiahnutých v zemi. Je vhodná na mokrý aj vlhký podklad, priľne k podkladu aj pod vodou.

Den Braven, Strešný bituménový tmel DenBit aqua stop 3kg

27.99  s DPH
DenBit strešný bitúmenový tmel Aquastop je pasta, vysoko modifikovaná syntetickým kaučukom, obsahuje vystužujúce vlákna a chemické prísady umožňujúce použitie na mokrom podklade. Je vhodný na betón, murivo, omietky, lepenku a materiály na bitúmenovej báze (napr. šindle). Opravuje poškodené miesta a vypĺňa úbytky strešných krytín (zlomy, praskliny, bubliny, priesaky, medzery). Hmota je odolná voči slabým kyselinám a zásadám.