Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Zobraziť 32 64 96

Ceresit CS 27 bituménový strešný tmel 300ml

4.69  s DPH
Plasticko-elastický tmel na báze polymérov a bitúmenu je určený na lepenie a opravy rôznych povrchov. VLASTNOSTIvynikajúca priľnavosť k väčšine materiálovjednoduché spracovaniepo vytvrdnutí si zachováva pružnosťpovrch spojov môže byť vlhkýneobsahuje azbestchráni proti korózii a vlhkostinehorľavý (pri správnom použití)vynikajúce izolačné vlastnostiPOUŽITIEna utesňovanie strešných spojov, škár a prasklínrýchle opravy netesností strešných prvkovlepenie všetkých typov krytín za studenanúdzové opravy i počas dažďaTECHNICKÉ ÚDAJEBáza: SBS modifikovaný bitúmenFarba: čiernaAplikačná teplota: od +3 °C do +35 °CDoba zavädnutia: 30 min.

Den Braven Strešný bituménový tmel čierny DenBit roofplast 310ml

4.89  s DPH
DenBit strešný bitúmenový tmel čierny je určený na lepenie a drobné opravy na strešných krytinách za studena, utesňovanie plechov a taktiež oplechovanie komínov, atík. Dotmeľovanie parapetových a štítových krytín, prechodiek odkvapov a prechodov striech.

Den Braven Strešný bituménový tmel DenBit aqua stop 3kg

20.49  s DPH
DenBit strešný bitúmenový tmel Aquastop je pasta, vysoko modifikovaná syntetickým kaučukom, obsahuje vystužujúce vlákna a chemické prísady umožňujúce použitie na mokrom podklade. Je vhodný na betón, murivo, omietky, lepenku a materiály na bitúmenovej báze (napr.