Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Zobraziť 32 64 96

Ceresit CS 27 Bituménový strešný tmel 300ml

7.79  s DPH
Plasticko-elastický tmel na báze polymérov a bitúmenu je určený na lepenie a opravy rôznych povrchov.VLASTNOSTI vynikajúca priľnavosť k väčšine materiálov jednoduché spracovanie po vytvrdnutí si zachováva pružnosť povrch spojov môže byť vlhký neobsahuje azbest chráni proti korózii a vlhkosti nehorľavý (pri správnom použití) vynikajúce izolačné vlastnostiPOUŽITIE na utesňovanie strešných spojov, škár a prasklín rýchle opravy netesností strešných prvkov lepenie všetkých typov krytín za studena núdzové opravy i počas dažďaTECHNICKÉ ÚDAJE Báza: SBS modifikovaný bitúmen Farba: čierna Aplikačná teplota: od +3 °C do +35 °C Doba zavädnutia: 30 min. (23 °C, 50% relatívna vlhkosť vzduchu) Stupeň vytvrdzovania: 0,5 mm/24 hod. (23 °C, 50% relatívna vlhkosť vzduchu) Tepelná odolnosť: –35 °C až +80 °C Orientačná spotreba: 450 g/m2 Balenie: 300 ml

Den Braven, Strešný bituménový tmel DenBit aqua stop 1kg

9.39  s DPH
Strešný bitumenový tmel Aqua stop predstavuje hotovú plastickú bitúmenovú hmotu vo forme pasty, ktorá je modifikovaná syntetickým kaučukom. Je vhodná na murivo, betón, omietky, lepenku a materiály na bitúmenovej báze (napr. šindle). Opravuje poškodené miesta a vypĺňa úbytky strešných krytín (zlomy, medzery, praskliny, priesaky, bubliny). Je odolný proti poveternostným vplyvom a agresívnym látkam obsiahnutých v zemi. Je vhodná na mokrý aj vlhký podklad, priľne k podkladu aj pod vodou.

Den Braven, Strešný bituménový tmel DenBit aqua stop 3kg

22.69  s DPH
DenBit strešný bitúmenový tmel Aquastop je pasta, vysoko modifikovaná syntetickým kaučukom, obsahuje vystužujúce vlákna a chemické prísady umožňujúce použitie na mokrom podklade. Je vhodný na betón, murivo, omietky, lepenku a materiály na bitúmenovej báze (napr. šindle). Opravuje poškodené miesta a vypĺňa úbytky strešných krytín (zlomy, praskliny, bubliny, priesaky, medzery). Hmota je odolná voči slabým kyselinám a zásadám.