Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Zobraziť 32 64 96

Spokar obojstranne lepiaca PP páska 50mmx10m

2.99  s DPH
Obojstranná lepiaca polypropylenová PP páska so šírkou 50 mm a dĺžkou 10 m. Je vhodná najmä na podlahové krytiny a koberce. Páska je priľnavá a pevná.

Spokar obojstranne lepiaca PP páska 50mmx5m

2.29  s DPH
Obojstranná lepiaca polypropylenová PP páska so šírkou 50 mm a dĺžkou 5 m. Je vhodná najmä na podlahové krytiny a koberce. Páska je priľnavá a pevná.

Tesa 5670 50mm/5m – obojstranná podlahová páska

4.69  s DPH
Tesa obojstraná podlahová páska 50m x 50 mm s extra silnou priľnavosťou je extrémne odolná. Určená je iba pe záťažové podlahové krytiny a kryté vonkajšie objekty. Je vhodná na všetky podlahové krytiny z PVC a koberce. Lepí obojstranne. Dá sa trhať rukou.

Tesa 60950 Páska protišmyková profi 50mmx15m, čierna

45.69  s DPH
Drsná protišmyková páska ideálna na schody, plošiny.Použitie: Protišmyková páska je ideálnou ochranou na zamedzenie pošmyknutia, napomáha tak zabrániť pracovným úrazom Vďaka veľmi dobrej priľnavosti je páska vhodná pre náročné povrchy podláh vo fabrikách a priemyselných areáloch Silné a trvanlivé lepidlo zabezpečuje vysoký protišmykový účinok do 1 - 2 rokov pri bežnom používaní plochy Po aplikácii nedochádza k žiadnemu zmršťovaniu pásky  Vlastnosti výrobku Extrémne pevná a odolná páska s PVC nosičom Veľmi dobrá priľnavosť Dá sa odtrhnúť rukou Odolná voči vode, slanej vode a chemikáliám