Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Montážna páska

3.50 6.90  s DPH
Pre rýchle a pevné spájanie a upevňovanie, okamžité opravy prasknutých hadíc a tečúcich trubiek, potrubí a rozvodov aj s tlakovou vodou, vhodná pre pevné balenie a zväzovanie, pripevňovanie krycích fólií a plachiet, rôzne opravy tkanín, plachiet a iných plošných materiálov, núdzové opravy, spájanie a utesňovanie častí tepelných izolácií. Mimoriadne kvalitná samolepiaca páska je zosilnená tkaninovým nosičom a vyniká vysokou priľnavosťou, odolnosťou voči vode a extrémnou ťahovou pevnosťou. Šírka 50 mm. Balenie : 10 m 25 m Uvedená cena je za 1 ks.

Samolepiaci tesniaci pás 100 mm / 20 m

58.95  s DPH
Jednostranne lepiaci butylový tesniaci pás s flísom z jednej strany. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ v chladnejšom počasí aplikovateľný pomocou teplovzdušnej pištole ♦ aplikovateľný na suchý a bezprašný podklad ♦ určený pre dilatačný pohyb hliníkového balkónového profilu ♦ tesniaca páska šírky 100mm, hrúbky 1,2mm PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ samolepiaca páska slúžiaca na suchú montáž balkónového profilu Balenie :  20 m Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDABAND

12.95 47.95  s DPH
Kvalitná samolepiaca páska vyrobená z bitúmenových elastomérov s ochrannou hliníkovou fóliou, určená na jednoduché a rýchle použitie, na zakrytie plochých aj uhľových spojov strešných prvkov, komínov, svetlíkov, odkvapov a odtokov. Funkčné bezprostredne po nalepení. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ samolepiaca s vysokou lepiacou schopnosťou ♦ vodotesná - odolná nepriaznivému počasiu ♦ veľmi jednoduchá aplikácia - formovateľná podľa tvaru podkladu ♦ okamžite po aplikácii funkčná odoláva UV žiareniu PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ opravy prasklín a spojov v strešných konštrukciách ♦ tesnenie spojov okolo strešných elementov (komínov, svetlíkov, strešných okien, odtokov ...) ♦ tesnenie a opravy zatekania prasknutých odkvapov a odpadových rúr ♦ tesnenie uhľových špár a spojov v strešných konštrukciách Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  dĺžka 10 m Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDABAND BUTYL – FLEECE 100 MM/ 10 M

14.90  s DPH
Samolepiaca vodotesná a parotesná fólia na báze vysoko priľnavého plastoelastického butylového kaučuku jednostranne pokrytého textíliou. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ parotesné prekrytie konštrukčných špár okolo okien a dverí ♦ vhodný na lepenie balkónových profilov k podkladu ♦ tesniaci pás šírky 100mm, hrúbky 0,8mm PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ jednoduché a okamžité použitie (samolepiaci) ♦ odolný voči UV žiareniu ♦ odolný voči plesniam, slabým kyselinám a zásadám ♦ výborná priľnavosť na drevo, kovy, PVC, murivo, sklo Balenie : 10 m Uvedená cena je za 1 ks.

Tesniaca páska 9 x 3 mm

3.70  s DPH
Tesnenie doliehavých špár a spojov v konštrukciách, tesnenie medzi rámom a krídlami okien a dverí, pružné a trvalé tesnenie stykových plôch rámov a sendvičov najrôznejších materiálových kombinácií. Výborné tesnenie zamedzujúce prenos vibrácií a prerušujúce tepelné mosty, tesnenie plošných špár okenných konštrukcií, priečok apod. Jednostranne lepiaca páska z PE peny s uzavretou štruktúrou pre tesniace účely. Balenie : dĺžka 20 m Uvedená cena je za 1 ks.