Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Montážna páska

2.97 5.94  s DPH
Pre rýchle a pevné spájanie a upevňovanie, okamžité opravy prasknutých hadíc a tečúcich trubiek, potrubí a rozvodov aj s tlakovou vodou, vhodná pre pevné balenie a zväzovanie, pripevňovanie krycích fólií a plachiet, rôzne opravy tkanín, plachiet a iných plošných materiálov, núdzové opravy, spájanie a utesňovanie častí tepelných izolácií. Mimoriadne kvalitná samolepiaca páska je zosilnená tkaninovým nosičom a vyniká vysokou priľnavosťou, odolnosťou voči vode a extrémnou ťahovou pevnosťou.Balenie : dĺžka 10 m, 25 mUvedená cena je za 1 ks.

Samolepiaci tesniaci pás

14.58 57.24  s DPH
Jednostranne lepiaci butylový tesniaci pás s flísom z jednej strany.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ v chladnejšom počasí aplikovateľný pomocou teplovzdušnej pištole♦ aplikovateľný na suchý a bezprašný podklad♦ určený pre dilatačný pohyb hliníkového balkónového profilu♦ tesniaca pásky šírky 100mm, hrúbky 1,2mmPRÍKLADY POUŽITIA :♦ samolepiaca páska slúžiaca na suchú montáž balkónového profiluBalenie : 5 m, 20 mUvedená cena je za 1 ks.

SOUDABAND

11.56 43.20  s DPH
Kvalitná samolepiaca páska vyrobená z bitúmenových elastomérov s ochrannou hliníkovou fóliou, určená na jednoduché a rýchle použitie, na zakrytie plochých aj úhľových spojov strešných prvkov, komínov, svetlíkov, odkvapov a odtokov. Funkčné bezprostredne po nalepení.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ samolepiaca s vysokou lepiacou schopnosťou ♦ vodotesná - odolná nepriaznivému počasiu ♦ veľmi jednoduchá aplikácia - formovateľná podľa tvaru podkladu ♦ okamžite po aplikácii funkčná odoláva UV žiareniuPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ opravy prasklín a spojov v strešných konštrukciách ♦ tesnenie spojov okolo strešných elementov (komínov, svetlíkov, strešných okien, odtokov ...) ♦ tesnenie a opravy zatekania prasknutých odkvapov a odpadových rúr ♦ tesnenie uhľových špár a spojov v strešných konštrukciách Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      dĺžka 10 mUvedená cena je za 1 ks.

SOUDABAND BUTYL – FLEECE

13.82  s DPH
Samolepiaca vodotesná a parotesná fólia na báze vysoko priľnavého plastoelastického butylového kaučuku jednostranne pokrytého textíliou. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ parotesné prekrtie konštrukčných špár okolo okien a dverí ♦ vhodný na lepenie balkópnových profilov k podkladu ♦ tesniaci pás šírky 100mm, hrúbky 0,8mmPRÍKLADY POUŽITIA :♦ jednoduché a okamžité použitie (samolepiaci) ♦ odolný voči UV žiareniu ♦ odolný voči plesniam, slabým kyselinám a zásadám ♦ výborná priľnavosť na drevo, kovy, PVC, murivo, skloBalenie : 10 mUvedená cena je za 1 ks.

Tesniaca páska

3.56  s DPH
Tesnenie doliehavých špár a spojov v konštrukciách, tesnenie medzi rámom a krídlami okien a dverí, pružné a trvalé tesnenie stykových plôch rámov a sendvičov najrôznejších materiálových kombinácií. Výborné tesnenie zamedzujúce prenos vibrácií a prerušujúce tepelné mosty, tesnenie plošných špár okenných konštrukcií, priečok apod. Jednostranne lepiaca páska z PE peny s uzavretou štruktúrou pre tesniace účely.Balenie : dĺžka 20 mUvedená cena je za 1 ks.