Zobrazených 1–32 z 42 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

ACRYRUB

6.10  s DPH
Mimoriadne kvalitný akrylátový tmel určený na profesionálne použitie, farebne stály, po vytvrdnutí vode odolný. Špáry medzi prevažne savými materiálmi, rámami okien, zárubňami dverí a murivom, tmelenie spojov a prasklín v sadrokartónoch, špáry a praskliny vnútorných aj vonkajších omietok. Uvedené spoje až do dilatácie 15%. Po 60-ti minútach od aplikácie odoláva dažďu. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ určený na profesionálne použitie ♦ farebne stály, po vytvrdnutí vode odolný ♦ veľmi dobrá priľnavosť k poréznym materiálom a hliníku ♦ pretierateľný väčšinou náterových hmôt PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie spojov sadrokartónových konštrukcií ♦ profesionálne špárovanie stavebných prvkov ♦ parotesné spoje v rámci Soudal Window Systém ♦ vyššie uvedené spoje až do dilatácie 15% Poznámka :    Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely, šedý Balenie :  600 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Akrylátový tmel

2.65  s DPH
Pretierateľný tmel SOUDAL na báze akrylátu na tmelenie a tesnenie špár a trhlín v omietkach, kútové spoje stien a stropov, špáry okolo rámov okien a dverí, schodov, podlahových a iných dekoratívnych líšt a pod. Po vyzretí je pretierateľný bežnými farbami. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi jednoducho použiteľný ♦ farebne stály, po vytvrdnutí vode odolný ♦ veľmi dobrá priľnavosť k poréznym materiálom a hliníku ♦ po vytvrdnutí pretierateľný PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ spoje s dilatáciou do 15% ♦ tmelenie spojov a prasklín v sadrokartónoch ♦ pripájacie špáry rámov okien a zárubní dverí v interiéri ♦ utesnenie špár medzi stenami a okennými parapetmi z interiéru ♦ spoje dekoratívnych líšt a stien Poznámka :      Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely, čierny, hnedý a šedý Balenie :    280 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Akrylátový tmel na sadrokartón

3.25  s DPH
Pružné, elastické a ľahko pretierateľné bežnými farbami – ako sú akrylové tmely SOUDAL. Akrylový tmel se hodí pre využitie v interiéri, tak aj v exteriéri. Najčastejšie sú tieto akrylové tmely používané pre tmelenie špár a prasklín v omietkach, kútové spoje stien a stropov, špár okolo rámov okien a dverí alebo podlahových a dekoratívnych líšt. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ zvýšená pružnosť ♦ pretierateľný bežnými farbami a maliarskymi nátermi ♦ výborná priľnavosť na savé povrchy a hliník ♦ po vyzretí vodotesný PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ spoje sadrokartónových konštrukcií ♦ tmelenie špár a prasklín v murive a omietkach ♦ interiérové špáry okolo okien a dverí ♦ špárovanie obvodových líšt, dekoratívnych prvkov a pod. Poznámka :   Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely Balenie :    280 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Brúsiteľný tmel

3.00 3.35  s DPH
Brúsiteľný tmel je mimoriadne kvalitný tmel na opravy prasklín, nerovností muriva a vyrovnávanie povrchu drevených, drevotrieskových a cementotrieskových plôch, profilov, dosiek a pod. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi dobre spracovateľný ♦ výborná priľnavosť na murivo aj ďalšie savé podklady ♦ po vytvrdnutí jednoducho brúsiteľný ♦ rýchle zasychá PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie špár a vyrovnávanie povrchov omietok ♦ vyrovnávanie drevených, drevotrieskových a cementotrieskových povrchov ♦ jednoduché lokálne opravy dier a prasklín ♦ vyrovnanie povrchov stien pred maľovaním Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :    310 ml kartuša 0,5 kg plastové vedierko Uvedená cena je za 1 ks.

BUTYRUB

6.35  s DPH
Mimoriadne kvalitný polybutylenový plastický tmel vhodný pre statické stavebné špáry s pohybom do 7%. Špárovanie medzi segmentami panelových domov, zasklievacie tmelenie skleníkov, tmelenie spojov kanalizačných a odpadových radov. Zostáva trvale plastický, na povrchu vytvára hladkú elastickú šupku. Pretierateľný po 24 hodinách, nevytvára škvrny na poréznych materiáloch. Veľmi dobre priľne na akékoľvek stavebné podklady. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ zostáva trvale plastický, na povrchu vytvára hladkú elastickú šupku ♦ pretierateľný po 24 hodinách ♦ nevytvára škvrny na poréznych materiáloch ♦ veľmi dobrá priľnavosť na všetky suché materiály PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ všetky spoje s malým pohybom (max. 7 %) ♦ plniaci tmel pre najrôznejšie stavebné aplikácie ♦ zasklievacie tmelenie skleníkov ♦ tmelenie spojov kanalizačných a odpadnutých radov Poznámka :  Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely, šedý Balenie :        600 ml Uvedená cena je za 1 ks.

EXPRESS Akrylátový tmel

3.80  s DPH
Veľmi rýchlo vysychajúci pružne plastický tmel na báze akrylátu s výbornou priľnavosťou k bežným stavebným podkladom. Pretierateľný bežnými farbami už po 10 minútach. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ pretierateľný už po 10 min. od aplikácie ♦ stálofarebný ♦ pretierateľný bežnými farbami a maliarskymi nátermi ♦ výborná priľnavosť na savé povrchy a hliník PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ interiérové špáry okolo okien a dverí ♦ tmelenie špár a prasklín v murive a omietkach ♦ špárovanie obvodových líšt, dekoratívnych prvkov a pod. ♦ tmeliace práce s nárokmi na rýchlosť zasychania tmelu Poznámka :   Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely Balenie :   280 ml Uvedená cena je za 1 ks.

FIRE SILICONE B1 FR

17.28  s DPH
Stavebné a sklenárske špáry vyžadujúce požiarnu odolnosť, požiarne odolné dilatačné špáry. Veľmi kvalitný, trvalo elastický silikónový tmel s nízkym modulom pružnosti veľmi dobrou priľnavosťou na väčšinu stavebných materiálov. Kategória požiarnej odolnosti dľa DIN 4102 Part 2: trieda B1. Umožňuje realizovať stavebné spoje s požiarnou odolnosťou. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ farebne stály, odolný proti UV žiareniu ♦ nízky modul elasticity ♦ kategórie požiarnej odolnosti podľa DIN 4102-Part 2 : trieda B1 ♦ požiarna odolnosť vyššia ako 4 hod. v špáre vymedzené PE podkladovou šnúrou ( viď priložená tabuľka ) PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ akékoľvek stavebné a sklenárske špáry vyžadujúce požiarnu odolnosť ♦ požiarne odolné dilatačné špáry Poznámka :  Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely, šedý Balenie :   300 ml Uvedená cena je za 1 ks.

FIRECRYL FR

5.85 11.35  s DPH
Vysoko kvalitný intumenescentný protipožiarny tmel. Pri teplote nad +250°C zväčšuje svoj objem (napeňuje), čím zabraňuje priechodu ohňa a dymu špárou. Požiarna odolnosť v danej špáre vyššia ako 240 minút. Vhodný pre interiérové protipožiarne aplikácie, vypĺňanie prasklín v betóne a omietkach, spojovacie špáry na poréznych podkladoch, tmelenie špár s pohybom do 10%. Farebne stály, pretierateľný, po úplnom vyzretí vodotesný. Trieda reakcie na oheň dľa ČSN EN 13501-1:2007 B-s1, d0. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ intumescentný pri teplotách nad 250°C ♦ farebne stály a vodotesný po úplnom vytvrdnutí ♦ veľmi dobrá priľnavosť na porézne materiály a kovy ♦ pretierateľný (znášanlivosť s rôznymi nátermi odporúčame vopred vyskúšať) PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ interiérové protipožiarne aplikácie ♦ vyplňovanie prasklín v betóne a omietkach ♦ spojovacie špáry na poréznych podkladoch ♦ protipožiarne tmelenie špár s pohybom max. do 10% Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : biely Balenie :   300 ml 600 ml Uvedená cena je za 1 ks.

FIX ALL FLEXI

9.40  s DPH
SOUDAL Fix All je neutrálny vysoko kvalitný pružný lepiaci tmel, vhodný na tmelenie, lepenie a spájanie širokého spektra materiálov v interiéri aj exteriéri, všetko tmelenie a lepenie savých aj nesavých materiálov v domácnosti, na stavbe alebo automobile. Fix All nahradzuje väčšinu dostupných tmelov a lepidiel. Výborne priľne na bežné materiály: betón, omietky, prírodný aj umelý kameň, drevo, drevotrieska, laminát, plasty, polystyrén, PVC, korok, minerálna aj sklená vata, železo, olovo, zinok, meď, hliník, sklo, obklady a dlažby, sanitárna keramika, porcelán, zrkadlá a mnoho ďalších. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ dokonalá adhézia a vysoká lepivosť na takmer všetky materiály ♦ vynikajúce mechanické vlastnosti ♦ trvale pružná hmota – pohyb do +- 20 % ♦ vynikajúca odolnosť UV žiarenia, farebná stálosť ♦ pretierateľný všetkými farbami na vodnej báze a mnohými ďalšími systémami PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie a lepenie takmer všetkých stavebných materiálov v najrôznejších kombináciách ♦ tmelenie v kuchyniach kúpeľniach a sanitárnych miestnostiach – bráni rastu plesní ♦ tmelenie konštrukčných vibračných spojov ♦ pretierateľné vyplňovanie prasklín a nerovností Poznámka :  Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely, šedý, hnedý, čierny Balenie :    290 ml Uvedená cena je za 1 ks.

FIX ALL FLEXI CRYSTAL

12.65  s DPH
SOUDAL Fix All Crystal je 100% priehľadný neutrálny vysoko kvalitný pružný lepiaci tmel. Vhodný na tmelenie, lepenie a spájanie širokého spektra materiálov v interiéri aj exteriéri. POUŽITIE: Všetko tmelenie a lepenie savých aj nesavých materiálov v domácnosti, na stavbe alebo automobile s nárokmi na priehľadný spoj. Fix All Crystal nahradzuje väčšinu dostupných tmelov a lepidiel. Výborne priľne na bežné materiály: betón, omietky, prírodný aj umelý kameň, drevo, drevotrieska, laminát, plasty, polystyrén, PVC, polykarbonátové panely, korok, minerálna aj sklená vata, železo, olovo, zinok, meď, hliník, sklo, obklady a dlažby, sanitárna keramika, porcelán, zrkadlá a mnoho ďalších. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ dokonalá adhézia a vysoká lepivosť na takmer všetky materiály, vrátane skla a plexiskla ♦ nevyžaduje podkladový náter ani pri tmelení alebo lepení ♦ jednoducho spracovateľný bezprostredne po aplikácii a opracovateľný po vytvrdnutí ♦ pretierateľný všetkými farbami na vodnej báze PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ transparentné tmelenie a lepenie ♦ tmelenie a lepenie takmer všetkých stavebných materiálov v najrôznejších kombináciách vrátane zasklievania ♦ transparentné konštrukčné lepenie a tmelenie kovových konštrukcií ♦ ochranné transparentné prekrývanie a opravy Štukatérskeho tmelu Soudal a iných štruktúrnych akrylátov Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :    290 ml Uvedená cena je za 1 ks.

FIX ALL HT – HIGH TACK

9.85 11.65  s DPH
SOUDAL Fix All High Tack je neutrálny mimoriadne kvalitný pružný lepiaci tmel s vysokou počiatočnou priľnavosťou. Vhodný na lepenie, spájanie a tmelenie širokého spektra materiálov v interiéri aj exteriéri, akékoľvek lepenie a tmelenie savých aj nesavých materiálov v domácnosti, na stavbe alebo automobile. Fix All High Tack nahrádza väčšinu dostupných lepidiel alebo tmelov. Výborne priľne na bežné materiály: betón, omietky, prírodný aj umelý kameň, drevo, drevotrieska, laminát, plasty, polystyrén, PVC, korok, minerálna aj sklená vata, železo, olovo, zinok, meď, hliník, sklo, obklady a dlažby, sanitárna keramika, porcelán, zrkadlá a mnoho ďalších. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vysoká počiatočná priľnavosť znižuje potrebu počiatočnej fixácie a zaistenia spojov ♦ dokonalá adhézia a rýchle vytvrdzovanie na takmer všetkých materiáloch ♦ priľnavý aj na vlhké povrchy odporúčame zvýšiť použitím Primeru 150 Soudal ♦ nezanecháva škvrny na poréznych materiáloch ako napr. prírodný kameň, žula, (pri aplikácii na mramor, prosíme, najskôr otestujte tmel na malej časti) PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ konštrukčné lepenie a tmelenie špár vibračných konštrukcií ♦ tmelenie špár medzi tabuľovými plechmi ♦ pretierateľný tmel k výplni medzier či otvorov ♦ lepenie panelov, izolačných materiálov, soklov, latiek, obkladov atď. na steny Poznámka :  Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely, šedý, čierny, číry (clear) Balenie :  290 ml Uvedená cena je za 1 ks.

FIX ALL TURBO biely

10.80  s DPH
Fix ALL Turbo SOUDAL je najrýchlejšie vytvrdzujúce lepidlo na báze SMX® polymérov vhodné na lepenie, tmelenie a utesňovanie väčšiny materiálov v interiéri aj exteriéri. Má výbornú priľnavosť na porézne aj neporézne povrchy ako sú: tehly, betón, oceľ, železo, hliník, olovo, zinok, plasty, polystyrén, polyuretán, drevo, laminát, MDF, drevotrieska, sadrokartón, korok, mramor, prírodný kameň, žula, minerálna vlna, keramika, porcelán, sklo atď. Trvale odoláva pôsobeniu plesní a je vhodné na sanitárne aplikácie. Lepené spoje sú zaťažiteľné už po 20 minútach. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ super-rýchly nástup pevnosti spoja ♦ zaťažiteľnosť už po 20 minútach ♦ veľmi rýchle vytvrdnutie ♦ trvale pružné, vodotesné, vodeodolné ♦ možno aplikovať na mokré povrchy, aj pod vodou ♦ bez zápachu, môže byť prelakovaný PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie, lepenie a spájanie širokého spektra materiálov v interiéri aj exteriéri ♦ lepenie a tmelenie spojov v stavebníctve a strojárenstve ♦ pružné lepenie panelov, profilov a iných dielov na väčšinu bežných podkladov (drevo, MDF, drevotrieska atď.) ♦ akékoľvek sanitárne aplikácie Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  290 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Izolačný tmel

4.65  s DPH
Vysoko flexibilný tmel SOUDAL na vonkajšie aj vnútorné použitie. Pretierateľný všetkými typmi farieb, vodotesný a nepriepustný, farebne stály, odolný proti starnutiu, UV žiareniu aj iným poveternostným vplyvom, nepraská a nevysychá. Vhodný pre špáry s pohybom. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi jednoducho použiteľný ♦ farebne stály, po vytvrdnutí vode odolný ♦ vhodný pre interiér aj exteriér ♦ veľmi dobrá priľnavosť k väčšine materiálov ♦ po vytvrdnutí pretierateľný väčšinou farieb ♦ vynikajúca odolnosť proti starnutiu PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie špár medzi rámami okien a dverí a murivom ♦ tmelenie špár medzi stenami a parapetmi ♦ tmelenie špár s nárokmi na pretieranie ♦ oprava prasklín v stenách a stropoch ♦ vyššie uvedené spoje až do dilatácie 15% Poznámka :  Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely, šedý, čierny Balenie : 280 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Klampiarsky tmel 40 D

9.20  s DPH
Spojovacie lepenie, opravy, tesnenie a tmelenie odkvapov, dažďových zvodov aj. klampiarskych prvkov, akékoľvek tesnenie a lepenie dilatačných a vibračných spojov v stavebníctve a strojárenstve, tesnenie a lepenie kovových konštrukcií. Tmel na báze polyuretánu. Výborne priľne k pozinkovanému plechu, medi, titánzinku a plastom. Veľmi jednoducho použiteľný, po vytvrdnutí pretierateľný a trvale elastický. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ výborná priľnavosť k pozinkovanému plechu, medi, titánzinku a plastom ♦ po vytvrdnutí trvale elastický ♦ veľmi dobrá priľnavosť k stavebným materiálom ♦ vynikajúca chemická odolnosť PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie a tmelenie odkvapov, dažďových zvodov aj. klampiarskych prvkov ♦ dilatačné špáry priemyselných podláh ♦ akékoľvek tesnenie a lepenie dilatačných a vibračných spojov v stavebníctve a strojárenstve ♦ pružné spoje pri výrobe kontajnerov a v automobilovom priemysle Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 280 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Konštrukčný tmel 25D

8.95  s DPH
Bežné stavebné špáry, špáry medzi dverovými a okennými rámami a stenami, utesňovanie špár medzi odlišnými stavebnými materiálmi, dilatačné a konštrukčné špáry s veľkým pohybom. Tmel na báze polyuretánu. Po vytvrdnutí je pretierateľný a ostáva trvale pružný. Veľmi dobre priľne k betónu aj väčšine ostatných stavebných materiálov. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi jednoducho použiteľný ♦ po vytvrdnutí trvale elastický ♦ veľmi dobrá priľnavosť k väčšine materiálov ♦ pretierateľný mnohými náterovými systémami PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ všetky bežné stavebné špáry ♦ špáry medzi dverovými a okennými rámami a stenami ♦ utesňovanie špár medzi odlišnými stavebnými materiálmi ♦ dilatačné špáry obvodového opláštenia budov Poznámka :  Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely, šedý Balenie :  280 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Pecný tmel

5.10  s DPH
Celkom vytvrdzujúci tmel pre spoje a tesnenie miest vystavených pôsobeniu veľmi vysokých teplôt. Vytvára tvrdú a pevnú špárovaciu hmotu. Odoláva vysokým teplotám až do 1200 °C. Neobsahuje rozpúšťadlá ani azbest. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ pripravený na okamžité použitie ♦ tvorí tvrdú špárovaciu hmotu ♦ po vytvrdnutí nepraská a nedrobí sa ♦ odoláva vysokým teplotám až do 1200°C ♦ neobsahuje azbest PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie spojov a otvorov v peciach, tepelných systémoch, tmelenie roštov atď. ♦ utesňovanie spojov a otvorov v miestach vysokých teplôt ♦ inštalácia tepelného systému pecí ♦ opravy konštrukcií vystavovaných vysokým teplotám Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  280 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Sadrový tmel

3.35  s DPH
Vyrovnávanie stavebných povrchov v interiéri, s možnosťou nanášania aj v silných vrstvách (až 5cm), s možnosťou následného prebrúsenia. Plne nahrádza a svojimi vlastnosťami predčí klasickú sadru. Má dlhú dobu spracovateľnosti až 20min. Po 30 minútach, po čiastočnom zavädnutí, sa môže povrch tmelu dohladiť vlhkou hubkou. Po 2 až 4hod. (závisí na okolitej teplote a vlhkosti) možno zaschnutý povrch brúsiť. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi dobrá priľnavosť na stavebné podklady ♦ po vyschnutí brúsiteľný ♦ svojimi vlastnosťami plne nahrádza a predčí klasickú sadru ♦ dlhá doba spracovateľnosti, cca 20 min. PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie pri inštalačných a stavebných prácach ♦ vyrovnávanie a opravy stavebných povrchov ♦ lokálne alebo plošné opravy nerovností alebo odpadlých miest ♦ vyplňovanie dier a trhlín Poznámka :       Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely Balenie :    200 g Uvedená cena je za 1 ks.

Sanitárny neutrálny silikón

6.30  s DPH
Neutrálny silikónový tmel SOUDAL bez octového zápachu na tesnenie špár v prostredí so zvýšenou vlhkosťou alebo sanitárnych miestnostiach. Vhodný pre kútové špáry stien s obkladmi, okolo vaní, umývadiel a WC, špárovanie sprchových kútov. Po vyzretí je trvalo pružný, odolný voči pôsobeniu plesní a UV žiareniu. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ najvhodnejšie riešenie pre akrylátové vane ♦ farebne stály, odolný proti UV žiareniu ♦ po vytvrdnutí trvale pružný ♦ veľmi dobrá priľnavosť k väčšine materiálov ♦ nízky modul pružnosti ♦ výborná teplotná odolnosť PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie v sanitárnych miestnostiach a kuchyniach ♦ akékoľvek sanitárne tmelenie, kde dochádza ku kontaktu s plastom, omietkou a drevom ♦ tmelenie chladiarenských skladov a kontejnerov ♦ tmelenie klimatizačných systémov Poznámka :  Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Transparentný, šedý, biely Balenie :  280 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Sanitárny silikón

5.20  s DPH
Sanitárny acetátový silikónový tmel určený na tesnenie špár vystavených zvýšenému pôsobeniu vlhkosti v priestoroch ako sú kúpeľne, toalety, kuchyne a pod. Vhodný pro kútové špáry obkladov, okolo vaní, umývadiel, sprchových kútov, WC, a pod. Trvalo pružný tmel s dlhodobou životnosťou. Odoláva plesniam, farebne stály, odolný UV žiareniu. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi jednoducho použiteľný, farebne stály, odolný proti UV žiareniu ♦ po vytvrdnutí trvale elastický s prídavkom fungicídov zaisťujúcich odolnosť proti plesniam ♦ vyznačuje sa typickým octovým pachom PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie v sanitárnych miestnostiach a kuchyniach ♦ tmeliace sklenárske práce ♦ tmelenie stavebných spojov vo vlhkom prostredí ♦ tmelenie klimatizačných systémov Poznámka :  Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Transparentný, biely, šedý, béžový, hnedý Balenie :  280 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Sanitárny tmel

5.00  s DPH
Špeciálny tmel na báze silikonizovaného akrylátu určený na tmelenie špár s nárokmi na pretieranie v priestoroch s predpokladom výskytu zvýšenej vlhkosti. Je odolný voči plesniam, ľahko umývateľný a vodotesný. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi jednoducho použiteľný ♦ farebne stály, po vytvrdnutí vode odolný ♦ veľmi dobrá priľnavosť k väčšine materiálov ♦ po vytvrdnutí pretierateľný ♦ obsahuje protiplesňové aditíva - fungicídy PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie špár v sanitárnych miestnostiach, kuchyniach, kúpeľniach, sprchách, toaletách ♦ oprava prasklín v stenách a stropoch ♦ vyššie uvedené spoje až do dilatácie 15% Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :    280 ml Uvedená cena je za 1 ks.

SILIRUB 2

6.80 11.55  s DPH
Mimoriadne kvalitný trvale pružný neutrálny silikónový oximový tmel s výnimočnými vlastnosťami. Farebne stály, dlhodobo odolný UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Veľmi dobre priľne k väčšine materiálov. Určený na náročné profesionálne aplikácie. Vhodný na zasklievanie izolačných dvojskiel, drevených okien, tmelenie dilatačných, konštrukčných aj bežných stavebných špár, spojov polykarbonátových a polyakrylátových panelov. Vhodný na dilatačné špáry medzi rozdielnymi stavebnými materiálmi. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi jednoducho použiteľný ♦ farebne stály, odolný proti UV žiareniu ♦ po vytvrdnutí trvale elastický ♦ veľmi dobrá priľnavosť k väčšine materiálov PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ k výplni všetkých bežných stavebných a konštrukčných špár ♦ utesňovacie sklenárske práce ♦ tmelenie expanzných spojov medzi odlišnými stavebnými materiálmi ♦ tmelenie spojov medzi ošetreným drevom, kovom, PVC a sklom Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Skupina 1: alu grey, béžový, biely, teak, brilliant white, bronze, buff, čierny, dark brown, hnedý, light brown, oak, portland stone, rustic red, stone colour, šedý, transparentný Skupina 2: biely, čierny, hnedý, šedý, transparentný, terracotta brown, choco brown, mahagón, sepia brown, pine, brilliant white Balenie :  300 ml 600 ml Uvedená cena je za 1 ks.

SILIRUB 2 COLOR

9.55  s DPH
Výplne všetkých bežných stavebných a konštrukčných špár vyžadujúcich zodpovedajúcu farebnosť, všetky sklenárske práce, špáry a spoje materiálov ako eloxovaný a lakovaný hliník, PVC, natierané drevo a pod. Tmelenie špár s veľkým pohybom medzi rôznymi stavebnými materiálmi. Široké spektrum odtieňov systému RAL a vysoko lesklý konečný povrch. Neutrálny silikónový tmel, po vyzretí trvalo elastický, veľmi dobre priľne na väčšinu materiálov. Má nízky modul elasticity. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ farebne stály, odolný proti UV žiareniu ♦ po vytvrdnutí trvale elastický ♦ široké spektrum odtieňov systému RAL ♦ veľmi dobrá priľnavosť k väčšine materiálov PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ na výplň všetkých bežných stavebných a konštrukčných špár vyžadujúcich zodpovedajúcu farebnosť ♦ akékoľvek sklenárske práce a na eloxovaný a lakovaný hliník, PVC, natreté drevo ♦ akékoľvek tmeliace sklenárske práce aj na eloxovaný a lakovaný hliník, PVC, natreté drevo ♦ tmelenie špár s veľkým pohybom medzi rôznymi stavebnými materiálmi Poznámka :   Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : RAL 9006, RAL 1015, RAL 5011, RAL 3005, RAL 1013, RAL 6009, RAL 9001, RAL 7016 Balenie :   300 ml Uvedená cena je za 1 ks.

SILIRUB AL2T

8.30 12.95  s DPH
Náročné stavebné a konštrukčné špárovanie, zasklievanie eurookien, dilatačné spoje medzi rozdielnymi stavebnými materiálmi, tmelenie spojov medzi ošetreným drevom a sklom. Vysoko kvalitný alcoxy neutrálny silikónový tmel s alcoxy systémom vytvrdzovania a predĺženou dobou spracovateľnosti na 15-20 minút, vhodný pre náročné a presné tmelenie a pre prácu v dlhých špárach. Po vyzretí trvalo pružný. Veľmi dobrá priľnavosť na väčšinu materiálov. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ farebne stály, odolný proti UV žiareniu ♦ po vytvrdnutí trvale elastický ♦ veľmi dobrá priľnavosť k väčšine materiálov ♦ pomalé tvorenie šupky PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ bežné stavebné a konštrukčné špárovanie ♦ akékoľvek sklenárske práce ♦ dilatačné spoje medzi rozdielnymi stavebnými materiálmi ♦ tmelenie spojov medzi ošetreným drevom a sklom Poznámka :    Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely, čierny, transparentný Balenie :       300 ml 600 ml Uvedená cena je za 1 ks.

SILIRUB HT-N

16.75  s DPH
Tesnenie častí motorov, čerpadiel, vykurovacích systémov a spojov medzi kovovými, sklenenými a väčšinou ostatných materiálov. Akékoľvek tesniace práce s požadavkami na odolnosť a tesnosť výsledného spoja aj pri dlhodobom pôsobení vysokých teplôt. Špeciálny tmel na báze neutrálneho silikónu, ktorý trvale odoláva teplotám až do +285°C. Po vytvdnutí trvale pružný. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ po vytvrdnutí trvale elastický ♦ neutrálny, vysokomodulový ♦ veľká pevnosť spoja ♦ odolný teplotám až do 280°C PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie tepelných inštalácií ♦ tmelenie čerpadiel, púmp a motorov ♦ tesnenie spojov medzi kovmi a plastami, ktoré sú vystavované vysokým teplotám ♦ všetky tmeliace aplikácie, ktoré vyžadujú odolnosť voči vysokým teplotám Poznámka :   Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Čierny Balenie :  300 ml Uvedená cena je za 1 ks.

SILIRUB N

5.50  s DPH
Mimoriadne kvalitný trvalo pružný neutrálny silikónový tmel s výbornou odolnosťou voči poveternostným vplyvom a priľnavosťou na väčšinu stavebných materiálov. Má výbornú priľnavosť na väčšinu podkladov, je úplne neutrálny, po vyzretí trvalo pružný, farebne stály, odoláva UV žiareniu, je vhodný na profesionálne využitie. Vhodný na sklenárske práce, spojovacie, utesňovacie a dilatačné špáry v stavebníctve. Priľne na podklady ako drevo, nerez, hliník, meď, olovo, pozink, PVC, akrylát, polyakrylát, polykarbonát a ďalšie stavebné materiály (okrem PP a PE). Vytvára trvalo pružný spoj s dlhou životnosťou. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ farebne stály, odolný proti UV žiareniu ♦ po vytvrdnutí trvale elastický s dlhou životnosťou ♦ veľmi dobrá priľnavosť k väčšine materiálov – lakované povrchy, drevo, nerez, hliník, nerez, meď, olovo, .... ♦ nízky modul elasticity PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ k výplni všetkých bežných spojovacích, utesňovacích a dilatačných stavebných a konštrukčných špár ♦ utesňovacie sklenárske práce ♦ tmelenie expanzných spojov medzi odlišnými stavebnými materiálmi ♦ tmelenie spojov medzi ošetreným drevom, kovom, PVC a sklom ♦ spoje v elektrotechnickom priemysle s nárokmi na elektrickú pevnosť Poznámka :  Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : biely, transparentný Balenie :  300 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Sklenársky tmel

11.90 49.15  s DPH
Vysoko kvalitný klasický sklenársky tmel. Veľmi ľahko sa nanáša a vyhladzuje, po vytvrdnutí sa nedrolí ani nepraská. Po vytvrdnutí pretierateľný bežnými farbami. Vyrobený podľa tradičnej receptúry. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi ľahko sa aplikuje ♦ dobrá priľnavosť na drevo, kovy a sklo ♦ rýchle zasychá ♦ vhodný pre interiér i exteriér PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ zasklievanie tabuľových skiel do drevených a kovových rámov ♦ tmelenie sklenených výplní skleníkov ♦ rôzne utesňovacie a vyplňovacie aplikácie Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :    5 kg vedro 25 kg vedro Uvedená cena je za 1 ks.

Šlahaný tmel

5.85  s DPH
Extra ľahká vyplňovacia hmota pripravená k okamžitému použitiu. Má výbornú priľnavosť k podkladu, v priebehu vytvrdzovania sa nezmršťuje. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ nesteká, nepraská, nezmršťuje sa ♦ vhodný pre nanášanie v silnej vrstve ♦ povrch tmelu sa ľahko vyhladzuje ♦ po vytvrdnutí pretierateľný PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie špár, prasklín a vyrovnávanie poréznych podkladov (omietky, murivo, drevo, sadrokartón a pod.) ♦ vyrovnávanie plôch materiálov ako drevo, sadrokartón, drevotrieska, cetris apod. ♦ lokálne opravy rohov, dvier, prasklín a iných defektov ♦ veľmi vhodný pre opravu prasklín v bytoch panelových domov a v sadrokartónových konštrukciách Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  280 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Šľahaný tmel

5.85 7.85  s DPH
Vyrovnávanie poréznych podkladov (omietky, murivo, drevo, sadrokartón) v interiéri aj exteriéri (odporúčame ošetriť náterom). Veľmi vhodný na opravu prasklín v bytoch panelových domov a v sadrokartónových konštrukciách s možnosťou následného prebrúsenia. Vhodný pre nanášanie v silnej vrstve. Má výbornú priľnavosť k podkladu, behom vytvrdzovania sa nezmršťuje, odoláva pôsobeniu vody a mrazu. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi dobrá priľnavosť na murivo, drevo a ďalšie savé materiály ♦ v priebehu vytvrdzovania sa neprepadá ani nesteká ♦ po vytvrdnutí jednoducho brúsiteľný ♦ vhodný pre interiér aj exteriér, odoláva pôsobeniu vody a mrazu PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie špár, prasklín a vyrovnávanie poréznych podkladov ♦ umožňuje nanášanie v silných vrstvách ♦ jednoduché a rýchle opravy dier a prasklín v jednom pracovnom procese ♦ veľmi vhodný na opravu prasklín v bytoch panelových aj tehlových domov Poznámka :   Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : biely Balenie : 280 ml 400 ml Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDAFALT

8.05  s DPH
Tmelenie strešných špár, medzier a puklín, bitúmenové materiály a všetky obvyklé stavebné materiály, tmelenie spojov medzi odvodňovacími a strešnými prvkami. Profesionálny tmel na opravy netesností striech, odkvapov a spádových rúr, naliehavé opravy aj za dažďa. Môže byť nanášaný na mokré materiály, má vynikajúcu odolnosť proti stekaniu. Spoje s pohybom do 10%. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi dobrá priľnavosť na bitúmenové materiály ♦ môže byť nanášaný na mokré materiály (dokonca aj pod vodou) ♦ vynikajúca odolnosť proti stekaniu ♦ spoje s pohybom do 10 % PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ bitúmenové materiály a všetky obvyklé stavebné materiály ♦ tmelenie strešných špár, medzier a puklín ♦ tmelenie spojov medzi odvodňovacími a strešnými prvkami ♦ naliehavé opravy aj za dažďa Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :      300 ml Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDAFLEX 40FC

9.10 12.75  s DPH
Pružné lepenie spojov v stavebníctve a strojárenstve, tesnenie a vibračné spoje kovových konštrukcií, špáry priemyselných podláh, u ktorých sa počíta s veľkým zmršťovaním. Pružné spoje pri výrobe kontajnerov a v automobilovom priemysle. Tmel na báze polyuretánu. Výborne priľne k väčšine kovov a plastov. Je veľmi jednoducho použiteľný, po vytvrdnutí pretierateľný a trvale elastický. Vyniká vysokou odolnosťou voči väčšine chemikálií. Vhodný pre dilatačné spoje s pohybom do ±20%. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ lepiaci tmel s vysokým modulom pružnosti ♦ po vytvrdnutí trvale elastický ♦veľmi dobrá priľnavosť k väčšine materiálov ♦ vynikajúca odolnosť voči väčšine chemikálií PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ akékoľvek tesnenie a lepenie dilatačných a vibračných spojov v stavebníctve a strojárenstve ♦ tesnenie a lepenie kovových konštrukcií ♦ dilatačné špáry priemyselných podláh ♦ pružné spoje pri výrobe kontajnerov a v automobilovom priemysle Poznámka :   Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely, čierny, svetlo šedý, betónovo šedý Balenie :           300 ml 600 ml Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDASEAL 270 HS

22.80  s DPH
Konštrukčné lepenie a špárovanie, kde je vyžadovaná extrémna pevnosť a zároveň pružnosť spoja (až 20%), tmelenie vibračných konštrukcií, spojov ventilačných systémov a iných kovových konštrukcií. Tmelenie karosérií a úžitkových nadstavieb automobilov, karavanov, kontajnerov, vagónov, lietadiel, lodí apod. Mimoriadne kvalitný lepiaci tmel na báze MS polymérov, ktoré vytvárajú extrémne pevný, pružný a odolný spoj. Vhodný pre spoje s nárokmi na priemyselné lakovanie (môže byť lakovaný aj pred vytvrdnutím). Má vynikajúcu odolnosť voči chemikáliám a všetkým klimatickým podmienkam. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ kombinácia vysokej tvrdosti a veľmi veľkej lepiacej sily ♦ vysoká počiatočná pevnosť, rýchle vytvrdzovanie a konečná pevnosť ♦ vysoká strihová pevnosť po plnom vytvrdení ♦ pretierateľný aj „do mokra“ v striekacích lakovacích linkách väčšinou priemyselných farieb a lakov PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ konštrukčné elastické spájanie kovov, natretých povrchov, a väčšiny plastov (okrem PE, PP, teflónu !!) ♦ tmelenie karosérií, karavanov, kontajnerov, vagónov, lietadiel, lodí aj. dopravných prostriedkov ♦ konštrukčné tmelenie vibračných konštrukcií ♦ spojovacie a tmeliace práce pre konštrukcie určené na lakovanie aj v tunelových lakovniach Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely Balenie :     290 ml Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDASEAL LV

18.15  s DPH
Plošné a pružné lepenie v automobilovom, karavanovom a kontajnerovom priemysle. Lepenie plošných materiálov s nárokmi na vibračné zaťaženie, solárnych zrkadlových systémov. Nízka viskozita umožňuje celoplošné nanášanie, vyniká dokonalou adhéziou a vysokou priľnavosťou na takmer všetky materiály. Pretierateľný farbami nielen na vodnej báze. Neobsahuje izokyanáty, rozpúšťadlá, halogény a kyseliny. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ nízka viskozita umožňujúca aplikáciu špachtľami pre celoplošné lepenie ♦ dokonalá adhézia a vysoká lepivosť na takmer všetky materiály ♦ vynikajúca priľnavosť k poréznym aj neporéznym materiálom vrátane PVC ♦ nevyžaduje primerovanie ( okrem prípadov s výskytom kapilárneho tlaku vody) PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie podlahových materiálov na rôzne podklady vrátane preglejky ♦ pružné lepenie v automobilovom, karavanovom a kontajnerovom priemysle ♦ lepenie solárnych zrkadlových systémov ♦ plošné lepenie v stavebníctve, strojárenstve a inom priemysle Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely Balenie :    600 ml Uvedená cena je za 1 ks.