Zobrazených 1–32 z 361 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Aranžovacia nádobka z lesklého plastu 31x8cm

1.04  s DPH
Aranžovacie nádoby z lesklého plastu v dvoch rozmeroch sú vhodné na vytváranie ikebán i na vysadenie rastlinami. .

Box Sahara Petit, krémová, 27cm

2.12  s DPH
Obal Sahara sa teší svojmu úspechu najmä v modernom interiéri. Teraz predstavujeme jeho menšie prevedenie vhodné aj na kuchynský parapet, k nábytku, do kancelárie na poličku.

Cloe Balcony s podmiskou graphite/sivá, 50cm

7.99  s DPH
Patentovaný vzor je horúcou novinkou v záhrade aj na terase! Disponuje samozavlažovacím roštom, rezervoárom vody, klik-systémovou podmiskou a nalievacím otvorom. Plast je dvojvrstvový, keďže v sebe ukrýva vzor lístkov v kontrastnom odtieni.

Cylinder čiernomedený 46.020.14

3.19  s DPH
Rustiková úprava obalu z neglazovanej keramiky patrí do exkluzívnej kolekcie interiérových doplnkov tejto sezóny. Svojimi vzormi dokáže vdýchnuť Vášmu príbytku chuť rustikálnej nostalgie.

D-010SZ Vaso Sun Garden terakota kvetináč, priemer 10cm

0.82  s DPH
Nádych talianskej terakoty v štandardnom kvetináči s drenážnou dierkou. Vyrobený pri vysokom výpale, čím sa zabezpečí jeho mrazuvzdornosť.

Drevené prahy pod dvere 60×10 hranatý buk

4.56  s DPH
Drevené prahy pod dvereTvar: hranatýMateriál: bukBez povrchovej úpravyDĺžka:  60 cmVýška:  2 cmŠírka: 10 cmDrevené prahy k dverám bližšie informáciePrah je interiérový doplnok, ktorý vymedzuje priestor v spodnej časti zárubne. A zároveň slúži na vyplnenie medzere pod dverami.

Drevené prahy pod dvere 60×8 hranatý buk

3.48  s DPH
Drevené prahy pod dvereTvar: hranatýMateriál: bukBez povrchovej úpravyDĺžka:  60 cmVýška:  2 cmŠírka: 8 cmDrevené prahy k dverám bližšie informáciePrah je interiérový doplnok, ktorý vymedzuje priestor v spodnej časti zárubne. A zároveň slúži na vyplnenie medzere pod dverami.

Drevené prahy pod dvere 70×10 hranatý buk

4.92  s DPH
Drevené prahy pod dvereTvar: hranatýMateriál: bukBez povrchovej úpravyDĺžka:  70 cmVýška:  2 cmŠírka: 10 cmDrevené prahy k dverám bližšie informáciePrah je interiérový doplnok, ktorý vymedzuje priestor v spodnej časti zárubne. A zároveň slúži na vyplnenie medzere pod dverami.

Drevené prahy pod dvere 70×12 hranatý buk

5.22  s DPH
Drevené prahy pod dvereTvar: hranatýMateriál: bukBez povrchovej úpravyDĺžka:  70 cmVýška:  2 cmŠírka: 12 cmDrevené prahy k dverám bližšie informáciePrah je interiérový doplnok, ktorý vymedzuje priestor v spodnej časti zárubne. A zároveň slúži na vyplnenie medzere pod dverami.

Drevené prahy pod dvere 80×10 hranatý buk

6.13  s DPH
Drevené prahy pod dvereTvar: hranatýMateriál: bukBez povrchovej úpravyDĺžka:  80 cmVýška:  2 cmŠírka: 10 cmDrevené prahy k dverám bližšie informáciePrah je interiérový doplnok, ktorý vymedzuje priestor v spodnej časti zárubne. A zároveň slúži na vyplnenie medzere pod dverami.