Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

ACRYRUB

4.86  s DPH
Mimoriadne kvalitný akrylátový tmel určený na profesionálne použitie, farebne stály, po vytvrdnutí vode odolný. Špáry medzi prevažne savými materiálmi, rámami okien, zárubňami dverí a murivom, tmelenie spojov a prasklín v sadrokartónoch, špáry a praskliny vnútorných aj vonkajších omietok. Uvedené spoje až do dilatácie 15%. Po 60-ti minútach od aplikácie odoláva dažďu.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ určený na profesionálne použitie ♦ farebne stály, po vytvrdnutí vode odolný ♦ veľmi dobrá priľnavosť k poréznym materiálom a hliníku ♦ pretierateľný väčšinou náterových hmôtPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie spojov sadrokartónových konštrukcií ♦ profesionálne špárovanie stavebných prvkov ♦ parotesné spoje v rámci Soudal Window Systém ♦ vyššie uvedené spoje až do dilatácie 15%Poznámka :         Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : biely, šedýBalenie :              600 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

Akrylátový tmel

2.27  s DPH
Pretierateľný tmel SOUDAL na báze akrylátu na tmelenie a tesnenie špár a trhlín v omietkach, kútové spoje stien a stropov, špáry okolo rámov okien a dverí, schodov, podlahových a iných dekoratívnych líšt a pod. Po vyzretí je pretierateľný bežnými farbami.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ veľmi jednoducho použiteľný♦ farebne stály, po vytvrdnutí vode odolný ♦ veľmi dobrá priľnavosť k poréznym materiálom a hliníku ♦ po vytvrdnutí pretierateľnýPRÍKLADY POUŽITIA :♦ spoje s dilatáciou do 15%♦ tmelenie spojov a praklín v sadrokartónoch ♦ pripájacie špáry rámov okien a zárubní dverí v interiéri ♦ utesnenie špár medzi stenami a okennými parapetmi z interiéru ♦ spoje dekoratívnych líšt a stienPoznámka :        Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : biely, čierny, hnedý a šedýBalenie :             280 ml, 15ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

Akrylátový tmel na sadrokartón

2.57  s DPH
Pružné, elastické a ľahko pretierateľné bežnými farbami – ako sú akrylové tmely SOUDAL. Akrylový tmel se hodí pre využitie v interiéri, tak aj v exteriéri. Nejčastejšie sú tieto akrylové tmely používané pre tmelenie špár a prasklín v omietkách, kútové spoje stien a stropov, špár okolo rámov okien a dverí alebo podlahových a dekoratívnych líšt.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ zvýšená pružnosť ♦ pretierateľný bežnými farbami a maliarskými nátermi ♦ výborná priľnavost na savé povrchy a hliník ♦ po vyzretí vodotesnýPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ spoje sádrokartonových konštrukcí ♦ tmelenie špár a prasklín v murive a omietkách ♦ interiérové špáry okolo okien a dverí ♦ špárovanie obvodových líšt, dekorativnych prvkov a pod.Poznámka :         Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : bielyBalenie :             280 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

EXPRESS Akrylátový tmel

3.06  s DPH
Velmi rýchlo vysychajúci pružne plastický tmel na báze akrylátu s výbornou priľnavosťou k bežným stavebným podkladom. Pretierateľný bežnými farbami už po 10 minutách.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ pretierateľný už po 10 min. od aplikácie ♦ stálofarebný ♦ pretierateľný bežnými farbami a maliarskými nátermi ♦ výborná priľnavost na savé povrchy a hliníkPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ interiérové špáry okolom okien a dverí ♦ tmelenie špár a prasklín v murive a omietkách ♦ špárovanie obvodových líšt, dekoratívnych prvkov a pod. ♦ tmeliace práce s nárokmi na rýchlosť zasychania tmeluPoznámka :         Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : bielyBalenie :             280 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

Štukatérsky tmel

3.64  s DPH
Pretierateľný špeciálny tmel SOUDAL na báze akrylátu vytvárajúci povrch so zrnitou štruktúrou. Vhodný pre opravy a špáry muriva, sadrových povrchov a ostatných poréznych podkladov. Vhodný pre vnútorné aj vonkajšie použitie.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ veľmi jednoducho použiteľný ♦ hrubozrnná štruktúra ♦ farebne stály, po vytvrdnutí odolný poveternosti ♦ veľmi dobrá priľnavosť k poréznym materiálom ♦ po vytvrdnutí pretierateľnýPRÍKLADY POUŽITIA :♦ tmelenie spojov a prasklín na fasádach ♦ opravy prasklín zrnitých povrchov ♦ retušovacie opravy zrnitých povrchov ♦ dokončovacie hrubozrnné špárovanie okolo inštalovaných prvkov ♦ vyššie uvedené spoje až do dilatácie ±10%Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      280 ml, 15 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

TRANSPACRYL

3.78  s DPH
Transparentný pružno plastický tmel na báze akrylátu, vhodný pre utesnenie a estetickú úpravu drobných stavebních špár. Veľmi ľahko sa nanáša aj uhladzuje, po úplnom vyzretí spriehľadní, obzvlášť vhodný pre kútové špáry. Pretierateľný bežnými farbami aj lazúrovacími lakmi. Vhodný pre sanitárne aplikácie, obsahuje protiplesňové fungicídy.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ transparentná po vytvrdnutí ♦ veľmi dobrá priľnavosť na väčšinu poréznych materiálov ♦ dobrá priľnavosť na eloxovaný hliník ♦ po vytvrdnutí pretierateľnýPRÍKLADY POUŽITIA :♦ tesniaci tmel na vyplňovanie prasklín v betóne, murive a omietkach ♦ tmelenie spojov s pohybom do 15%, spojovacie špáry v stavebníctve ♦ tmelenie spojov parapetov, okolo rámov okien a zárubní dverí ♦ spoje prvkov drevených podláh ♦ vhodný pre sanitárne aplikáciePoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      280 ml, 15 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.