Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

ACRYRUB

6.10  s DPH
Mimoriadne kvalitný akrylátový tmel určený na profesionálne použitie, farebne stály, po vytvrdnutí vode odolný. Špáry medzi prevažne savými materiálmi, rámami okien, zárubňami dverí a murivom, tmelenie spojov a prasklín v sadrokartónoch, špáry a praskliny vnútorných aj vonkajších omietok. Uvedené spoje až do dilatácie 15%. Po 60-ti minútach od aplikácie odoláva dažďu. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ určený na profesionálne použitie ♦ farebne stály, po vytvrdnutí vode odolný ♦ veľmi dobrá priľnavosť k poréznym materiálom a hliníku ♦ pretierateľný väčšinou náterových hmôt PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie spojov sadrokartónových konštrukcií ♦ profesionálne špárovanie stavebných prvkov ♦ parotesné spoje v rámci Soudal Window Systém ♦ vyššie uvedené spoje až do dilatácie 15% Poznámka :    Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely, šedý Balenie :  600 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Akrylátový tmel

2.65  s DPH
Pretierateľný tmel SOUDAL na báze akrylátu na tmelenie a tesnenie špár a trhlín v omietkach, kútové spoje stien a stropov, špáry okolo rámov okien a dverí, schodov, podlahových a iných dekoratívnych líšt a pod. Po vyzretí je pretierateľný bežnými farbami. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi jednoducho použiteľný ♦ farebne stály, po vytvrdnutí vode odolný ♦ veľmi dobrá priľnavosť k poréznym materiálom a hliníku ♦ po vytvrdnutí pretierateľný PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ spoje s dilatáciou do 15% ♦ tmelenie spojov a prasklín v sadrokartónoch ♦ pripájacie špáry rámov okien a zárubní dverí v interiéri ♦ utesnenie špár medzi stenami a okennými parapetmi z interiéru ♦ spoje dekoratívnych líšt a stien Poznámka :      Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely, čierny, hnedý a šedý Balenie :    280 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Akrylátový tmel na sadrokartón

3.25  s DPH
Pružné, elastické a ľahko pretierateľné bežnými farbami – ako sú akrylové tmely SOUDAL. Akrylový tmel se hodí pre využitie v interiéri, tak aj v exteriéri. Najčastejšie sú tieto akrylové tmely používané pre tmelenie špár a prasklín v omietkach, kútové spoje stien a stropov, špár okolo rámov okien a dverí alebo podlahových a dekoratívnych líšt. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ zvýšená pružnosť ♦ pretierateľný bežnými farbami a maliarskymi nátermi ♦ výborná priľnavosť na savé povrchy a hliník ♦ po vyzretí vodotesný PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ spoje sadrokartónových konštrukcií ♦ tmelenie špár a prasklín v murive a omietkach ♦ interiérové špáry okolo okien a dverí ♦ špárovanie obvodových líšt, dekoratívnych prvkov a pod. Poznámka :   Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely Balenie :    280 ml Uvedená cena je za 1 ks.

EXPRESS Akrylátový tmel

3.80  s DPH
Veľmi rýchlo vysychajúci pružne plastický tmel na báze akrylátu s výbornou priľnavosťou k bežným stavebným podkladom. Pretierateľný bežnými farbami už po 10 minútach. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ pretierateľný už po 10 min. od aplikácie ♦ stálofarebný ♦ pretierateľný bežnými farbami a maliarskymi nátermi ♦ výborná priľnavosť na savé povrchy a hliník PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ interiérové špáry okolo okien a dverí ♦ tmelenie špár a prasklín v murive a omietkach ♦ špárovanie obvodových líšt, dekoratívnych prvkov a pod. ♦ tmeliace práce s nárokmi na rýchlosť zasychania tmelu Poznámka :   Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely Balenie :   280 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Štukatérsky tmel

4.50  s DPH
Pretierateľný špeciálny tmel SOUDAL na báze akrylátu vytvárajúci povrch so zrnitou štruktúrou. Vhodný pre opravy a špáry muriva, sadrových povrchov a ostatných poréznych podkladov. Vhodný pre vnútorné aj vonkajšie použitie. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi jednoducho použiteľný ♦ hrubozrnná štruktúra ♦ farebne stály, po vytvrdnutí odolný poveternosti ♦ veľmi dobrá priľnavosť k poréznym materiálom ♦ po vytvrdnutí pretierateľný PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie spojov a prasklín na fasádach ♦ opravy prasklín zrnitých povrchov ♦ retušovacie opravy zrnitých povrchov ♦ dokončovacie hrubozrnné špárovanie okolo inštalovaných prvkov ♦ vyššie uvedené spoje až do dilatácie ±10% Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 280 ml Uvedená cena je za 1 ks.

TRANSPACRYL

4.65  s DPH
Transparentný pružno plastický tmel na báze akrylátu, vhodný pre utesnenie a estetickú úpravu drobných stavebných špár. Veľmi ľahko sa nanáša aj uhladzuje, po úplnom vyzretí spriehľadní, obzvlášť vhodný pre kútové špáry. Pretierateľný bežnými farbami aj lazúrovacími lakmi. Vhodný pre sanitárne aplikácie, obsahuje protiplesňové fungicídy. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ transparentná po vytvrdnutí ♦ veľmi dobrá priľnavosť na väčšinu poréznych materiálov ♦ dobrá priľnavosť na eloxovaný hliník ♦ po vytvrdnutí pretierateľný PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tesniaci tmel na vyplňovanie prasklín v betóne, murive a omietkach ♦ tmelenie spojov s pohybom do 15%, spojovacie špáry v stavebníctve ♦ tmelenie spojov parapetov, okolo rámov okien a zárubní dverí ♦ spoje prvkov drevených podláh ♦ vhodný pre sanitárne aplikácie Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :      280 ml Uvedená cena je za 1 ks.