Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

BUTYRUB

6.35  s DPH
Mimoriadne kvalitný polybutylenový plastický tmel vhodný pre statické stavebné špáry s pohybom do 7%. Špárovanie medzi segmentami panelových domov, zasklievacie tmelenie skleníkov, tmelenie spojov kanalizačných a odpadových radov. Zostáva trvale plastický, na povrchu vytvára hladkú elastickú šupku. Pretierateľný po 24 hodinách, nevytvára škvrny na poréznych materiáloch. Veľmi dobre priľne na akékoľvek stavebné podklady. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ zostáva trvale plastický, na povrchu vytvára hladkú elastickú šupku ♦ pretierateľný po 24 hodinách ♦ nevytvára škvrny na poréznych materiáloch ♦ veľmi dobrá priľnavosť na všetky suché materiály PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ všetky spoje s malým pohybom (max. 7 %) ♦ plniaci tmel pre najrôznejšie stavebné aplikácie ♦ zasklievacie tmelenie skleníkov ♦ tmelenie spojov kanalizačných a odpadnutých radov Poznámka :  Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely, šedý Balenie :        600 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Okenná fólia EXTERIÉR UV+12

18.45 35.65  s DPH
Paropriepustná, vodonepriepustná okenná fólia pre tvorbu vnútornej uzávery pripojovacej špáry výplne stavebného otvoru so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu. Vďaka dokonalej paropriepustnosti odvádza vodnú pary z pripojovacej špáry do exteriéru a tým zaisťuje dlhodobú kvalitu tepelno izolačných vlastností PU peny. Chráni proti prenikaniu vody aj v prípade náporového dažďa. Povrch je možno omietať všetkými bežnými omietkami. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ ľahké a okamžité použitie (samolepiaca) ♦ zaisťuje riešenie pripojovacej špáry podľa STN 733133 a STN 733134 ♦ zostáva ohybná i za nižších teplôt, prispôsobí sa nerovnému povrchu ♦ profesionálne použitie pri montáži všetkých typov okien a dverí PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ paropriepustné prekrytie konštrukčných stavebných špár okolo rámov okien a dverí z exteriérovej strany ♦ prekrývanie spojov medzi rámom a stenou, murivom atd. ♦ rôzne krycie aplikácie rohových i mimoúrovňových špár ♦ tvorí integrovanú súčasť okenného montážneho systému SOUDAL WINDOWS SYSTEMEXT - PAPRIEPUSTNÁ EXTERIÉROVÁ PÁSKA - s akrylovým lepiacim pruhom AB - s akrylovým i butylovým lepiacim pruhom AC - s akrylovým lepiacim pruhom a celoplošným akrylovým lepidlom na druhej strane Poznámka : Pracovný postup nájdete v katalógu Uvedená cena je za 1 ks.

Okenná fólia INTERIÉR ALU

18.45 35.65  s DPH
Kvalitná dvojvrstvová fólia určená k parotesnému zakončovaniu špár okolo okien z vnútornej strany objektu. Vytvára parotesnú prekážku proti prestupom plynov a vodných pár do vypenenej špáry medzi okenným rámom a murivom. Zvyšuje izolačnú schopnosť výplne špáry a bráni zapliesneniu ostenia. Vnútorný povrch okennej fólie je možno omietať všetkými bežnými typmi omietok a pretierať maliarskymi i inými farbami. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ zaisťuje riešenie pripojovacej špáry podľa STN 753133 a stn 753134 ♦ ľahké a okamžité použitie (samolepiace) ♦ zabraňuje zavlhnutiu montážnej peny a tým eliminuje tepelné straty v okolí rámov okien PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ parotesné prekrytie konštrukčných stavebných špár v okolí rámov okien a dverí (z interiérovej strany) ♦ rôzne krycie aplikácie rohových i mimoúrovňových špár ♦ súčasť SOUDAL WINDOWS SYSTEMINT-ALU - PAROTESNÁ INTERIÉROVÁ PÁSKA S HLINÍKOVOU FÓLIOUA   - s akrylovým lepiacim pruhom AB - s akrylovým i butylovým lepiacim pruhom AC - s akrylovým lepiacim pruhom a celoplošným akrylovým lepidlom na druhej strane Poznámka : Pracovný postup nájdete v katalógu Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDABAND ACRYL T60

3.90 15.65  s DPH
Predstlačená expanzná páska na báze impregnovanej polyuretánovej peny určená na elastické utesnenie špár v stavebníctve a priemysle. Odoláva poveternostným vplyvom, po aplikácii je okamžite funkčná. Na jednej strane je opatrená samolepiacou vrstvou. Vytvára paropriepustný a vodotesný spoj. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ výborné zvukovo a tepelne izolačné schopnosti ♦ vytvára paropriepustný spoj ♦ prispôsobí sa nerovnosti povrchu, absorbuje pohyb špáry ♦ odoláva poveternosti a UV žiareniu PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ vyplňovanie špár v stavebných a iných konštrukciách, prefabrikátoch, murive, betóne apod. ♦ vyplňovanie spojov medzi rámami a stenami, murivom atď. ♦ mimoriadne vhodná pre dažďu a vetru odolné vyplnenie špár v betónových, oceľových a drevených konštrukciách, murive, prefabrikátoch a strešných konštrukciách ♦ možno používať pri vnútorných aj vonkajších aplikáciách Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDABAND ACRYL T90

5.30 11.15  s DPH
Soudaband Acryl T90 je predstlačená expanzná páska na báze impregnovanej polyuretánovej peny určená na elastické utesnenie špár v stavebníctve a priemysle. Odoláva poveternostným vplyvom, po aplikácii je okamžite funkčná. Na jednej strane je opatrená samolepiacou vrstvou. Vytvára paropriepustný a vodotesný spoj. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi jednoduché použitie, jednoduchá aplikácia ♦ výborné zvukovo a tepelne izolačné schopnosti ♦ okamžite funkčné, odoláva poveternosti a UV žiareniu ♦ vytvára vodenepriepustný a paropriepustný spoj ♦ nevyžaduje predbežnú ani konečnú úpravu ♦ nezanecháva škvrny na hranách špáry ♦ prispôsobí sa nerovnosti povrchu, absorbuje pohyb špáry PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ vyplňovanie špár v stavebných a iných konštrukciách, prefabrikátoch, murive, betóne apod. ♦ vyplňovanie spojov medzi rámami a stenami, murivom atď. ♦ veľmi vhodná pre dažďu a vetru odolné vyplnenie špár v betónových, oceľových a drevených konštrukciách, murive, prefabrikátoch a strešných konštrukciách ♦ možno používať pri vnútorných aj vonkajších aplikáciách Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Uvedená cena je za 1 ks.

Stavbársky tmel

3.00  s DPH
Butylénový tmel určený na tesnenie špár s malým pohybom (max. 7%). Vhodný pre stavebné špáry medzi murivom a segmenty panelových domov, tesnenie parapetov, tmelenie skleníkov, kanalizačných a odpadových radov. Farebne stály, odolný voči UV žiareniu. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi jednoducho použiteľný ♦ na povrchu vytvára elastickú a pevnú šupku ♦ pretierateľný po 24 hodinách ♦ veľmi dobrá priľnavosť na väčšinu stavebných materiálov ♦ odolný UV žiareniu a poveternostným vplyvom PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ stavebné špáry s pohybom do 7%, špárovanie muriva ♦ špárovanie medzi murivom a rámami okien alebo zárubňami dverí ♦ zasklievanie jednoduchých skiel do drevených, betónových alebo kovových rámov ♦ tmelenie spojov kanalizačných a odpadových radov ♦ tesnenie spojov automobilových karosérií a kontajnerov Poznámka :  Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely, šedý Balenie :  280 ml Uvedená cena je za 1 ks.

SWS SPRAY PRIMER 500 ml

11.34  s DPH
Špeciálny rýchloschnúci adhézny nástrek v aerosolovom balení pripravený k okamžitému použitiu. Je určený pre zvýšenie priľnavosti samolepiacich pruhov okenných fólií alebo expanzných pások na bežné stavebné povrchy. Balenie v spreji zaisťuje kvalitnú, ľahkú a rýchlu prácu pri realizácii SOUDAL WINDOW SYSTEM. Špeciálne navrhnutý pre prácu pri aplikácií samolepiacich pások na mierne zaprášené, podchladené alebo vlhké povrchy. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ zlepšuje priľnavosť samolepiacich vrstiev ♦ jednoduchá a presná aplikácia ♦ okamžite a ľahko použiteľný prípravok ♦ vhodný pre aplikáciu i na mierne zaprášené, vlhké alebo podchladené povrchy ♦ krátka doba odvetrania ♦ dlhý otvorený čas ♦ dobrá priľnavosť k mnohým materiálom ♦ pre vonkajšie i vnútorné použitie ♦ odolný voči pôsobenia vlhkosti ♦ neobsahuje toluén ani metylen chlorid ♦ súčasť SWS ( Soudal Window System ) PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ predbežné ošetrenie stavebných podkladov ako je betón, tehly, omietky, drevo, drevovláknité alebo cemento-trieskové dosky, EPS, XPS a pod. pri aplikácií samolepiacich častí okenných fólií alebo expanzných pások SOUDAL ♦ zaistenie priľnavosti samolepiacich pások na mierne zaprášené, mierne vlhké alebo chladné podklady Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  500 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Tesniaci pás PROFESSIONAL

25.90 124.20  s DPH
Špeciálny tesniaci pás pre riešenie dilatačných a kútových spojov na balkónových konštrukciách. Pružný tesniaci pás určený pre odvedenie kondenzu z hliníkových fasádnych systémov. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ aplikovateľný lepením do hydroizolačných vrstiev ♦ hydroizolačná šírka pásu 120 mm ♦ extrémne pružný ♦ hydroizolačná vrstva z thermoplastic alastoméru potiahnutá obojstranne polypropylénovou tkaninou ♦ aplikovateľný lepením PU tmelmi alebo MS polymérmi PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ vhodný na realizáciu vodorovných dilatačných celkov na terasách a loggiách ♦ použiteľný ako pružný izolačný doplnok k hydroizolačným náterovým hmotám ♦ vhodný pre exteriér ♦ vhodný na odvedenie kondenzátu z hliníkových fasádnych systémov Balenie : 10 m 50 m Uvedená cena je za 1 ks.

VAPOURSEAL lepidlo na parozábrany

9.50  s DPH
Špeciálne pružne plastický lepiaci tmel báze akrylových polymérov. Určený na spájanie všetkých typov parotesných zábran, vzduchotesné a parotesné tmelenie spojov Soudal Okenných fólií v rámci Soudal Window Systém. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vzduchotesný a parotesný ♦ vynikajúca priľnavosť na všetky typy parotesných zábran ♦ vysoká priľnavosť na polyetylén a polypropylén ♦ odoláva pôsobeniu UV žiarenia PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ parotesné a vzduchotesné spoje parozábran ♦ dotmeľovanie spojov a lepenie Soudal Okenných fólií v rámci SWS ♦ vzduchotesné spoje väčšiny stavebných materiálov ♦ tesnenie spojov priľahlých konštrukcií Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 310 ml Uvedená cena je za 1 ks.