Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

BUTYRUB

4.75  s DPH
Mimoriadne kvalitný polybutylenový plastický tmel vhodný pre statické stavebné špáry s pohybom do 7%. Špárovanie medzi segmentami panelových domov, zasklievacie tmelenie skleníkov, tmelenie spojov kanalizačných a odpadnových radov. Zostáva trvale plastický, na povrchu vytvára hladkú elastickú šupku. Pretierateľný po 24 hodinách, nevytvára škvrny na poréznych materiáloch. Veľmi dobre priľne na akékoľvek stavebné podklady.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ zostáva trvale plastický, na povrchu vytvára hladkú elastickú šupku ♦ pretierateľný po 24 hodinách ♦ nevytvára škvrny na poréznych materiáloch ♦ veľmi dobrá priľnavosť na všetky suché materiályPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ všetky spoje s malým pohybom (max. 7 %) ♦ plniaci tmel pre najrôznejšie stavebné aplikácie ♦ zasklievacie tmelenie skleníkov ♦ tmelenie spojov kanalizačných a odpadnutých radovPoznámka :         Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : biely, šedýBalenie :              600 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

Okenná fólia EXTERIÉR UV PLUS

17.93 34.56  s DPH
Paropriepustná, vodonepriepustná okenná fólia pre tvorbu vnútornej uzávery pripojovacej špáry výplne stavebného otvoru so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu. Vďaka dokonalej paropriepustnosti odvádza vodnú pary z pripojovacej špáry do exteriéru a tým zaisťuje dlouhodobú kvalitu tepelno izolačných vlastností PU peny. Chráni proti prenikaniu vody aj v prípade náporového dažďa. Povrch je možno omietať všetkými bežnými omietkami.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ ľahké a okamžité použitie (samolepiaca)♦ zaisťuje riešenie pripojovacej špáry podľa STN 733133 a STN 733134♦ zostává ohybná i za nižších teplôt, prispôsobí sa nerovnému povrchu♦ profesionálne použitie pri montáži všetkých typov okien a dverí PRÍKLADY POUŽITIA :♦ paropriepustné prekrytie konštrukčných stavebných špár okolo rámov okien a dverí z exteriérovej strany♦ prekrývanie spojov medzi rámom a stenou, murivom atd.♦ rôzné krycie aplikáce rohových i mimoúrovňových špár♦ tvorí integrovanú súčasť okenného montážneho systému SOUDAL WINDOWS SYSTEMEXT - PAPRIEPUSTNÁ EXTERIÉROVÁ PÁSKAA - s akrylovým lepiacim pruhomAB - s akrylovým i butylovým lepiacim pruhomAC - s akrylovým lepiacim pruhom a celoplošným akrylovým lepidlom na druhej stranePoznámka : Pracovný postup nájdete v katalóguUvedená cena je za 1 ks.

Okenná fólia INTERIÉR ALU

17.93 34.56  s DPH
Kvalitná dvojvrstvová fólia určená k parotesnému zakončovaniu špár okolo okien z vnútornej strany objektu. Vytvára parotesnú prekážku proti prestupom plynov a vodných pár do vypenenej špáry mezi okenným rámom a murivom. Zvyšuje izolačnú schopnosť výplne špáry a bráni zapliesneniu ostenia. Vnútorný povrch okennej fólie je možno omietať všetkými bežnými typmi omietok a pretierať maliarskými i inými farbami.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ zaisťuje riešenie pripojovacej špáry podľa STN 753133 a stn 753134 ♦ ľahké a okamžité použitie (samolepiace)♦ zabraňuje zavhnutiu montážnej peny a tým eliminuje tepelné straty v okolí rámov okien PRÍKLADY POUŽITIA :♦ parotesné prekrytie konštrukčných stavebných špár v okolí rámov okien a dverí (z interiérovej strany)♦ rôzne krycie aplikácie rohových i mimoúrovňových špár♦ súčasť SOUDAL WINDOWS SYSTEMINT-ALU - PAROTESNÁ INTERIÉROVÁ PÁSKA S HLINÍKOVOU FÓLIOUA   - s akrylovým lepiacim pruhomAB - s akrylovým i butylovým lepiacim pruhomAC - s akrylovým lepiacim pruhom a celoplošným akrylovým lepidlom na druhej stranePoznámka : Pracovný postup nájdete v katalóguUvedená cena je za 1 ks.

SOUDABAND ACRYL T60

3.19 11.50  s DPH
Predstlačená expanzná páska na báze impregnovanej polyuretánovej peny určená na elastické utesnenie špár v stavebníctve a priemysle. Odoláva poveternostným vplyvom, po aplikácii je okamžite funkčná. Na jednej strane je opatrená samolepiacou vrstvou. Vytvára paropriepustný a vodotesný spoj. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ výborné zvukovo a tepelne izolačné schopnosti ♦ vytvára paropriepustný spoj ♦ prispôsobí sa nerovnosti povrchu, absorbuje pohyb špáry ♦ odoláva poveternosti a UV žiareniu PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ vyplňovanie špár v stavebných a iných konštrukciách, prefabrikátoch, murive, betóne apod. ♦ vyplňovanie spojov medzi rámami a stenami, murivom atď. ♦ mimoriadne vhodná pre dažďu a vetru odolné vyplnenie špár v betónových, oceľových a drevených konštrukciách, murive, prefabrikátoch a strešných konštrukciách♦ možno používať pri vnútorných aj vonkajších aplikáciáchPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeUvedená cena je za 1 ks.

SOUDABAND ACRYL T90

4.37 9.18  s DPH
Soudaband Acryl T90 je predstlačená expanzná páska na báze impregnovanej polyuretánovej peny určená na elastické utesnenie špár v stavebníctve a priemysle. Odoláva poveternostným vplyvom, po aplikácii je okamžite funkčná. Na jednej strane je opatrená samolepiacou vrstvou. Vytvára paropriepustný a vodotesný spoj.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ veľmi jednoduché použitie, jednoduchá aplikácia ♦ výborné zvukovo a tepelne izolačné schopnosti ♦ okamžite funkčné, odoláva poveternosti a UV žiareniu ♦ vytvára vodenepriepustný a paropriepustný spoj ♦ nevyžaduje predbežnú ani konečnú úpravu ♦ nezanechává škvrny na hranách špáry ♦ prispôsobí sa nerovnosti povrchu, absorbuje pohyb špáryPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ vyplňovanie špár v stavebných a iných konštrukciách, prefabrikátoch, murive, betóne apod.♦ vyplňovanie spojov medzi rámami a stenami, murivom atď. ♦ veľmi vhodná pre dažďu a vetru odolné vyplnenie špár v betónových, oceľových a drevených konštrukciách, murive, prefabrikátoch a strešných konštrukciách♦ možno používať pri vnútorných aj vonkajších aplikáciáchPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeUvedená cena je za 1 ks.

Stavbársky tmel

2.38  s DPH
Butylénový tmel určený na tesnenie špár s malým pohybom (max. 7%). Vhodný pre stavebné špáry medzi murivom a segmenty panelových domov, tesnenie parapetov, tmelenie skleníkov, kanalizačných a odpadových radov. Farebne stály, odolný voči UV žiareniu.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ veľmi jednoducho použiteľný ♦ na povrchu vytvára elastickú a pevnú šupku ♦ pretierateľný po 24 hodinách ♦ veľmi dobrá priľnavosť na väčšinu stavebných materiálov ♦ odolný UV žiareniu a poveternostným vplyvom PRÍKLADY POUŽITIA :♦ stavebné špáry s pohybom do 7%, špárovanie muriva ♦ špárovanie medzi murivom a rámami okien alebo zárubňami dverí ♦ zasklievanie jednoduchých skiel do drevených, betónových alebo kovových rámov ♦ tmelenie spojov kanalizačných a odpadových radov ♦ tesnenie spojov automobilových karosérií a kontajnerovPoznámka :        Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : biely, šedýBalenie :             280 ml, 15 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

SWS PRIMER Aerosol

13.18  s DPH
Špeciálny rýchleschnúci adhézny nástrek pre zvýšenie priľnavosti samolepiacich pruhov Okenných fólií. Balenie v spreji zaisťuje kvalitnú, ľahkú a rýchlu prácu pri realizácii SOUDAL WINDOW SYSTEM.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ ľahko se aplikuje pomocou nastaviteľnej trysky♦ efektívna, čistá a rýchla práca, presné dávkovanie♦ rýchleschnúci♦ výrazne zvyšuje prídržnosť butylových i iných samolepiacich pások k povrchu♦ vytvára trvale silno lepivý povrchPRÍKLADY POUŽITIA :♦ ošetrenie ostení v mieste aplikácie Okennej fólie♦ penetračný náter s vysoko lepivým povrchem♦ zlepšenie priľnavosti samolepiacich folií na rôzné druhy podkladov, mimo polystyrénuPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      500 mlUvedená cena je za 1 ks.

Tesniaci pás PROFESSIONAL

22.14 106.92  s DPH
Špeciálny tesniaci pás pre riešenie dilatačných a kútových spojov na balkónových konštrukciách. Pružný tesniaci pás určený pre odvedenie kondenzu z hliníkových fasádnych systémov.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ aplikovateľný lepením do hydroizolačných vrstiev♦ hydroizolačná šírka pásu 120 mm♦ extrémne pružný♦ hydroizolačná vrstva z thermoplastic alastoméru potiahnutá obojstranne polypropyléovou tkaninou♦ aplikovateľný lepením PU tmelymi alebo MS polymérmiPRÍKLADY POUŽITIA :♦ vhodný na realizáciu vodorovných dilatačných celkov na terasách a logiách♦ použiteľný ako pružný izolačný doplnok k hydroizolačným náterovým hmotám♦ vhodný pre exteriér♦ vhodný na odvedenie kondenzátu z hliníkových fasádnych systémovBalenie : 10 m, 50 mUvedená cena je za 1 ks.

VAPOURSEAL lepidlo na parozábrany

7.88  s DPH
Špeciálne pružne plastický lepiaci tmel báze akrylových polymérov. Určený na spájanie všetkých typov parotesných zábran, vzduchotesné a parotesné tmelenie spojov Soudal Okenných fólií v rámci Soudal Window Systém.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ vzduchotesný a parotesný ♦ vynikajúca priľnavosť na všetky typy parotesných zábran ♦ vysoká priľnavosť na polyetylén a polypropylén ♦ odoláva pôsobeniu UV žiareniaPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ parotesné a vzduchotesné spoje parozábran ♦ dotmeľovanie spojov a lepenie Soudal Okenných fólií v rámci SWS ♦ vzduchotesné spoje väčšiny stavebných materiálov ♦ tesnenie spojov priľahlých konštrukciíPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      310 ml, 15 ks - kartónUvedená cena je za 1 ks ( á 310 ml ).