Zobrazuje sa všetkych 24 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Hlavica sprchová 1-funkčná, 10cm, lesklý chróm

12.99  s DPH
Hlavica sprchová 1-funkčná FRESHHH, 10cm, oceľ, lesklý chrom.

Hlavica sprchová Aqua

12.99  s DPH
Sprchová ružica štvorpolohová Olsen Spa AQUA sa vyznačuje moderným dizajnom a vysokou kvalitou masívneho plastu, ktorý je celoplošne pochrómovaný. Jemné línie obohacujú dizajnové tvarované trysky. S variabilitou, ktorú ponúka, umožňuje ľubovoľnú kombináciu so štandardným príslušenstvom vodovodných batérií. Nechajte sa rozmaznávať štyrmi druhmi prúdu!

Hlavica sprchová Lota

13.49  s DPH
Sprchová ružica jednopolohová Olsen Spa RUBINETA LOTA je určená pre tých, ktorí veria, že menej je niekedy viac. Klasický, guľovitý tvar ponúka normálne sprchovanie, ktoré je aj relaxačné a osviežujúce. A aj keď sa jedná o najjednoduchšiu konštrukciu, vo svojich detailoch ukrýva vysoko kvalitný pochrómovaný plast. Funkcia SAVE WATER, ktorá umožňuje až 40% úsporu vody.

Hlavica sprchová Ocean

11.07  s DPH
Sprchová ružica trojpolohová Olsen Spa DELTA vyvažuje tradičnú estetiku s modernou technológiou. Klasický tvar pochrómovanej sprchovej hlavice je doplnený sprchovými výstupkami, pre každodenný osviežujúci zážitok. Vďaka svojej variabilite ponúka ľubovoľnú kombináciu so štandardným príslušenstvom vodovodných batérií. Nechajte sa rozmaznávať tromi druhmi prúdu!

Hlavica sprchová Oka

6.49  s DPH
Sprchová ružica jednopolohová Olsen Spa RUBINETA OKA je určená pre tých, ktorí veria, že menej je niekedy viac. Klasický, guľovitý tvar ponúka normálne sprchovanie, ktoré je aj relaxačné a osviežujúce. Aj keď sa jedná o najjednoduchšiu konštrukciu, vo svojich detailoch ukrýva vysoko kvalitný pochrómovaný plast. Nechajte sa hýčkať a rozmaznávať!

Hlavica sprchová Preto

13.49  s DPH
Sprchová hlavica proti vodnému kameňu so samočistiacou funkciou. Priemer: 100 mm. Prietok: 9 l / min pri tlaku 3 bary 2-ročná záruka.

Ružica sprchová 1-polohová RU/860.0

8.19  s DPH
Sprchová ružica 1-polohováPriemer ružice 95 mm.Počet poloh1Hloubka krabice20 mmŠířka krabice190 mmVýška krabice295 mm

Ružica sprchová 3-polohová chróm RU/775.0

23.76  s DPH
3- polohová sprchová ružica. Balené v blistri. S nasávaním vzduchu. Rozmer 100 x 140 mm.

Sprcha ručná 1-polohová biela/chróm

7.99  s DPH
Vaňová súprava sa vyznačuje moderným dizajnom, vysokou variabilitou a predovšetkým umožňuje takmer ľubovoľnú kombináciu s príslušenstvom sprchového programu. Súčasťou vaňového setu je jednopolohová ručná sprcha, držiak a šedo strieborná sprchová hadica s dĺžkou 150 cm. Funkcie : - fast clean: systém ľahkého očistenia od usadenín vodného kameňa - anti-twist: systém proti prekrúteniu hadice - water saver: systém pre úsporu vody pri sprchovaní - spray

Sprcha ručná 1-polohová plast/chróm

10.15  s DPH
Jednopolohová sprchová hlavica sa vyznačuje moderným dizajnom, vysokou variabilitou a predovšetkým umožňuje takmer ľubovoľnú kombináciu s príslušenstvom sprchového programu. Sprcha je osadená štandardným závitom 1/2" pre pripojenie na sprchovú hadicu. Funkcia sprchy: - fast clean: systém ľahkého očistenia od usadenín vodného kameňa - water saver: systém na úsporu vody pri sprchovaní - spray

Sprcha ručná 5-polohová plast/chróm

8.77  s DPH
Päťpolohová sprchová hlavica sa vyznačuje moderným dizajnom, vysokou variabilitou a predovšetkým umožňuje takmer ľubovoľnú kombináciu s príslušenstvom sprchového programu. Sprcha je vybavená štandardným závitom 1/2 "pre pripojenie na sprchovú hadicu. Funkcie sprchy: - fast clean: systém jednoduchého očistenia od usadenín vodného kameňa - water saver: systém pre úsporu vody pri sprchovaní - spray, masáž, bublinky, spray & masáž, spray & bublinky

Sprcha ručná Rainfinity 130 3jet,leštený vzhľad

153.99  s DPH
• veľkosť sprchovacieho modulu: 130 mm • pohodlné prepínanie druhov prúdu tlačidlom Select • druh prúdu: prúd PowderRain, Intense PowderRain, MonoRain • prietok pri 0,3 MPa: 14 l / min • s vnútorným vedením vody • preplachovateľný filter nečistôt • závit prívodov G ½ • rozmer prívodov: DN15 • vhodné pre prietokový ohrievač • súčasť dodávky: ručná sprcha, tesnenie so sitkom, montážny návod.  

Sprchová ružica 3-polohová čierna RU/869.5

10.66  s DPH
Technické údaje: Prevedenie: čierna Priemer ružice: 80 mm Počet polôh: 3 mm

Sprchová ružica-chróm

19.99  s DPH
Technické parametre:Prevedenie: chrómVýška výrobku: 340 mmŠírka výrobku: 155 mmHĺbka výrobku: 35 mmPočet polôh: 1