Zobrazuje sa všetkych 14 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Epoxidová živica CHS-Epoxy 1200/324/ ECO 100g + tvrdidlo

11.69  s DPH
Sincolor Epoxydová živica CHS-Epoxy 1200/324 1,07 kg je dvojzložková expoxidová živica pre lepenie hliníku, železných kovov, skla, porcelánu, keramiky, dreva, betón, laminátov, penového polystarénu a pod. Tieto materiály lepia i vzájomne. 

Eprosin Crystal živica set 1kg

47.59  s DPH
Používa sa na lepenie, zalievanie a laminovanie.Takzvané. ,,neviditeľné lepidlo" ideálne v šperkarstve, alebo ako dekoračná vrstva na zalievanie predmetov.

Polyester 109 1kg + Iniciátor + urýchlovač

20.29  s DPH
Polyesterová živica na výrobu technického laminátu, opravám laminovaných predmetov (napr. lodí, športových potrieb, kapotážou, autodielov) a na výrobu doskových konglomerátov z prírodného a umelého kameňa. Nie je vhodný na polystyrén. Možno prefarbovať pastami Eprotint

Polyester MTB (set s iniciátorom) 1.02kg – polyuretánová živica predurýchlená

19.39  s DPH
Predurychlená polyesterová živica na zalievanie káblových spojov a koncoviek, integrovaných obvodov, vinutie, na výrobu predmetov z technického laminátu, ako napr. lodí, nádrží atď. Vytvrdzovacie vlastnosti živice umožňujú výrobu laminátu s hrúbkou 2-10 mm. Nie je vhodná na polystyrén. Možno prefarbovať pastami Eprotint.

Polykar Lamino Plus, Dvojzložková polyesterová laminovacia súprava 1kg

28.99  s DPH
Tmel Polykar Lamino 1 kg je sklená tkanina nasiaknutá polyesterovou živicou. Vytvára pevný podklad pre nanášanie ďalších vrstiev tmelov. Používa sa na diery alebo praskliny laminátových dielov, lodí, karavanov, strešných boxov alebo na prehrdzavené alebo deravé miesta na rôznych kovových povrchoch a karosériách.

Polykar Lamino, Dvojzložková polyesterová laminovacia súprava 0,25kg

10.49  s DPH
Dvojzložková polyesterová laminovacia súprava pre drobné opravy dier alebo prasklín v plechových alebo laminátových materiáloch napr. prehrdzavených miest na automobilových karosériách, člnoch alebo kempingových prívesoch. Sklená tkanina nasiaknutá polyesterovou živicou vytvorí pevný podklad na nanášanie ďalších vrstiev tmelov.Aplikácia tmelu Polykar Lamino:Povrch je nutné zbaviť hrdze a obrúsiť brúsnym papierom P80. Povrch musí byť čistý, suchý, bez prachu a mastnoty. Nie je vhodný na reaktívne, jednozložkové a nitrocelulózové základy. Pri oprave sa vystrihne vhodný kus sklenej tkaniny, na opravované miesto so štetcom nanesie pripravená zmes živice s tvrdidlom a priloží sa sklená tkanina. Tkanina sa potom tiež napustí pripravenou zmesou. Ak je treba, položí sa viac vrstiev tkaniny.Tuženie laminovacej súpravy:Živica sa tuží tvrdidlom (PE-iniciátor, dibenzoylperoxid, červená pasta v tube) v hmotnostnom pomere 100:2 - 100 dielov tmelu: 2 dielom tvrdidla – odporúčaný pomer pre teplotu 23 °C. Na jednoduchšie stanovenie pomeru použite pomerovú nádobu.Doba spracovateľnosti:Tmel je nutné pri teplote 23°C a pomere tuženia 100:2 spracovať do 8-10 minút po zmiešaní s tvrdidlom. Pri teplotách nižších ako 23°C (minimálne 17°C) sa doba spracovateľnosti predlžuje, pri teplotách vyšších sa skracuje. Úpravou pomeru tuženia je možné sčasti eliminovať vplyv teploty na dobu spracovateľnosti. Pomer tuženia: - najmenej 100:1 – predĺži dobu spracovateľnosti - najviac 100:3 - skráti dobu spracovateľnostiBrúsenie:Vytvrdený povrch je pri teplote 23°C a pomere tuženia 100:2 brúsiteľný za 40 minút. Hrubé brúsenie začína brúsnym papierom P80-120 a dokončuje sa papierom 180-240. Na brúsenie odporúčame použiť rotačnú alebo vibračnú brúsku.Pretieranie laminovaného povrchu:Pred nanášaním prípadných ďalších vrstiev (napr. tmely, plniče, laky) treba povrch živice odbrúsiť alebo organickým rozpúšťadlom odstrániť voskovú prísadu z povrchu živice pre bezproblémovú adhéziu. Potom je možné opravu miesta dokončiť tmelením, ktorým sa do jemne zarovnajú okraje, poprípade použiť striekací tmel. Na konečnú úpravu je možné použiť všetky bežné náterové systémy. Vytvrdená živica odoláva bežným vypaľovacím teplotám 80-110°C.Čistenie náradia:Znečistené časti pomôcok je možné očistiť riedidlom Polykar RIEDIDLO POLYESTEROVÉ alebo celulózovým riedidlom C6000. Očistiť je možné iba nevytvrdnutú živicu.Farba:svetlo žltá transparentná kvapalina 

Sincolor CHS-Epoxy 1200/324 Epoxidová živica 1,07kg

35.09  s DPH
Sincolor Epoxydová živica CHS-Epoxy 1200/324 1,07 kg je dvojzložková expoxidová živica pre lepenie hliníku, železných kovov, skla, porcelánu, keramiky, dreva, betón, laminátov, penového polystarénu a pod. Tieto materiály lepia i vzájomne. Nie je vhodné na lepenie termoplastov, najmä polyuretánu a materiálov s voskovým alebo mastným povrchom.

Sincolor CHS-Epoxy 1200/324 Epoxidová živica 250g + tvrdidlo

13.19  s DPH
Sincolor Epoxydová živica CHS-Epoxy 1200/324 1,07 kg je dvojzložková expoxidová živica pre lepenie hliníku, železných kovov, skla, porcelánu, keramiky, dreva, betón, laminátov, penového polystarénu a pod. Tieto materiály lepia i vzájomne. Nie je vhodné na lepenie termoplastov, najmä polyuretánu a materiálov s voskovým alebo mastným povrchom.

Sincolor CHS-Epoxy 1200/324 Epoxidová živica 500g + tvrdidlo

19.49  s DPH
Sincolor Epoxydová živica CHS-Epoxy 1200/324 1,07 kg je dvojzložková expoxidová živica pre lepenie hliníku, železných kovov, skla, porcelánu, keramiky, dreva, betón, laminátov, penového polystarénu a pod. Tieto materiály lepia i vzájomne. Nie je vhodné na lepenie termoplastov, najmä polyuretánu a materiálov s voskovým alebo mastným povrchom.Sincolor Epoxydová živica CHS-Epoxy 1200/324 1,07 kg je dvojzložková expoxidová živica pre lepenie hliníku, železných kovov, skla, porcelánu, keramiky, dreva, betón, laminátov, penového polystarénu a pod. Tieto materiály lepia i vzájomne. Nie je vhodné na lepenie termoplastov, najmä polyuretánu a materiálov s voskovým alebo mastným povrchom.

Sklotkanina 350g/2,2m

12.49  s DPH
Sklotkanina slúži v spojení s polyesterovými a epoxidovými živicami na výrobu a opravy predmetov z technického laminátu - lode, bazény, detské šmykľavky a pod.

Sklotkanina T080 na laminovanie 2 m2

12.49  s DPH
Sklotkanina slúži v spojení s polyesterovými a epoxidovými živicami na výrobu a opravy predmetov z technického laminátu - lode, bazény, detské šmykľavky a pod.

Stachema Laminovacia súprava Polyester MTB 510g

15.39  s DPH
Praktická laminovacia súprava Sincolor MTB na opravy laminátových lodí a iných laminátových výrobkov.   Miešací pomer: polyesterová živica 100 hm.dielov, iniciátor 1,5 hm.dielu  Spracovateľnosť: 16min. pri 25oC  Vytvrdnutie: 20 až 30 min. pri 25oC