Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Adhézny mostík

6.50 30.90  s DPH
Špeciálny podkladový náter na zvýšenie priľnavosti hydroizolačných a vyrovnávacích stierkových hmôt k podkladu. Je vhodný na savé aj nesavé podklady, ihneď použiteľný, neobsahuje rozpúšťadlá, odoláva alkalickej hydrolýze, spevňuje nesúdržné podklady, zjednocuje savosť podkladu, paropriepustný, hydrofóbny, vhodný pre interiér aj exteriér. Určený ako základný, penetračný a spevňovací náter pre väčšinu bežných podkladov ako vyzreté omietky, murivo, betón, drevo, drevotrieska aj OSB, sadrokartón, umakart a pod. Vhodný na úpravu povrchu pri lepení obkladov na starý obklad, pre zvýšenie priľnavosti stierkových vyrovnávacích a hydroizolačných hmôt, vnútorných aj fasádnych farieb a omietok, cementových a disperzných lepidiel na problematické povrchy. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ ihneď použiteľný, vhodný pre savé aj nesavé podklady ♦ neobsahuje rozpúšťadlá, odoláva alkalickej hydrolýze, spevňuje nesúdržné podklady PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ vhodný ako základný, penetračný a spevňovací náter pre väčšinu bežných podkladov ako vyzreté omietky, murivo, betón, drevo, drevotrieska aj OSB, sadrokartón, umakart apod. ♦ vhodný na úpravu povrchu pri lepení obkladov na starý obklad, na zvýšenie priľnavosti stierkových vyrovnávacích a hydroizolačných hmôt, vnútorných aj fasádnych farieb a omietok,    cementových a disperzných lepidiel na problematické povrchy Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :    1 kg 5 kg Uvedená cena je za 1 ks.

Hĺbková NANO penetrácia

5.00 21.40  s DPH
Špeciálny penetračný náter s hĺbkovým účinkom, určený pre zvýšenie súdržnosti a obmedzenie savosti všetkých anorganických podkladov. Vďaka veľmi vysokej penetračnej schopnosti je vhodná pre všetky typy poréznych podkladov a zlepšuje priľnavosť farieb, vyrovnávacích, samonivelačných aj hydroizolačných stierok apod. Zamedzuje prieniku vody do podkladu, oživuje vzhľad povrchu prírodných aj umelých kameňov a obkladových páskov. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vysoká hĺbková penetračná schopnosť ♦ zjednocuje savosť poréznych podkladov ♦ znižuje spotrebu náterových hmôt ♦ zlepšuje kryciu schopnosť aplikovaných farieb ♦ obmedzuje prienik vody PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ penetračné nátery akýchkoľvek savých materiálov ♦ zvýšenie priľnavosti stierkových hmôt ♦ zníženie prašnosti betónových podláh ♦ oživenie vzhľadu prírodných aj umelých kameňov ♦ zvýšenie priľnavosti následných vrstiev alebo lepiacich hmôt na výrobky z pórobetónu Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 1 kg 5 kg Uvedená cena je za 1 ks.

PRIMER 150

16.75 33.50  s DPH
Univerzálny a jednoducho aplikovateľný podkladový náter na polyuretánovej báze určený na všetky stavebné porézne materiály vrátane dreva, povrchy dilatačných špár a povrchy špár a spojov vystavených zvýšenému pôsobeniu vody. Zvýšenie priľnavosti MS polymérov. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ kvapalný jednoducho aplikovateľný penetračný prostriedok ♦ vhodný pre zvýšenie priľnavosti silikónových a hybridných MS polymérových tmelov na porézne podklady PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ povrchy dilatačných špár ♦ povrchy špár a spojov vystavených zvýšenej vlhkosti Poznámka :  Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : transparentný Balenie :  250 ml 500 ml Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDAKRAT akrylátová penetrácia

3.20 24.50  s DPH
Základný penetračný náter pre zvýšenie priľnavosti následných náterov na savé podklady ako omietky a iné minerálne podklady, sadrokartón, tehly, pórobetón, drevo, drevotrieskové a cementotrieskové dosky apod. Náter je pripravený na okamžité použitie, pre veľmi savé podklady je možno riediť s vodou 1:2 až 1:4. Penetračný náter zvyšuje priľnavosť následných vrstiev, zjednocuje savosť poréznych podkladov a znižuje spotrebu finálnej náterovej hmoty. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ zvyšuje priľnavosť následných vrstiev ♦ zjednocuje savosť poréznych podkladov ♦ znižuje spotrebu náterovej hmoty ♦ zlepšuje kryciu schopnosť aplikovaných farieb PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ základný náter sadrokartónu ♦ zvýšenie priľnavosti vyrovnávacích stierok na steny ♦ zníženie prašnosti betónových podláh ♦ penetračný náter omietok ♦ zvýšenie priľnavosti následných vrstiev alebo lepiacich hmôt na výrobky z pórobetónu Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :    1 L 5 L 10 L Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDAKRAT stavebná koncentrovaná disperzia

4.05 38.10  s DPH
Mimoriadne kvalitná prísada určená pre zlepšenie vlastností betónov, omietok a ostatných cementových a vápennocementových zmesí. Po nariedení s vodou v pomeru 1:3 až 1:10 (podľa savosti podkladu) slúži ako penetračný náter poréznych podkladov. Ako prísada do cementových zmesí zlepšuje spracovateľnosť a výsledné vlastnosti betónov a mált, ako penetrácia zvyšuje priľnavosť následných vrstiev, zjednocuje savosť poréznych podkladov a znižuje spotrebu náterovej hmoty. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ možno riediť vodou až 1:10 (penetrácia) ♦ ako prísada do cementových zmesí zlepšuje spracovateľnosť a výsledné vlastnosti betónov a mált ♦ ako penetrácia zvyšuje priľnavosť následných vrstiev, zjednocuje savosť poréznych podkladov a znižuje spotrebu náterovej hmoty PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ penetrácia savých podkladov ♦ uzavierací náter betónu, bezprašná úprava betónových povrchov ♦ zlepšenie spracovateľnosti a výsledných vlastností mált a betónov ♦ príprava mimoriadne priľnavej polymér vápennej malty so zvýšenou pružnosťou Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :    1 kg 5 kg 10 kg Uvedená cena je za 1 ks.

SWS SPRAY PRIMER 500 ml

11.34  s DPH
Špeciálny rýchloschnúci adhézny nástrek v aerosolovom balení pripravený k okamžitému použitiu. Je určený pre zvýšenie priľnavosti samolepiacich pruhov okenných fólií alebo expanzných pások na bežné stavebné povrchy. Balenie v spreji zaisťuje kvalitnú, ľahkú a rýchlu prácu pri realizácii SOUDAL WINDOW SYSTEM. Špeciálne navrhnutý pre prácu pri aplikácií samolepiacich pások na mierne zaprášené, podchladené alebo vlhké povrchy. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ zlepšuje priľnavosť samolepiacich vrstiev ♦ jednoduchá a presná aplikácia ♦ okamžite a ľahko použiteľný prípravok ♦ vhodný pre aplikáciu i na mierne zaprášené, vlhké alebo podchladené povrchy ♦ krátka doba odvetrania ♦ dlhý otvorený čas ♦ dobrá priľnavosť k mnohým materiálom ♦ pre vonkajšie i vnútorné použitie ♦ odolný voči pôsobenia vlhkosti ♦ neobsahuje toluén ani metylen chlorid ♦ súčasť SWS ( Soudal Window System ) PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ predbežné ošetrenie stavebných podkladov ako je betón, tehly, omietky, drevo, drevovláknité alebo cemento-trieskové dosky, EPS, XPS a pod. pri aplikácií samolepiacich častí okenných fólií alebo expanzných pások SOUDAL ♦ zaistenie priľnavosti samolepiacich pások na mierne zaprášené, mierne vlhké alebo chladné podklady Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  500 ml Uvedená cena je za 1 ks.