Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Adhézny mostík

5.56 26.35  s DPH
Špeciálny podkladový náter na zvýšenie priľnavosti hydroizolačných a vyrovnávacích stierkových hmôt k podkladu. Je vhodný na savé aj nesavé podklady, ihneď použiteľný, neobsahuje rozpúšťadlá, odoláva alkalickej hydrolýze, spevňuje nesúdržné podklady, zjednocuje savosť podkladu, paropriepustný, hydrofóbny, vhodný pre interiér aj exteriér. Určený ako základný, penetračný a spevňovací náter pre väčšinu bežných podkladov ako vyzreté omietky, murivo, betón, drevo, drevotrieska aj OSB, sadrokartón, umakart a pod. Vhodný na úpravu povrchu pri lepení obkladov na starý obklad, pre zvýšenie priľnavosti stierkových vyrovnávacích a hydroizolačných hmôt, vnútorných aj fasádnych farieb a omietok, cementových a disperzných lepidiel na problematické povrchy.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ ihneď použiteľný, vhodný pre savé aj nesavé podklady♦ neobsahuje rozpúšťadlá, odoláva alkalickej hydrolýze, spevňuje nesúdržné podkladyPRÍKLADY POUŽITIA :♦ vhodný ako základný, penetračný a spevňovací náter pre väčšinu bežných podkladov ako vyzreté    omietky, murivo, betón, drevo, drevotrieska aj OSB, sadrokartón, umakart apod.♦ vhodný na úpravu povrchu pri lepení obkladov na starý obklad, na zvýšenie priľnavosti    stierkových vyrovnávacích a hydroizolačných hmôt, vnútorných aj fasádnych farieb a omietok,    cementových a disperzných lepidiel na problematické povrchyPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      1 kg ( 6 ks - kartón )                    5 kgUvedená cena je za 1 ks.

Hĺbková NANO penetrácia

3.89 16.96  s DPH
Špeciálny penetračný náter s hlbkovým účinkom, určený pre zvýšenie súdržnosti a obmedzenie savosti všetkých anorganických podkladov. Vďaka veľmi vysokej penetračnej schopnosti je vhodná pre všetky typy poréznych podkladov a zlepšuje priľnavosť farieb, vyrovnávacích, samonivelačných aj hydroizolačných stierok apod. Zamedzuje prieniku vody do podkladu, oživuje vzhľad povrchu prírodných aj umelých kameňov a obkladových páskov.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ vysoká hĺbková penetračná schopnosť♦ zjednocuje savosť poréznych podkladov♦ znižuje spotrebu náterových hmôt♦ zlepšuje kryciu schopnosť aplikovaných farieb♦ obmedzuje prienik vodyPRÍKLADY POUŽITIA :♦ penetračné nátery akýchkoľvek savých materiálov♦ zvýšenie priľnavosti stierkových hmôt♦ zníženie prašnosti betónových podláh♦ oživenie vzhľadu prírodných aj umelých kameňov♦ zvýšenie priľnavosti následných vrstiev alebo lepiacich hmôt na výrobky z pórobetónuPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      1 kg ( 12 ks - kartón )                    5 kgUvedená cena je za 1 ks.

PRIMER 150

16.20 32.40  s DPH
Univerzálny a jednoducho aplikovateľný podkladový náter na polyuretánovej báze určený na všetky stavebné porézne materiály vrátane dreva, povrchy dilatačných špár a povrchy špár a spojov vystavených zvýšenému pôsobeniu vody. Zvýšenie priľnavosti MS polymérov.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ kvapalný jednuducho aplikovateľný penetračný prostriedok ♦ vhodný pre zvýšenie priľnavosti silikónových a hybridných MS polymérových tmelov na porézne podkladyPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ povrchy dilatačných špár ♦ povrchy špár a spojov vystavených zvýšenej vlhkostiPoznámka :         Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : transparentnýBalenie :              250 ml, 500 mlUvedená cena je za 1 ks.

SOUDAKRAT akrylátová penetrácia

2.48 19.44  s DPH
Základný penetračný náter pre zvýšenie priľnavosti následných náterov na savé podklady ako omietky a iné minerálne podklady, sadrokartón, tehly, pórobetón, drevo, drevotrieskové a cementotrieskové dosky apod. Náter je pripravený na okamžité použitie, pre veľmi savé podklady je možno riediť s vodou 1:2 až 1:4. Penetračný náter zvyšuje priľnavosť následných vrstiev, zjednocuje savosť poréznych podkladov a znižuje spotrebu finálnej náterovej hmoty.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ zvyšuje priľnavosť následných vrstiev♦ zjednocuje savosť poréznych podkladov♦ znižuje spotrebu náterovej hmoty♦ zlepšuje kryciu schopnosť aplikovaných fariebPRÍKLADY POUŽITIA :♦ základný náter sadrokartónu♦ zvýšenie priľnavosti vyrovnávacích stierok na steny♦ zníženie prašnosti betónových podláh♦ penetračný náter omietok♦ zvýšenie priľnavosti následných vrstiev alebo lepiacich hmôt na výrobky z pórobetónuPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      1 L, ( 8 ks - kartón )                    5 L                    10 LUvedená cena je za 1 ks.

SOUDAKRAT stavebná disperzia

3.29 30.24  s DPH
Mimoriadne kvalitná prísada určená pre zlepšenie vlastností betónov, omietok a ostatných cementových a vápenocementových zmesí. Po nariedení s vodou v pomeru 1:3 až 1:10 (podľa savosti podkladu) slúži ako penetračný náter poréznych podkladov. Ako prísada do cementových zmesí zlepšuje spracovateľnosť a výsledné vlastnosti betónov a mált, ako penetrácia zvyšuje priľnavosť následných vrstiev, ujednocuje savosť poréznych podkladov a znižuje spotrebu náterovej hmoty.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ možno riediť vodou až 1:10 (penetrácia) ♦ ako prísada do cementových zmesí zlepšuje spracovateľnosť a výsledné vlastnosti betónov a mált ♦ ako penetrácia zvyšuje priľnavosť následných vrstiev, zjednocuje savosť poréznych podkladov a znižuje spotrebu náterovej hmotyPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ penetrácia savých podkladov ♦ uzavierací náter betónu, bezprašná úprava betónových povrchov ♦ zlepšenie spracovateľnosti a výsledných vlastností mált a betónov ♦ príprava mimoriadne priľnavej polymér vápennej malty so zvýšenou pružnosťouPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      1 kg, 8 ks - kartón                    5 kg                    10 kgUvedená cena je za 1 ks.

SOUDALAX koncentrovaná disperzia BD 21

4.05 36.72  s DPH
PVAC koncentrát na prípravu penetrácií, prísada do stavebných zmesí a univerzálne lepidlo na drevo, textil, papier a kožu, penetračný náter pod náterové hmoty, znižuje prašnosť podkladu, zjednocuje jeho savosť a zlepšuje prídržnosť následných vrstiev. Ako polymérna prísada (spojivo) do stavebných hmôt (betónov, mált a poterov) zlepšuje ich spracovateľnosť a odolnosť voči mechanickému a chemickému namáhaniu. Zlepšuje ich priľnavosť na podklady. Znižuje nasiakavosť a priedušnosť. Zvyšuje vodotesnosť a pružnosť.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ číry - transparentný♦ mäkký a pružný♦ dobrá odolnosť voči oderu, vode a alkáliámPRÍKLADY POUŽITIA :♦ univerzálne použitie♦ penetračný náter pod náterové hmoty, lepidlá, tmely♦ spojivo na výrobu lepidiel na drevo, papier, textil a iné materiály♦ spojivo na výrobu vodou riediteľných fariebPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :     1 kg ( 12 ks - kartón )                   5 kg                   10 kgUvedená cena je za 1 ks.

SPS PRIMER

39.96  s DPH
Príprava poréznych podkladov na lepenie panelov prostredníctvom SPS Power Adhesive. Zabraňuje narušeniu drevených podkladov. Špeciálny základný náter pre opracované drevo a ďalšie porézne podklady.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ Zvyšuje priľnavosť SPS Power Adhesive na všetky porézne podklady ♦ Chráni drevené nosné konštrukcie pred hnilobou ♦ Veľmi jednoducho aplikovateľnýPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      500 mlUvedená cena je za 1 ks.

SWS PRIMER Aerosol

13.18  s DPH
Špeciálny rýchleschnúci adhézny nástrek pre zvýšenie priľnavosti samolepiacich pruhov Okenných fólií. Balenie v spreji zaisťuje kvalitnú, ľahkú a rýchlu prácu pri realizácii SOUDAL WINDOW SYSTEM.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ ľahko se aplikuje pomocou nastaviteľnej trysky♦ efektívna, čistá a rýchla práca, presné dávkovanie♦ rýchleschnúci♦ výrazne zvyšuje prídržnosť butylových i iných samolepiacich pások k povrchu♦ vytvára trvale silno lepivý povrchPRÍKLADY POUŽITIA :♦ ošetrenie ostení v mieste aplikácie Okennej fólie♦ penetračný náter s vysoko lepivým povrchem♦ zlepšenie priľnavosti samolepiacich folií na rôzné druhy podkladov, mimo polystyrénuPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      500 mlUvedená cena je za 1 ks.