Zobrazených 1–32 z 218 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Akvaristické lepidlo čierne 280ml

10.59  s DPH
Na lepenie celosklenených akvárií, terárií, sklenených vitrín, tmelenie sklenených fasád budov, sklenených konštrukcií výstavných plôch, tmelenie nádrží pre úpravu pitnej vody, jamôk, zásobných cisterien a nádob na pitnú vodu. Vytvára trvale pevný, elastický spoj. Odolné voči slanej morskej vode. Výrobok spĺňa požiadavky podľa § 3 odst. 2, § 7 odst. 3, § 11 Vyhlášky Ministerstva zdravotníctva č. 409/2005 Zb. kladenej na výrobky určené pre dlhodobý styk s pitnou vodou. Na tento výrobok bol Autorizovanou osobou AO 224 vystavený ATEST.Charakteristika Odolné vlhku, vode, poveternostným vplyvom a UV žiareniu Veľmi vysoká priľnavosť k nesavým podkladom, vysoká elasticita Po úplnom vytvrdnutí spĺňa podmienky pre styk s potravinami

Bison Enamel Fix – studený smalt 20ml

10.29  s DPH
Speciální bílý opravný prostředek (studený smalt) pro opravy a poškození smaltu koupelnových van, umyvadel, sprchových koutů, praček, ledniček aj. Štěteček je součástí balení, je umístěn v uzávěru uvnitř lahvičky. Bison Enamel Fix odolává horké vodě (do + 80°C), čistícím prostředkům, ředěným louhům a teplotám od -20°C do + 80°C.

Bison Epoxy číre lepidlo 24ml

7.69  s DPH
Bison Epoxy krištáľovo číre priehľadné epoxidové lepidlo . Dokonalá kvalita pre pevné, mimoriadne rýchle,  vodotesné, krištáľovo čisté priehľadné spojenia kameniny, porcelánu, lonoviny, drahokamu, slonoviny, drahých kameňov, perál, skla, keramiky a mnoho iného. Chemicky odolné, vhodné na vyplnanie medzier, po stuhnutí je množné natrieť farbou.

Bison Epoxy Metal, Dvojzložkové lepidlo 24ml

10.49  s DPH
Epoxy Metal je epoxidové dvojzložkové lepidlo s kovovím sfarbením priemyslenej kvality na vodovzdorné lepenie materiálov vystavených extrémnym podmienkam. Lepí kameň, kov, drevo, niektoré druhy plastov a podobne, Využiteľné predovšetkým na lepenie kovové predmenty, kde sa vyžaduje pozornosť pri extrémnych podmienkach (teploty, chemikálie, vibrácie a pod).

Bison Epoxy Repair Aqua dvojložkový epoxidový tmel 56g

6.59  s DPH
Dvojzložkový epoxidový tmel Bison Epoxy Repair • 56 gJe veľmi kvalitný, veľmi pevný a tvrdý 2-zložkový lepiací epoxidový tmel.Je určený špeciálne pre extrémne a stále opravy vo vĺhkom prostredí a pod vodou.Lepiaci tmel nemá žiadnu deformáciu, nehŕdzavie a je odolný voči chemickým prostriedkom a teplotám od -40°C do +120 °C.Je ho možné obrábať, vŕtať, frézovať a brúsiť a po stvrdnutí natierať farbou.Lepí, tmelí a vypĺňuje trhliny a diery v betóne, dreve, kovoch a plastoch.Není vhodný pre lepenie materiálou ako sú PP, PE, PTFE a silikóny.Je vhodný pre opravy potrubí, radiátorou, nádob na vodu, bazénou, závaží, toalet apod.Lepidlo je vhodné aj pre aplikácie pod vodou.

Bison Epoxy Repair Universal 56g

6.19  s DPH
vysokokvalitná dvojzložková epoxidová plniaca zmes spája, vypĺňa a utesňuje trhliny a diery v betóne, dreve, kovoch, plastoch a kameňoch je vhodná aj na aplikáciu pod vodou môže sa vŕtať, píliť, závitovať tepelná odolnosť od – 40°C do + 120°C

Bison Glass, Lepidlo na sklo 2ml

8.68  s DPH
Veľmi pevné špeciálne transparentné lepidlo vytvrdzujúce UV žiarením na dennom svetle na lepenie skla a krištáľu. Po vytvrdnutí má vysokú odolnosť voči UV žiareniu a teplote od -50 ° C do + 130 ° C. Je tiež odolné voči olejom, riedeným kyselinám a lúhom. Lepený spoj zostáva elastický a vyrovnáva vnútorné napätie. Lepidlo je vhodné na lepenie kombinácií sklo - sklo a sklo - kov. Nie je vhodné pre lepenie bezpečnostného skla. - lepidlo na spätné zrkadlá - používa sa na nalepenie spätného zrkadla na čelné sklo automobilu - sada vystačí na dve aplikácie - rýchloschnúce spoje

Bison Kit Universal 55ml

3.39  s DPH
Vysoko odolné lepidlo BISON KIT UNIVERSAL s objemom 55 ml je ideálne na rýchle lepenie. Lepidlo vyniká veľkou pevnosťou a odolnosťou voči teplotám od -40 do 70 °C. Je určené na spájanie všetkých druhov materiálov, vrátane savých i nesavých. Lepidlo vytvára elastický typ spoja a veľmi jednoducho sa aplikuje.Vlastnosti Kontaktné lepidlo BISON KIT UNIVERSAL je vhodné na pevný typ spoja Možnosť použitia na všetky druhy materiálov Jednoduchá aplikácia a rýchly nástup účinku Vysoká tepelná odolnosťNávod na použitieLepené časti musia byť čisté, suché a odmastené. MOKRÉ LEPENIE: Pokiaľ je minimálne jeden povrch porézny, stačí lepidlo naniesť na jeden povrch, materiály spojiť a zafixovať do vytvrdnutia lepidla – 24 hodín. KONTAKTNÉ LEPENIE: Ak sú oba lepené materiály neporézne, lepidlo naneste na obe plochy lepeného materiálu. Nechajte 10 až 25 minút zaschnúť. Všetko rozpúšťadlo musí byť odparené.

Bison Liquid Rubber, Vysoko kvalitná priehľadná pasta na opravu, ochranu a zabezpečenie vodotesnosti na predmetoch 50ml

11.64  s DPH
BISON Liquid Rubber, pasta na opravu, ochranu a zabezpečenie vodotesnosti 50ml. Vysoko kvalitná, priehľadná pasta na opravy, ochranu a impregnáciu tisícov rôznych predmetov. Je pevná, vodovzdorná (aj proti morskej vode), pružná, má dlhú životnosť a vypĺňa škáry. Je odolná proti chemikáliám, vysokým teplotám a poveternostným vplyvom. Lepí, utesňuje, vypĺňa : gumu, kožu, textil, neoprén, plasty, drevo, kovy a keramiku. Je vhodná najmä na opravy špár a dier v športovej obuvi, podrážkach, gumákoch, rukaviciach, nafukovacích výrobkoch, člnoch, stanoch, neoprénových oblekoch, pršiplášťoch atď. Nie je určená pre PP a PE.

Bison Max Repair Extreme, Extra silné lepidlo na všetky druhy opráv, pre vonkajšie aj vnútorné použitie 8g

5.93  s DPH
Extrémne silné a pružné lepidlo pre všetky druhy lepení a opráv Lepí savé i nesavé materiály a to aj navzájom medzi sebou Pre vnútorné aj vonkajšie použitie Vode odolné Vyplňujúce a pretierateľné Odolné stárnutiu, vibráciám a UV žiareniu Teplotná odolnosť: -40 až +120°C Číre Bez rozpúštadiel

Bison Metal Lock Ochranný prostriedok 10ml

7.69  s DPH
Metal Lock je ochranný prostriedok na kovové matice a skrutky, jedna kvapka prípravku ochráni kovové matice a skrutky voči uvolneniu pri vybráciách. Utesní a ochráni závity proti korózii.  Vhodný na prácu s kovmi.

BISON Textile 25ml

3.79  s DPH
Spoznajte vynikajúce schopnosti špeciálneho lepidla Bison Textile, ktoré je určené na lepenie rôznych druhov textílií z prírodných materiálov, ako sú bavlna, ľan, juta alebo plsť. Vytvorený spoj je po zaschnutí pružný, transparentný a veľmi odolný. Lepený materiál je možné prať v práčke až na 90 °C, sušiť aj žehliť. Lepidlo Bison Textile je primárne určené pre domácich majstrov a môžete ho použiť napríklad na lemovanie riflí, textilné aplikácie, opravu matracov, závesov, slnečníkov alebo sedačiek.

Bison Vinyl plastic priehľadná, vodovzdorná opravárenská súprava 25ml

5.79  s DPH
Lepidlo vhodné na opravy výrobkov z mäkčeného PVC, ako sú trampolíny, krycie plachty, plávacie kolesá, nafukovacie lopty, detské bazéniky, nafukovacie člny, matrace, poťahy sedadiel a pláštenky.  Okrem toho je toto lepidlo vhodné pre lepenie plastových podrážok ku koženej časti topánok.

Bison, Strong and Safe 7g

5.99  s DPH
• revolučné lepidlo na opravy v domácnosti, na pracovisku a pre kutilov• univerzálne: vhodné na všetky materiály• nelepí sa na prsty• super silné: konečná sila až do 50 kg/cm, odolné proti otrasom a vibráciám• super rýchle: spoľahlivý spoj už za 20 sek, až niekoľko minút• s možnosťou úpravy: zoštelovania• transparentné, vode a teplu odolné, bez zápachu, bez rozpúšťadiel

Ceresit CH50 – Chemoprén na podlahy 1l

21.09  s DPH
Chemoprén na podlahy 1 l je kontaktné rozpúšťadlové lepidlo s vysokou pevnosťou vhodné na lepenie a podlepovanie PVC krytín v pásoch a dielcoch, kaučukových/gumových krytín s hladkou, brúsenou zadnou stranou, taktiež na schodiskové a soklové profili a linoleové krytiny, korky, podlepovanie textilných krytín v spojoch na betónový, cementový, vystierkovaný a iný podklad. Lepidlo odoláva čistiacim prostriedkom. Je vhodné aj na podlahové kúrenie. Možno ho použiť na lepenie schodov, stien alebo na stropy.

Ceys Chemická kotva polyester 300ml

16.29  s DPH
Extrémne odolné zakotvenie 900kg/cm2 do dutých, jemných alebo pevných materiálov ako je tehla, betón, cement, kameň, drevo .Vlastnosti: Tvrdne behom 6 minút bez rozpínania, preto je ideálny na ukotvovenie, kde hrozí riziko prasknutia povrchu. Je určená pre pripevnenie a zakotvenie skrutiek, čapov, driekov, železných konštrukcií atď. Môžu sa s ňou upevňovať záhradné markízy, svietidlá, klimatizačné jednotky, radiátory, nádrže, zábradlia, dverové kovania, držiaky televízorov, satelitné antény. duté materiály - tehly, priečky, steny, stolárska okná a dvere plné materiály - vstrekovaná malta, prírodný kameň, galvanická oceľ, oceľ s vysokou odolnosťou voči korózii stavebné materiály - tehla, betón, cement, kameň, drevo záťaž: 900 kg / cm2 teplotná odolnosť do + 80 °C

Ceys Epoxiceys na kov striekačka 28g

9.19  s DPH
Lepidlo s veľkou pevnosťou vhodné špeciálne na kovové predmety a náradie z oceli, hliníku, železa, medi a iné. Lepidlo dávkuje obe zložky rovnomerne jedným pohybom. Nešpiní, nevylieva sa a nevysychá. Účinkuje po 4-6 minútach. Vytvrdené lepidlo odoláva teplotám od -40 ° C do + 149 ° C, tlaku až 176kg / cm2, nárazom a vibráciám tzv. zváranie za studena.VLASTNOSTI Vysoká odolnosť Odoláva ťahom až 176kg / cm2 Obsahuje kovové výplne Kovová farba Obrábateľné Možnosť vŕtať, leštiť, maľovať a lakovať. Odoláva teplotám od -15°C do + 70°C Doba vytvrdnutia 5 minút Plniaca kapacita Odoláva väčšine organických a anorganických rozpúšťadiel.Aplikácie: Oprava a upevnených kovových predmetov potrubí drezy zámky výfuky Karosérie Mosadzné alebo cínové kovové predmetyMaterályŠpeciálne pro spoje: hliník, oceľ, nerez, meď, železo, mosadz.Návod na použitie: Lepené plochy očistiť od mastnoty, prachu a iných nečistôt a osušiť. Zmiešajte rovnaké množstvo oboch zložiek lepidla. Dobre zmiešajte obe zložky špachtľou, až vznikne homogénna zmes. Aplikovať tenkú vrstvu zmesi na obe plochy a spojiť. Nechať spojený v pevnom kontaktu minimálne 30 minút.

Ceys Epoxiceys rýchlo tvrdnúci striekačka 28g

9.19  s DPH
EPOXICEYS RÝCHLE TVRDNÚCE je dvojzložkové epoxidové lepidlo doporučené na všetky druhy spojov s veľkou pevnosťou. Praktická forma striekačky umožní presné miešanie oboch zložiek. Má vyplňovacie schopnosti. Spojuje prakticky všetky druhy materiálov s výnimkou polyethylénu, polypropylénu, teflónu a silikónu. Odolává večšine organickým a anorganickým rozpúšťadlám, rovnako tak ranám a vibráciám. Pri teplotě 20 oC ztvrdne behom 5 – 10 minút, tlaku odolává po 1 hodine, maximálnu pevnosť dosiahne za 48 hodín. NÁVOD NA POUŽITIE: Lepené plochy musia byť očištené od mastnoty, prachu a iných nečistôt. Vytlačiť na mešiaciu plochu rovnaké množstvo oboch zložiek. Miešať obe zložky dohromady do získania homogénnej zmesi. Naniesť tenkú vrstvu zmesi na obe lepené plochy a spojiť. Minimálne 15 minút nechať lepené časti v pevnom kontakte. MATERIÁLY: drevo, plasty, kov, ocel, polystyrén, termoplasty, koža, porcelán, sklo, mramor, betón. ODOLNOSŤ ZÁŤAŽE: 320 kg/cm2 TEPELNÁ ODOLNOSŤ: - 60 - + 65 oC

Ceys Epoxiceys rýchlotvrdnúci 30ml

8.79  s DPH
EPOXICEYS RÝCHLO TVRDNÚCE je dvojzložkové epoxidové lepidlo vhodné na všetky druhy spojou vyžadujúcich velkú pevnosť. Má vyplňovacie schopnosti. Spojuje prakticky všetky druhy materiálou s výnimkou polyethylenu, polypropylenu, teflónu a silikónu. Odolává organickým a anorganickým rozpúšťadlám, rovnako tak ranám a vibráciám. Pri teplote 20 oC stvrdne behom 6 hodín, tlaku odolává po 12 hodinách, maximálnu pevnosť dosiahne za 3 dni. NÁVOD NA POUŽITIE: Lepené plochy musia byť očistené od mastnoty, prachu a iných nečistôt. Vytlačiť na mešaciu plochu rovnaké množstvo obidvoch zložiek. Tuby zavrieť bez prohodenia viečok, aby nedošlo k zlepeniu. Miešať obidve zložky dohromady do získania homogénnej zmesi. Naniesť tenkú vrstvu zmesi na obe lepené plochy a spojiť. Minimálne 15 minút nechať lepené časti v pevnom kontakte. MATERIÁLY: drevo, plasty, kov, ocel, polystyrén, termoplasty, koža, porcelán, sklo, mramor, betón, ODOLNOSŤ ZÁTAŽE: 320 kg/cm2 TEPLOTNÁ ODOLNOSŤ: - 60 - + 65 oC

Ceys Fixceys 20ml

2.89  s DPH
FIXCEYS upevňuje všetky druhy materiálov na rôzne podklady. Je vhodný taktiež na lepenie zrkadiel a penového polystyrénu. Má vynikajúci vyplňujúcu schopnosť, takže spojovanné materiály nemusia do seba perfektne zapadať. Je odolný vlhkosti a nízkým i vysokým teplotám. Spoje zostávajú pružné. Je nepostradatelný v každej domácnosti. NÁVOD NA POUŽITIE: Očistiť, odmastiť a dobre osušiť spojované plochy. Aplikovať lepidlo na jednu z lepených plôch a spojiť lepené časti lahkým tlakem k sebe. Odlepiť a nechat 5 – 10 minut lepidlo odvětrat. Znovu spojit lepené plochy dohromady. Přebytek lepidla odstranit hadrem namočeným v acetonu. Maximální tvrdosti je dosaženo po 24 hodinách. MATERIÁLY: drevo, kov, dlažba, plast, mramor, sklo, sádra, kameň, zrkadlo, penový polystyrén ODOLNOSŤ ZÁŤAŽE: 30 kg/cm2 TEPELNÁ ODOLNOSŤ: - 20 - + 80°C

Ceys kontakt štetec 250ml

7.29  s DPH
Kontaktné chloroprénové lepidlo na báze neoprénu na všeobecné použitie pri spájaní širokej škály materiálov. Vykazuje vynikajúce výsledky najmä v koži, dreve, Umakarte, gume a korku, pri lepení týchto materiálov navzájom alebo v kombinácii s inými materiálmi. Vlastnosti Maximálna pevnosť spoja je 80kg/cm2  Odolné voči teplu a vlhkosti do 110 °C  Aplikácia lepenie kožných opaskov lepenie podrážok a obuvnícke práce

Ceys KontaktPrén – Lepidlo na obuv, drevo, gumu, kartón, kaučuk, plsť 70ml

2.89  s DPH
KONTAKT CEYS je chloroprénový kontaktné lepidlo pre univerzálne použitie. Možno ho použiť na lepenie savých i nesavých materiálov. Dosahuje veľmi pevných, trvanlivých a pružných spojov. Nie je vhodné na lepenie polystyrénu, teflónu a niektorých mäkčených plastov. Návod na použitie: Očistiť a osušiť a odmastiť spájané plochy. Aplikovať rovnomernú slabú vrstvu lepidla na obe lepené plochy. Nechať odvetrať cca 10-15 minút - v závislosti na druh materiálu. Ak sa lepidlá dotknete prstami a ak sa už nevytvára vlákna, spojiť lepené plochy dohromady a silno stlačiť k sebe, aby sa zabránilo vzniku vzduchových vreciek. Zvyšky lepidla odstrániť acetónom.

Ceys KontaktPrén – Lepidlo na obuv, kožu, gumu, zrkadlá 30ml

2.59  s DPH
Kontaktceys je chlóroprénové kontaktné lepidlo pre univerzálne použitie. Možno ho použiť na lepenie savých i nesavých materiálov. Dosahuje veľmi pevných, trvanlivých a pružných spojov. Nie je vhodné na lepenie polystyrénu, teflónu a niektorých mäkčených plastov. Návod na použitie Očistiť a osušiť a odmastiť spojované plochy. Aplikovať rovnomernú slabú vrstvu lepidla na obe lepené plochy. Nechať odvetrať cca 10-15 minút - v závislosti na druh materiálu. Spojiť lepené plochy dohromady a silne stlačiť k sebe, aby sa zabránilo vzniku vzduchových káps. Zvyšky lepidla odstráňte acetónom. Materiály - kovy, guma, kaučuk, drevo, drevotrieska, koža, kartón, textil, plsť, keramika, plast, korok, linoleum, koberce. Odolnosť záťaže: 30 kg/cm2

Ceys KontaktPrén Transparent – lepidlo vhodné na obuv, drevo, gumu, kartón, kaučuk, plsť, kov 30ml

3.09  s DPH
Kontaktceys transparent je chlóroprénové kontaktné lepidlo pre univerzálne použitie. Možno ho použiť na lepenie savých i nesavých materiálov. Dosahuje veľmi pevných, trvanlivých a pružných spojov. Nie je vhodné na lepenie polystyrénu, teflónu a niektorých mäkčených plastov. Návod na použitie Očistiť a osušiť a odmastiť spojované plochy. Aplikovať rovnomernú slabú vrstvu lepidla na obe lepené plochy. Nechať odvetrať cca 10-15 minút - v závislosti na druh materiálu. Pokiaľ sa lepidla dotknete prstami a pokiaľ sa už nevytvárajú vlákna, spojiť lepené plochy dohromady a silne stlačiť k sebe, aby sa zabránilo vzniku vzduchových káps. Zvyšky lepidla odstráňte acetónom. Materiály - kovy, guma, kaučuk, drevo, drevotrieska, koža, kartón, textil, plsť, keramika, plast, korok, linoleum, koberce. Odolnosť záťaže: 30 kg/cm2

Ceys Kristalceys, Lepidlo na sklo a krištáľ 3g

4.79  s DPH
Kristalceys je rýchle lepidlo na lepenie skla medzi sebou alebo s inými pevnými materiálmi. Lepí veľmi rýchlo a neviditeľne pomocou slnečného žiarenia (ultrafialového žiarenia). Odoláva vode, čistiacim prostriedkom a teplotám až do 70 oC. Je vhodné pre lepenie rovných plôch, alebo plôch, ktoré do seba perfektne zapadajú. Materiály - sklo so sklom, sklo s kovom Návod na použitie Spojované plochy očistiť a osušiť. Aplikovať tenkú a jednoliatu vrstvu lepidla na jednu z lepených plôch. Spojiť tlakom obe lepené časti k sebe po dobu niekoľko sekúnd a vystaviť slnečnému žiareniu (nie umelému), aby mohlo pôsobiť na lepené časti. V slnečných dňoch je spoj pevný medzi 2 - 40 sekundami. V podmračenom dni môže tvrdnutie trvať od 30 sekúnd až do 5 minút. Maximálnej pevnosti je dosiahnuté po 24 hodinách po aplikácií. Uchovávajte lepidlo na suchom a chladnom mieste. Materiály: sklo so sklom, sklo s kovom Teplotná odolnosť: do 70 °C

Ceys Lepidlo na drevo Professional D2/D3 250g

5.69  s DPH
Lepidlo na drevo Ceys PROFESSIONAL CEYS D2D3 je špeciálne lepidlo vhodné na lepenie všetkých druhov dreva, aglomerátov, laminátov, priečok a vrstvených materiálov mezi sebou alebo v kombinácii s inými materiálmi.

Ceys Miešacie špičky na chemickú kotvu 10ks

10.19  s DPH
Náhradné špičky slúžia k jednoduchému ale dôkladnému zmiešaniu oboch zložiek chemickej kotvy. Miešacia špičku nechajte po aplikácii naskrutkovanou na kartuši, novú miešacej špičku našróbujte tesne pred budúce aplikácie.

Ceys Montack Lepí všetko neviditeľne 135g

5.69  s DPH
Univerzálne lepidlo Ceys Montack Lepí všetko neviditeľne s objemom 135 g je určené predovšetkým na rýchle lepenie, kde je potrebná transparentnosť lepiaceho prostriedku. Lepidlo je odolné voči vlhkosti a nekvapká. Môžete ho použiť na drevo, kameň, plasty, zrkadlá, kachličky, polystyrén, sklo a na veľa ďalších materiálov. Pomocou tohto lepidla Ceys bez problémov nalepíte napríklad rôzny stavebný materiál, kachličky, rámy, dosky, cedule, panely či pripevníte zrkadlo. Iste oceníte aj vysokú priľnavosť k lepenému materiálu a vysokú odolnosť voči teplote od -15 °C až do +80 °C.

Ceys Montack Lepí všetko neviditeľne 315g

7.69  s DPH
Ceys Lepidlo montážne montack transparentné 315ml je montážne lepidlo určené na upevňovanie akéhokoľvek materiálu na rôzne podklady. Je určené na aplikácie vyžadujúce transparentné zakončenie. Zaisťuje vysokú počiatočnú prilnavosť a odolnosť po vytvrdnutí spoja. Jeho vypĺňacie schopnosti umožňujú aplikáciu aj na nerovné plochy. Odoláva vlhkosti. Je vhodný na sklo, krištál, zrkadlá, plexisklo, polystyrén, metakrylát, polykarbonát, drevo, kov, plasty, kameň, tehla, betón, sadra, obklady.

Ceys Montack Lepí všetko neviditeľne 80g

5.09  s DPH
Ceys Lepidlo montážne montack transparentné 80ml je montážne lepidlo určené na upevňovanie akéhokoľvek materiálu na rôzne podklady. Je určené na aplikácie vyžadujúce transparentné zakončenie. Zaisťuje vysokú počiatočnú prilnavosť a odolnosť po vytvrdnutí spoja. Jeho vypĺňacie schopnosti umožňujú aplikáciu aj na nerovné plochy. Odoláva vlhkosti. Je vhodný na sklo, krištál, zrkadlá, plexisklo, polystyrén, metakrylát, polykarbonát, drevo, kov, plasty, kameň, tehla, betón, sadra, obklady.

Ceys Montack Lepí všetko odstrániteľne 20g

4.29  s DPH
Univerzálne lepidlo Ceys Montack lepí všetko odstrániteľne s objemom 20 g je určené predovšetkým na rýchle lepenie, kde je možné, že nalepenú vec bude treba neskôr odstrániť. Môžete ho použiť na plasty aj kovy a na rad ďalších materiálov. Pomocou tohto lepidla Ceys bez problémov napríklad nalepíte dekorácie či doplnky. Iste oceníte tiež technológiu Xtra Grip pre maximálnu priľnavosť. Lepidlo Ceys Montack lepí všetko odstrániteľne na ľahké lepenie Určené najmä na lepenie s následným možným odstránením lepeného objektu Vhodné na doplnky či dekorácie Vysoká priľnavosť k lepenému materiálu vďaka technológii Xtra Grip

Ceys Montack Lepí všetko okamžite 100g

4.59  s DPH
Montack express je rýchle montážne lepidlo určené pre upevňovanie akéhokoľvek druhu materiálu na rôzne podklady. Poskytuje okamžité počiatočné priľnutie a konečnú vysokú odolnosť spojov. Má výborné vyplňovacie schopnosti umožňujúce použitie i na nerovné povrchy. Je odolný proti vlhkosti. Lepí rýchlo, pevne a trvale. Využití v interiéroch i exteriéroch. Upevňuje drevené panely alebo dosky a iné stavebné materiály určené pre obklady stien, profily, podstavce, obrubníky, priečky, lišty, preklady, dlaždičky, elektrické krabice a skrine, vešiaky, atd. na drevo, sadru, cement, betón, tehlu, kov, plast, aj. Nie je vhodný na lepenie zrkadiel, penového polystyrénu, polystyrén, polypropylénu, teflónu a veľmi jemných plastov (napr. vinylové apod.). Pri lepení plastov sa odporúča urobiť skúšku. Návod na použitie Očistiť a osušiť lepené plochy. Odskrutkovať viečko a opačnou stranou otvoriť tubu. Naniesť lepidlo v bodoch nebo prevádzkach na jednu z lepených plôch. Spojiť silným tlakom obe plochy. Lepenie prebehne okamžite.