Zobrazených 1–32 z 211 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Akvaristické lepidlo 310ml čierne

11.19  s DPH
Na lepenie celosklenených akvárií, terárií, sklenených vitrín, tmelenie sklenených fasád budov, sklenených konštrukcií výstavných plôch, tmelenie nádrží pre úpravu pitnej vody, jamôk, zásobných cisterien a nádob na pitnú vodu. Vytvára trvale pevný, elastický spoj.

BISON Enamel Fix 20ml – studený smalt

10.25  s DPH
Speciální bílý opravný prostředek (studený smalt) pro opravy a poškození smaltu koupelnových van, umyvadel, sprchových koutů, praček, ledniček aj.  Štěteček je součástí balení, je umístěn v uzávěru uvnitř lahvičky.

Bison Epoxy číre lepidlo 24ml

6.99  s DPH
Bison Epoxy krištáľovo číre priehľadné epoxidové lepidlo . Dokonalá kvalita pre pevné, mimoriadne rýchle,  vodotesné, krištáľovo čisté priehľadné spojenia kameniny, porcelánu, lonoviny, drahokamu, slonoviny, drahých kameňov, perál, skla, keramiky a mnoho iného.

BISON Epoxy Metal dvojzložkové lepidlo 24ml

9.49  s DPH
Epoxy Metal je epoxidové dvojzložkové lepidlo s kovovím sfarbením priemyslenej kvality na vodovzdorné lepenie materiálov vystavených extrémnym podmienkam. Lepí kameň, kov, drevo, niektoré druhy plastov a podobne, Využiteľné predovšetkým na lepenie kovové predmenty, kde sa vyžaduje pozornosť pri extrémnych podmienkach (teploty, chemikálie, vibrácie a pod).

BISON Epoxy Repair Aqua dvojložkový epoxidový tmel 56g

6.25  s DPH
Dvojzložkový epoxidový tmel Bison Epoxy Repair • 56 gJe veľmi kvalitný, veľmi pevný a tvrdý 2-zložkový lepiací epoxidový tmel. Je určený špeciálne pre extrémne a stále opravy vo vĺhkom prostredí a pod vodou.

Bison Epoxy Repair Universal 56g

5.49  s DPH
vysokokvalitná dvojzložková epoxidová plniaca zmesspája, vypĺňa a utesňuje trhliny a diery v betóne, dreve, kovoch, plastoch a kameňochje vhodná aj na aplikáciu pod vodoumôže sa vŕtať, píliť, závitovaťtepelná odolnosť od – 40°C do + 120°C .

Bison Epoxy Universal dvojzložkové lepidlo 24ml

5.49  s DPH
Epoxy Universal je dvojzložkové epoxidové lepidlo  pre mimoriadne pevné, vodotesné spojenie kovov, dreva, kameniny, porcelánu k rovnakému materiálu alebo vzájomne medzi sebou. Vďaka pracovnej dobe v dĺžke 1,5 hodín je ideálne pre veľkú plochu a kompletizáciu vačšeieho počtu prvkov.

Bison Glass lepidlo na sklo 2 ml

8.68  s DPH
Veľmi pevné špeciálne transparentné lepidlo vytvrdzujúce UV žiarením na dennom svetle na lepenie skla a krištáľu. Po vytvrdnutí má vysokú odolnosť voči UV žiareniu a teplote od -50 ° C do + 130 ° C.

Bison Kit transparentné lepidlo 50ML

3.39  s DPH
Bison Kit je vysoko kvalitné, transparentné lepidlo na vnútorné aj vonkajšie použitie. Priezračné ako sklo, vodovzdorné.

BISON Liquid Rubber vysoko kvalitná priehľadná pasta na opravu, ochranu a zabezpečenie vodotesnosti na predmetoch 50ml

11.64  s DPH
BISON Liquid Rubber, pasta na opravu, ochranu a zabezpečenie vodotesnosti 50ml. Vysoko kvalitná, priehľadná pasta na opravy, ochranu a impregnáciu tisícov rôznych predmetov.

Bison Max Repair Extreme extra silné lepidlo na všetky druhy opráv, pre vonkajšie aj vnútorné použitie 8g

5.93  s DPH
Extrémne silné a pružné lepidlo pre všetky druhy lepení a oprávLepí savé i nesavé materiály a to aj navzájom medzi sebouPre vnútorné aj vonkajšie použitieVode odolnéVyplňujúce a pretierateľnéOdolné stárnutiu, vibráciám a UV žiareniuTeplotná odolnosť: -40 až +120°CČíreBez rozpúštadiel .

Bison Strong and Safe 7g

4.49  s DPH
• revolučné lepidlo na opravy v domácnosti, na pracovisku a pre kutilov• univerzálne: vhodné na všetky materiály• nelepí sa na prsty• super silné: konečná sila až do 50 kg/cm, odolné proti otrasom a vibráciám• super rýchle: spoľahlivý spoj už za 20 sek, až niekoľko minút• s možnosťou úpravy: zoštelovania• transparentné, vode a teplu odolné, bez zápachu, bez rozpúšťadiel .

Bison Vinyl plastic priehľadná, vodovzdorná opravárenská súprava 25ml

5.49  s DPH
Lepidlo vhodné na opravy výrobkov z mäkčeného PVC, ako sú trampolíny, krycie plachty, plávacie kolesá, nafukovacie lopty, detské bazéniky, nafukovacie člny, matrace, poťahy sedadiel a pláštenky.  Okrem toho je toto lepidlo vhodné pre lepenie plastových podrážok ku koženej časti topánok.

Ceresit CH50 – Chemoprén na podlahy 1L

11.09  s DPH
Chemoprén na podlahy 1 l je kontaktné rozpúšťadlové lepidlo s vysokou pevnosťou vhodné na lepenie a podlepovanie PVC krytín v pásoch a dielcoch, kaučukových/gumových krytín s hladkou, brúsenou zadnou stranou, taktiež na schodiskové a soklové profili a linoleové krytiny, korky, podlepovanie textilných krytín v spojoch na betónový, cementový, vystierkovaný a iný podklad. Lepidlo odoláva čistiacim prostriedkom.

Ceys Blue tape obojstranná lepiaca páska 1,5m x 19mm

3.99  s DPH
Páska Ceys BlueTape 1. 5mx19mm obojstranná lepiaca páska, extrémne silná, pre vertikálne pripevňovanie a lepenie rovných predmetov na obklady (aj tam, kde je vysoká vlhkosť - kúpeľne) zvládne aj ľahké nerovnosti povrchu okamžitá priľnavosť na obklady, keramickú dlažbu, mramor, kov, plast, sklo, zrkadlá (maximálny rozmer s 4 mm šírkou) nevhodná na hrubé a pórovité povrchy, PE, PP, PTFE, povrchy nepriľnavé, krehké alebo rozpadnuté Technology "Closed Cell" štruktúra "uzavretých mikrobuniek" - účinná bariéra proti vlhkosti garantuje spoľahlivé a dlhodobé pripevnenie.

Ceys Chemická kotva polyester 300ml

11.89  s DPH
Extrémne odolné zakotvenie 900kg/cm2 do dutých, jemných alebo pevných materiálov ako je tehla, betón, cement, kameň, drevo . Vlastnosti:Tvrdne behom 6 minút bez rozpínania, preto je ideálny na ukotvovenie, kde hrozí riziko prasknutia povrchu.

Ceys Epoxiceys rýchle 28g

7.49  s DPH
EPOXICEYS ŠTANDARD je dvojzložkové epoxidové lepidlo doporučené na všetky druhy spojou s velkou pevnosťou. Praktická forma striekačky umožní presné miešanie oboch zložiek.

Ceys Epoxiceys rýchlotvrdnúci 30ml

6.49  s DPH
EPOXICEYS RÝCHLO TVRDNÚCE je dvojzložkové epoxidové lepidlo vhodné na všetky druhy spojou vyžadujúcich velkú pevnosť. Má vyplňovacie schopnosti.

Ceys Epoxiceys štandard striekačka 28g

6.99  s DPH
EPOXICEYS RÝCHLE TVRDNÚCE je dvojzložkové epoxidové lepidlo doporučené na všetky druhy spojov s veľkou pevnosťou. Praktická forma striekačky umožní presné miešanie oboch zložiek.

Ceys Fixceys 20ml

2.19  s DPH
FIXCEYS upevňuje všetky druhy materiálov na rôzne podklady. Je vhodný taktiež na lepenie zrkadiel a penového polystyrénu.

Ceys KontaktPrén 30ml – lepidlo na obuv, kožu, gumu, zrkadlá

1.89  s DPH
Kontaktceys je chlóroprénové kontaktné lepidlo pre univerzálne použitie. Možno ho použiť na lepenie savých i nesavých materiálov.

Ceys KontaktPrén 70ml – lepidlo na obuv, drevo, gumu, kartón, kaučuk, plsť

2.29  s DPH
KONTAKT CEYS je chloroprénový kontaktné lepidlo pre univerzálne použitie. Možno ho použiť na lepenie savých i nesavých materiálov.

Ceys KontaktPrén Transparent 30ml – lepidlo vhodné na obuv, drevo, gumu, kartón, kaučuk, plsť, kov

2.39  s DPH
Kontaktceys transparent je chlóroprénové kontaktné lepidlo pre univerzálne použitie. Možno ho použiť na lepenie savých i nesavých materiálov.

Ceys Kristalceys lepidlo na sklo a krištáľ 3g

3.69  s DPH
Kristalceys je rýchle lepidlo na lepenie skla medzi sebou alebo s inými pevnými materiálmi. Lepí veľmi rýchlo a neviditeľne pomocou slnečného žiarenia (ultrafialového žiarenia).

Ceys lepidlo na drevo Professional D2/D3 250g

4.59  s DPH
Lepidlo na drevo Ceys PROFESSIONAL CEYS D2D3 je špeciálne lepidlo vhodné na lepenie všetkých druhov dreva, aglomerátov, laminátov, priečok a vrstvených materiálov mezi sebou alebo v kombinácii s inými materiálmi. .

Ceys Montack High Tack 450g, Tekuté klince

6.20  s DPH
Tekuté klince - montážne lepidlo nahradí klince, skrutky, cvoky. Hlavné výhodyLepiaci tmel lepí a fixuje všetky materiályNahrádza klince, skrutky, cvokySchopnosť vyplniť špáryLepí podlahové sokle, profily, trámy, dlaždice, elektrické skrinky, ventilačné mriežky.

Ceys Montack LED páska, obajstranná lepiaca páska na montáž led pásikov 10m x 8mm

9.03  s DPH
V zásuvke sa nestratí a nikdy neviete, kedy príde vhod. Lepiaca páska je klasickým pomocníkom pri mnohých prácach.

Ceys Montack Lepí všetko neviditeľne 315g

5.49  s DPH
Ceys Lepidlo montážne montack transparentné 315ml je montážne lepidlo určené na upevňovanie akéhokoľvek materiálu na rôzne podklady. Je určené na aplikácie vyžadujúce transparentné zakončenie.

Ceys Montack Lepí všetko neviditeľne tuba 80g

3.79  s DPH
Ceys Lepidlo montážne montack transparentné 80ml je montážne lepidlo určené na upevňovanie akéhokoľvek materiálu na rôzne podklady. Je určené na aplikácie vyžadujúce transparentné zakončenie.

CEYS Montack Lepí všetko okamžite 100g

3.79  s DPH
Montack express je rýchle montážne lepidlo určené pre upevňovanie akéhokoľvek druhu materiálu na rôzne podklady. Poskytuje okamžité počiatočné priľnutie a konečnú vysokú odolnosť spojov.

Ceys Montack Lepí všetko okamžite montážna páska – prúžky 10ks

2.49  s DPH
Ceys Montack Express montážna páska  sú obojstranné lepiace prúžky s extrémnou počiatočnou silou a vysokou finálnou pevnosťou.   Lepí všetky typy poréznych aj neporéznych materiálov na rôzne druhy hladkých i ľahko zdrsnených podkladov.