Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Zobraziť 32 64 96

BetoFill – Sanačná malta

19.12  s DPH
Jednozložková suchá opravná a reprofilačná malta na sanáciu železobetónových konštrukcií a konštrukcií s vysokou pevnosťou, vhodná aj na ručné opravy betónových konštrukcií. S vynikajúcou priľnavosťou k betónu, bez obsahu chloridov. Na vonkajšie aj vnútorné použitie. Na ručné spracovanie, na vertikálne aj horizontálne plochy.Hrúbka vrstvy : 10 - 40 mmSpotreba :   cca 2 kg/m2 pri hrúbke vrstvy 1 mmVýdatnosť : cca 1,5 m2/vrece pri hrúbke vrstvy 1 cmBalenie :     30 kg, 1 paleta = 42 vriec = 1 260 kgUvedená cena je za 1 vrece.Upozornenie : Dodacie lehoty po dohode s oddelením odbytu!

BetoFinish – Betónová stierka

30.24  s DPH
Zušľachtená jemná suchá stierková zmes odolná voči poveternostným vplyvom, mrazuvzdorná, hydraulicky tuhnúca, s vysokou prídržnosťou a stabilitou pri aplikácii v rohoch a kútoch. Na vonkajšie a vnútorné použitie. Na celoplošné vyspravenie nerovností do 5 mm, výtlkov, štrkových hniezd, poškodených hrán, na ukotvenie voľnej výstuže, vyplnenie dutín pri montáži betónových prefabrikátov, na vyrovnanie nerovností pohľadového betónu a na ďaľšie použitie v pozemnom aj inžinierskom staviteľstve.Max. hrúbka vrstvy : 5 mmSpotreba :  1,5 kg/m2 pri hrúbke vrstvy 1 mmVýdatnosť : 16,6 m2/vrece pri hrúbke vrstvy 1 mmBalenie :      25 kg, 1 paleta = 48 vriec = 1 200 kgUvedená cena je za 1 vrece.Upozornenie : Dodacie lehoty po dohode s oddelením odbytu!

BetoHaft – Adhézny mostík

40.50  s DPH
Adhézny mostík pre všetky oblasti použitia pri sanácii betónu, na zabezpečenie prídržnosti reprofilačnej malty na pôvodnom poškodenom betóne pri vysprávkach zvislých a vodorovných plôch. Na vonkajšie i vnútorné použitie.Spotreba :  1,5 - 3 kg/m2 pri hrúbke vrstvy 1 mm, v závislosti od drsnosti vyspravovanej plochyVýdatnosť : 8,3 - 16,6 m2/vrece pri hrúbke vrstvy 1 mm, v závislosti od drsnosti vyspravovanej                    plochy Balenie :     25 kg, 1 paleta = 48 vriec = 1 200 kgUvedená cena je za 1 vrece.Upozornenie : Dodacie lehoty po dohode s oddelením odbytu!

BetoProtect – Antikorózny náter

16.20  s DPH
Jednozložkový ochranný náter s cementovým spojivom na ochranu výstuže proti korózii. S vynikajúcou spracovateľnosťou, rýchlym tvrdnutím, s výbornou prídržnosťou na betón i oceľ.Spotreba :   cca 0,2 kg/bm výstuže pri dvoch náterochVýdatnosť : cca 10 bm výstuže/vedro pri dvoch náterochBalenie :     2 kg, 1 paleta = 100 vedier = 200 kgUvedená cena je za 1 vedro.Upozornenie : Dodacie lehoty po dohode s oddelením odbytu!