Zobrazuje sa všetkych 20 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Dvojháčik PowerStrips vodeodolný biely

8.29  s DPH
Vodeodolný dvojháčik tesa Powerstrips Waterproof udrží predmety až do hmotnosti 3 kg. Je vhodný do vlhkého prostredia, napr. sprchovacích kútov, vaní. Ideálne pre zavesenie stierky v sprchových kútoch, uterákov, hubiek a pod.Jednoduchá montáž bez vŕtania, skrutiek a klincov. Možno použiť na dlaždice, sklo. Odstrániteľné bez zanechania zvyškov lepidla vďaka unikátnej technológii Powerstrips®. Pre ploché predmety do hrúbky 10 mm a na väčšine hladkých, dostatočne pevných povrchoch.

Háčik Powerstrips malý ovál chróm

6.60  s DPH
Háčik tesa Powerstrips bezpečne udrží objekty do hmotnosti až 1 kg. Jednoduchá montáž bez vŕtania, skrutiek alebo klincov. Háčik možno znovu použiť s využitím malých lepiacich prúžkov tesa Powerstrips. Sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu. Použiteľné na dlaždičky, sklo, drevo, plast a radu ďalších povrchov. Pre ploché predmety do hrúbky 10 mm a na väčšine hladkých, dostatočne pevných povrchoch. Nevhodné pre lepenie na polystyrén, penové materiály, na povrchy s nelepivou vrstvou a porézne materiály.

Háčik Powerstrips S klasik biely

5.69  s DPH
Praktické tesa Powerstrips ® Malé háčiky – obdĺžnikové sú praktické kúpeľňové a kuchynské háčiky s montážou bez vŕtania a demontážou bez poškodenia povrchu. Jednoduchá montáž bez vŕtania, skrutiek či klincov Nosnosť až 1 kg Odstrániteľné bez zanechania stôp vďaka technológii Powerstrips

JIKA Stierka na sklo MIO s držiakom

33.59  s DPH
Jika stierka na sklo Mio s držiakom je špeciálne vyvinutá pre sprchové kúty, dvere a zásteny. Pomocou nej obdivuhodne ľahko docielite ešte dokonalejšieho vzhľadu povrchu skla. Luxusné stierky na sprchové kúty dopĺňajú sériu kúpeľňových doplnkov Mio. Sú vyrobené z pochrómovanej mosadze a odolávajú vodnému kameňu. Pri testoch vo svetových laboratóriách vykazovali tie najlepšie výsledky. Rozmer je 25x2x17cm.

Nádoba Polar 0,95l

0.91  s DPH
Nádoba, vďaka ktorej môžeme uchovávať potraviny v chladničke aj v mrazničke. Táto nádoba je dostupná v mnohých rôznych veľkostiach, takže si vždy môžeme vybrať tú správnu veľkosť pre seba. Priehľadné dno umožňuje prezeranie produktov uchovávaných v nádobe.Rozmery: D:145 x Š:145 x V:71mm Farba: priehľadné/sivé veko Materiál: plastObjem: 0,95l

Odkapávač na príbory eco

0.72  s DPH
Praktický pomocník do vašej kuchyne. Tento plastový odkvapkávač slúži na odkladanie umytých kuchynských príborov. Odkvapkávač má niekoľko vyrezaných drážok slúžiacich na odvádzanie vody von z nádoby. Je ľahký, malý, a veľmi ľahko skladný aby v prípade nevyužívania nezavadzal. Jednoduchá forma čistenia tohto odkvapkávača, stačí opláchnuť čistou vodou potom saponátom a následne znova zmyť čistou vodou. 

Príborník klasik

1.67  s DPH
Plastový príborník je praktickým pomocníkom v každej kuchyni. 5 priehradok rôznych veľkostí vám pomôže udržať poriadok. Vaše príbory, nože a kuchynské náčinie budete mať vždy prehľadne uložené a neporiadok už nemá šancu. Farba: sivá

Príborník malý

2.46  s DPH
Plastový príborník je praktickým pomocníkom v každej kuchyni. 5 priehradok rôznych veľkostí vám pomôže udržať poriadok. Vaše príbory, nože a kuchynské náčinie budete mať vždy prehľadne uložené a neporiadok už nemá šancu. Farba: biela

Vesiacik TRENDY 3 hak biely

1.57  s DPH
Vysoko výkonná háčiková lišta s 3 háčikmi je ideálna pre domácnosti s viacerými členmi. Elegantná pravouhlá lišta v bielej farbe so zaoblenými hranami pomáha udržovať poriadok. Uteráky, osušky alebo župany budú mať vždy svoje miesto. Lišta je vhodná pre optimálne použitie v celej domácnosti.

Vesiacik TRENDY 3 hak cerveny

1.57  s DPH
Vysoko výkonná háčiková lišta s 3 háčikmi je ideálna pre domácnosti s viacerými členmi. Elegantná pravouhlá lišta v červenej farbe so zaoblenými hranami pomáha udržovať poriadok. Uteráky, osušky alebo župany budú mať vždy svoje miesto. Lišta je vhodná pre optimálne použitie v celej domácnosti.

Vesiacik TRENDY 3 hak modry

1.57  s DPH
Vysoko výkonná háčiková lišta s 3 háčikmi je ideálna pre domácnosti s viacerými členmi. Elegantná pravouhlá lišta v modrej farbe so zaoblenými hranami pomáha udržovať poriadok. Uteráky, osušky alebo župany budú mať vždy svoje miesto. Lišta je vhodná pre optimálne použitie v celej domácnosti.