Zobrazuje sa všetkych 13 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Box Curver® Smart2GO Noodles 0.9L, fialový

6.49  s DPH
- Dózy z radu SMART TO GO disponujú vstavaným tesnením (100% uzavretie, 100% hygiena). - Západky zaručujú bezpečné uzatvorenie. - Priehľadné veko umožňuje prezeranie obsahu. - Ventilček pre ohrievanie (použitie v mikrovnlnné rúre). - Neobsahujú bisfenol A. - Bezpečné umývanie v umývačke riadu. - Použitie v mrazničke a mikrovlnnej rúre. - Rozmery: 170 x 110 x 170 mm

Box Curver® SmartTOGO Lunch kit 1.2L, fialový

6.99  s DPH
Dóza na potraviny v najvyššej kvalite z kolekcie SMART - rady TO GO. Táto guľatá dóza obsahuje príbor, tácku a téglik na dresing. Táto dóza je ideálna na uskladnenie Vašich pokrmov na cesty ( šaláty, cestoviny)  Rad TO GO má:  vstavané tesnenie - 100% uzavretie, 100% hygiena- západky zaručujú bezpečné uzavretie- priehľadné veko umožňuje vidieť obsah, ventilček pre ohrievanie.  Neobsahuje bisfenol A. Vhodné pre použitie v mikrovlnnej rúre, v umývačke alebo aj v mrazničke.  Technické údaje:   rozmer výrobku: 150 x 90 x 200 mm materiál: plast farba: fialová hmotnosť: 0,18 kg objem: 1,2 l  Obsah balenia:   1 x dóza s príborom, táckou a kelímkom SMART TO GO 1,2 l - fialová  

Box Curver® SmartTOGO Lunch kit 1.2L, zelený

6.99  s DPH
Dózy z radu SMART TO GO disponujú vstavaným tesnením (100% uzavretie, 100% hygiena). - Západky zaručujú bezpečné uzatvorenie. - Priehľadné veko umožňuje prezeranie obsahu. - Ventilček pre ohrievanie (použitie v mikrovnlnné rúre). - Neobsahujú bisfenol A. - Bezpečné umývanie v umývačke riadu. - Použitie v mrazničke a mikrovlnnej rúre.

Háčiky s prísavkou 6ks

1.39  s DPH
- Sada 6 ks háčikov so silnými prísavkami s priemerom 5 cm.- Vešiaky sú ideálne na zavesenie uterákov alebo utierok v kuchyni a kúpeľni.- Ich univerzálny vzhľad dokonale zapadne do každého interiéru.- Prísavky sú vhodné len na rovné povrchy, ako sú sklo, zrkadlá, ploché dlaždice alebo nábytková doska.- Pred nalepením povrch dôkladne očistite a odmastite.- Originálny produkt holandskej značky GET-IT.

Kôš odpadkový Chicbin Coffee čierny 50l,29×44,5xh60,5cm s pedálom

34.99  s DPH
Kôš na odpad Chic Bin L - Black Matt je pedálový odpadkový kôš, ktorý umožňuje jednoduchú obsluhu jednoduchým zošliapnutím. Je vhodný na triedený aj netriedený odpad v kuchyniach aj kanceláriách. Zmestí sa do neho až 50 litrov odpadu. Má vyberateľnú vnútornú nádobu na ľahké čistenie. Je opatrený rámčekom pre pevné uchytenie vreca.Kôš vás určite poteší aj protišmykovými nožičkami. Čierne prevedenie mu dodáva na elegancii. Vďaka nepriehľadnému veku je váš odpad skrytý. Rozmery odpadkového koša Chic Bin L sú 29 x 60,5 x 44,5 cm.