Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Háčik Powerstrips malý ovál chróm

6.99  s DPH
Háčik tesa Powerstrips bezpečne udrží objekty do hmotnosti až 1 kg. Jednoduchá montáž bez vŕtania, skrutiek alebo klincov. Háčik možno znovu použiť s využitím malých lepiacich prúžkov tesa Powerstrips. Sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu. Použiteľné na dlaždičky, sklo, drevo, plast a radu ďalších povrchov. Pre ploché predmety do hrúbky 10 mm a na väčšine hladkých, dostatočne pevných povrchoch. Nevhodné pre lepenie na polystyrén, penové materiály, na povrchy s nelepivou vrstvou a porézne materiály.

Háčik Powerstrips S klasik biely

5.99  s DPH
Praktické tesa Powerstrips ® Malé háčiky – obdĺžnikové sú praktické kúpeľňové a kuchynské háčiky s montážou bez vŕtania a demontážou bez poškodenia povrchu. Jednoduchá montáž bez vŕtania, skrutiek či klincov Nosnosť až 1 kg Odstrániteľné bez zanechania stôp vďaka technológii Powerstrips

JIKA Stierka na sklo MIO s držiakom

33.59  s DPH
Jika stierka na sklo Mio s držiakom je špeciálne vyvinutá pre sprchové kúty, dvere a zásteny. Pomocou nej obdivuhodne ľahko docielite ešte dokonalejšieho vzhľadu povrchu skla. Luxusné stierky na sprchové kúty dopĺňajú sériu kúpeľňových doplnkov Mio. Sú vyrobené z pochrómovanej mosadze a odolávajú vodnému kameňu. Pri testoch vo svetových laboratóriách vykazovali tie najlepšie výsledky. Rozmer je 25x2x17cm.

Kôš odpadkový 5L čierny matný

8.09  s DPH
Kapacita: 5LVýkyvná klapkaČierna farbaMateriál: plastVýška: 23 cmPriemer: 19 cm

Lišta uhlová 20×10 biela 2,75m

3.09  s DPH
PVC uholníky majú dokončovaciu, ochrannú a dekoratívnu funkciu. Môže sa použiť na hrany podláh, stien, schodov alebo balustrád. Ľahko sa strihá, takže sa dokáže prispôsobiť zvolenému povrchu. Je odolný voči vlhkosti, čistiacim prostriedkom alebo chemikáliám. Výrobok je vyrobený z PVC materiálu bez pridania iných horľavých látok. Uholník je ľahký a veľmi ľahko sa udržuje v čistote.