Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Zobraziť 32 64 96

Extol AKU Share20V Hoblík 1x 2Ah Li-on 2,4A nabíjačka nôž 60mm záber 0-1,25mm

125.99  s DPH
Aku hoblík Extol Premium kombinuje rýchlosť a výkonnosť elektrického hoblíka s pohodlím akumulátorového náradia. Výsledkom je rýchle a presné odobratie materiálu bez prekážajúceho kábla. Rezná hlava hoblíka má dva kvalitné brity. Ochranný tŕň v pracovnej doske hoblíka chráni čepeľ aj obrábaný materiál tým, že udržuje čepeľ zdvihnutú a mimo kontakt s povrchom vášho materiálu medzi rezy. Zberný vak pripojený na prachový výstup pomáha udržovať pracovný priestor čistý a bez pilín. Priložený adaptér pre falcovanie pomáha vytvárať polodrážky vo vašich doskách a paralelný adaptér udržuje hoblík v nastavenej vzdialenosti. Pre bežnú prácu dostačujú jeden alebo dva 2000mAh akumulátory, ktoré môžete rýchlo nabiť v rýchlonabíjačke, pre náročnejšiu alebo dlhšiu prácu odporúčame väčšie akumulátory s kapacitou 4000mAh. Akumulátor je možné použiť vo všetkých typoch náradia radu EXTOL SHARE20V. Vďaka použitej Li-ion technológii je ho možné kedykoľvek dobíjať bez toho, aby sa tým znižovala jeho kapacita. Li-ion akumulátor stráca energiu vplyvom samovybíjania veľmi pomaly a vydrží dlho nabitý a pripravený na použitie.

Extol Craft Hoblík falcovací 750W 409113

55.99  s DPH
Pre uberanie dreva s možnosťou falcovania do hĺbky 7mm. Ovládanie uľahčí možnosť úpravy pre prácu ľavou rukou.

Extol Premium Hoblík falcovací 950W nôž 110x3mm 16000 ot/min 8893405

112.69  s DPH
Hoblík je vybavený integrovaným systémom odsávania pilín a triesok, ktorý je možno pripojiť z oboch strán.Parametre a príslušenstvo: príkon: 1000W hobľovacia šírka: 110mm voľnobežné otáčky: 16000 minŻ1 plynule nastaviteľné uberanie: 0-3mm, odstupňované po: 0,25mm hĺbka polodrážky: 0-8mm dĺžka základne: 317mm

Worcraft CEP-S20LiB Hoblík 20V

101.99  s DPH
Akumulátorový hoblík Worcraft CEP-S20LiB je určený na hladenie a hobľovanie materiálov ako sú brvná, hranoly a dosky. Tiež je vhodný pre skosenie hrán a žliabkovanie. S týmto akumulátorovým hoblíkom dosiahnete dokonalé výsledky vďaka výkonnému motoru. S nastaviteľnou brúsnou hĺbkou až do 2 mm dosiahnete efekt podľa Vašich predstáv. Šírka hobľovania a šírka záberu je 82 mm pre najlepší výsledok.Práca s hoblíkom je jednoduchá a bezpečná vďaka protišmykovej rukoväti. Elektrický hoblík reže konštantnou rýchlosťou, kvôli tomu sa neupchá hoblinami. Montáž hoblíka je úplne jednoduchá, zvládne ju naozaj ktokoľvek. Poteší Vás tiež ľahká údržba hoblíka a jednoduchá výmena súčiastok pri ich opotrebovaní. Na hoblík je možné tiež napojiť vrecúško alebo priemyselný vysávač, takže už môžete zabudnúť na zbytočný neporiadok pri hobľovaní.Akumulátor a nabíjačka nie sú súcastou balenia!