Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

BUTYRUB

4.75  s DPH
Mimoriadne kvalitný polybutylenový plastický tmel vhodný pre statické stavebné špáry s pohybom do 7%. Špárovanie medzi segmentami panelových domov, zasklievacie tmelenie skleníkov, tmelenie spojov kanalizačných a odpadnových radov. Zostáva trvale plastický, na povrchu vytvára hladkú elastickú šupku. Pretierateľný po 24 hodinách, nevytvára škvrny na poréznych materiáloch. Veľmi dobre priľne na akékoľvek stavebné podklady.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ zostáva trvale plastický, na povrchu vytvára hladkú elastickú šupku ♦ pretierateľný po 24 hodinách ♦ nevytvára škvrny na poréznych materiáloch ♦ veľmi dobrá priľnavosť na všetky suché materiályPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ všetky spoje s malým pohybom (max. 7 %) ♦ plniaci tmel pre najrôznejšie stavebné aplikácie ♦ zasklievacie tmelenie skleníkov ♦ tmelenie spojov kanalizačných a odpadnutých radovPoznámka :         Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : biely, šedýBalenie :              600 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

GASKETSEAL silikónový HERMETIK

5.40  s DPH
Húževnaté silikónové tesnenie nahradzujúce korkové, fíbrové, papierové či azbestové tesnenie vo všetkých hrúbkach a veľkostiach. Vhodné na tesnenie vík motorov, dielov prevodovky, ďalej ako prírubové tesnenie púmp, vykurovacích systémov, čerpadiel a ďalších motorových dielov. Akékoľvek pružné tmeliace a tesniace aplikácie s nárokmi na odolnosť voči vysokým teplotám. Trvale odoláva pôsobeniu vysokých teplôt až do +285 °C.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ nahrádza gumové, korkové a fíbrové tesnenia ♦ odolný veľmi vysokým teplotám♦ po vytvrdnutí trvale elastický ♦ odoláva ropným produktomPRÍKLADY POUŽITIA :♦ tvorí elastické vodeodolné tesnenie odolné vysokým teplotám ♦ prírubové tesnenie čerpadiel ♦ tesnenie motorov ♦ akékoľvek tesniace aplikácie s nárokmi na odolnosť vysokým teplotámPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      280 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

Izolačný tmel

3.78  s DPH
Vysoko flexibilný tmel SOUDAL na vonkajšie aj vnútorné použitie. Pretierateľný všetkými typmi farieb, vodotesný a nepriepustný, farebne stály, odolný proti starnutiu, UV žiareniu aj iným poveternostným vplyvom, nepraská a nevysychá.Vhodný pre špáry s pohybom.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ veľmi jednoducho použiteľný ♦ farebne stály, po vytvrdnutí vode odolný ♦ vhodný pre interiér aj exteriér ♦ veľmi dobrá priľnavosť k väčšine materiálov ♦ po vytvrdnutí pretierateľný väčšinou farieb ♦ vynikajúca odolnosť proti starnutiuPRÍKLADY POUŽITIA :♦ tmelenie špár medzi rámami okien a dverí a murivom ♦ tmelenie špár medzi stenami a parapetmi ♦ tmelenie špár s nárokmi na pretieranie ♦ oprava prasklín v stenách a stropoch♦ vyššie uvedené spoje až do dilatácie 15%Poznámka :        Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : biely, šedý, čiernyBalenie :             280 ml, 15 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

Pecný tmel

4.86  s DPH
Celkom vytvrdzujúci tmel pre spoje a tesnenie miest vystavených pôsobeniu veľmi vysokých teplôt. Vytvára tvrdú a pevnú špárovaciu hmotu. Odoláva vysokým teplotám až do 1200 °C. Neobsahuje rozpúšťadlá ani azbest.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ pripravený na okamžité použitie ♦ tvorí tvrdú špárovaciu hmotu ♦ po vytvrdnutí nepraská a nedrobí sa ♦ odoláva vysokým teplotám až do 1200°C ♦ neobsahuje azbestPRÍKLADY POUŽITIA :♦ tmelenie spojov a otvorov v peciach, tepelných systémoch, tmelenie roštov atď. ♦ utesňovanie spojov a otvorov v miestach vysokých teplôt ♦ inštalácia tepelného systému pecí ♦ opravy konštrukcií vystavovaných vysokým teplotámPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      300 ml, 15 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

Sanitárny tmel

4.00  s DPH
Špeciálny tmel na báze silikonizovaného akrylátu určený na tmelenie špár s nárokmi na pretieranie v priestoroch s predpokladom výskytu zvýšenej vlhkosti. Je odolný voči plesniam, ľahko omývateľný a vodotesný.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi jednoducho použiteľný ♦ farebne stály, po vytvrdnutí vode odolný ♦ veľmi dobrá priľnavosť k väčšine materiálov ♦ po vytvrdnutí pretierateľný ♦ obsahuje protiplesňové aditíva - fungicídyPRÍKLADY POUŽITIA :♦ tmelenie špár v sanitárnych miestnostiach, kuchyniach, kúpeľniach, sprchách, toaletách ♦ oprava prasklín v stenách a stropoch ♦ vyššie uvedené spoje až do dilatácie 15%Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      300 ml, 15 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

Sklenársky tmel

7.29 27.86  s DPH
Vysoko kvalitný klasický sklenársky tmel. Veľmi ľahko sa nanáša a vyhladzuje, po vytvrdnutí se nedrolí ani nepraská. Po vytvrdnutí pretierateľný bežnými farbami. Vyrobený podľa tradičnej receptúry.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi ľahko se aplikuje ♦ dobrá priĺnavost na drevo, kovy a sklo ♦ rýchle zasychá ♦ vhodný pre interiér i exteriérPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ zasklievanie tabuľových skiel do drevenných a kovových rámov♦ tmelenie sklenených výplní sklenníkov ♦ rôzne utesňovacie a vyplňovacie aplikáciePoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      5 kg vedro, 25 kg vedro                                Uvedená cena je za 1ks.

Šlahaný tmel

4.21  s DPH
Extra ľahká vyplňovacia hmota pripravená k okamžitému použitiu. Má výbornú priľnavosť k podkladu, vpriebehu vytvrdzovania sa nezmršťuje.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ nesteká, nepraská, nezmršťuje sa♦ vhodný pre nanášenie v silnej vrstve ♦ povrch tmelu se ľahko vyhlazuje ♦ po vytvrdnutí pretierateľnýPRÍKLADY POUŽITIA :♦ tmelenie špár, prasklín a vyrovnávanie poréznych podkladov (omietky, murivo, drevo, sádrokartón a pod.) ♦ vyrovnávanie plôch materiálov ako drevo, sádrokartón, drevotrieska, cetris apod. ♦ lokálne opravy rohov, dvier, prasklín a iných defektov ♦ veľmi vhodný pre opravu prasklín v bytoch panelových domov a v sádrokartonových konštrukciáchPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      300 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

SOUDAFALT

7.24  s DPH
Tmelenie strešných špár, medzier a puklín, bitúmenové materiály a všetky obvyklé stavebné materiály, tmelenie spojov medzi odvodňovacími a strešnými prvkami. Profesionálny tmel na opravy netesností striech, odkvapov a spádových rúr, naliehavé opravy aj za dažďa. Môže byť nanášaný na mokré materiály, má vynikajúcu odolnosť proti stekaniu. Spoje s pohybom do 10%.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi dobrá priľnavosť na bitúmenové materiály ♦ môže byť nanášaný na mokré materiály (dokonca aj pod vodou) ♦ vynikajúca odolnosť proti stekaniu ♦ spoje s pohybom do 10 %PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ bitúmenové materiály a všetky obvyklé stavebné materiály ♦ tmelenie strešných špár, medzier a puklín ♦ tmelenie spojov medzi odvodňovacími a strešnými prvkami ♦ naliehavé opravy aj za dažďaPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      310 ml, 15 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

Stavbársky tmel

2.38  s DPH
Butylénový tmel určený na tesnenie špár s malým pohybom (max. 7%). Vhodný pre stavebné špáry medzi murivom a segmenty panelových domov, tesnenie parapetov, tmelenie skleníkov, kanalizačných a odpadových radov. Farebne stály, odolný voči UV žiareniu.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ veľmi jednoducho použiteľný ♦ na povrchu vytvára elastickú a pevnú šupku ♦ pretierateľný po 24 hodinách ♦ veľmi dobrá priľnavosť na väčšinu stavebných materiálov ♦ odolný UV žiareniu a poveternostným vplyvom PRÍKLADY POUŽITIA :♦ stavebné špáry s pohybom do 7%, špárovanie muriva ♦ špárovanie medzi murivom a rámami okien alebo zárubňami dverí ♦ zasklievanie jednoduchých skiel do drevených, betónových alebo kovových rámov ♦ tmelenie spojov kanalizačných a odpadových radov ♦ tesnenie spojov automobilových karosérií a kontajnerovPoznámka :        Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : biely, šedýBalenie :             280 ml, 15 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

Strešný tmel

3.46  s DPH
Bitúmenový tmel ideálny na tesnenie a opravy na strechách. Vhodný na tesnenie spojov alebo opravy trhlín asfaltových strešných krytín, tmelenie spojov medzi odvodňovacími a strešnými prvkami. Vhodný pre všetky suché podklady.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ veľmi dobrá priľnavosť na bitúmenové materiály ♦ výborná priľnavosť na väčšinu strešných krytín ♦ vynikajúca odolnosť proti stekaniu ♦ vysoká životnosťPRÍKLADY POUŽITIA :♦ spoje s pohybom do 10 %♦ bitúmenové (asfaltové) materiály a všetky obvyklé stavebné povrchy, tmelenie strešných špár,    medzier a puklín ♦ tmelenie spojov medzi odvodňovacími a strešnými prvkami ♦ prostriedok na opravy netesností striech, odkvapov a spádových rúrPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      300 ml, 15 ks - kartónUvedená cena je za 1 ks.

Tmel na parkety

2.88  s DPH
Vysoko elastický tmel SOUDAL vyrábaný v širokej škále odtieňov imitujúcich farby dreva. Určený na tmelenie spojov drevených aj laminátových podláh a ich doplnkových prvkov. Neobsahuje rozpúšťadlá. Je vodotesný a pretierateľný všetkými typmi farieb vrátane lazúrovacích a podlahových lakov.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ jednoduchá aplikácia ♦ farebne stály, vode odolný po vytvrdnutí ♦ veľmi dobrá priľnavosť na porézne materiály ♦ pretierateľný podlahovými lakmiPRÍKLADY POUŽITIA :♦ tmelenie spojov s pohybom do 15% ♦ spoje obvodových podlahových líšt ♦ tmelenie spojov medzi drevenými parketami (mozaiky aj velkoplošné) ♦ spojovací tmel medzi prvkami drevených podláh a stenamiPoznámka :        Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : biely, čerešňa, breza, buk, dub, smrek, teakBalenie :             300 ml, 15 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.