Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

BUTYRUB

6.35  s DPH
Mimoriadne kvalitný polybutylenový plastický tmel vhodný pre statické stavebné špáry s pohybom do 7%. Špárovanie medzi segmentami panelových domov, zasklievacie tmelenie skleníkov, tmelenie spojov kanalizačných a odpadových radov. Zostáva trvale plastický, na povrchu vytvára hladkú elastickú šupku. Pretierateľný po 24 hodinách, nevytvára škvrny na poréznych materiáloch. Veľmi dobre priľne na akékoľvek stavebné podklady. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ zostáva trvale plastický, na povrchu vytvára hladkú elastickú šupku ♦ pretierateľný po 24 hodinách ♦ nevytvára škvrny na poréznych materiáloch ♦ veľmi dobrá priľnavosť na všetky suché materiály PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ všetky spoje s malým pohybom (max. 7 %) ♦ plniaci tmel pre najrôznejšie stavebné aplikácie ♦ zasklievacie tmelenie skleníkov ♦ tmelenie spojov kanalizačných a odpadnutých radov Poznámka :  Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely, šedý Balenie :        600 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Izolačný tmel

4.65  s DPH
Vysoko flexibilný tmel SOUDAL na vonkajšie aj vnútorné použitie. Pretierateľný všetkými typmi farieb, vodotesný a nepriepustný, farebne stály, odolný proti starnutiu, UV žiareniu aj iným poveternostným vplyvom, nepraská a nevysychá. Vhodný pre špáry s pohybom. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi jednoducho použiteľný ♦ farebne stály, po vytvrdnutí vode odolný ♦ vhodný pre interiér aj exteriér ♦ veľmi dobrá priľnavosť k väčšine materiálov ♦ po vytvrdnutí pretierateľný väčšinou farieb ♦ vynikajúca odolnosť proti starnutiu PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie špár medzi rámami okien a dverí a murivom ♦ tmelenie špár medzi stenami a parapetmi ♦ tmelenie špár s nárokmi na pretieranie ♦ oprava prasklín v stenách a stropoch ♦ vyššie uvedené spoje až do dilatácie 15% Poznámka :  Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely, šedý, čierny Balenie : 280 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Pecný tmel

5.10  s DPH
Celkom vytvrdzujúci tmel pre spoje a tesnenie miest vystavených pôsobeniu veľmi vysokých teplôt. Vytvára tvrdú a pevnú špárovaciu hmotu. Odoláva vysokým teplotám až do 1200 °C. Neobsahuje rozpúšťadlá ani azbest. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ pripravený na okamžité použitie ♦ tvorí tvrdú špárovaciu hmotu ♦ po vytvrdnutí nepraská a nedrobí sa ♦ odoláva vysokým teplotám až do 1200°C ♦ neobsahuje azbest PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie spojov a otvorov v peciach, tepelných systémoch, tmelenie roštov atď. ♦ utesňovanie spojov a otvorov v miestach vysokých teplôt ♦ inštalácia tepelného systému pecí ♦ opravy konštrukcií vystavovaných vysokým teplotám Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  280 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Sanitárny tmel

5.00  s DPH
Špeciálny tmel na báze silikonizovaného akrylátu určený na tmelenie špár s nárokmi na pretieranie v priestoroch s predpokladom výskytu zvýšenej vlhkosti. Je odolný voči plesniam, ľahko umývateľný a vodotesný. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi jednoducho použiteľný ♦ farebne stály, po vytvrdnutí vode odolný ♦ veľmi dobrá priľnavosť k väčšine materiálov ♦ po vytvrdnutí pretierateľný ♦ obsahuje protiplesňové aditíva - fungicídy PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie špár v sanitárnych miestnostiach, kuchyniach, kúpeľniach, sprchách, toaletách ♦ oprava prasklín v stenách a stropoch ♦ vyššie uvedené spoje až do dilatácie 15% Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :    280 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Sklenársky tmel

11.90 49.15  s DPH
Vysoko kvalitný klasický sklenársky tmel. Veľmi ľahko sa nanáša a vyhladzuje, po vytvrdnutí sa nedrolí ani nepraská. Po vytvrdnutí pretierateľný bežnými farbami. Vyrobený podľa tradičnej receptúry. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi ľahko sa aplikuje ♦ dobrá priľnavosť na drevo, kovy a sklo ♦ rýchle zasychá ♦ vhodný pre interiér i exteriér PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ zasklievanie tabuľových skiel do drevených a kovových rámov ♦ tmelenie sklenených výplní skleníkov ♦ rôzne utesňovacie a vyplňovacie aplikácie Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :    5 kg vedro 25 kg vedro Uvedená cena je za 1 ks.

Šlahaný tmel

5.85  s DPH
Extra ľahká vyplňovacia hmota pripravená k okamžitému použitiu. Má výbornú priľnavosť k podkladu, v priebehu vytvrdzovania sa nezmršťuje. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ nesteká, nepraská, nezmršťuje sa ♦ vhodný pre nanášanie v silnej vrstve ♦ povrch tmelu sa ľahko vyhladzuje ♦ po vytvrdnutí pretierateľný PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie špár, prasklín a vyrovnávanie poréznych podkladov (omietky, murivo, drevo, sadrokartón a pod.) ♦ vyrovnávanie plôch materiálov ako drevo, sadrokartón, drevotrieska, cetris apod. ♦ lokálne opravy rohov, dvier, prasklín a iných defektov ♦ veľmi vhodný pre opravu prasklín v bytoch panelových domov a v sadrokartónových konštrukciách Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  280 ml Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDAFALT

8.05  s DPH
Tmelenie strešných špár, medzier a puklín, bitúmenové materiály a všetky obvyklé stavebné materiály, tmelenie spojov medzi odvodňovacími a strešnými prvkami. Profesionálny tmel na opravy netesností striech, odkvapov a spádových rúr, naliehavé opravy aj za dažďa. Môže byť nanášaný na mokré materiály, má vynikajúcu odolnosť proti stekaniu. Spoje s pohybom do 10%. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi dobrá priľnavosť na bitúmenové materiály ♦ môže byť nanášaný na mokré materiály (dokonca aj pod vodou) ♦ vynikajúca odolnosť proti stekaniu ♦ spoje s pohybom do 10 % PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ bitúmenové materiály a všetky obvyklé stavebné materiály ♦ tmelenie strešných špár, medzier a puklín ♦ tmelenie spojov medzi odvodňovacími a strešnými prvkami ♦ naliehavé opravy aj za dažďa Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :      300 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Stavbársky tmel

3.00  s DPH
Butylénový tmel určený na tesnenie špár s malým pohybom (max. 7%). Vhodný pre stavebné špáry medzi murivom a segmenty panelových domov, tesnenie parapetov, tmelenie skleníkov, kanalizačných a odpadových radov. Farebne stály, odolný voči UV žiareniu. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi jednoducho použiteľný ♦ na povrchu vytvára elastickú a pevnú šupku ♦ pretierateľný po 24 hodinách ♦ veľmi dobrá priľnavosť na väčšinu stavebných materiálov ♦ odolný UV žiareniu a poveternostným vplyvom PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ stavebné špáry s pohybom do 7%, špárovanie muriva ♦ špárovanie medzi murivom a rámami okien alebo zárubňami dverí ♦ zasklievanie jednoduchých skiel do drevených, betónových alebo kovových rámov ♦ tmelenie spojov kanalizačných a odpadových radov ♦ tesnenie spojov automobilových karosérií a kontajnerov Poznámka :  Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely, šedý Balenie :  280 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Strešný tmel

3.85  s DPH
Bitúmenový tmel ideálny na tesnenie a opravy na strechách. Vhodný na tesnenie spojov alebo opravy trhlín asfaltových strešných krytín, tmelenie spojov medzi odvodňovacími a strešnými prvkami. Vhodný pre všetky suché podklady. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi dobrá priľnavosť na bitúmenové materiály ♦ výborná priľnavosť na väčšinu strešných krytín ♦ vynikajúca odolnosť proti stekaniu ♦ vysoká životnosť PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ spoje s pohybom do 10 % ♦ bitúmenové (asfaltové) materiály a všetky obvyklé stavebné povrchy, tmelenie strešných špár, medzier a puklín ♦ tmelenie spojov medzi odvodňovacími a strešnými prvkami ♦ prostriedok na opravy netesností striech, odkvapov a spádových rúr Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 280 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Tmel na parkety

3.55  s DPH
Vysoko elastický tmel SOUDAL vyrábaný v širokej škále odtieňov imitujúcich farby dreva. Určený na tmelenie spojov drevených aj laminátových podláh a ich doplnkových prvkov. Neobsahuje rozpúšťadlá. Je vodotesný a pretierateľný všetkými typmi farieb vrátane lazúrovacích a podlahových lakov. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ jednoduchá aplikácia ♦ farebne stály, vode odolný po vytvrdnutí ♦ veľmi dobrá priľnavosť na porézne materiály ♦ pretierateľný podlahovými lakmi PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie spojov s pohybom do 15% ♦ spoje obvodových podlahových líšt ♦ tmelenie spojov medzi drevenými parketami (mozaiky aj veľkoplošné) ♦ spojovací tmel medzi prvkami drevených podláh a stenami Poznámka :  Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely, čerešňa, breza, buk, dub, smrek, teak Balenie :  280 ml Uvedená cena je za 1ks.