Zobrazených 1–32 z 50 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

CLEANFOX Silikon oil-68 400ml

5.45  s DPH
Silikón oil CLEANFOX je ideálnym separačným prostriedkom pri lisovaní plastických hmôt alebo odlievanie živíc a gumy. Má vynikajúcu mechanickú a tepelnú odolnosť od -50 ° C do + 250 ° C.

Coyote Silikónový olej silkal 93 K-10 200ml

3.44  s DPH
Silkal 93 silikónový olej K-10 200 ml je ideálne silikónové mazivo na ložiská, čapy, elektrické a štartovacie zariadenia, zámky, jazdné kolá atď. Ošetruje tesnenie dverí, hadice chladiaceho systému, gumové lišty.

Coyote Silkal 93 – Silikónový olej 400ml

6.18  s DPH
Silkal 93 silikónový olej K-10 400 ml je ideálne silikónové mazivo na ložiská, čapy, elektrické a štartovacie zariadenia, zámky, jazdné kolá atď. Ošetruje tesnenie dverí, hadice chladiaceho systému, gumové lišty.

Coyote Uvoľňovač skrutiek 150ml

2.45  s DPH
Slúži na uvoľňovanie zhrdzavených skrutiek a matiek, na mazanie všetkých trecích plôch, ako sú zámky, pánty, reťaze, náradia a iných. Dokonale maže a chráni pred koróziou, preniká do neprístupných miest.

Cyclon silikónový olej v spreji 400ml

4.09  s DPH
Sprej silikónový olej 400 ml je transparentný prostriedok na mazanie na kĺbové závesy a kĺbové vedenia. Chráni gumené časti pred zamrznutím a nalepením, napr.

Cyklon demontážny olej 400ml

5.09  s DPH
Spojenie rýchlorozpúšťača hrdze a maziva s vysokohodnotnými mazacími látkami. vysoký podiel MoS2veľmi dobré mazacie schopnostiznižuje "zažieranie " skorodovaných skrutkových spojov .

Cyklon medená pasta 400ml

7.39  s DPH
Mazací a montážny prostriedok pre oblasť vysokých teplôt.  vhodná pre teploty od -35°C do +1100°Cvynikajúca priľnavosť aj pri vysokých teplotáchzabraňuje zapečeniu a korózii pri dieloch zaťažených vysokou teplotouuľahčuje demontáždobrá dlhotrvajúca účinnosťobsahuje pevnú časť jemnej disperzívnej medi .

Cyklon Sprej na reťaze 400ml

6.29  s DPH
Sprej na reťaze 400 ml je mazací prípravok na reťaze a ozubené kolesá. Tvorí ochranný viskózno-elastický mazací ochranný film.

Deco Color Chain spray 400ml – sprej na reťaze a ložiská

4.64  s DPH
Produkt je určený pre všetky druhy reťazí, ozubených kolies, ložisiek, a ďalším prvkom ktoré sú vystavené treniu. Chráni a premazáva všetky typy ložišiek, reťazí a spojok.

Deco Color Gravicar HS 500ml – ochrana blatníkov a nárazníkov pred kameňmi – RAL 9005 čierny

7.32  s DPH
Prípravok na ochranu častí automobilu ako pás prednej a zadnej časti, spojlery, prahy, nárazníky, dvere. Používa sa na opravy poškodených miest, klampriarskych prácach.

Deco Color Penetrating MoS2 400ml – odstraňovač hrdze a uvoľnovač skrutiek

4.98  s DPH
Výborný odstraňovač hrdze a spoľahlivé mazivo. Efektívne odstraňuje vďaka MoS2(sulfid molybdénu) ktorý obsahuje molekuly na zníženie trenia.

Deco Color Silicon spray 400ml – silkónový sprej na gumové a plastové časti vozidiel

4.88  s DPH
Hydrofóbny olej na údržbu plastov i gumy (odolný teplotám od -50°C do +200°C). Hydrofóbny olej určený na údržbu gumy, plastov v automobiloch, v priemysle a domácnosti.

DIVINOL tuk mazací kartuša, červený, 400g

3.39  s DPH
Farba červenáPopis funkcií:Použiteľný pri klzných a valivých ložiskách, pri normálnom zaťažení. Tento produkt môže byť použitý ako univerzálne mazivo pri nízkych až vysokých rýchlostiach, nízkych až vysokých teplotách.

DIVINOL tuk mazací kartuša, modrý, 400g

5.49  s DPH
Farba: modráPopis funkcií:Pre mazanie valivých a klzných ložísk generátorov, elektromotorov, ventilátorov a pod. Tuk sa môže používať v nábojoch kolies a koncových prevodoch.

DIVINOL tuk mazací kartuša, zelený, 400g

5.49  s DPH
Farba: zelenáPopis: je univerzálne použiteľný špeciálny tuk (vazelína), ktorý má veľmi dobrú priľnavosť vďaka svojej vysokej viskozite. Používa sa najmä pre všetkých mazacie miesta s kritickou záťažou, vysokou vlhkosťou, s vplyvom slanej vody a extrémnou záťažou.

DIVINOL tuk mazací-grafitový kartuša, žltý, 400g

4.49  s DPH
Viacúčelové mazivo s podielom pevného maziva, odolné voči vode. Na mazanie tepelne namáhaných valivých a klzných ložísk, pridanie pevného mazivá zlepšuje mazací účinok.

DIVINOL Viacúčelový mazací tuk 400ml

3.99  s DPH
Viacúčelové mazivo so širokým rozsahom použitia, odolné proti vode. Určené pre tepelne a mechanicky zaťažovaná valivé a klzné ložiská.

Kim-tec Vazelína striekacia 400ml

6.49  s DPH
Sprej vazelína striekacia 400 ml predstavuje univerzálny mazací prostriedok na zaťažené časti - lôžka, kĺby a pod. Dobre priľne a je vhodný aj na ozubené kolesá.

Mazací tuk Garant 2000 EP Plus 400g

5.99  s DPH
Divinol Fett Garant 2000 EP sa používa na mazanie klzných a valivých ložísk, vrátane ložísk s relatívne vysokým podielom klzného trenia ako napr. B.

Mazivo alubia AK 2 250g

4.38  s DPH
Mol Alubia AK 2 250 g je viacúčelové plastické mazivo určené najmä na mazanie nízko zaťažených valivých ložísk pracujúcich v priemyselných, poľnohospodárskych a iných zariadeniach s nízkymi a strednými rýchlosťami. Má vynikajúcu odolonosť voči vode, a teplotný rozsah použitia od -30°C do +100°C.

Mazivo MOL liton lta 3ep 250g

5.15  s DPH
Mol Liton LTA 3EP 250g je vysokovýkonné viacúčelové lítiové plastické mazivo vhodné na mazanie valivých ložísk, vhodné je na použitie v automobilovej technike, poľnohohospodárstve a pre stroje a zariadenia v priemysle. Má vynikajúce EP/AW vlastnosti, vynikajúcu mechanickú stálosť, nízke trenie, veľmi dobrú oxidačnú stálosť, veľmi dobrú protikoróznu ochranu Je odporúčaná pri zvýšených tlakoch a rýchlostiach a tiež v podmienkach zvýšených vibrácií,obzvášť vhodná je na mazanie ložísk koľajových vozidiel s dlhými výmennými intervalmi.

Mol alubia AK 2G 250g

4.52  s DPH
Mol Alubia AK 2G 250 g predstavuje komplexné hlinité plastické mazivo s obsahom grafitu MOL Alubia AK 2G. Mazivo je určené na mazanie klzných a valivých ložísk, pracujúcich pri zvýšenom tlaku v priemyselných aplikáciách, poľnohospodárskych a iných mobilných zariadeniach.

NANOPROTECH Auto Moto Electric sprej 75ml

8.54  s DPH
Sprej Nanoprotech Auto Moto Electric bol vyvinutý s ohľadom na špecifické podmienky používania a prevádzkovania automobilov a motocyklov. Je určený na konzerváciu a ochranu elektrických zariadení vášho vozidla alebo motocykla.

Nanoprotech Super Antirain Sada na ošetrenie predného skla

8.57  s DPH
Prípravok Nanoprotech Super Antirain tiež výborne redukuje priľnavosť mechanických nečistôt na sklo. Môže ísť napríklad o čiastočky prachu, peľ alebo hmyz.

Olej na šijacie stroje 100ml

1.39  s DPH
Olej určený k mazaniu bicyklov, šijacích strojov a iných zariadení. Olej sa aplikuje na všetky trecie a mechanicky namáhané plochy.

Olej Stihl 100ml

2.57  s DPH
100 ml (na 5 l) Zásluhou svojej vynikajúcej mazacej schopnosti najpoužívanejší motorový olej v Európe pre zmesou mazané motory v ručnom motorovom náradí. Tento motorový olej na báze minerálneho oleja sa k palivu do benzínových motorov primiešava v pomere 1:50.

Olejnička Strend Pro OC593, 300ml, kovová

2.59  s DPH
Plechová olejnička objem 300 ml, nástavec dĺžky 14 cm pre presné mazanie aj v ťažko dostupných miestach. .

Olejnička Strend Pro OC595, 500ml, kovová

2.92  s DPH
Plechová olejnička objem 500 ml, nástavec dĺžky 14 cm pre presné mazaní aj v ťažko dostupných miestach. .

OREGON olej motorový červený 2T, 1l fľaša

10.99  s DPH
Polosyntetický olej OREGON®. Vysoko kvalitný olej do benzínu pre dvojtaktné motory píl, krovinorezov a kosačiek na trávu .