Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Body, 808 pasta leštiaca 2v1 200ml

12.39  s DPH
Vysokoúčinná jednostupňová univerzálna leštiaca pasta, ktorú je možné použiť na brúsne a jemné leštenie 2v1. Eliminuje stopy po hlbokom brúsení, zatiaľ čo leštenie dokončuje stály zrkadlový povrch bez hologramu. Špeciálna receptúra ​​s novou technológiou abrazív, ktorá dokáže brúsiť a leštiť všetky moderné typy vrchných náterov. Bez obsahu kremíka.

Body, Matovací kruh 922 P4000 150mm

2.45  s DPH
Penový brúsny kotúč bol vyvinutý na ošetrenie hladkých i profilovaných povrchov. Vďaka použitej pružnej štruktúre je určený na brúsenie rohov a hrán, kde minimalizuje riziko nesprávneho vybrúsenia. Pružná tkanina, z ktorej je brúsny kotúč vyrobený, prepúšťa vzduch i vodu, takže je vhodný na suché i mokré brúsenie.

HB Body 805 Leštiaca pasta hrubá biela – pre strojové leštenie autolakov 200ml

8.09  s DPH
Vysoko kvalitná strojová leštiaca hmota je vhodná na odstránenie škrabancov z P1500 a čokoľvek jemnejšie. Tiež je vhodný na odstránenie škrabancov na umývanie áut a na odstránenie pomarančovej kôry, čo poskytuje hlboký a trvalý lesk. Bez silikónu a vhodný pre všetky farby vrátane nových a starších vyliečených.

HB Body 806 Leštiaca pasta jemná žltá – posledná vrstva strojového leštenia autolakov 200ml

8.39  s DPH
Vysoko kvalitná stredne jemná leštiaca hmota. HB BODY 806 (Power polish) je druhým stupňom leštenia, ktorý sa odporúča v celom leštiacom procese a dopĺňa 805 (Super Cut). 806 (Power polish) odstraňuje a vyčistí všetky nedostatky a jemné brúsne linky bez toho, aby zanechal akékoľvek stopy. Neobsahuje silikón a je vhodný pre všetky farby vrátane nových aj starších. Zanecháva trvalý povrch, kde sa zvírenie neobjaví.

HB Body 807 Pasta leštiaca béžová 200ml

12.79  s DPH
Vysoko kvalitná jemná leštiaca zmes. HB BODY 807 (uzatváracia leštiaca zmes) je posledný leštiaci prostriedok potrebný na leštenie. V jednom kroku trvalo vyleštíte a utesníte lak. Bez silikónu. Odstráni malé povrchové nedokonalosti, poskytuje perfektný hologram bez povrchovej úpravy a vodu odpudzujúci účinok. Môže byť použitý s HB žltou podložkou alebo HB vafľou.

HB Body, Lešiaci kotúč žltý

9.29  s DPH
Leštiaci kotúč určený na leštenie v systéme HB Body s brúsnou pastou 806 - Power Polish.