Zobrazených 1–32 z 147 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Doska s okom a s krúžkom Zn 35x40mm

1.19  s DPH
Doska s okom a krúžkom s povrchovou úpravou galvanický zinok. Možno ju uchytiť 4 skrutkami a možno ju použiť vo vnútornom prostredí.

Doska s okom a s krúžkom Zn 55x55mm

1.69  s DPH
Doska s okom a krúžkom s povrchovou úpravou galvanický zinok. Možno ju uchytiť 4 skrutkami a možno ju použiť vo vnútornom prostredí.

Doska s okom Zn 35x40mm

0.79  s DPH
Doska s okom a krúžkom s povrchovou úpravou galvanický zinok. Možno ju uchytiť 4 skrutkami a možno ju použiť vo vnútornom prostredí.

Doska s okom Zn 55x55mm

1.29  s DPH
Doska s okom a krúžkom s povrchovou úpravou galvanický zinok. Možno ju uchytiť 4 skrutkami a možno ju použiť vo vnútornom prostredí.

Háčik na gumolaná 6mm

0.28  s DPH
Oceľový hák pre gumolaná s povrchovou úpravou čierny komaxit.  

Háčik na gumolaná 8mm

0.33  s DPH
Oceľový hák pre gumolaná s povrchovou úpravou čierny komaxit.  

Hák hojdačkový dvojitý so závitom M10x150mm Zn

1.79  s DPH
Hák slúži na zavesenie záhradnej hojdačky či hojdacích sietí do drevenej konštrukcie. Tento dvojitý hák s metrickým závitom je vyrobený z galvanicky pozinkovanej ocele. Vďaka tejto povrchovej úprave háky lepšie odolávajú abrázii a mechanickému poškodeniu.Vlastnosti:  Nosnosť háku M10x150mm je 150 kg (údaj je orientačný). 

Hák rozperný s okom 100mm Zn 2ks

1.10  s DPH
Hák s okom slúži ako rozperný prvok. Rozperný hák s okom je vhodný na fixáciu dverí a okeníc. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 100 mmBalenie obsahuje: 2 ksVlastnosti: Oko slúži na upevnenie háčikom. Rozperný hák je vyrobený z pozinkovanej ocele a je odolný voči vplyvom počasia. Montáž sa vykonáva priskrutkovaním.  

Hák rozperný s okom 80mm Zn 2ks

1.04  s DPH
Hák s okom slúži ako rozperný prvok. Rozperný hák s okom je vhodný na fixáciu dverí a okeníc. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 80 mmBalenie obsahuje: 2 ksVlastnosti: Oko slúži na upevnenie háčikom. Rozperný hák je vyrobený z pozinkovanej ocele a je odolný voči vplyvom počasia. Montáž sa vykonáva priskrutkovaním.

Karabína farebná 5x50mm 6ks/bal. (ilust.foto)

4.99  s DPH
Karabína je lezecká pomôcka, súčasť istiaceho reťazca, uzatvárateľná zámkom s pružinovou alebo skrutkovou poistkou, slúžiaca ako spojovací prvok zaisťovacieho bodu. Originálne SVX blistre pre DIY predajRozmer: 5x50mmBalenie obsahuje: 6 ksVlastnosti: Karabína hliníková je univerzálna karabína, vyrobená z eloxovaného hliníka . Dizajn umožňuje rýchlu montáž a demontáž. Hliníková karabína je skvelá pre každodenný život, domáce aktivity, kempovanie, rybolov, turistiku, alebo Vám poslúži ako kľúčenka. Nosnosť hliníkovej karabíny 5x50mm je 10kg (údaj je orientačný). Pozor-produkt nie je určený na zdvíhanie ťažkých bremien!Poznámka: Ponúkame rôzne farebné prevedenia hliníkových karabín ( modrá, zelená, čierna, červená, oranžová, fialová, strieborná). V balení sa nachádza náhodný mix farieb. Pokiaľ si želáte konkrétnu farbu, pri objednávke to uveďte do poznámky.

Karabína farebná 6x60mm 4ks/bal. (ilust.foto)

4.19  s DPH
Karabína je lezecká pomôcka, súčasť istiaceho reťazca, uzatvárateľná zámkom s pružinovou alebo skrutkovou poistkou, slúžiaca ako spojovací prvok zaisťovacieho bodu. Originálne SVX blistre pre DIY predajRozmer: 6x60mmBalenie obsahuje: 4 ksVlastnosti: Karabína hliníková je univerzálna karabína, vyrobená z eloxovaného hliníka . Dizajn umožňuje rýchlu montáž a demontáž. Hliníková karabína je skvelá pre každodenný život, domáce aktivity, kempovanie, rybolov, turistiku, alebo Vám poslúži ako kľúčenka. Nosnosť hliníkovej karabíny 6x60mm je 15kg (údaj je orientačný). Pozor-produkt nie je určený na zdvíhanie ťažkých bremien!Poznámka: Ponúkame rôzne farebné prevedenia hliníkových karabín ( modrá, zelená, čierna, červená, oranžová, fialová, strieborná). V balení sa nachádza náhodný mix farieb. Pokiaľ si želáte konkrétnu farbu, pri objednávke to uveďte do poznámky.

Karabína farebná 8x80mm 2ks/bal.

3.89  s DPH
Karabína je lezecká pomôcka, súčasť istiaceho reťazca, uzatvárateľná zámkom s pružinovou alebo skrutkovou poistkou, slúžiaca ako spojovací prvok zaisťovacieho bodu. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 8x80mmBalenie obsahuje: 2 ksVlastnosti: Karabína hliníková je univerzálna karabína, vyrobená z eloxovaného hliníka . Dizajn umožňuje rýchlu montáž a demontáž. Hliníková karabína je skvelá pre každodenný život, domáce aktivity, kempovanie, rybolov, turistiku, alebo Vám poslúži ako kľúčenka. Nosnosť hliníkovej karabíny 8x80mm je 25kg (údaj je orientačný). Pozor-produkt nie je určený na zdvíhanie ťažkých bremien!Poznámka: Ponúkame rôzne farebné prevedenia hliníkových karabín ( modrá, zelená, čierna, červená, oranžová, fialová, strieborná). V balení sa nachádza náhodný mix farieb. Pokiaľ si želáte konkrétnu farbu, pri objednávke to uveďte do poznámky.

Karabína farebná s poistkou 5x50mm hliník 6ks/bal. (ilust.foto)

6.49  s DPH
Hliníková karabína s poistkou je univerzálna karabína. Je vyrobená z eloxovaného hliníka a je osadená skrutkovacou poistkou. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 5x50mmBalenie obsahuje: 6 ksVlastnosti: Dizajn umožňuje rýchlu montáž a demontáž. Poistka bráni nechcenému otvoreniu karabíny. Hliníková karabína nie je vhodná pre istenie! Karabínu možno využiť pri voľnočasových aktivitách, na upevňovanie plachiet, nákladu alebo napríklad pre reklamu. Nosnosť hliníkovej karabíny 5x50mm je 10kg (údaj je orientačný). Pozor-produkt nie je určený na zdvíhanie ťažkých bremien! Poznámka: Ponúkame rôzne farebné prevedenia hliníkových karabín ( modrá, zelená, čierna, červená, oranžová, fialová, strieborná). V balení sa nachádza náhodný mix farieb. Pokiaľ si želáte konkrétnu farbu, pri objednávke to uveďte do poznámky.

Karabína farebná s poistkou 6x60mm hliník 4ks/bal. (ilust.foto)

4.29  s DPH
Hliníková karabína s poistkou je univerzálna karabína. Je vyrobená z eloxovaného hliníka a je osadená skrutkovacou poistkou. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 6x60mmBalenie obsahuje: 4 ksVlastnosti: Dizajn umožňuje rýchlu montáž a demontáž. Poistka bráni nechcenému otvoreniu karabíny. Hliníková karabína nie je vhodná pre istenie! Karabínu možno využiť pri voľnočasových aktivitách, na upevňovanie plachiet, nákladu alebo napríklad pre reklamu. Nosnosť hliníkovej karabíny 6x60mm je 15kg (údaj je orientačný). Pozor-produkt nie je určený na zdvíhanie ťažkých bremien! Poznámka: Ponúkame rôzne farebné prevedenia hliníkových karabín ( modrá, zelená, čierna, červená, oranžová, fialová, strieborná). V balení sa nachádza náhodný mix farieb. Pokiaľ si želáte konkrétnu farbu, pri objednávke to uveďte do poznámky.

Karabína farebná s poistkou 8x80mm hliník 2ks/bal.

4.79  s DPH
Hliníková karabína s poistkou je univerzálna karabína. Je vyrobená z eloxovaného hliníka a je osadená skrutkovacou poistkou. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 8x80mmBalenie obsahuje: 2 ksVlastnosti: Dizajn umožňuje rýchlu montáž a demontáž. Poistka bráni nechcenému otvoreniu karabíny. Hliníková karabína nie je vhodná pre istenie! Karabínu možno využiť pri voľnočasových aktivitách, na upevňovanie plachiet, nákladu alebo napríklad pre reklamu. Nosnosť hliníkovej karabíny 8x80mm je 25kg (údaj je orientačný). Pozor-produkt nie je určený na zdvíhanie ťažkých bremien! Poznámka: Ponúkame rôzne farebné prevedenia hliníkových karabín ( modrá, zelená, čierna, červená, oranžová, fialová, strieborná). V balení sa nachádza náhodný mix farieb. Pokiaľ si želáte konkrétnu farbu, pri objednávke to uveďte do poznámky.

Karabína farebná typ D 5x50mm hliníková 6ks/bal. (ilust.foto)

4.79  s DPH
Hliníková karabína tvaru D je univerzálna karabína. Je vyrobená z eloxovaného hliníka v rôznych farbách. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 5x50mmBalenie obsahuje: 6 ksVlastnosti: Dizajn umožňuje rýchlu montáž a demontáž. Karabínu možno použiť na kľúče a pre zavesenie predmetov s nízkou hmotnosťou. Nosnosť hliníkovej karabíny typu D 5x50mm je 15kg (údaj je orientačný). Táto karabína nie je určená na zdvíhanie ťažkých predmetov! Poznámka:              Ponúkame rôzne farebné prevedenia hliníkových karabín ( modrá, zelená, čierna, červená, oranžová, fialová, strieborná). V balení sa nachádza náhodný mix farieb. Pokiaľ si želáte konkrétnu farbu, pri objednávke to uveďte do poznámky.

Karabína farebná typ D 6x60mm hliníková 4ks/bal. (ilust.foto)

4.79  s DPH
Hliníková karabína tvaru D je univerzálna karabína. Je vyrobená z eloxovaného hliníka v rôznych farbách. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 6x60mmBalenie obsahuje: 4 ksVlastnosti: Dizajn umožňuje rýchlu montáž a demontáž. Karabínu možno použiť na kľúče a pre zavesenie predmetov s nízkou hmotnosťou. Nosnosť hliníkovej karabíny typu D 6x60mm je 15kg (údaj je orientačný). Táto karabína nie je určená na zdvíhanie ťažkých predmetov! Poznámka:              Ponúkame rôzne farebné prevedenia hliníkových karabín ( modrá, zelená, čierna, červená, oranžová, fialová, strieborná). V balení sa nachádza náhodný mix farieb. Pokiaľ si želáte konkrétnu farbu, pri objednávke to uveďte do poznámky.

Karabína farebná typ D 8x80mm hliníková 2ks/bal.

3.99  s DPH
Hliníková karabína tvaru D je univerzálna karabína. Je vyrobená z eloxovaného hliníka v rôznych farbách. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 8x80mmBalenie obsahuje: 2 ksVlastnosti: Dizajn umožňuje rýchlu montáž a demontáž. Karabínu možno použiť na kľúče a pre zavesenie predmetov s nízkou hmotnosťou. Nosnosť hliníkovej karabíny typu D 8x80mm je 25kg (údaj je orientačný). Táto karabína nie je určená na zdvíhanie ťažkých predmetov! Poznámka:              Ponúkame rôzne farebné prevedenia hliníkových karabín ( modrá, zelená, čierna, červená, oranžová, fialová, strieborná). V balení sa nachádza náhodný mix farieb. Pokiaľ si želáte konkrétnu farbu, pri objednávke to uveďte do poznámky.

Karabína hasičská DIN 5299C 10x100mm biely zinok 2ks/bal. (ilust.foto)

3.29  s DPH
Rozmer: 10x100mmBalenie obsahuje: 2 ks Karabína je lezecká pomôcka, súčasť istiaceho reťazca, uzatvárateľná zámkom s pružinovou alebo skrutkovou poistkou, slúžiaca ako spojovací prvok zaisťovacieho bodu. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Vlastnosti: Dizajn umožňuje rýchlu montáž a demontáž. Karabína DIN5299C má všestranné využitie: záhrada, dielňa, šport, priemysel. Vďaka svojej robustnosti je využiteľná aj pre rôzne typy navijakov či vlečných zariadení. Nosnosť hasičskej karabíny 10x100mm je 350kg. Pozor-produkt nie je určený na zdvíhanie ťažkých bremien!

Karabína hasičská DIN 5299C 4x40mm biely zinok 6ks/bal. (ilust.bal.)

3.29  s DPH
Rozmer: 4x40mmBalenie obsahuje: 6 ks Karabína je lezecká pomôcka, súčasť istiaceho reťazca, uzatvárateľná zámkom s pružinovou alebo skrutkovou poistkou, slúžiaca ako spojovací prvok zaisťovacieho bodu. Originálne SVX blistre pre DIY predaj. Vlastnosti: Dizajn umožňuje rýchlu montáž a demontáž. Karabína DIN5299C má všestranné využitie: záhrada, dielňa, šport, priemysel. Vďaka svojej robustnosti je využiteľná aj pre rôzne typy navijakov či vlečných zariadení. Nosnosť hasičskej karabíny 4x40mm je 30kg. Pozor-produkt nie je určený na zdvíhanie ťažkých bremien!

Karabína hasičská DIN 5299C 5x50mm biely zinok 6ks/bal. (ilust.foto)

3.29  s DPH
Rozmer: 5x50mmBalenie obsahuje: 6 ksKarabína je lezecká pomôcka, súčasť istiaceho reťazca, uzatvárateľná zámkom s pružinovou alebo skrutkovou poistkou, slúžiaca ako spojovací prvok zaisťovacieho bodu. Originálne SVX blistre pre DIY predaj. Vlastnosti: Dizajn umožňuje rýchlu montáž a demontáž. Karabína DIN5299C má všestranné využitie: záhrada, dielňa, šport, priemysel. Vďaka svojej robustnosti je využiteľná aj pre rôzne typy navijakov či vlečných zariadení. Nosnosť hasičskej karabíny 5x50mm je 100kg. Pozor-produkt nie je určený na zdvíhanie ťažkých bremien!

Karabína hasičská DIN 5299C 6x60mm biely zinok 4ks/bal. (ilust.foto)

2.89  s DPH
Rozmer: 6x60mmBalenie obsahuje: 4 ks Karabína je lezecká pomôcka, súčasť istiaceho reťazca, uzatvárateľná zámkom s pružinovou alebo skrutkovou poistkou, slúžiaca ako spojovací prvok zaisťovacieho bodu. Originálne SVX blistre pre DIY predaj. Vlastnosti: Dizajn umožňuje rýchlu montáž a demontáž. Karabína DIN5299C má všestranné využitie: záhrada, dielňa, šport, priemysel. Vďaka svojej robustnosti je využiteľná aj pre rôzne typy navijakov či vlečných zariadení. Nosnosť hasičskej karabíny 6x60mm je 120kg. Pozor-produkt nie je určený na zdvíhanie ťažkých bremien!

Karabína hasičská DIN 5299C 8x80mm biely zinok 2ks/bal.

2.29  s DPH
Rozmer: 8x80mmBalenie obsahuje: 2 ksKarabína je lezecká pomôcka, súčasť istiaceho reťazca, uzatvárateľná zámkom s pružinovou alebo skrutkovou poistkou, slúžiaca ako spojovací prvok zaisťovacieho bodu. Originálne SVX blistre pre DIY predaj. Vlastnosti: Dizajn umožňuje rýchlu montáž a demontáž. Karabína DIN5299C má všestranné využitie: záhrada, dielňa, šport, priemysel. Vďaka svojej robustnosti je využiteľná aj pre rôzne typy navijakov či vlečných zariadení. Nosnosť hasičskej karabíny 8x80mm je 230kg. Pozor-produkt nie je určený na zdvíhanie ťažkých bremien!

Karabína hasičská DIN 5299C 9x90mm biely zinok 2ks/bal. (ilust.foto)

2.99  s DPH
Rozmer: 9x90mmBalenie obsahuje: 2 ksKarabína je lezecká pomôcka, súčasť istiaceho reťazca, uzatvárateľná zámkom s pružinovou alebo skrutkovou poistkou, slúžiaca ako spojovací prvok zaisťovacieho bodu. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Vlastnosti: Dizajn umožňuje rýchlu montáž a demontáž. Karabína DIN5299C má všestranné využitie: záhrada, dielňa, šport, priemysel. Vďaka svojej robustnosti je využiteľná aj pre rôzne typy navijakov či vlečných zariadení. Nosnosť hasičskej karabíny 9x90mm je 250kg. Pozor-produkt nie je určený na zdvíhanie ťažkých bremien!

Karabína hliníková s poistkou farebná 60mm

0.54  s DPH
Hliníková karabína s poistkou je univerzálna karabína. Je vyrobená z eloxovaného hliníka a je osadená skrutkovacou poistkou. Dizajn umožňuje rýchlu montáž a demontáž.  Poistka bráni nechcenému otvoreniu karabíny.  Hliníková karabína nie je vhodná pre istenie! Karabínu možno využiť pri voľnočasových aktivitách, na upevňovanie plachiet, nákladu alebo napríklad pre reklamu. Nosnosť hliníkovej karabíny 6x60mm je 15kg (údaj je orientačný). Pozor-produkt nie je určený na zdvíhanie ťažkých bremien!Výhody: Ponúkame rôzne farebné prevedenia hliníkových karabín ( modrá, zelená, čierna, červená, oranžová, fialová, strieborná).  V balení sa nachádza náhodný mix farieb.  Pokiaľ si želáte konkrétnu farbu, pri objednávke to uveďte do poznámky. Upozornenie:Keďže sa jedná o nenormovaný produkt, jednotlivé rozmery z technickej tabuľky (hrubšie/tenšie, dlhšie/kratšie), podliehajú +-10% tolerancií.

Karabína obojstranná nikel 88mm

1.29  s DPH
Karabínka obojstranná s dĺžkou 88 mm je vyrobená z niklu. Ľahko otvárateľnú palcovú páku a bezpečné zatváranie poskytujú pružinové skrutky. Jej využitie je veľmi široké.

Karabina oválna 10×100 zn

2.59  s DPH
Karabína je lezecká pomôcka, súčasť istiaceho reťazca, uzatvárateľná zámkom s pružinovou alebo skrutkovou poistkou, slúžiaca ako spojovací prvok zaisťovacieho bodu.Vlastnosti: Dizajn umožňuje rýchlu montáž a demontáž.  Karabína DIN5299C má všestranné využitie: záhrada, dielňa, šport, priemysel. Vďaka svojej robustnosti je využiteľná aj pre rôzne typy navijakov či vlečných zariadení. Nosnosť hasičskej karabíny 10x100mm je 350kg. Pozor-produkt nie je určený na zdvíhanie ťažkých bremien!

Karabina oválna 60×6 zn

0.59  s DPH
Karabína je lezecká pomôcka, súčasť istiaceho reťazca, uzatvárateľná zámkom s pružinovou alebo skrutkovou poistkou, slúžiaca ako spojovací prvok zaisťovacieho bodu.Vlastnosti: Dizajn umožňuje rýchlu montáž a demontáž.  Karabína DIN5299C má všestranné využitie: záhrada, dielňa, šport, priemysel. Vďaka svojej robustnosti je využiteľná aj pre rôzne typy navijakov či vlečných zariadení. Nosnosť hasičskej karabíny 6x60mm je 120kg. Pozor-produkt nie je určený na zdvíhanie ťažkých bremien!

Karabina oválna 80×8 zn

0.99  s DPH
Karabína je lezecká pomôcka, súčasť istiaceho reťazca, uzatvárateľná zámkom s pružinovou alebo skrutkovou poistkou, slúžiaca ako spojovací prvok zaisťovacieho bodu.Vlastnosti: Dizajn umožňuje rýchlu montáž a demontáž.  Karabína DIN5299C má všestranné využitie: záhrada, dielňa, šport, priemysel. Vďaka svojej robustnosti je využiteľná aj pre rôzne typy navijakov či vlečných zariadení. Nosnosť hasičskej karabíny 8x80mm je 230kg. Pozor-produkt nie je určený na zdvíhanie ťažkých bremien!  

Karabína s maticou 3,5mm biely zinok 6ks/bal. (ilust.foto)

2.99  s DPH
Pozinkovaná karabína s maticou je vhodná na spojenie reťazových článkov a zavesenie ľahkých bremien. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 3,5mmBalenie obsahuje: 6 ksVlastnosti: Otvára a zatvára sa jednoduchým otočením matice zaisťovacej skrutky. Nosnosť karabíny s maticou je 100kg (údaj je orientačný). Má všestranné využitie: záhrada, dielňa, šport, priemysel.  

Karabína s maticou 4mm biely zinok 6ks/bal. (ilust.foto)

3.39  s DPH
Pozinkovaná karabína s maticou je vhodná na spojenie reťazových článkov a zavesenie ľahkých bremien. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 4mmBalenie obsahuje: 6 ksVlastnosti: Otvára a zatvára sa jednoduchým otočením matice zaisťovacej skrutky. Nosnosť karabíny s maticou je 400kg (údaj je orientačný). Má všestranné využitie: záhrada, dielňa, šport, priemysel.