Zobrazených 1–32 z 140 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Hák rozperný s okom 100mm Zn 2ks

1.10  s DPH
Hák s okom slúži ako rozperný prvok. Rozperný hák s okom je vhodný na fixáciu dverí a okeníc. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 100 mmBalenie obsahuje: 2 ksVlastnosti: Oko slúži na upevnenie háčikom. Rozperný hák je vyrobený z pozinkovanej ocele a je odolný voči vplyvom počasia. Montáž sa vykonáva priskrutkovaním.  

Hák rozperný s okom 80mm Zn 2ks

1.04  s DPH
Hák s okom slúži ako rozperný prvok. Rozperný hák s okom je vhodný na fixáciu dverí a okeníc. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 80 mmBalenie obsahuje: 2 ksVlastnosti: Oko slúži na upevnenie háčikom. Rozperný hák je vyrobený z pozinkovanej ocele a je odolný voči vplyvom počasia. Montáž sa vykonáva priskrutkovaním.

Hák s vrútom 50mm biely lak 10ks/bal.

2.17  s DPH
Spojovací materiál využiteľný pri rôznych projektoch. Hák s vrutom je vhodný do dreva, plastu či hmoždinky. Má široké uplatnenie v domácnosti, záhrade, dielni, alebo v stavebnom priemysle. Vlastnosti: Povrchovo upravený bielym komatixtom . Nosnosť háku s vrutom 50 mm je 17 kg (údaj je orientačný).  

Karabína farebná 5x50mm 6ks/bal. (ilust.foto)

4.05  s DPH
Karabína je lezecká pomôcka, súčasť istiaceho reťazca, uzatvárateľná zámkom s pružinovou alebo skrutkovou poistkou, slúžiaca ako spojovací prvok zaisťovacieho bodu. Originálne SVX blistre pre DIY predajRozmer: 5x50mmBalenie obsahuje: 6 ksVlastnosti: Karabína hliníková je univerzálna karabína, vyrobená z eloxovaného hliníka . Dizajn umožňuje rýchlu montáž a demontáž. Hliníková karabína je skvelá pre každodenný život, domáce aktivity, kempovanie, rybolov, turistiku, alebo Vám poslúži ako kľúčenka. Nosnosť hliníkovej karabíny 5x50mm je 10kg (údaj je orientačný). Pozor-produkt nie je určený na zdvíhanie ťažkých bremien!Poznámka: Ponúkame rôzne farebné prevedenia hliníkových karabín ( modrá, zelená, čierna, červená, oranžová, fialová, strieborná). V balení sa nachádza náhodný mix farieb. Pokiaľ si želáte konkrétnu farbu, pri objednávke to uveďte do poznámky.

Karabína farebná 6x60mm 4ks/bal. (ilust.foto)

3.66  s DPH
Karabína je lezecká pomôcka, súčasť istiaceho reťazca, uzatvárateľná zámkom s pružinovou alebo skrutkovou poistkou, slúžiaca ako spojovací prvok zaisťovacieho bodu. Originálne SVX blistre pre DIY predajRozmer: 6x60mmBalenie obsahuje: 4 ksVlastnosti: Karabína hliníková je univerzálna karabína, vyrobená z eloxovaného hliníka . Dizajn umožňuje rýchlu montáž a demontáž. Hliníková karabína je skvelá pre každodenný život, domáce aktivity, kempovanie, rybolov, turistiku, alebo Vám poslúži ako kľúčenka. Nosnosť hliníkovej karabíny 6x60mm je 15kg (údaj je orientačný). Pozor-produkt nie je určený na zdvíhanie ťažkých bremien!Poznámka: Ponúkame rôzne farebné prevedenia hliníkových karabín ( modrá, zelená, čierna, červená, oranžová, fialová, strieborná). V balení sa nachádza náhodný mix farieb. Pokiaľ si želáte konkrétnu farbu, pri objednávke to uveďte do poznámky.

Karabína farebná 8x80mm 2ks/bal.

3.15  s DPH
Karabína je lezecká pomôcka, súčasť istiaceho reťazca, uzatvárateľná zámkom s pružinovou alebo skrutkovou poistkou, slúžiaca ako spojovací prvok zaisťovacieho bodu. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 8x80mmBalenie obsahuje: 2 ksVlastnosti: Karabína hliníková je univerzálna karabína, vyrobená z eloxovaného hliníka . Dizajn umožňuje rýchlu montáž a demontáž. Hliníková karabína je skvelá pre každodenný život, domáce aktivity, kempovanie, rybolov, turistiku, alebo Vám poslúži ako kľúčenka. Nosnosť hliníkovej karabíny 8x80mm je 25kg (údaj je orientačný). Pozor-produkt nie je určený na zdvíhanie ťažkých bremien!Poznámka: Ponúkame rôzne farebné prevedenia hliníkových karabín ( modrá, zelená, čierna, červená, oranžová, fialová, strieborná). V balení sa nachádza náhodný mix farieb. Pokiaľ si želáte konkrétnu farbu, pri objednávke to uveďte do poznámky.

Karabína farebná s poistkou 5x50mm hliník 6ks/bal. (ilust.foto)

5.13  s DPH
Hliníková karabína s poistkou je univerzálna karabína. Je vyrobená z eloxovaného hliníka a je osadená skrutkovacou poistkou. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 5x50mmBalenie obsahuje: 6 ksVlastnosti: Dizajn umožňuje rýchlu montáž a demontáž. Poistka bráni nechcenému otvoreniu karabíny. Hliníková karabína nie je vhodná pre istenie! Karabínu možno využiť pri voľnočasových aktivitách, na upevňovanie plachiet, nákladu alebo napríklad pre reklamu. Nosnosť hliníkovej karabíny 5x50mm je 10kg (údaj je orientačný). Pozor-produkt nie je určený na zdvíhanie ťažkých bremien! Poznámka: Ponúkame rôzne farebné prevedenia hliníkových karabín ( modrá, zelená, čierna, červená, oranžová, fialová, strieborná). V balení sa nachádza náhodný mix farieb. Pokiaľ si želáte konkrétnu farbu, pri objednávke to uveďte do poznámky.

Karabína farebná s poistkou 6x60mm hliník 4ks/bal. (ilust.foto)

4.29  s DPH
Hliníková karabína s poistkou je univerzálna karabína. Je vyrobená z eloxovaného hliníka a je osadená skrutkovacou poistkou. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 6x60mmBalenie obsahuje: 4 ksVlastnosti: Dizajn umožňuje rýchlu montáž a demontáž. Poistka bráni nechcenému otvoreniu karabíny. Hliníková karabína nie je vhodná pre istenie! Karabínu možno využiť pri voľnočasových aktivitách, na upevňovanie plachiet, nákladu alebo napríklad pre reklamu. Nosnosť hliníkovej karabíny 6x60mm je 15kg (údaj je orientačný). Pozor-produkt nie je určený na zdvíhanie ťažkých bremien! Poznámka: Ponúkame rôzne farebné prevedenia hliníkových karabín ( modrá, zelená, čierna, červená, oranžová, fialová, strieborná). V balení sa nachádza náhodný mix farieb. Pokiaľ si želáte konkrétnu farbu, pri objednávke to uveďte do poznámky.

Karabína farebná s poistkou 8x80mm hliník 2ks/bal.

3.84  s DPH
Hliníková karabína s poistkou je univerzálna karabína. Je vyrobená z eloxovaného hliníka a je osadená skrutkovacou poistkou. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 8x80mmBalenie obsahuje: 2 ksVlastnosti: Dizajn umožňuje rýchlu montáž a demontáž. Poistka bráni nechcenému otvoreniu karabíny. Hliníková karabína nie je vhodná pre istenie! Karabínu možno využiť pri voľnočasových aktivitách, na upevňovanie plachiet, nákladu alebo napríklad pre reklamu. Nosnosť hliníkovej karabíny 8x80mm je 25kg (údaj je orientačný). Pozor-produkt nie je určený na zdvíhanie ťažkých bremien! Poznámka: Ponúkame rôzne farebné prevedenia hliníkových karabín ( modrá, zelená, čierna, červená, oranžová, fialová, strieborná). V balení sa nachádza náhodný mix farieb. Pokiaľ si želáte konkrétnu farbu, pri objednávke to uveďte do poznámky.

Karabína farebná typ D 5x50mm hliníková 6ks/bal. (ilust.foto)

3.66  s DPH
Hliníková karabína tvaru D je univerzálna karabína. Je vyrobená z eloxovaného hliníka v rôznych farbách. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 5x50mmBalenie obsahuje: 6 ksVlastnosti: Dizajn umožňuje rýchlu montáž a demontáž. Karabínu možno použiť na kľúče a pre zavesenie predmetov s nízkou hmotnosťou. Nosnosť hliníkovej karabíny typu D 5x50mm je 15kg (údaj je orientačný). Táto karabína nie je určená na zdvíhanie ťažkých predmetov! Poznámka:              Ponúkame rôzne farebné prevedenia hliníkových karabín ( modrá, zelená, čierna, červená, oranžová, fialová, strieborná). V balení sa nachádza náhodný mix farieb. Pokiaľ si želáte konkrétnu farbu, pri objednávke to uveďte do poznámky.

Karabína farebná typ D 6x60mm hliníková 4ks/bal. (ilust.foto)

4.05  s DPH
Hliníková karabína tvaru D je univerzálna karabína. Je vyrobená z eloxovaného hliníka v rôznych farbách. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 6x60mmBalenie obsahuje: 4 ksVlastnosti: Dizajn umožňuje rýchlu montáž a demontáž. Karabínu možno použiť na kľúče a pre zavesenie predmetov s nízkou hmotnosťou. Nosnosť hliníkovej karabíny typu D 6x60mm je 15kg (údaj je orientačný). Táto karabína nie je určená na zdvíhanie ťažkých predmetov! Poznámka:              Ponúkame rôzne farebné prevedenia hliníkových karabín ( modrá, zelená, čierna, červená, oranžová, fialová, strieborná). V balení sa nachádza náhodný mix farieb. Pokiaľ si želáte konkrétnu farbu, pri objednávke to uveďte do poznámky.

Karabína farebná typ D 8x80mm hliníková 2ks/bal.

3.18  s DPH
Hliníková karabína tvaru D je univerzálna karabína. Je vyrobená z eloxovaného hliníka v rôznych farbách. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 8x80mmBalenie obsahuje: 2 ksVlastnosti: Dizajn umožňuje rýchlu montáž a demontáž. Karabínu možno použiť na kľúče a pre zavesenie predmetov s nízkou hmotnosťou. Nosnosť hliníkovej karabíny typu D 8x80mm je 25kg (údaj je orientačný). Táto karabína nie je určená na zdvíhanie ťažkých predmetov! Poznámka:              Ponúkame rôzne farebné prevedenia hliníkových karabín ( modrá, zelená, čierna, červená, oranžová, fialová, strieborná). V balení sa nachádza náhodný mix farieb. Pokiaľ si želáte konkrétnu farbu, pri objednávke to uveďte do poznámky.

Karabína hasičská DIN 5299C 6x60mm biely zinok 4ks/bal. (ilust.foto)

2.34  s DPH
Rozmer: 6x60mmBalenie obsahuje: 4 ks Karabína je lezecká pomôcka, súčasť istiaceho reťazca, uzatvárateľná zámkom s pružinovou alebo skrutkovou poistkou, slúžiaca ako spojovací prvok zaisťovacieho bodu. Originálne SVX blistre pre DIY predaj. Vlastnosti: Dizajn umožňuje rýchlu montáž a demontáž. Karabína DIN5299C má všestranné využitie: záhrada, dielňa, šport, priemysel. Vďaka svojej robustnosti je využiteľná aj pre rôzne typy navijakov či vlečných zariadení. Nosnosť hasičskej karabíny 6x60mm je 120kg. Pozor-produkt nie je určený na zdvíhanie ťažkých bremien!

Karabina oválna 10×100 zn

2.59  s DPH
Karabína je lezecká pomôcka, súčasť istiaceho reťazca, uzatvárateľná zámkom s pružinovou alebo skrutkovou poistkou, slúžiaca ako spojovací prvok zaisťovacieho bodu.Vlastnosti: Dizajn umožňuje rýchlu montáž a demontáž.  Karabína DIN5299C má všestranné využitie: záhrada, dielňa, šport, priemysel. Vďaka svojej robustnosti je využiteľná aj pre rôzne typy navijakov či vlečných zariadení. Nosnosť hasičskej karabíny 10x100mm je 350kg. Pozor-produkt nie je určený na zdvíhanie ťažkých bremien!

Karabina oválna 60×6 zn

0.59  s DPH
Karabína je lezecká pomôcka, súčasť istiaceho reťazca, uzatvárateľná zámkom s pružinovou alebo skrutkovou poistkou, slúžiaca ako spojovací prvok zaisťovacieho bodu.Vlastnosti: Dizajn umožňuje rýchlu montáž a demontáž.  Karabína DIN5299C má všestranné využitie: záhrada, dielňa, šport, priemysel. Vďaka svojej robustnosti je využiteľná aj pre rôzne typy navijakov či vlečných zariadení. Nosnosť hasičskej karabíny 6x60mm je 120kg. Pozor-produkt nie je určený na zdvíhanie ťažkých bremien!

Karabina oválna 80×8 zn

0.99  s DPH
Karabína je lezecká pomôcka, súčasť istiaceho reťazca, uzatvárateľná zámkom s pružinovou alebo skrutkovou poistkou, slúžiaca ako spojovací prvok zaisťovacieho bodu.Vlastnosti: Dizajn umožňuje rýchlu montáž a demontáž.  Karabína DIN5299C má všestranné využitie: záhrada, dielňa, šport, priemysel. Vďaka svojej robustnosti je využiteľná aj pre rôzne typy navijakov či vlečných zariadení. Nosnosť hasičskej karabíny 8x80mm je 230kg. Pozor-produkt nie je určený na zdvíhanie ťažkých bremien!  

Karabína s maticou 3,5mm biely zinok 6ks/bal. (ilust.foto)

2.55  s DPH
Pozinkovaná karabína s maticou je vhodná na spojenie reťazových článkov a zavesenie ľahkých bremien. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 3,5mmBalenie obsahuje: 6 ksVlastnosti: Otvára a zatvára sa jednoduchým otočením matice zaisťovacej skrutky. Nosnosť karabíny s maticou je 100kg (údaj je orientačný). Má všestranné využitie: záhrada, dielňa, šport, priemysel.  

Karabína s maticou 5mm biely zinok 4ks/bal. (ilust.foto)

2.52  s DPH
Pozinkovaná karabína s maticou je vhodná na spojenie reťazových článkov a zavesenie ľahkých bremien. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 5mmBalenie obsahuje: 4 ksVlastnosti: Otvára a zatvára sa jednoduchým otočením matice zaisťovacej skrutky. Nosnosť karabíny s maticou je 200kg (údaj je orientačný). Má všestranné využitie: záhrada, dielňa, šport, priemysel.  

Karabína s maticou 6mm biely zinok 4ks/bal.

3.00  s DPH
Pozinkovaná karabína s maticou je vhodná na spojenie reťazových článkov a zavesenie ľahkých bremien. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 6mmBalenie obsahuje: 4 ksVlastnosti: Otvára a zatvára sa jednoduchým otočením matice zaisťovacej skrutky. Nosnosť karabíny s maticou je 400kg (údaj je orientačný). Má všestranné využitie: záhrada, dielňa, šport, priemysel.  

Karabína s maticou 7mm biely zinok 2ks/bal. (ilust.foto)

2.22  s DPH
Pozinkovaná karabína s maticou je vhodná na spojenie reťazových článkov a zavesenie ľahkých bremien. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 7mmBalenie obsahuje: 2 ksVlastnosti: Otvára a zatvára sa jednoduchým otočením matice zaisťovacej skrutky. Nosnosť karabíny s maticou je 550kg (údaj je orientačný). Má všestranné využitie: záhrada, dielňa, šport, priemysel.

Karabína s maticou 8mm biely zinok 2ks/bal. (ilust.foto)

2.67  s DPH
Pozinkovaná karabína s maticou je vhodná na spojenie reťazových článkov a zavesenie ľahkých bremien. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 8mmBalenie obsahuje: 2 ksVlastnosti: Otvára a zatvára sa jednoduchým otočením matice zaisťovacej skrutky. Nosnosť karabíny s maticou je 700kg (údaj je orientačný). Má všestranné využitie: záhrada, dielňa, šport, priemysel.  

Karabína s maticou trojuholníková 4mm biely zinok 2ks/bal. (ilust.foto)

2.91  s DPH
Trojuholníková karabína s maticou sa používa ako spojovací článok pre pevné spojenie popruhu s lanom, alebo s reťazou. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 4mmBalenie obsahuje: 2 ksVlastnosti: Otvára a zatvára sa jednoduchým otočením matice zaisťovacej skrutky. Nosnosť 4mm karabíny s maticou je 120kg (údaj je orientačný). Má všestranné využitie: záhrada, dielňa, šport, priemysel. Pozor-produkt nie je určený na zdvíhanie ťažkých bremien!  

Karabína s maticou trojuholníková 5mm biely zinok 2ks/bal.

2.04  s DPH
Trojuholníková karabína s maticou sa používa ako spojovací článok pre pevné spojenie popruhu s lanom, alebo s reťazou. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 5mmBalenie obsahuje: 2 ksVlastnosti: Otvára a zatvára sa jednoduchým otočením matice zaisťovacej skrutky. Nosnosť 5mm karabíny s maticou je 120kg (údaj je orientačný). Má všestranné využitie: záhrada, dielňa, šport, priemysel. Pozor-produkt nie je určený na zdvíhanie ťažkých bremien!  

Karabína s maticou trojuholníková 6mm biely zinok 2ks/bal. (ilust.foto)

2.52  s DPH
Trojuholníková karabína s maticou sa používa ako spojovací článok pre pevné spojenie popruhu s lanom, alebo s reťazou. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 6mmBalenie obsahuje: 2 ksVlastnosti: Otvára a zatvára sa jednoduchým otočením matice zaisťovacej skrutky. Nosnosť 6mm karabíny s maticou je 600kg (údaj je orientačný). Má všestranné využitie: záhrada, dielňa, šport, priemysel. Pozor-produkt nie je určený na zdvíhanie ťažkých bremien!

Karabína s maticou Zn 4mm 2ks

0.70  s DPH
Pozinkovaná karabína s maticou je vhodná na spojenie reťazových článkov a zavesenie ľahkých bremien. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 4mmBalenie obsahuje: 2 ksVlastnosti: Otvára a zatvára sa jednoduchým otočením matice zaisťovacej skrutky. Nosnosť karabíny s maticou je 180kg (údaj je orientačný). Má všestranné využitie: záhrada, dielňa, šport, priemysel.